مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مصاحبه خواندني پيتر جكسون در مورد هابيت با جان كي

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مصاحبه خواندني پيتر جكسون در مورد هابيت با جان كي

تا زماني كه ياران صادق باشند اميد وجودخواهد داشت
    lotr آواتار ها
    وضعیت : lotr آنلاین نیست.
    سپاس ها : 607
    سپاس شده 460 در 101 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 453 تاپیک

مصاحبه خواندني پيتر جكسون در مورد هابيت با جان كي

مصاحبه خواندني پيتر جكسون در مورد هابيت با جان كي

جان کی:ما امروز مهمون کسی هستیم که نه تنها در نیوزلند بلکه در سرتاسر دنیا مشهور و محبوب است.اما او در تمام این سیاره داره با یک سری افراد کوتوله همکاری میکنه .او کسی نیست جز سر پیتر جکسون.خوشحالم که پیتر امروز مهمان ما هستی .سر پیتر.....

پیتر جکسون:سلام جان حال شما خوبه؟

جان کی:بله من خیلی خوب هستم.اول بگو چجوری با کوتوله ها کار میکنی؟

پیتر جکسون:آنها خیلی خوب هستند.میدونی فکر میکنم 90 یا 95 روز پیاپی دارم کار میکنم بدون استراحت ما 250 روز سخت و طولانی داریم باید تیراندازی یاد بدیم-عکسبرداری کنیم-لوکیشن ها را درست کنیم ولی خیلی خوبه باید با 12/13 تا دورف و 30تا گابلین هرروز کار کنیم سرعت آنها کم هست و اینکه مردم هرروز یکسری لباس ها تنگ و کلفت و سنگین تنشون کنند و اینکه خیلی نفس کم میارند و باید استراحت کنند.

جان کی:من قصد ندارم همش در مورد دورف ها صحبت کنم و شنیدم که مایک تیندال به کوئنتاونس رفته در مورد گابلین ها بگو رفتارشون چجوریه؟

پیتر جکسون:رفتارشون خوبه آنها باید بوی خیلی بدی تحمل کنند ولی خب بازیگوشی هم می کنند ولی درکل رفتار خوبی دارند ولی شر نیستند اصلا!

جان کی:چه مدت دیگه فیلمبرداری طول میکشه و حفظ میشه؟

پیتر جکسون:ما تا اواسط سال دیگه درحال فیلمبرداری هستیم
    جان کی:WOW

پیتر جکسون:خب این یک سفر طولانی هست ولی به اندازه ارباب حلقه ها طول نمیکشه ولی باید 2قسمت را بسازیم ولی به پای 3 قسمت نمیرسه ولی درکل کار سخت و طولانی هست دیگه

جان کی:دلیلش چیه؟مفصل تره؟پیچیده تره؟...؟

پیتر جکسون:اه..نمیدونم زندگی روزمره هم پیچیده هست فکر کنم ساخت فیلم کار خوبی هست 2روز یکسان نیست به طور مثال دیروز در طوفان-باد-باران و رعد و برق داشتیم کار میکردیم با دورف ها در صخره ها که آنها باید صخره نوردی می کردند همه ما خیس شدیم ولی خیلی لذت بخش بود و به همه خوش گذشت.بعد باید بری با گابلین ها کار کنی زیر آتش و گرما .استراحت کردن خوب هست ولی نمیتونه به تنهایی مسائل و مشکلات حل کنه باید کار کنی تا مشکلات برطرف کنی و نتیجه مطلوبی ایجاد کنی.

جان کی:پس من وقتی به یک لوکیشن می روم در روستا در میرامار یک صفحه سبز میبینم؟
    پیتر جکسون:آره خب وقتی کار را شروع کردیم هوا خیلی بد بود 2-3هفته مجبور بودیم این شکلی کار کنیم ما باید در طول تابستان زیر نور زیاد کار کنیم حدود 12 ساعت ولی زمستان کار خیلی سخت میشه چون هم هوا خوب نیست و هم خیلی زود شب میشه شاید هم اصلا طول روز هوا روشن نباشه و ابری باشه و باید از چنین فناوری هایی استفاده کنیم درهر حال.
    جان کی:پس هابیت باید یکی از گرانقیمت ترین فیلم ها باشد؟

پیتر جکسون:به تنهایی خیر ولی هر دو قسمت بله خرج زیادی میبرند که دلیل عمده هم زمان طولانی فیلمبرداری هست به تنهایی شاید فیلم گران قیمتی باشند ولی درکل گران قیمت ترین نیست

جان کی:فیلم مورد علاقه شما در کودکی چه بود؟

پیتر جکسون:آه نمیدانم بخاطر یعنی ندارم یعنی فیلم مورد علاقه من تاکنون ساخته شده؟ولی خب وقتی من در هتل یا خانه یا هرجای دیگه ای بودم روی هرکانالی 2-3 دقیقه بیشتر نمیموندم ولی خب از شوخی گذشته من میخوام دوباره Meet the Feebles’ ببینم که در سال 1989 ساخته شده بود و فکر کنم اولین بار 15/16 سالگی دیدمش.

جان کی:بله خب بهترین فیلمی که دیدی چی بوده؟ساخته شده؟

پیتر جکسون:آره آره کینگ کونگ نسخه اصلی دهه 30 خیلی دوست داشتم و The General’ اثر باستر کیتون.کمدی ها باستر کیتون خیلی دوست داشتم

جان کی:میتونی این حرف به من توضیح بدی که میگی من هروقت یک کتاب یا یک چیزی میبینم ایده میگیرم و آن را میسازم یعنی تو کتاب تالکین دیدی بعد تصمیم گرفتی ببریش روی پرده نقره ای؟
    پیتر جکسون:خب شما هیچوقت نمی دانید آینده چه اتفاقی می افتد.من وقتی کتاب میخوانم یا بهتره بگم همیشه کتاب دوست داشتم وقتی یک کتاب میخوانم خوشم میاد تو تخیل خودم تصور میکنم درواقع این تخیل شما است که بهتون ایده میده.

جان کی:پس وقتی کتاب میخونی تو تخیلت تصور میکنی چجوری به این نتیجه میرسی بسازی؟

پیتر جکسون:خب آره من فکر میکنم میشه یعنی تو تخیل به مدت زمان کار-صرف هزینه-علاقه شخصی و خیلی ها دیگر از موارد مورد نظر را بررسی میکنم ببینم وقتش می ارزه مثلا 9ماه بشینم کار کنم سر فیلم اصلا به فروش فکر نمیکنم بیشتر به علاقه شخصی نگاه میکنم معتقدم اگه من از هابیت که دارم الان میسازم خوشم نیاد پس نمیتونم فیلم خوبی بسازم این خیلی مهمه از نظر من

جان کی:خب قبل از رفتن الان میری فینال جام جهانی راگبی تو ولینگتون ببینی؟

پیتر جکسون:آره حتما میرم فوق العاده هست من2-3 هفته پیش هم رفتم سر بازی.

جان کی:من برعکس تو میرم نمایشگاه هنر خیلی خوشحال شدم از دیدنت خیلی مصاحبه خوبی بود من به شما افتخار میکنم و آرزوی موفقیت میکنم

پیتر جکسون:من نیز خیلی خوشحال شدم خداحافظ

منبع:وبلاگ هابيت

2. 4 کاربر از پست مفید lotr سپاس کرده اند .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)