مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث اپیزودیک فصل دوم سریال زیبای Walking Dead

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60

موضوع: بحث اپیزودیک فصل دوم سریال زیبای Walking Dead

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

بحث اپیزودیک فصل دوم سریال زیبای Walking Dead

بحث اپیزودیک فصل دوم سریال زیبای Walking Dead

در این تاپیک درباره فصل دوم سریال زیبای Walking Dead بحث خواهد شد دقت داشته باشید که کل اپیزودهای این سریال در این تاپیک مورد بحث قراره گرفته خواهد شد و در صورت استقبال از بحث اپیزودیک ، این تاپیک به صورت هر هفته و هر اپیزود زده خواهد شد

با تشکر : سرپرست انجمن سریالی سینماسنتر

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

پاسخ : بحث اپیزودیک فصل دوم سریال زیبای Walking Dead

باز ترس،باز استرس و باز هیجانبابا من ناراحتی قلبی دارم نسازید اینارو
    اپیزود خوبی بود،اما از اون چیزی که انتظارش رو داشتم ضعیف تر بود،بهش نمره 7/5 میدم از 10
    انتظار اپیزود مهیج تری رو داشتم،یجورائی خیلی آروم بود،اما پایان خیلی خیلی خوبی داشت
    این قسمت کلا یک ساعت بود،کل یک ساعت رو در به در دنبال این دختر کوچولو گشتن،آخرشم نتونستن پیداش کنن

پ.ن جدا حالم رو به هم زدندقیقه 33 تا 35 رو ببینید تا بفهمید چی میگمالانه که بالا بیارم
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

5. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

فوق العاده بود این قسمت پرفکت پرفکت بود
    همونی که انتظارشو داشتم ، چی ساخته فرانک دارابونت
    این قسمت از هر لحاظ فوق العاده و هیجانی بود
    بعضی از سکانساش هم عجیب آدمو یاد لاست مینداخت ، مخصوصا اونجای که همه رفته بودن تو جنگل تو سوفیا رو پپیدا کنن
    اون پسر که الان اسمش یادم نیست خیلی باهاش حال می کنم ، کلا اخلاقاتش شبیه سویره
    همون مو زده ، فکر کنم دارلی بود اسمش ...
    خیلی هیجانی هم تموم شد اونجایی که کارل تیر خورد یه جورایی قابل پیش بینی بود که واسش یه اتفاقی می افته : دی
    فکر کنم بازم باید شاهد اومدن یه سری دیگه کاراکتر باشیم ،
    در کل خیلی با این قسمت تکان دهنده شروع فصل دوم حال کردم بهش نمره 9/5 میدم
    ویرایش توسط SEYED AMIR : 10-17-2011 در ساعت 18:31

1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR_TORRES نمایش پست ها
    فوق العاده بود این قسمت پرفکت پرفکت بود
    همونی که انتظارشو داشتم ، چی ساخته فرانک دارابونت
    این قسمت از هر لحاظ فوق العاده و هیجانی بود
    بعضی از سکانساش هم عجیب آدمو یاد لاست مینداخت ، مخصوصا اونجای که همه رفته بودن تو جنگل تو سوفیا رو پپیدا کنن
    اون پسر که الان اسمش یادم نیست خیلی باهاش حال می کنم ، کلا اخلاقاتش شبیه سویره
    همون مو زده ، فکر کنم دارلی بود اسمش ...
    خیلی هیجانی هم تموم شد اونجایی که کارل تیر خورد یه جورایی قابل پیش بینی بود که واسش یه اتفاقی می افته : دی
    فکر کنم بازم باید شاهد اومدن یه سری دیگه کاراکتر باشیم ،
    در کل خیلی با این قسمت تکان دهنده شروع فصل دوم حال کردم بهش نمره 9/5 میدم
    باز این امیر جوگیر شد
    امیر جدی میگی؟نمره 9/5 ؟؟؟
    اول لازمه بگم که من واقعا این سریال رو دوست دارم و به محض اینکه اومد دان کردم وهفته آینده هم همین کار رو انجام میدم و باز هفته بعدش
    اما امیر اینکه میگی 9/5 و عالی تو کتم نمیره
    به نظرم نمره عالی به این قسمت تعلق نمیگیره،شما الان یه بار دیگه این قسمت رو تو ذهنت مرور کن
    یک ساعت وقت داشتن ولی چه اتفاقی تو این یک ساعت افتاد؟
    شما اون 3-4 دقیقه ای که اینا زیر ماشین قایم شدن تا زامبی ها نبیننشون + اون سکانس پایانی رو فاکتور بگیر،چی داشت این قسمت؟
    هیجان و استرس فقط تو همین 5 دقیقه بود و بس،بقیه ش معمولی بود به نظرم،نیم ساعت داشتن دنبال مایحتاجشون میگشتن،بیست دقیقه دنبال اون دختر گشتن و 5 دقیقه هم جر وبحث بود،اونوقت تو این قسمت رو عالی میدونی؟

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط CHAMPION نمایش پست ها
    باز این امیر جوگیر شد
    امیر جدی میگی؟نمره 9/5 ؟؟؟
    اول لازمه بگم که من واقعا این سریال رو دوست دارم و به محض اینکه اومد دان کردم وهفته آینده هم همین کار رو انجام میدم و باز هفته بعدش
    اما امیر اینکه میگی 9/5 و عالی تو کتم نمیره
    به نظرم نمره عالی به این قسمت تعلق نمیگیره،شما الان یه بار دیگه این قسمت رو تو ذهنت مرور کن
    یک ساعت وقت داشتن ولی چه اتفاقی تو این یک ساعت افتاد؟
    شما اون 3-4 دقیقه ای که اینا زیر ماشین قایم شدن تا زامبی ها نبیننشون + اون سکانس پایانی رو فاکتور بگیر،چی داشت این قسمت؟
    هیجان و استرس فقط تو همین 5 دقیقه بود و بس،بقیه ش معمولی بود به نظرم،نیم ساعت داشتن دنبال مایحتاجشون میگشتن،بیست دقیقه دنبال اون دختر گشتن و 5 دقیقه هم جر وبحث بود،اونوقت تو این قسمت رو عالی میدونی؟
    9/5 چیزی نیست که علی برو فصل سوم دکستر رو ببین بهش دادم 9/8 (یعنی خودت تصور بکن دکستر چقدر خداست)
    علی یه چیزی میگی ها ، قسمت 1و2 سریال بد (نمی گم مزخرف که چون میدونم روش تعصب داری) ترانووا رو 2 بار دیدی
    این قسمت به این عالی رو میگی زیاد خوب نبود !
    اون قسمت رد شدن زامبی ها و قائم شدن زیر ماشین قلبم داشت میومد تو دهنم
    یا همون قسمت دل و جیگر رو داشتن می بریدن اونجا هم خیلی حال کردم ؛ به این قشنگی و رئالی
    همون گشتن سوفیا هم جالب بود ، کارهای اون پسره مو زده رو دوست داشتم یاد سویر مینداخت منو
    اون نیم نمره هم که ازش کم کردم قبول دارم اون قضیه تفنگ گرفتن آندره آ یکم جلف بازی بود بخاطر همین ازش کم کردم
    به غیر از این علی حدایش قشنگ بود ، نمی دونم منکه خیلی راضی بودن از این شروع تکان دهنده باید ببینیم نظر سایر بچه ها چیه
    البته اون قسمت کلیسا هم قبول دارم یکم خسته کننده بود اما انقدر هیجان داشت که میشد اونارو فراموش کرد

در اخر علی بزار از سریال لذت ببریم

1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR_TORRES نمایش پست ها
    9/5 چیزی نیست که علی برو فصل سوم دکستر رو ببین بهش دادم 9/8 (یعنی خودت تصور بکن دکستر چقدر خداست)
    علی یه چیزی میگی ها ، قسمت 1و2 سریال بد (نمی گم مزخرف که چون میدونم روش تعصب داری) ترانووا رو 2 بار دیدی
    این قسمت به این عالی رو میگی زیاد خوب نبود !
    اون قسمت رد شدن زامبی ها و قائم شدن زیر ماشین قلبم داشت میومد تو دهنم
    یا همون قسمت دل و جیگر رو داشتن می بریدن اونجا هم خیلی حال کردم ؛ به این قشنگی و رئالی
    همون گشتن سوفیا هم جالب بود ، کارهای اون پسره مو زده رو دوست داشتم یاد سویر مینداخت منو
    اون نیم نمره هم که ازش کم کردم قبول دارم اون قضیه تفنگ گرفتن آندره آ یکم جلف بازی بود بخاطر همین ازش کم کردم
    به غیر از این علی حدایش قشنگ بود ، نمی دونم منکه خیلی راضی بودن از این شروع تکان دهنده باید ببینیم نظر سایر بچه ها چیه
    البته اون قسمت کلیسا هم قبول دارم یکم خسته کننده بود اما انقدر هیجان داشت که میشد اونارو فراموش کرد

در اخر علی بزار از سریال لذت ببریم
    نه امیر اصلا من روی ترانووا تعصب ندارم،خدائی قسمت اول و دومش نوید یه سریال زیبا رو میداد،هر چند که هنوزم بهش امیدوارم که خوب بشه
    لذت ببر امیرجان،گفتم که من خودمم این سریال رو دوست دارم ولی تعصبی بهش نمره نمیدم
    قدم زدن مردگان،اپیزودهای بهتر از این هم داشته

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

با سلام خدمت دوستان

به نظر من اپیزودهای مهیج و تکان دهنده فصل اول و انتظار چندماهه برای دیدن قسمتهای جدید حسابی همه ما رو برای هیجانی بالاتر از این قسمت که دیدیم آماده کرده بود.
    ولی دارابونت باز هم مارو غافلگیر کرد و با ساخت یک اپیزود متوسط و آروم شروعی ملایم برای این فصل داشت.
    ولی در پایان این اپیزود هیجان رو به اوج رسوند تا بیننده همچنان منتظر اپیزود بعدی بمونه ...
    به نظرم در قسمتهای بعدی با ورود کاراکترهای جدید داستان وسعت بیشتری پیدا کنه ... از همین الان کش دادن داستان رو میتونم حس کنم ...
    صحنه زامبی های کلیسا کمی ضعیف کار شده بود بخصوص اون کاراکتر زن ...
    نمره من به این قسمت 6/10

در ضمن این حرف شاید جاش اینجا نباشه ولی دیدم دوستان در موردش صحبت کردن گفتم بگم که سریال ترانووا به نظرم خیلی خوب بود بجز جلوه های ویژه که بعضی جاها ضعیف بود ولی درکل سریال خوب و جذابی بود نمی دونم چرا میگید ضعیف بود؟ شاید انتظار کاری در حد آواتار رو داشتید ؟؟

weird آواتار ها
    وضعیت : weird آنلاین نیست.
    سپاس ها : 115
    سپاس شده 137 در 56 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 9 تاپیک

علي يه بار ديگه از سريال مورد علاقه من ايراد بگيري ميشه 2 بار شروعش كه خوب بود واقعا يه سريالي كه پس از يه سال داره دوباره پخش ميشه به بهترين نحو شروع كردن در ادامه م ك باه اومدن زامبيا زير ماشين قائم شدن بعد از اونم كه سحبتهاي اندريا و اون پيرمرده و حرفاي شين و لوري بين اين اتفاقام كه گم شدن دختره و حرفاي مادرش واقعا اين بازيگراش عالي بازي ميكنن خصوصا مادر اين دختره عالي بود خصوصا اون سكانسش تو كليسا اخرشم كه هيچ كس فكر نميكرد اينجوري تموم شه خيلي خوشمان آمد از قسمت بعديم يه چيزائي نشون ميده كلا دوست دارم هم سريال آنچه گذشت نشون بعد هم آنچه در آينده خواهد گذشت
    احتمالا اين فصلشم تموم شد ميرم سراغ كاميكش تا بتونم يه سال ديگه براي فصل بعد صبر پيشه كنم
    ویرایش توسط weird : 10-18-2011 در ساعت 11:15

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

خب ما هم ديديم اين اپيزود را سرانجام...
    اينو بگم كه بر خلاف انتظاري كه داشتم، اپيزود شروع خيلي ملايم و آرومي داشت و غافلگير شدم، البته زيبا بود
    واسه شروع اين فصل به نظرم اين اپيزود نمره قبولي مي گيره
    بعضي از لحظاتش واقعا هيجان برام به اوج رسيده بود و حس مي كردم همين الانه كه يه اتفاقي بيفته
    اما جا داره از يه نكته ايراد بگيرم شديدا، وقتي كه كاروان به اون سد و مانع بزرگ اتومبيل ها رسيد با اون تعداد بي شمار جسد و كشته، هيچ كدومشون واقعا نتونستند لحظه اي فكر كنند كه زامبي هايي كه باعث اين كشتار شدند در همون نزديكي هستند و هر لحظه احتمال داره حمله كنند؟ انقدر خونسرد داشتند به نوعي غارت مي كردند و حتي لباس انتخاب مي كردند!!! كلا اين صحنه رو نمي تونم قبول كنم.. من خودم وقتي اون سكانس رو ديدم و وقتي كه كه داشتن از ماشين ها پياده مي شدند گفتم الانه كه زامبي ها از يه نقطه اي پيداشون بشه، اما اينا بي خيال.... آخرشم سوفيا خراب كاري كرد ديگه!
    اما خب باقي اتفاقات داستان برام جالب بود.. كلا دلم براي اين سريال تنگ شده بود خيلي... ريك دنبال نشونه بود و عجب نشونه اي هم گرفت!! يعني كلا الان شبيه علامت سوالم كه اون شليك از كجا بود؟!!!!
    حتي هنوز ماجراي اون كليسا هم مشخص نيست....

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    خب ما هم ديديم اين اپيزود را سرانجام...
    اينو بگم كه بر خلاف انتظاري كه داشتم، اپيزود شروع خيلي ملايم و آرومي داشت و غافلگير شدم، البته زيبا بود
    واسه شروع اين فصل به نظرم اين اپيزود نمره قبولي مي گيره
    بعضي از لحظاتش واقعا هيجان برام به اوج رسيده بود و حس مي كردم همين الانه كه يه اتفاقي بيفته
    اما جا داره از يه نكته ايراد بگيرم شديدا، وقتي كه كاروان به اون سد و مانع بزرگ اتومبيل ها رسيد با اون تعداد بي شمار جسد و كشته، هيچ كدومشون واقعا نتونستند لحظه اي فكر كنند كه زامبي هايي كه باعث اين كشتار شدند در همون نزديكي هستند و هر لحظه احتمال داره حمله كنند؟ انقدر خونسرد داشتند به نوعي غارت مي كردند و حتي لباس انتخاب مي كردند!!! كلا اين صحنه رو نمي تونم قبول كنم.. من خودم وقتي اون سكانس رو ديدم و وقتي كه كه داشتن از ماشين ها پياده مي شدند گفتم الانه كه زامبي ها از يه نقطه اي پيداشون بشه، اما اينا بي خيال.... آخرشم سوفيا خراب كاري كرد ديگه!
    اما خب باقي اتفاقات داستان برام جالب بود.. كلا دلم براي اين سريال تنگ شده بود خيلي... ريك دنبال نشونه بود و عجب نشونه اي هم گرفت!! يعني كلا الان شبيه علامت سوالم كه اون شليك از كجا بود؟!!!!
    حتي هنوز ماجراي اون كليسا هم مشخص نيست....
    با سلام خدمت نازنین عزیز

این که شلیک از کجا بود مشخصه ...
    آخر اپیزود گوشه هایی از قسمت بعدی رو نشون داد که یک سری کاراکتر جدید داشت. مشخصاً یک عده بازمانده اون اطراف زندگی میکنن و برای تهیه غذا به اون گوزن شلیک کردند و غیرعمد گلوله به پسر بچه برخورد میکنه ...
    البته باید زاویه شلیک رو بررسی کنیم که چطور گلوله بعد از برخورد به گوزن به پسربچه هم برخورد میکنه چون اگه از روبرو باشه باید بچه رو هم دیده باشن که این عمد میشه ...
    سوال دیگه ای بود در خدمتم ...

14. کاربر روبرو از پست مفید SHAHIN سپاس کرده است .

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)