مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نظرسنجی:از کدام باشگاه نفرت دارید !؟ - صفحه 9

نمایش نتایج نظرسنجی: از کدام باشگاه نفرت دارید !؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آرسنال

0 0%
  • چلسی

2 3.57%
  • منچستر یونایتد

6 10.71%
  • لیورپول

1 1.79%
  • منچستر سیتی

1 1.79%
  • یوونتوس

2 3.57%
  • آث میلان

1 1.79%
  • آس رم

0 0%
  • اینتر

6 10.71%
  • لاتزیو

1 1.79%
  • بارسلونا

19 33.93%
  • رئال مادرید

13 23.21%
  • والنسیا

0 0%
  • بایرن مونیخ

3 5.36%
  • از هیچکدام تنفر ندارم

1 1.79%
صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 82 , از مجموع 82

موضوع: نظرسنجی:از کدام باشگاه نفرت دارید !؟

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,631
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

نظرسنجی:از کدام باشگاه نفرت دارید !؟

خب از اونجای که دیروز 11 همین سالروز پیوستن تاریخی لوئیس فیگو کاپیتان بارسلونا از این تیم به رئال مادرید به لطف دلارهای سرسام آور پرز بود به این بهونه این تاپپیک و نظرسنجی رو باز کردم حالا چه ربطی داشت نمی دونم : دی
    برای شما اتفاق افتاده که یه تیم رو دوست نداشته باشید یا ارزش خوشتون نیاد
    اما بعضی از تیم ها هستن که به معنای واقعی ازش در حد مرگ ازش متنفرید حالا به هر دلیلی : دی
    نظرسنجی تک گزینه ایه فقط می تونین به یک تیم رای بدین
    باید دید کدام تیم در از دید دوستان سینماسنتر از همه غیرقابل تحمل تره ؟؟
    اگه دوست داشتید می تونین دلیل تنفرتون رو هم بگید : دی

2. 4 کاربر از پست مفید SEYED AMIR سپاس کرده اند .

3. # ADS

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,009
    سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

پاسخ : نظرسنجی:از کدام باشگاه نفرت دارید !؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyan. نمایش پست ها
    در مورد بارسا که واقعا یه جا دیگه داشت حالم از بارسا و فوتبال بهم میخورد اونم نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا تو سال 2009 که همه میدونیم داور با چلسی چیکار کرد.یعنی بعد بازی نیم ساعت داشتم گریه می کردم که اگه حتی تو بازی به بارسا می باختیم تا این حد ناراحت نمی شدم!یعنی وقتی بارسا رو تو نیمه نهایی لیگ قهرمانان دو سال پیش بردیم از ته دلم و از تمام وجود خوشحال بودم.اما در مورد مورینیو که دیگه خیلی دارین کم لطفی می کنین. مربی که می یاد تو جوونی پورتو رو با اقتدار قهرمان لیگ قهرمانان می کنه و میاد چلسی رو باز هم با اقتدار هر چه تموم تر دو سال پیاپی قهرمان لیگ برتر می کنه و اینتر رو که نصف بازیکناش بالای 30 سالن قهرمان سه گانه می کنه مسلما یکی از بهترین هاست و اسمش همیشه تو تاریخ موندگاره.مطمعنم اگه تو نیمه نهایی لیگ قهرمانان سال 2005 که باز ناداوری علیه چلسی صورت گرفت و توپ لوییس گارسیا که از خط رد نشده بود رو گل اعلام نمی کردند چلسی میتونست قهرمان بشه و مسلما شایسته تر از اون لیورپول بود.به امید خدا با این تیم کامل و یه دستی که داریم به راحتی قهرمان لیگ برتر میشیم و قهرمانی لیگ قهرمانان هم چندان دور از دسترس نیست...
    اول از همه زبونت رو گاز بگیر و از این دعاها نکن که تیمت (چلسی بود دیگه؟ ) قهرمان بشه
    حق آرسناله!
    پس برو با تیمت تو نوبت واستا...
    من منکر اینش نیستم که موریانه (همون مورینیو خودمون) مربی خوبی نیست. منظور من اینه که موجودی است بس ناقلا و بس آب زیر کاه.
    حالا یکبار هم یک تیم رو از اون ته و مها ورداشته قهرمان کرده، آفرین دمش گرم.
    ولی اگر درست به قضیه نگاه کنیم از اون زمان به بعد تنها با تیم هایی کار کرد که هم پول بی حساب و کتاب داشتند و هم بازیکنان بسیار خوب. و قهرمانی هایی هم که بدست آورد از همین قضیه نشات می گرفت.
    پس دلیلی نمی بینم که اون رو در راستای مربیان بزرگ دنیا بیارم. فقط میگم مربی خوبیه.
    اما اینکه به خاطر یک بار اونهم طی یک بازی خیلی جذاب اتفاقی فوتبالی رخ میده و اشتباهی صورت میگیره بیای بگی من از فلان تیم متنفرم که نشد.
    در خصوص گلی که لیورپولی ها زدن حرفت رو قبول دارم که میشد برعکس باشه و این اتفاق رخ نده. اما حقیقت امرش اینه که چلسی هیچ وقت شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان نبوده.
    حتی قهرمانی هم که شما بدست آوردین فقط با پارک کردن یک اتوبوس 11 نفره جلوی دروازه بود، صرف انجام یک بازی کثیف که اعصاب همه رو به هم بریزه که نمیشه باعث بشه یک تیم شخصیت قهرمانی داشته باشه.
    هر چند که کاملاً قبول دارم این مطلب رو که درست دفاع کردن یک هنره، اما این دیگه هنر نیست، این به مسخره گرفتنه.
    مثال دیگه برای این موضوع یونانی بود که قهرمان یورو شد، که سبک بازی چلسی شما از همین تیم گرفته شد. حتی همین مورینیو هم زمانی که با تیم هایی سرعتی که بار تهاجمی قوی ای دارن مثل همین بارسا بازی می کنه، حتی با تیمی مثل رئال مادرید، تصمیمش این میشه که تیم خودش رو دفاعی می چینه تا با تخریب بازی بتونن از تک موقعیتها استفاده ببرن.

5. کاربر روبرو از پست مفید Wolverine سپاس کرده است .

6. # ADS

penn آواتار ها
    وضعیت : penn آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,028
    سپاس شده 3,035 در 805 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : نظرسنجی:از کدام باشگاه نفرت دارید !؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine نمایش پست ها
    اول از همه زبونت رو گاز بگیر و از این دعاها نکن که تیمت (چلسی بود دیگه؟ ) قهرمان بشه حق آرسناله! پس برو با تیمت تو نوبت واستا... من منکر اینش نیستم که موریانه (همون مورینیو خودمون) مربی خوبی نیست. منظور من اینه که موجودی است بس ناقلا و بس آب زیر کاه. حالا یکبار هم یک تیم رو از اون ته و مها ورداشته قهرمان کرده، آفرین دمش گرم. ولی اگر درست به قضیه نگاه کنیم از اون زمان به بعد تنها با تیم هایی کار کرد که هم پول بی حساب و کتاب داشتند و هم بازیکنان بسیار خوب. و قهرمانی هایی هم که بدست آورد از همین قضیه نشات می گرفت. پس دلیلی نمی بینم که اون رو در راستای مربیان بزرگ دنیا بیارم. فقط میگم مربی خوبیه. اما اینکه به خاطر یک بار اونهم طی یک بازی خیلی جذاب اتفاقی فوتبالی رخ میده و اشتباهی صورت میگیره بیای بگی من از فلان تیم متنفرم که نشد. در خصوص گلی که لیورپولی ها زدن حرفت رو قبول دارم که میشد برعکس باشه و این اتفاق رخ نده. اما حقیقت امرش اینه که چلسی هیچ وقت شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان نبوده. حتی قهرمانی هم که شما بدست آوردین فقط با پارک کردن یک اتوبوس 11 نفره جلوی دروازه بود، صرف انجام یک بازی کثیف که اعصاب همه رو به هم بریزه که نمیشه باعث بشه یک تیم شخصیت قهرمانی داشته باشه. هر چند که کاملاً قبول دارم این مطلب رو که درست دفاع کردن یک هنره، اما این دیگه هنر نیست، این به مسخره گرفتنه. مثال دیگه برای این موضوع یونانی بود که قهرمان یورو شد، که سبک بازی چلسی شما از همین تیم گرفته شد. حتی همین مورینیو هم زمانی که با تیم هایی سرعتی که بار تهاجمی قوی ای دارن مثل همین بارسا بازی می کنه، حتی با تیمی مثل رئال مادرید، تصمیمش این میشه که تیم خودش رو دفاعی می چینه تا با تخریب بازی بتونن از تک موقعیتها استفاده ببرن.
    ارسنال که واقعا تیم خوبیه اما باز هم بد شانسی اورد و تو زمین خودش نتیجه بدی گرفت و با این که خودم واقعا ارسنال و بعضی بازیکناش مثل کازورلا و ویلشر و رمزی رو خیلی دوست دارم اما باید قبول کرد شانس زیادی مقابل این بایرن اماده نداره(هر چند خودم بایرن پارسال رو بیشتر دوست دارم).در مورد مورینیو که تا حدودی حرفاتون درسته اما فک نکنم چلسی و اینتر در مقابل تیم هایی مثل رئال مادرید یا بارسلونا و حتی تیم های دیگه تو اون زمان خرج زیادی می کرد.در مورد اینکه مربی خوبیه یا یکی از بهترین مربی های تاریخ فوتبال که نظر شما فک کنم تا حدودی(البته خیلی کم شخصیه).نتایجی که مورینیو گرفته گویای همه چیز هست.در مورد متنفر بودن از بارسا که نگفتم همیشه متنفرم یا حالا هم هستم!اما اون اتفاقات یکم تو اون زمان نظرم رو نسبت به بارسا(که یه تیم خیلی دوست داشتنی بوده هست وخواهد بود)تغییر داد ولی در کل همیشه بارسا رو دوست داشتم چون هم از نظر فنی تیم فوق العاده ای و هم تیمی بسیار دوست داشتنی.این که چلسی هیچ وقت شایسته ی قهرمانی تو لیگ قهرمانان نبوده که فک کنم بحث خیلی مفصلی داره و با 4یا 5 خط فک نکنم بشه توضیعش داد.فقط همینو بگم که تاکتیک دی متئو که تا حدود خیلی زیادی برگرفته از تاکتیک مورینیو بود استفاده حداکثر از حداقل موقعیت بود نه صرفا یه بازی دفاعی صرف که نمونه بارزش مثال شما از یونان 2004بود که هیچ هدفی جز دفاع نداشت.اما فلسفه ی بی نظیر مورینیو که فک نکنم با هیچ مربی یا تیمی(جز چلسی قهرمان لیگ قهرمان اروپا) قابل قیاس باشه.اوج این تاکتیک و هنر به تمام معنای مورینیو رو تو بازی 2یا 3 هفته پیش تو لیگ برتر جلوی منچستر سیتی دیدیم و نمونه کامل و شاهکار به تمام معنای مورینیو بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا تو سال 2010جلوی بارسلونا.ممنون

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)