مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث و تبادل نظر درمورد فصل سوم سریال The Mentalist

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: بحث و تبادل نظر درمورد فصل سوم سریال The Mentalist

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

بحث و تبادل نظر درمورد فصل سوم سریال The Mentalist

این تاپیک فقط برای بحث و تبادل نظر در مورد فصل سوم سریال منتالیست ایحاد شده هست

بازیگران:
    Simon Baker
    Robin Tunney
    Tim Kang
    Owain Yeoman
    Amanda Righetti

شبکه پخش کننده :
    CBS

The Mentalist season 3

ویرایش توسط DarkAngel : 10-14-2011 در ساعت 17:15 دلیل: عوض کردن بنر

2. # ADS

می ای ده که چون شیشه بر لب زند/ لب شیشه تبخاله از تب زند
    autumn63 آواتار ها
    وضعیت : autumn63 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,719
    سپاس شده 4,124 در 1,267 پست
    یاد شده
    در 20 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

پاسخ : بحث و تبادل نظر درمورد فصل سوم سریال The Mentalist

پیشکسوتی گفتن تازه کاری گفتن . با اجازه ریش سفیدای محل

اپیزودیکه یا کلی؟

حالا چون نمیدونم من از اپیزود 1 فصل 3 شروع میکنم: با اجازه:HHTEA:

خب این قسمت خیلی عالی بود از این نظر که تقریبا همه یه جورایی با مشکلات و استرسهای خودشون دست و پنجه نرم میکردن. پاتریک با مشکل ناپدید شدن کریستینا، لیزبن با مشکل اینکه بتونه با حقه و کلک پاتریک رو به کار برگردونه، هایتاور با لیزبن و برترام و.... خلاصه با وجود همه اینا پاتریک مثل همیشه مالتی تسکه و همزمان چند کارو با هم انجام داد، از همه مهمتر بازم سر لیزبن کلاه گذاشت حقه موش مرده هم که حرف نداشت حقه زدن به برترام هم که ...

کل کل لیزبن و پتریک هم راجع به نقشه خیلی باحال بود : پاتریک ادای لیزبن رو درمیاورد

و تیکه آخر که پانریک گفت : "هر کی به من نزدیک میشه یه اتفاقی براش میافته " جالب بود واسه خاطر دوستاش حاضر شد از همه کسایی که به قول لیزبن خانواده اش هستن دوری کنه!

نمیدونم باربط گفتم یا بی ربط. به بزرگی خودتون ببحشید راستش واقعا نمیدونستم از چی و کجا بگم

پرنیان خودت کجایی بیای شروع کنی! خبر میدی ولی نیستی؟

4. کاربر روبرو از پست مفید autumn63 سپاس کرده است .

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

فکر کنم چون خودمون 3-4 نفر هستیم و سریال رو هم تا فصل 4 دیدم پخش و پلا هم صحبت کنیم بد نمیشه
    کلا این فصل تا تموم شد اعصاب من خورد شد بین در مجموع 3 ماه تعطیلی داشتن واقعا نشون دادنشون اعصابمو خورد کرد. ولی در مجموع فصل خیلی خوبی بودش.
    دو تا شخصیت کمرنگ تر هم داشت یکی هایتاور یکی هم لاروش که من از جفتشون خوشم میومد مخصوصا اون خونسردی و اعصاب خوردکننده بودن لاروش رو با اینکه روی اعصاب بودش ولی آدم دلش نمیخواست از سریال حذف بشه یه ادم خشک و جدی در ظاهر ولی در باطن مهربون بود :دی

غیر اینا رابطه شاید رابطه از بین رفته گریس و ریگزبی بودیم بخاطر قوانین سی بی آی و ورود پسر اف بی ایمون که هیچ وقت ازش خوشم نیومد.
    همین قدر بسه دیگه یه مروری بود به شخصیت های اضافه شده فصل سوم تا پرنیان هم بیاد.
    حالا کلاس گذاشته امروز اصلا نیومد تو این تاپیک

6. کاربر روبرو از پست مفید DarkAngel سپاس کرده است .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    حالا کلاس گذاشته امروز اصلا نیومد تو این تاپیک
    خب كلاس گذاشتم مگه چيه؟
    عجباااااااااا

شروع فصل سوم خوب بود با كريستينا و مؤسسه زندگي دوباره اما پايانش افتضاح بود.
    خييلي تابلو بود كه اون شخص رد جان نيست. به خصوص با حرفهايي كه زد. نمي دونم پاتريك اون لحظه هوشش رو كجا جا گذاشته بود.
    واقعا اون يه لحظه فكر نكرد كه رد جان اينقدر راحت و الكي عوض نميش؟ و نمي دونست كه رد جان مي دونه كه هدف پاتريك كشتنشه؟
    به هر حال ماست مالي بدي بود و با اينكه من اين فصل رو دوست داشتم اما پايان هيجان انگز فصل دوم رو ترجيح ميدم.

در مورد رابطه گريس و ريگزبي هم واقعا متأسف شدم. ريگزبي واقعا نشون داد كه گريس رو دوست داره. وقتي بهش گفت عروسيت نميام خيلي دلم براش سوخت
    منم مثل تو، هيچ وقت از اولافلين خوشم نيومد و همون اول طوري نشونش دادن كه ريگي به كفششه.
    وقتي لاروش از گريس خواست جاسوسي تيمش رو كنه، قيافه اش خيلي يه طوري شد و يا وقتي حاضر نشد به خاطر گريس ريسك كنه (بر خلاف ريگزبي) معلوم شد دوسش نداره. وقتي گردنبند گريس رو كشيد از گردنش خيلي دلم براي گريس سوخت. حتي ظاهرا هم نشون نداد دوسش داره.
    كارگردان سعي كرد با خوندن شعر بليك توسط برترام، اونو مظنون نشون بده اما خب كسي كه به صورت تابلو مظنون نشون داده ميشه هيچ وقت قاتل نيست.

فكر كنم اينا براي شروع كافيه.

8. کاربر روبرو از پست مفید Parnian سپاس کرده است .

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    خييلي تابلو بود كه اون شخص رد جان نيست. به خصوص با حرفهايي كه زد. نمي دونم پاتريك اون لحظه هوشش رو كجا جا گذاشته بود.
    واقعا اون يه لحظه فكر نكرد كه رد جان اينقدر راحت و الكي عوض نميش؟ و نمي دونست كه رد جان مي دونه كه هدف پاتريك كشتنشه؟
    به هر حال ماست مالي بدي بود و با اينكه من اين فصل رو دوست داشتم اما پايان هيجان انگز فصل دوم رو ترجيح ميدم.
    الان داری از قسمت اخر فصل سوم میگی یا از جای دیگه؟ هنوز شروع نکرده رفتی قسمت اخر؟
    اگه از آخر فصل سوم میگی قبول ندارم حرفاتو که میگی ماست مالی بوده اگه از جای دیگه میگی که بگو کجا :دی

در مورد رابطه گريس و ريگزبي هم واقعا متأسف شدم. ريگزبي واقعا نشون داد كه گريس رو دوست داره. وقتي بهش گفت عروسيت نميام خيلي دلم براش سوخت
    منم مثل تو، هيچ وقت از اولافلين خوشم نيومد و همون اول طوري نشونش دادن كه ريگي به كفششه.
    وقتي لاروش از گريس خواست جاسوسي تيمش رو كنه، قيافه اش خيلي يه طوري شد و يا وقتي حاضر نشد به خاطر گريس ريسك كنه (بر خلاف ريگزبي) معلوم شد دوسش نداره. وقتي گردنبند گريس رو كشيد از گردنش خيلي دلم براي گريس سوخت. حتي ظاهرا هم نشون نداد دوسش داره.
    كارگردان سعي كرد با خوندن شعر بليك توسط برترام، اونو مظنون نشون بده اما خب كسي كه به صورت تابلو مظنون نشون داده ميشه هيچ وقت قاتل نيست.
    اره واقعا دلم برای ریگزبی و گریس سوخت البته گریس که شوک خیلی بدی بهش وارد شد امیدوارم توی فصل چهارم دوباره به هم نزدیک بشن :دی
    توی فصل دوم بود ریگزبی هر وقت گریس رو میدید زیرلب میگفت تو داری منو میکشی شاید دوباره همینطوری بشه

یه قسمت بود که بازیگر سریال v همون دختره توش بازی میکرد من اون قسمت رو 2-3 بار دیدم قسمت فوق العاده ای بودش فکر کنم 19 یا 21 بود.

autumn63 آواتار ها
    یاد شده
    در 20 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

ای بابا ... یواش تر... حالا ما یه نصف روز نبودیم ببین به کجا رسیدنااااااااا... تو که منو حسابی ضایع کردی من فقط ار قسمت اول گفتم ؛ فکر کردم تازه شروع کردی... نگو تا تهش رفته این. دفعه بعد خواهشا قبلش اعلام کن. البته من یکی دیگه عمرا اولین پست رو نمینویسم در مورد ردجان نبودن آخر کدوم فصل میگی؟ 3 یا 2؟
    آره مخصوصا گریس طفلکی خیلی بد آورد هم از طرف ریگسبی که واقعا دوسش داشت هم این نچسب ضایع( الافلین) که به نظر من حتی تظاهر هم نمیکرد دوسش داره منم اون قسمتش که پای لیزبن اسیب میبینه و هایتاور به جاش با جین میره رو خیلی دوست داشتم. هایتاور تازه فهمید که لیزبن از دست این پاتریک چی میکشه و از همه باحالتر هم تیکه های آخرش بود که هایتاور اون قاتل رو با تیر زد و پاتریک گفت : نشونه گیری به پاش خیلی دقیق بود و هایتاور گفت : سرش رو نشونه گرفته بود من نیم ساعت خندیدم

11. کاربر روبرو از پست مفید autumn63 سپاس کرده است .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

الان داری از قسمت اخر فصل سوم میگی یا از جای دیگه؟ هنوز شروع نکرده رفتی قسمت اخر؟
    اگه از آخر فصل سوم میگی قبول ندارم حرفاتو که میگی ماست مالی بوده اگه از جای دیگه میگی که بگو کجا
    آخه كي يك فصل رو نديده و از ماجرا چيزي ندونسته ميره آخرش رو ببينه؟
    خب نظرت رو بگو در موردش بحث كنيم.

یه قسمت بود که بازیگر سریال v همون دختره توش بازی میکرد من اون قسمت رو 2-3 بار دیدم قسمت فوق العاده ای بودش فکر کنم 19 یا 21 بود.
    آره. منم اونجا رو خيلي دوست دارم. نظرت ور گبو در موردش بحث كنيم

نقل قول نوشته اصلی توسط autumn63 نمایش پست ها
    ای بابا ... یواش تر... حالا ما یه نصف روز نبودیم ببین به کجا رسیدنااااااااا... تو که منو حسابی ضایع کردی من فقط ار قسمت اول گفتم ؛ فکر کردم تازه شروع کردی... نگو تا تهش رفته این. دفعه بعد خواهشا قبلش اعلام کن. البته من یکی دیگه عمرا اولین پست رو نمینویسم در مورد ردجان نبودن آخر کدوم فصل میگی؟ 3 یا 2؟
    ضايع چرا عزيزم؟
    من كه جايي نگفتم فصل سوم رو تازه شروع كردم.
    اينجا تاپيك بحث و بررسي فصل سومه ديگه. فصل دوم رو توي تاپيك خودش بحث كرديم.

13. کاربر روبرو از پست مفید Parnian سپاس کرده است .

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط autumn63 نمایش پست ها
    ای بابا ... یواش تر... حالا ما یه نصف روز نبودیم ببین به کجا رسیدنااااااااا... تو که منو حسابی ضایع کردی من فقط ار قسمت اول گفتم ؛ فکر کردم تازه شروع کردی... نگو تا تهش رفته این. دفعه بعد خواهشا قبلش اعلام کن. البته من یکی دیگه عمرا اولین پست رو نمینویسم در مورد ردجان نبودن آخر کدوم فصل میگی؟ 3 یا 2؟ آره مخصوصا گریس طفلکی خیلی بد آورد هم از طرف ریگسبی که واقعا دوسش داشت هم این نچسب ضایع( الافلین) که به نظر من حتی تظاهر هم نمیکرد دوسش داره منم اون قسمتش که پای لیزبن اسیب میبینه و هایتاور به جاش با جین میره رو خیلی دوست داشتم. هایتاور تازه فهمید که لیزبن از دست این پاتریک چی میکشه و از همه باحالتر هم تیکه های آخرش بود که هایتاور اون قاتل رو با تیر زد و پاتریک گفت : نشونه گیری به پاش خیلی دقیق بود و هایتاور گفت : سرش رو نشونه گرفته بود من نیم ساعت خندیدم
    خوب شروع کردی دیگه بعدش یهو برعکس شد از آخر اومدیم به اول

این قسمت هم واقعا عالی بود هایتاور فکر کرده بود لیزبن از پس پتریک برنمی یاد خودش میتونه ولی بعدش دیگه نخیر اونم این کاره نیست
    این جمله ای که گفتی واقعاعالی بود قیافه جین دیدنیی بود وقتی های تاور بهش گفت سرشو نشونه گرفته بودن

آخه كي يك فصل رو نديده و از ماجرا چيزي ندونسته ميره آخرش رو ببينه؟
    خب نظرت رو بگو در موردش بحث كنيم.

آره. منم اونجا رو خيلي دوست دارم. نظرت ور گبو در موردش بحث كنيم
    خوب آخه یهو اومدی از آخر فصل شروع کردی
    آخه تو دقیقا نمیگی که کجاش رو ماست مالی کردنف در حالت کلی بخوای نگاه کنی میبینی از وقتی که جین احساس کرد که یک قدرم از رد جان افتاده جلو دیگه امیدوار شد که بالاخره میگیرتش موقعی هم که توی اون مجتمع با رئیسشون قرار گذاشته بود یهو دوزاریش افتاد که رئیس مظنون نبوده بلکه الافلن آدم رد جان هستش و ادا مه ماجرا تا اینکه یهو به تصادف فهمید رد جان هم اومده و شاهد قرار اون با رئیسش هست ( همه ماجرا به این نتیجه گیری ختم میشد که کسی که الافلن بهش تلفن زده رد جان هست حتی خودت اون موقع فکر میکردی این ممکنه همدست ردجان باشه؟) وقتی فهمید الافلن به این شخص تلفن زده دیگه مطمئن شد که ردجان اگه توی سکانس آخر دقت کرده باشی پتریک آماده بود که یه چیزی ردجان بگه تا مطمئن بشه که این خودش هست و بکشتش خوب اونم درباره شامپو و بوی زن و دخترش گفت که فقط یاقل میتونه ازش باخبر باشه توی اون لحظه چطوری انتظار داری که به ذهنش خطور کنه کهش اید یکی این اطلاعات رو به این شخص داده باشه؟ احتمالش از نظر من صفر هست اگه همچین چیزی به ذهنش خطور میکرد مسخره بازی نویسنده بود چون جسن توی کل سه فصل گفته بود من هر جا رد جان رو ببینم میکشمش تو با این پیش فر و اینکه تا گفت بوی چه نوع شامپویی رو میده چه انتظاری داری ازش؟ که بیاد شک کنه که این ادم ممکنه تقلبی باشه؟ به نظر من چیزی غیر از این بود مصنوعی میکرد پایان فصل سوم رو.

درباره اون قسمت و بنگاه ازدواج که اون زنه اداره میکرد یه قسمت فوق العاده بود یعنی از همون اول پتریک مشکوک شد به زنه و گفت این قاتلش هست تا آخر هم فقط به خود زن ثابت کرد که تو قاتی و مجبورش کرد که قبول کنه ولی باز هم مدرکی بدست نیاورد ( مدرک محکمی زن دستگیر شد ولی توی دادگاه میتونست راحت تبرئه بشه) یادت باشه زنه به پتریک گفت همه به اندازه تو باهوش نیستند ( به نوعی شکست رو از پتریک قبول کرد) از روند کلی قسمتش خیلی خوشم میاد وقت بشه یه بار دیگم میبینم اون قسمت رو فوق العاده بودش.
    باز طومار شد بخونیا، چند خط درمیون نخونی

15. کاربر روبرو از پست مفید DarkAngel سپاس کرده است .

Parnian آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

خوب آخه یهو اومدی از آخر فصل شروع کردی
    به خاطر اينكه وقتي سريالي مثل منتاليست كه اپيزودهاش خيلي بهم ربطي ندارن رو پشت هم مي بيني، نكته مهمش ميشه رد جان و كاري كه اخر فصل انجام ميده ديگه. وگرنه تو بحث اپيزوديك ميشه در مورد جزييات هر اپيزودش حرف زد.

آخه تو دقیقا نمیگی که کجاش رو ماست مالی کردنف در حالت کلی بخوای نگاه کنی میبینی از وقتی که جین احساس کرد که یک قدرم از رد جان افتاده جلو دیگه امیدوار شد که بالاخره میگیرتش موقعی هم که توی اون مجتمع با رئیسشون قرار گذاشته بود یهو دوزاریش افتاد که رئیس مظنون نبوده بلکه الافلن آدم رد جان هستش و ادا مه ماجرا تا اینکه یهو به تصادف فهمید رد جان هم اومده و شاهد قرار اون با رئیسش هست ( همه ماجرا به این نتیجه گیری ختم میشد که کسی که الافلن بهش تلفن زده رد جان هست حتی خودت اون موقع فکر میکردی این ممکنه همدست ردجان باشه؟) وقتی فهمید الافلن به این شخص تلفن زده دیگه مطمئن شد که ردجان اگه توی سکانس آخر دقت کرده باشی پتریک آماده بود که یه چیزی ردجان بگه تا مطمئن بشه که این خودش هست و بکشتش خوب اونم درباره شامپو و بوی زن و دخترش گفت که فقط یاقل میتونه ازش باخبر باشه توی اون لحظه چطوری انتظار داری که به ذهنش خطور کنه کهش اید یکی این اطلاعات رو به این شخص داده باشه؟ احتمالش از نظر من صفر هست اگه همچین چیزی به ذهنش خطور میکرد مسخره بازی نویسنده بود چون جسن توی کل سه فصل گفته بود من هر جا رد جان رو ببینم میکشمش تو با این پیش فر و اینکه تا گفت بوی چه نوع شامپویی رو میده چه انتظاری داری ازش؟ که بیاد شک کنه که این ادم ممکنه تقلبی باشه؟ به نظر من چیزی غیر از این بود مصنوعی میکرد پایان فصل سوم رو.
    خب من موافق نيستم زياد. حرفايي كه زد مبني براينكه مي خواد يه زندگي جديد رو شروع كنه، اينكه ديگه نمي خواد آدم بكشه و... خيلي الكي بود و شك برانگيز.
    ضمن اينكه رد جان مي دونست پاتريك مي خواد بكشدش. پس چرا به راحتي خودشو در دسترسش قراره بده؟
    اينكه پاتريك فكر مي كرد يه قدم از رد جان جلوتره هم كمي از پاتريك باهوش بعيد بود. اون مي دونست كه رد جان تو اداره يه جاسوس داره پس رد جان به راحتي مي دونست كه پاتريك به دنبال اون جاسوسه و اينكه چرا پاتريك فكر مي كرد يه قدم جلوتره خيلي عجيبه به نظر من.
    حالا اين نظر منه ديگه. پايانش در مقايسه با پايان طوفاني فصل دوم چيزي نبود.

17. کاربر روبرو از پست مفید Parnian سپاس کرده است .

autumn63 آواتار ها
    یاد شده
    در 20 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

خب منم یه موردی راجع به قسمت آخر بگم که هر دوتا یه جورایی درست میگین. مطمئنا پتریک میدونست که اون میتونه رد جان نباشه و فقط یکی از دست نشانده هاشه. به هر حال تو اون لحظه باید یه کاری میکرد و اگه نمیکشتش یه قول سهیل خیلی ضایع تموم میشد. اما در مورد نقشه ای که پاتریک برای فهمیدن جاسوس ردجان کشید یه کمی زیادی غلو بود درسته که زیرکانه و دور از ذهن بود اما اگه گیریم قاتل هایتاور میخواس بیاد سروقتش هرگز تو شماره اتاقی که اون هست نمیرفت که یا حتی اتاق رزرو نمیکنه. یا اتاق کناریش میشد یا بالا و پایین. حالا با وجود طناب جین حدس زد که اتاق بالایی بوده ؛ ولی ااگر به جای اتاق بالا ؛ اتاق بغلی یا پایینی رزرو میشد عمرا نمیفهمیدن کار کی بوده.

چرا پاتريك فكر مي كرد يه قدم جلوتره خيلي عجيبه به نظر من.
    حالا اين نظر منه ديگه. پايانش در مقايسه با پايان طوفاني فصل دوم چيزي نبود.
    خب وقتی اون قاتل خودکشی کرد و جین فهمید جاسوس کی بوده یه برگ برنده بود و این باعث شد فکر کنه از ردجان یه قدم جلوتره.

حرفايي كه زد مبني براينكه مي خواد يه زندگي جديد رو شروع كنه، اينكه ديگه نمي خواد آدم بكشه و... خيلي الكي بود و شك برانگيز.
    به نظر من ردجان فکر اینو که جین با خودش اسلحه داره رو نکرده بود. چون اولش اسلحه رو نشونش میده و بعد ازش میپرسه که دوستات رفتن؟ همه اینا به نظر اینطور میومد که خیالش راحته که جین نمیکشدش و سعی میکرد مثل خودش با جملاتی بتونه قانعش کنه دست از بازی برداره یا یه جورایی هیپنوتیزمش کنه تا بی سروصدا بکشدش که فکر نمیکنم اینطوری باشه چون ردجان کلا بازی با جین رو دوست داره وشاید میخواست یه مدت جین بیخیالش بشه تا اینبار با یه الگوی جدید کشتن بیاد سراغ جین!
    به هر حال به نظر من که این قسمت خیلی جذاب بود حالا چطور تورو مجذوب نکرده تعجب میکنم.
    اوه چقدر حرف زدم

19. کاربر روبرو از پست مفید autumn63 سپاس کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)