مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال " Two and a Half Men" (اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال " Two and a Half Men" (اختصاصی سینماسنتر)

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال " Two and a Half Men" (اختصاصی سینماسنتر)

نام: two_and_a_half_men_season_one_dvd.jpg نمایش: 1967 اندازه: 87.7 کیلو بایت

معرفی سریال:

امروز میخوام یک سریال بسیار زیبای کمدی معرفی کنم برای همه بچه هایی که طرفدار های پر و با قرض سریال های کمدی هستند.

کسانی که با بیگ بنگ تئوری و فریندز خندیدند بدون شک با دیدن این سریال یاد خاطراتشون دوباره زنده خواهد شد.
    چون شک نکنید این سریال یکی از کمدی ترین سریال های امریکاست.
    سریالی که از سال 2003 تا بحال همچنان ادامه داره و باعث شادی بسیاری در بین خانواده ها شده است.

من خودم فصل اول این سریال رو دیدم و باور کنید برام بسیار خنده دار بود...از داستانش گرفته تا تیکه ها و حرکات خنده آور همه و همه میشه گفت رد سطح بالایی قرار گرفته...
    میخوام معرفی کوتاهیی رو از این سریال براتون بذارم...خاطر نشان کنم هم اکنون زیر نویس این سریال هم موجود میباشد....پس نگران زیر نویس فارسی این سریال نباشید.
    سریال زیبای "Two and a Half Men " یک سریال امریکایی میباشد که در تاریخ 22 سپتامبر 2003 از شبکه CBS برای اولین بار به نمایش در آمده است.

با بازی بسیار زیبا و خیره کننده چارلی شین که در نقش چارلی هپر به ایفای نقش می پردازد.
    این سریال محور داستانیش در اصل در باره همین شخصیت میباشد. و همچینن برادر او آلن و پسری که دارد جیک بعد از طلاغ از همسرش در کنار چارلی به زندگی میپردازند.
    در این بین اتفاق های فوقالعاده قشنگی به وقوع می افتد و همه این اتفاق ها تحت تاثییر چارلی قرار میگیرد.مردی که با بازی چارلی شین در این نقش هستش در امریکا از محبوبیت بسیاری بر خوردار میباشد.

چارلی در این سریال زندگی پیچیده ای دارد ...تمام لذت و تفریح زندگی او خوردن ایستک و همجنین خوش گذرانی میباشد...در عین حال قلب بسیار مهربانی دارد...در اوایل از برادر زاده اش اصلا خوشش نمی آید ولی کم کم به یکی از محبوب ترین شخص زندگیش مبدل میشود و میخواهد او را مثل خودش بزرگ کند...بر طبق اصول زندگی که دارد...در این بین یک زن همسایه هم وجود دارد که نا خداگاه از در و پنجره وارد خانه چارلی میشود و نقشه مخ زدن چارلی را در سر دارد...برادر چارلی فردی بسیار منظم و همچنین دارای قواعد و اصول زندگی میباشد..طوری که شخصیتی تلخ از نگاه دیگران استنباط میشود....

در سال 2011روزنامه نیویورک تایمز خبری را چاپ میکند مبنی بر اینکه بزرگترین برنامه های کمدی در 10 سال گذشته چه سریال های میباشد و از میان 8 فصل از این سریال تمامیه فصل هایش در مقام تاپ 10 قرار دارد.

برادران وارنر که تهیه کننده این برنامه میباشند میخواهد یک فصل دیگر از این سریال را پخش کنند...یعنی فصل 9...به احتمال زیاد فصل پایانی این سریال خواهد بود.

اما خبر بد این سریال میتواند به روی اوردن چارلی شید در سال 2011 و در پایان فصل 8 که از کار اخراج شد.به دلیل اینکه در زندگی شخصی خود روی به مواد مخدر کشیده شد و از پروژه کنار رفت.مردی که بیش از نیمی از موفقیت این سریال بر دوش او بوده است...و بجای او در فصل 9 قرار است اشلی کاچر به ایفای نقش بپردازد.

عوامل تولید:

کارگردان: Chuck Lorre
    Lee Aronsohn

ژانر: کمدی

کشور تولید کننده: امریکا

تهیه کننده: چارلی لور

شرکت تواید کننده:وارنر برادرز

زمان هر اپیزود:20 دقیقه

سال تولید:2003

تعداد فصل ها:9

نمره ارزش یابی:8

شیکه پخش کننده: CBS

بازیگران:

Charlie Sheen

نام: index.jpg نمایش: 1772 اندازه: 5.4 کیلو بایت

Jon Cryer

نام: 647.jpg نمایش: 1736 اندازه: 3.6 کیلو بایت

Angus T. Jones

نام: 90-.jpg نمایش: 1873 اندازه: 6.6 کیلو بایت

Melanie Lynskey

نام: 78678.jpg نمایش: 1760 اندازه: 7.3 کیلو بایت

نام: Two-and-a-Half-Men-Wallpaper-two-and-a-half-men-6432858-1280-1024.jpg نمایش: 2186 اندازه: 271.7 کیلو بایت

تهیه مطلب و ترجمه:امیر(Anti Trust)

اختصاصی سینماسنتر

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد .

2. 12 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

3. # ADS

The Vampire آواتار ها
    وضعیت : The Vampire آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6
    سپاس شده 55 در 18 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 64 تاپیک

پاسخ : معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال " Two and a Half Men" (اختصاصی سینماسنتر)

Two and a Half Men سریال فوق العاده ای هست و واقعا هم خنده داره. شخصیت های سریال هم همه عالی هستن. ولی بهترینشون چارلی و الن و برتا باید باشن.
    ولی Two and a Half Men بدون چارلی شین Two and a Half Men نیست. در جریان اختلاف نظر چارلی شین با عوامل سریال و یه سری موضوعات دیگه چارلی شین از سریال اخراج شد. به جاش اشتون کوچر اومد. ولی هر چه قدر هم تلاش می کنه نمی تونه جای چارلی رو پر کنه و سریال مثل قبلنا نیست. جالب توجه چارلی شین به طور تقریبی برای هر اپیزود 1000000 دلار دستمزد می گرفته.

5. 3 کاربر از پست مفید The Vampire سپاس کرده اند .

m6gpower آواتار ها
    وضعیت : m6gpower آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 8 در 7 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 36 تاپیک

پاسخ : معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال " Two and a Half Men" (اختصاصی سینماسنتر)

واقعا چارلی شین جاش توی این سریال خالی هستش و اگه حضور داشت انصافا بی رقیب میشد
    به نظره من حرف نداره مخصوصا با بازی الن هارپر ولی خوب من هنوز عاشقش هستم و اگه یه روز تموم بشه به شدت حوصله ام سر می ره
    من فکر کنم این سریال تا 10 سال دیگه ادامه پیدا کنه چون همش داره زیباتر و قشنگ تر می شه
    امیدوارم که هیچوقت تموم نشه و ای کاش به هنک هم بازی می دادن و اون جیک هم می اومد و به سریال اضافه می شد که دیگه محشر می شد
    هر چی سریال دیدم مثل این زیبا نبودند friend و everybody loves raymond و sunny in philadelfia و the big bang theory . arrested development هم اصلا زیبا نیستند چون فرهنگشون با ما به طور کلی فرق می کنه

m6gpower آواتار ها
    وضعیت : m6gpower آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 8 در 7 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 36 تاپیک

من دنبال charlie sheen می گشتم که یهو دیدم یه همچین سریال ساخته وقتی اولین قسمتش رو دیدم احساس کردم خیلی زیباست و خنده دار
    ولی بعد از چارلی که سریال رو ترک کرد دیگه زیبایی خودش رو از دست داد و در داره خیلی بیش از اندازه ضایع و سبک می شه و اون اشتون کاچر هم نمی تونه نصف اعضای سریال بازی کنه موندم چطوری اینقدر گندش کردند من نمی تونم دیگه چهره آلن رو دیگه نبینم و متاسفانه معلوم شده که فصل دوازدهم آخرین فصله این سریال هستش
    خیلی تراژدی غم انگیزی هستش
    البته اگه کسی ز یه سریال دیگه با این مضمون خوشش می آد بره حتما blue mountain state رو ببینه که اون هم 3 تا فصل بیشتر نداره ولی خیلی باحاله

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)