مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نظرسنجی و بحث اپیزودیک فصل اول سریال" Terra Nova "\قسمت اول\بخش 1 و 2

نمایش نتایج نظرسنجی: نظر شما در مورد اپیزود اول چیست؟

رأی دهندگان
14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی-به آینده سریال امیدوارم

2 14.29%
  • خوب- امیدوارم در آینده بهتر شود

8 57.14%
  • متوسط- امیدی به بهتر شدنش ندارم ولی نگاه میکنم

3 21.43%
  • ضعیف- به آیندش امیدی ندارم کنسل بشه بهتره ادامشو دیگه نگاه نمیکنم.

1 7.14%
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: نظرسنجی و بحث اپیزودیک فصل اول سریال" Terra Nova "\قسمت اول\بخش 1 و 2

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

نظرسنجی و بحث اپیزودیک فصل اول سریال" Terra Nova "\قسمت اول\بخش 1 و 2

نام: 388oksa4tywogmqp90nc.gif نمایش: 904 اندازه: 79.9 کیلو بایت

بحث اپیزودیک سریال

Terra Nova

کارگردان:
    Kelly Marcel
    Craig Silverstein

تیهه کننده:
    استیون اسپیلبرگ

شبکه پخش کننده:
    Fox

در این تاپیک بحث اپیزودیک فصل اول این سریال میباشد.

لطفا از زدن پست های اسپم و همچنین اسپویلر در باره قسمت های بعدی این سریال خودداری فرمایید.

در زدن پست، احترام کامل را نسبت به دیگران رعایت کنید.

ممنون...مدیر بخش

ویرایش توسط MiSS SAYTA : 09-28-2011 در ساعت 13:48 دلیل: حذف فايل پيوست

2. 4 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

3. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پاسخ : بحث اپیزودیک فصل اول سریال" Terra Nova "

خوب برسیم به گل سرسبد سریال های تلویزیونی پاییز امسال
    و البته یکی از پرخرج ترینشون البته در رده دوم قرار میگیره از نظر پرخرج بودن و سریال اولی هم pan am هستش !!
    سریال terra nova یا به عبارتی دیگر بهتره بگیم پارک ژوراسیک جدید :دی
    با دیدن قسمت اول چند نکته رو متوجه شدم که بگیم بهتره
    داستان قوی و خوبی داره و میتونه همه رو با خودش بکشونه تا اخرین قسمتش و نیز میتونه ریتینگ بیننده ها رو هم بشکونه
    اما ضعف شدیدی که داره و این ضعف حالم رو بد کرد جلوه های ویژه مسخرش هستش و تو بعضی از مواقع این جلوه های وِیژه ارزش سریال رو به شدت میاورد پایین
    یه نگاه کوچیک به این عکس ها بندازید
    Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد

این عکس ها ضعف جلوه های ویژه رو به شدت نشون میده و اصلا تصاویر گویاست که این دو نفر اصلا در اون محل حضور ندارند!
    این ضعف بزرگی است برای سریال اینگونه و کاش بر روی این ضعف بیشتر از این کار میشد
    در کل اگر این ضعف بزرگ سریال رو در نظر نگیریم که تو سریال بارها بارها و بارها تکرار شد میشه به این سریال به چشم یه سورپرایز از فاکس در نظر گرفت و مانند پارک ژواسیک اسپیلبرگ به این سریال نگاه کرد کما این که شباهت های فراوانی به پارک ژوراسیک داره و انگار اغاز کننده همون پارک ژوراسیک هستش :دی

در هر صورت ترانووا رو میشه یه سریال جدید و فوق العاده با یک ضعف فوق العاده بزرگ در نظر گرفت و امیدوارم در ادامه این ضعف رو بپوشونن!!

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

5. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

منم امروز ترانوا رو دیدم داستان خیلی قشنگ شروع میشه ولی یه چیز رو متوجه نشدم چرا داستان از اینجا شروع میشه یعنی این شهر بسیار مدرن و پیشرفته قراره در داستان نقشی رو ایفا کنه؟
    مسئله سقف دوفرزندی و اینکه جیم بخاطر داشتن فرزند سوم و درگیریش به 6سال زندان ( تا اونجا که یادمه) در زندان محکوم میشه و از زندان فرار میکنه و میان به ترا نوا واقعا این شروع داستان لازم بود به این صورت باشد؟ قرار است در آینده این پیش زمینه نقشی در فیلم ایفا کند؟ یه مقدار برای من جای سوال داره.

البته سروش درست میگه ولی به نظر من نباید از یک سریال که توی یه شبکه تلویزیونی پخش میشه انتظار جلوه ویژه های یک فیلم 150 میلیون دلاری رو داشت.
    خیلی از جاها جلوه ویژه به خوب کار نشده بود ولی به هر حال فکر کنم برای یک سریال تلویزیونی خوب بودش چون واقعا محیط داستان بسیار سنگین هستش و کیلی جلوه های ویژه طلب میکنه.

ادامه داستان در ترانوا به شدت جالب و غافلگیرانه بودش یعنی حوادث و اتفاقاتی که در این قسمت اتفاق افتاد بسیار زیاد و ضرب آهنگ تندی داشت فیلم.
    به نظر من این روند ادامه پیدا نمیکند چون برای یک سریال بسیار سریع بود عین یک فیلم سینمایی بود قسمت اولش.
    اگه جلوه های ویژه رو به کنار بذاریم من به قسمت اول 10 از 10 میدم فوق العاده عالی بودش.
    مردام sixes هم و تقابلشون با مردمان ترانوا بسیار عالی بود و این تقابل فکر کنم کل سیزن 1 رو در بر بگیره چون تیلور گفت که نمیذارم کسی جلوی ساخت فلان چیز رو در ترانوا بگیره
    سروش این slatter ها هم عجب موجوداتی بودنا ) دقت کردی پر ( کرک) داشتن روی بدنشون ) جاش داشت با دمشون میره نصف میکرد
    ویرایش توسط DarkAngel : 09-28-2011 در ساعت 00:01

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    منم امروز ترانوا رو دیدم داستان خیلی قشنگ شروع میشه ولی یه چیز رو متوجه نشدم چرا داستان از اینجا شروع یمشه یعنی این شعر بسیار مدرن و پیشرفته قراره در داستان نقشی رو ایفا کنه؟
    مسئله سقف دوفرزندی و اینکه بخاطر داشتن فرزند سوم و درگیریش به 6سال زندان ( تا اونجا که یادمه) در زندان محکوم میشه و از زندان فرار میکنه و میان به ترا نوا واقعا این شروع داستان لازم بود به این صورت باشد؟ قرار است در آینده این پیش زمینه نقشی در فیلم ایفا کند؟ یه قمدار برای من جای سوال داره.

البته سروش درست میگه ولی به نظر من نباید از یک سریال که توی یه شبکه تلویزیونی پخش میشه انتظار جلوه ویژه های یک فیلم 150 میلیون دلاری رو داشت.
    خیلی از جاها جلوه ویژه به خوب یکار نشده بود ولی به هر حال فکر کنم برای یک سریال تلویزیونی خوب بودش چون واقعا محیط داستان بسیار سنگین هستش و کیلی جلوه های ویژه طلب میکنه.

دادامه داستان در ترانوا به شدت جالب و غافلگیرانه بودش یعنی حوادث و اتفاقاتی که در این قسمت اتفاق افتاد بسیار زیاد و ضرب آهنگ تندی داشت فیلم.
    به نظر من این روند ادامه پیدا نمیکند چون ربای یک سریال بسیار سریع بود عین یک فیلم سینمایی بود قسمت اولش.
    اگه جلوه های ویژه رو به کنار بذاریم من به قسمت اول 10 از 10 میدم فوق العاده عالی بودش.
    مردام sixes هم و تفابلشونب ا مردمان ترانوا بسیار عالی بود و این تقابل فکر کنم کل سیزن 1 رو در بر بگیره چون تیلور گفت که نمیذارم کسی جلوی ساخت فلان چیز رو در ترانوا بگیره
    سروش این slatter ها هم عجب موجوداتی بودنا ) دقت کردی پر ( کرک) داشتن روی بدنشون ) جاش داشت با دمشون میره نصف میکرد
    باهات موافقم منم اگه جلوه ویژه رو در نظر نگیرم بهش 10 میدم اما متاسفانه این جلوه میژه خیلی به چشم میاد و ادم رو ناامید میکنه! از سریالی که قسمت اولش برای شبکه فاکس 10 الی 12 میلیون دلار هزینه داشته میشد یکم بیشتر روش کار کرد!
    درباره ی ضرب اهنگ داستان هم میتونم بگم برای قسمت اول لازم بود تا همه متوجه داستان بشن و یه چیزی که هست فکر نکنم این سریال زیاد دووم داشته باشه و حداقل بعد 2 الی 3 فصل دیگه تموم میشه چون هزینه زیادی میطلبه ساخت هر قسمتش!
    در مورد slatter ها هم باحال بودن :دی
    این sixes ها هم عجب ادم هایی بودن معلومه درگیری های فراوانی خواهند داشت با گروه تیلور! یه چیزی هم بود اون اعداد و علامتهای روی دیوار بود که پسره با دختره پیدا کردند و البته sixes ها هم از بودن این ها خبردار بودن! هرچی هست چیزه جالبی بید :دی

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

---------------

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

ترانووا ديديم ما هم...
    بعد از مدت ها همراهي با سريالي كه تو فضايي به شدت دوست داشتني و در يك جزيره جريان داره لذت بخش بود
    اينكه بتوني سريالي رو ببيني كه با فضاش ارتباط خوبي برقرار مي كني
    اپيزود يا بهتره بگم دو اپيزود ابتدايي براي شرع يك سريال كاملا اميدوار كننده بود
    داستان يه شروع مبهم داشت و اشاره به بازه زماني و عاقبتي كه در انتظار كره زمين هست متاثر كننده بود به نظرم!
    كاري به قوانين و كميتشون ندارم، اما مشاهده نابودي محيط زيست، نبود يك آسمان آبي، محروميت از طبيعت و نور خورشيد مواردي هستند كه اميد رو از انسان مي گيره
    اون دنياي مدرني كه توش براي استفاده از اكسيژن هزينه گزافي لازم بود... يه سوال برام پيش اومد، وقتي كاركنان جديد و مهاجران ترانووا از جامعه مدرن مي خواستند وارد دريچه طبيعت بشن، هشدار وجود اكسيژن و احتمال وجود سرگيجه و سردرد رو دادند، واقعا تو جامعه مدرن وضعيت تنفس به چه شكلي بوده؟؟؟؟؟
    مهاجرت به بهشت...
    يكي از افراد و ساكنان ترانووا از اون جزيره و جايگاه با نام بهشت ياد كرد و بايد بگم كاملا به جا بود... يه بهشت، يه تمدن تازه شكل گرفته
    يه دنياي جديد... حيات از ابتداي خلقت! ورود انسان ها به ابتداي كره زمين همراه با مهمانان ناخوانده.... همراه با موجوداتي كه سالهاست منقرض شدند
    واسم جالب بود، حتي تو يه همچين بازه زماني و همچين شروع و مبدايي باز هم دسته ششمي هايي بودند كه خلاف جريان آب پيش برن
    ما انسان ها در هر جامعه اي، در هر عصري، در هر فضايي باز هم سير طبيعت رو تغيير مي ديم و قانون ستيز هستيم!

لذت بردم از شروع اين سريال... همونطور كه دوستان گفتند، شروع سريع و مهيجي داشت كه براي آغاز سريال و جذب مخاطب لازم بود
    فكر مي كنم با يه جزيره دوست داشتني ديگه همراه شديم

9. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

واسم جالب بود، حتي تو يه همچين بازه زماني و همچين شروع و مبدايي باز هم دسته ششمي هايي بودند كه خلاف جريان آب پيش برن
    ما انسان ها در هر جامعه اي، در هر عصري، در هر فضايي باز هم سير طبيعت رو تغيير مي ديم و قانون ستيز هستيم!
    دقیقا موقع دیدن این سریال فهمیدم همین نکته رو که چقدر انسان ها بر خلاف اینکه برترین موجودات دنیا هستند در عین حال میتونند پست ترین هم باشند.
    یعنی تمام بدبختی های یک دنیا بخاطر وجود بعضی از آدماست که بر خلاف جریان آب میخوان شنا کنند و همیشه فقط به خودشون و اهدافشون فکر میکنند و دیگران و اصول و قوانین و زندگی اصلا مهم براشون نیستند.
    همین مسئله باعث نابودی میشه بصورت کم کم...

خوب درباره سریال بگم...
    شروع جالبی داشت،خوب از تهیه کنندگی اسپیلبرگ هم نباید گذشت که اینقدر جالب بود.
    بیشتر 80 دصد به من حال هوای پارک ژوراسیک داد و فقط 20 ردصدنش برام شبیه لاست بود.اونم چون فضا و هو اینا سبز بود وگرنه بیشتر شبیه پارک ژوراسیکه.
    البته مسئله زمانم که اونجا گفته شده بود بازم به لاست ادمو به فکر میکندازه..همون ماشینه که زیرش یادگاری مینوشتند بچه ها.
    باید در آینده از اون بیشتر بدونیم و اینکه نوشته های روی صخره واسه چیه...
    فکر نکنم این سریال فقط مترمکز بشه به حمله های دایناسور ها به انسان ها و درون متن اصلیش داستان های جالبی خواهد داشت.و فقط به دایناسور ها خاتمه پیدا نمیکنه...

کلا از این سریال خوشم اومد..دو قسمت اول رو بهش نمره 9 میدم از 10..
    در باره گرافیک و جلوه های ویژه بخوام بگم باید بگم عالی بود به نظرم...جز همون صحنه که فرمانده و اون مرده از بالا داشتند ترانوا رو میدیدند.یکم غیر واقعی بود.
    البته من نسخه hd شو گرفتم که همین 1 قسمت شد 3 گیگا بایت!!!...و وقتی زدم ال سی دی واقعا نمیتونید تصور کنید اون منظره از بالا چجقدر قشنگ بود.
    توصیه میکنم این سریال رو با کیفیت hd مشاهده کنید.

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    کلا از این سریال خوشم اومد..دو قسمت اول رو بهش نمره 9 میدم از 10..
    در باره گرافیک و جلوه های ویژه بخوام بگم باید بگم عالی بود به نظرم...جز همون صحنه که فرمانده و اون مرده از بالا داشتند ترانوا رو میدیدند.یکم غیر واقعی بود.
    البته من نسخه hd شو گرفتم که همین 1 قسمت شد 3 گیگا بایت!!!...و وقتی زدم ال سی دی واقعا نمیتونید تصور کنید اون منظره از بالا چجقدر قشنگ بود.
    توصیه میکنم این سریال رو با کیفیت hd مشاهده کنید.
    درباره این موضوع که من خیلی خیلی به این موضوع تو این قسمت دقت کردم باید بگم جلوه ویژش برای یک سریال این طوری اصلا خوب نبود من چند نمونه گذاشتم درباره این جلوه ویژه ! چون من یه استادی داشتم که وحشتناک به سینما علاقه داشت یک روز برامون نمیدونم اسمش رو شنیدید یا نه پرده ابی! که این جور صحنه ها رو تو اون پرده انجام مید و نمایش میزارنش تا تهییه بشه رو اورد سره کلاس و برامون اینا رو توضیح داد که برا من خیلی جالب بود و تو این سریال بارها و بارها این صحنه ها رو دیدم! که تو بعضی از مواقع به شدت مسخره و هولناک بود برام!
    1. موقعی که زوئی به دایناسوره داشت برگ میداد اخرین صحنه اون ماجرا همگی کنار هم رو نشون میده و از بالا سره دایناسوره فیلم میگیرن که به صورت واقعا افتضاحی این عمل انجام میشه و همه چیز تابو هستش
    2. صحنه واقعا خنده دار که بارها اون رو تماشا کردم تا متوجه بشم:دی جایی که دختره از ابشار میپره به درون اب اگه توجه کرده باشین این دو وقتی در حال راه رفتن هستند زمین صاف هستش و وقتی دختره برگشت درمورد دایناسوره به پسره گفت یک دفعه وایستاد و خواست بپره ابشار نمیان شد اونجا اصلا یک مکان صاف بود که به راحتی میشد دید و اگه دقت کنید وقتی پسره خواست بپره یه دره عظیمی نمایان شد که جایی که پسره وایستاده بود به همین راحتی نمیشد اونجا رفت :دی
    3. صحنه های کمپ ترانوا خوب تعبیه شده بود اما وقتی از دور فیلم برداری میشد باز این پرده ابی خودش رو بدجوری نمایان میکرد
    4. صحنه حمله slatter ها اخرین حملشون که 3.4 تایی بود اصلا تابلو بود که slatter ای اونجا وجود نداره

اگه بخوام زیاد بهش گیر بدم صحنه های فراوانی از این قسمت در میارم که به واقع اصلا خوب کار نشده بود و بیش از 30.40 مورد بود که مسخره ترینش همون دو نفری بالای کوه وایستاده بودن بود!
    به هرحال سریاله دیگه زیاد بهش خورده نمیگیرم با این که دارم میگیرم و رو اعصابمه
    دایناسور دوست داریم کاش زیاد روش کار میشد تا دوست داشتنی تر میشد سریاله . any way سریال رو دوست داشتیم

----------------------

---------------

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

سروش من فكر كنم اگر بخواي اين ضعف رو روش زوم كني، كلا بايد قيد اين سريال رو بزني، چون در اكثر مواقع روي اعصاب آدمه و لذت كافي رو نمي تونيم داشته باشيم
    البته در نسخه هاي با كيفيت اين ضعف كمتر مي تونه اذيت كنه آدمو!
    ولي من خارج از تمام اين صحنه هايي كه اين ضعف رو داشت، لذت بردم از سريال
    بعد از بازي پادشاهان كه واقعا نمي خواستم تايمش به راحتي تموم بشه، ترانووا هم برام همون هيجان رو داشت تقريبا
    اميدوارم روند زيباي سريال افت نكنه و واقعا اين سريال بتونه انتظارات رو برآورده كنه

در مورد اتفاقاتي كه تو اين دو قسمت افتاد مي شه حرفهاي زيادي زد
    مهم ترين نكته مبهم در مورد پسر فرمانده تايلر بود كه مي شه گفت غيبت و گم شدنش مي تونه مدتها مبهم و در پرده باقي بمونه
    از گفتگوي ميرا با اون عضو دسته ششمي ها مي شه حدس زد كه پسر فرمانده زنده هست، حتي اون نشانه هاي رو صخره ها رو ميرا مي گفت از طرف اونه!

در مورد سريال ها من حس مي كنم نمي شه فقط مسئله دايناسورها رو بستر اصلي داستان فرض كرد
    مسلما دايناسورها بخشي از يك داستان هستند و اون تمدني كه داره شكل مي گيره موضوع اصلي ترانوواست و حتي به قول ميرا موضوع اصلي پروژه ترانووا: كنترل گذشته و كنترل آينده!

هنوز نكاتي براي معرفي وجود دارند كه باعث مي شن قسمت هاي ابتدايي هنوز مهيج باشند... معدن، شهاب سنگهاو....
    تعجب كردم كه تايلر در مقابل ميرا انقدر زود تسليم شد!

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

خب بالاخره لاست جدید ما هم اومد
    وااای که چقدر قشنگ بود(البته به جز جلوه های ویژه)
    واقعا چرا اینجوری بود؟این همه خرج کردن شده این؟ولی برای شروع انصافا خیلی خوب بود به نظرم،بهش نمره 9 میدم از 10
    اما خب خیلی هم نمیشه بهش گیر داد،مسلما داستان اصلی این چیزا نیست و قرار نیست 13 قسمت فقط دایناسور به اینا حمله کنه
    الان ما 3 گروه رو داریم،افراد حاضر در ترانووا،ششمی ها و دایناسورهااما چیزی که در موردش هنوز صحبت نشده گروه چهارمه و اون علامتها
    یعنی اون علامتها کار پسر تیلور بود؟یا من اشتباه متوجه شدم؟

ترانووا از لحاظ هیجان و استرس،لاست رو میخوره
    من فکر میکنم الان فصل دومش تائید شده باشه با این اپیزود

پ.ن من اول تا آخر این قسمت داشتم به این فکر میکردم چرا به جای تیلور،جان لاک رو انتخاب نکردن؟خدائی یه چیزه دیگه س تری اوکوئین

welcome to terra nova folks welcome home
    ویرایش توسط 1CHAMPION : 09-28-2011 در ساعت 15:26
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط CHAMPION نمایش پست ها
    پ.ن من اول تا آخر این قسمت داشتم به این فکر میکردم چرا به جای تیلور،جان لاک رو انتخاب نکردن؟خدائی یه چیزه دیگه س تری اوکوئین
    نگو تروخدا علي... باز جان كچل بياد بشه ليدر و بحث سرنوشت و بحت اعتقاد باشه
    اما اين قسمت كه فرمانده تايلر يه جورايي هنوز در قد و قواره فرماندهي نيست، حالا ببينيم تا بعد...
    شخصيت جيم در آينده داستان فكر كنم دوست داشتني باشه

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)