مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh دیدگاه شما درباره "محمد (ص)"

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: دیدگاه شما درباره "محمد (ص)"

Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,699 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

دیدگاه شما درباره "محمد (ص)"

با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان سینماسنتری
    همزمان با آغاز فیلمبرداری فیلم "محمد (ص)" این تاپیک به جهت بحث آزاد و تبادل نظر درباره فیلم ایجاد شده.
    پیشتر از دوستان بابت مشارکتشان در مباحث تشکر می کنم

از دوستان بابت بسته بودن بخش مخصوص خبری این فیلم عذرخواهی می کنم. این تصمیم به علت رعایت نظم در آن تاپیک اتخاد شده است.
    لینک خبری فیلم "محمد (ص)": http://forum.cinemacenter.ir/thread6803.html

محمد (ص) جدیدترین اثر کارگردان سرشناس ایرانی مجید مجیدی است که قرار است به صورت سه گانه تولید شود.

برخی از عوامل فیلم عبارتند از:

کارگردان: مجید مجیدی
    نویسنده فیلمنامه: کامبوزیا پرتوی، مجید مجیدی، با همکاری حمید امجد
    مشاور کارگردان: رضا میرکریمی
    کارگردان‌های یونیت دوم: بیژن میرباقری، سیروس حسن‌پور
    دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: لوکا لاچین
    دستیاران کارگردان: علی سبزواری، حسن نجفی، بهزاد رفیعی، محسن قرائی
    مدیر فیلمبرداری: ‌ویتوریو استورارو
    فیلمبردار:‌ حمید خضوعی ابیانه
    طراح تولید (مدیر طراحی صحنه، دکور و آکسسوار): میلژن کرکا کلژاکویچ
    مدیران و طراحان هنری: محسن شاه‌ابراهیمی، حمید قدیریان، بابیک برانمیر بانه
    طراحی هنری: اصغر نژاد‌ایمانی، بهزاد آدینه
    طراحی آکسسوار: فرانکو فوماگالی
    طراحی لباس: مایکل اوکانر
    طراحی گریم: جیانتو دروسی
    جلوه‌های ویژه کامپیوتری: اسکات اندرسون
    هماهنگ‌کننده: امیررضا معتمدی
    جلوه‌های ویژه میدانی: کوریدوری، جواد شریفی‌راد
    مستندسازی پروژه: محمد مقدم، مهتاره علیزاده
    مدیران تولید:‌ مجتبی متولی، محمد رضا منصوری، فرهاد کی‌نژاد
    تهیه‌کننده‌های اجرایی: پروانه پرتو، علیرضا رضاداد
    تهیه‌کننده: محمد مهدی حیدریان
    سرمایه‌گذار: مؤسسه‌ سینمایی نور
    ویرایش توسط Ali : 10-27-2011 در ساعت 22:15

2. 4 کاربر از پست مفید Ali سپاس کرده اند .

3. # ADS

Denzel آواتار ها
    وضعیت : Denzel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 110
    سپاس شده 106 در 46 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 182 تاپیک

پاسخ : دیدگاه شما درباره "محمد (ص)"

من شخصا" این فیلم را تحریم می کنم , و هرگز به سینما نخواهم رفت , با توجه به کمی لطفی بعضی مسئولین و هنرمندان کشور , و همچنین بی اهمیت نشان دادن بعضی موضوعات , از جمله موضوع ساخت فیلم هایی درباره ی افسانه های ایرانی , من هیج ضرورتی برای ساخت چنین فیلمی نمی بینم , به هر صورت ما فقط در ایران شاهد چنین مسائلی می باشیم , که موضوعات سنتی و تاریخی کشور به شدت نادیده گرفته میشود و موضوعات بعضی کشوران دیگر با تمام قدرت به زیر ذره بین می رود , و در آخر , من به هیچ عنوان و در هیچ حالتی این فیلم را نخواهم دید .

5. کاربر روبرو از پست مفید Denzel سپاس کرده است .

Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,778
    سپاس شده 2,940 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

به نظر من هم لزومی نداره فیلمی را که ورژن خوبش را آمریکا ساخته و همه آن را از هر نظر قبول دارند را دوباره هزینه کنیم و بسازیم و به جای صرف اینهمه هزینه روی این پروژه می توان به یکی از داستان های شاهنامه پرداخت تا فرهنگ تاریخی خودمان را به دنیا نشان بدهیم

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

دوستان بهتر نیست فیلم اکران شه و بعد ببینیم و بعد در بارش قضاوت کنیم؟
    آقای مجید مجیدی کارگردان بزرگیه و اینو اثبات کرده با کارنامه ای که تا بحال از خودش بر جای گذاشته.
    من اصلا نمیخوام از هیچی دفاع کنم اما میگم بزار فیلم بیاد ببینیمش،شاید اصلا با واقعیت جور نباشه و مثل بعضی از فیلم ها وسریال های تاریخی که نمیخوام نام ببرم تحریف شده و دست خورده باشه و اصلا اون چیزی رو نشون نده که تاریخ گفته شده.
    و شایدم اونقدر جالب باشه که خوشمون بیاد.
    خلاصه یکی از این 2 مورده...باید صبر کرد و دید چه میشود

8. 2 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

*Shiny* آواتار ها
    وضعیت : *Shiny* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,310
    سپاس شده 3,488 در 920 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 376 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    دوستان بهتر نیست فیلم اکران شه و بعد ببینیم و بعد در بارش قضاوت کنیم؟
    آقای مجید مجیدی کارگردان بزرگیه و اینو اثبات کرده با کارنامه ای که تا بحال از خودش بر جای گذاشته.
    من اصلا نمیخوام از هیچی دفاع کنم اما میگم بزار فیلم بیاد ببینیمش،شاید اصلا با واقعیت جور نباشه و مثل بعضی از فیلم ها وسریال های تاریخی که نمیخوام نام ببرم تحریف شده و دست خورده باشه و اصلا اون چیزی رو نشون نده که تاریخ گفته شده.
    و شایدم اونقدر جالب باشه که خوشمون بیاد.
    خلاصه یکی از این 2 مورده...باید صبر کرد و دید چه میشود
    منم با حرف امیر موافقم نمی شه در رابطه بایک فیلم زود قضاوت کرد هرچند که کارگردان بزرگی داشته باشه....باید صبر کرد ،دید بعد نتیجه گرفت که فیلم خوب بوده یانه کلا درچه سطحی هست.

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

با سلام ...

من فکر میکنم که فیلم الرساله ساخته مصطفی عقاد کاملا فیلم کلاسیک و خوبیه به علاوه این که مورد تائید عموم مسلمین بوده.
    ساختن یک اثر جدید مسلما نه میتونه اونقدر اعتبار داشته باشه و نه میتونه جایگاه خوبی بین مسلمانان پیدا کنه.
    به هر حال در نظر بگیرید که بیش از یک میلیارد مسلمان وجود داره که کمتر از 10 درصد این مسلمین شیعیان و مابقی اهل تسنن هستند.
    با این منوال مشخصه که این فیلمیه برای اون ده درصده و نه اون 90 درصد.
    مسلم میدونم که در این فیلم زندگی حضرت محمد از دیدگاه همون ده درصد ساخته میشه و به همین دلیل صاحب یک جایگاه ده تا 20 درصدی هم خواهد شد.

من این کار رو لازم نمیبینم. چکیده مفید و قابل نمایش زندگی حضرت رسول همون بود که در الرساله وجود داره. بقیه مسئله میشه صحبتهایی که بیشتر برای یک سریال کاربرد داره و نه یک فیلم سینمائی. این بودجه عظیم میشد که صرف به تصویر کشیدن موضوعات تاریخی و شخصیتهائی بشه که کمتر به اونها پرداخته شده.
    مثلا یک نمونه اش مختار بود که البته همونم من ندیدم.

زندگی بزرگانی مانند ابومسلم خراسانی، ذکریای راضی، خواجه نظام، کریم خان زند، نادرشاه افشار و .... از بعد از اسلام و همچنین بی نهایت موضوع در قبل از اسلام میتونست در این وادی ساخته بشه.
    به هر حال حرفهای ما تاثیری در این باره نداره و این اثر در هر حال ساخته میشه.
    ویرایش توسط FFKIA : 12-20-2011 در ساعت 13:54
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

11. 5 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    با سلام ...

من فکر میکنم که فیلم الرساله ساخته مصطفی عقاد کاملا فیلم کلاسیک و خوبیه به علاوه این که مورد تائید عموم مسلمین بوده.
    ساختن یک اثر جدید مسلما نه میتونه اونقدر اعتبار داشته باشه و نه میتونه جایگاه خوبی بین مسلمانان پیدا کنه.
    به هر حال در نظر بگیرید که بیش از یک میلیارد مسلمان وجود داره که کمتر از 10 درصد این مسلمین شیعیان و مابقی اهل تسنن هستند.
    مسلم میدونم که در این فیلم زندگی حضرت محمد از دیدگاه همون ده درصد ساخته میشه و به همین دلیل صاحب یک جایگاه ده تا 20 درصدی هم خواهد شد.

من این کار رو لازم نمیبینم. چکیده مفید و قابل نمایش زندگی حضرت رسول همون بود که در الرساله وجود داره. بقیه مسئله میشه صحبتهایی که بیشتر برای یک سریال کاربرد داره و نه یک فیلم سینمائی. این بودجه عظیم میشد که صرف به تصویر کشیدن موضوعات تاریخی و شخصیتهائی بشه که کمتر به اونها پرداخته شده.

زندگی بزرگانی مانند ابومسلم خراسانی، ذکریای راضی، خواجه نظام، کریم خان زند، نادرشاه افشار و .... از بعد از اسلام و همچنین بی نهاست موضوع در قبل از اسلام میتونست در این وادی ساخته بشه.

میگم این حرفایی که زدی فرخ خیلی باحال بود.
    واسه تکمیل حرفت بگم اقای علی معلم با همکاری جعفری جوزانی دارند فیلم کوروش کبیر رو با بودجه 70 میلیون دلاری میسازند.
    و برای بینالمللی شدنه فیلم در عرصه جهانی و اعتبار دادن به فیلم میخوان به راسل کرو یا کوین کاستنر پیشنهاد بدن بیاد نقش کوروش کبیر رو بازی کنه.

13. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

با سلام ...

زندگی بزرگانی مانند ابومسلم خراسانی، ذکریای راضی، خواجه نظام، کریم خان زند، نادرشاه افشار و .... از بعد از اسلام و همچنین بی نهاست موضوع در قبل از اسلام میتونست در این وادی ساخته بشه.
    با حرفات موافقم فرخ
    این تکرارها نمیدونم دلیلش چیه،خب اگه فیلم دینی میخواین بسازین چرا یه موردی نباشه که تا حالا ساخته نشده باشه،اگه تاریخی میخواین بسازین خب کشور خودمون پر از افراد و شخصیتهائی بوده و هست که میشه زندگیشون رو فیلم کرد،ولی با همه اینها اگه همین رو هم بتونن درست و حسابی بسازن باز به نظرم میتونه دیده بشه و موفق باشه
    باید صبر کرد و دید
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,699 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

سلام به همه ی دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Corleone نمایش پست ها
    به نظر من هم لزومی نداره فیلمی را که ورژن خوبش را آمریکا ساخته و همه آن را از هر نظر قبول دارند را دوباره هزینه کنیم و بسازیم و به جای صرف اینهمه هزینه روی این پروژه می توان به یکی از داستان های شاهنامه پرداخت تا فرهنگ تاریخی خودمان را به دنیا نشان بدهیم
    دوست عزیز، فیلم الرساله امریکایی نیستش و توسط امریکا هم ساخته نشده

با سلام ...

زندگی بزرگانی مانند ابومسلم خراسانی، ذکریای راضی، خواجه نظام، کریم خان زند، نادرشاه افشار و .... از بعد از اسلام و همچنین بی نهایت موضوع در قبل از اسلام میتونست در این وادی ساخته بشه.
    دوستان زیادی حرفهایی شبیه فرخ عزیز زدند و فرخ هم صحبت های خوبی کردند و بنده هم نظر خودم رو مطرح میکنم

1. فیلم الرساله فیلم خوبی است اما بیش از آنکه دارای محتوای دینی و عرفانی داشته باشد، تاریخ نگاری است، که البته مربوط به دوره ی خاصی از زندگی حضرت رسول می شود. در مقابل فیلم محمد(ص) تریلوژِی و مربوط به زندگانی حضرت رسول از ابتدا تا انتهاست و با توجه به سبک خاص مجیدی در کارگردانی که بنده اون رو بسیار بهتر و قوی تر از مصطفی عقاد میدانم، باید انتظار فیلمی عمیق تر را داشت.

2. فیلم محمد(ص) بازسازی نیست پس مقایسه آن با الرساله کاری عبث است و البته تفاوت در دوره های زمانی که در بالا ذکر شد.

3. گستره ی فیلمسازی در کشوری مانند ایران آنقدر زیاد هست که بتوان شاهد تولید آثار این چنینی حتی بصورت موازی و همزمان بود که خوشبختانه این روند آغاز خوبی داشته که باید ادامه ی آن به فضای بازتری منجر شود. پس قیاس فیلم محمد(ص) با پروژه کوروش قیاسی مع الفارق و بی ربط است. یعنی بودجه ای از آن فیلم به فیلم دیگر واریز نخواهد شد، همچنان که دیدگاه تهیه کنندگان دو فیلم بسیار متفاوت است.

4. در مورد نیاز سنجی باید بدون قیاس عرض کنم که پیامبری مانند محمد(ص) دارای حداقل 1 میلیارد پیرو در دنیاست اما کوروش حداکثر... بگذریم
    پیامبری که دارای دومین جمعیت پیرو در دنیاست و 1 فیلم در تاریخ، طنز است.

5. اگر چهره ی حقیقی حضرت رسول در دنیا مطرح بود هر روز شاهد توهین های فراوانی از سوی افراد مختلف در مورد ایشان نبودیم پس این نیاز بشدت وجود دارد که ایشان بدرستی شناخته شوند

6. فرخ جان بحثی که راجع به درصد مقبولیت کردید قابل قبول نیست، اولا که هنوز فیلم نمایش داده نشده که شما اینچنین ارزیابی می کنید، دوما قابل توجه شما اینکه فیلمنامه با مشارکت و مشورت کشورها و افراد فراوانی از شیعه و سنی شکل گرفته.
    نکته دیگر در این باب بازگویی حقیقت است نه مقبولیت، قطعا حقیقت مورد قبول همه نیست و قطعا چیزی که مورد قبول همه است، حقیقت نیست

در نهایت عرض بنده اینه که فیلم پروژه ی عظیمی است و ما تا کنون در ایران پروژه ی عظیمی رو به کارگردان بین المللی و بزرگی مانند مجیدی نسپرده ایم و نتایج همکاری مجیدی با بزرگان سینمای جهان قطع و یقین فواید فراوانی برای سینمای ایران و بخصوص ساخت بیگ پروداکشن ها خواهد داشت

16. 2 کاربر از پست مفید Ali سپاس کرده اند .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "Ali" نمایش پست ها
    6. فرخ جان بحثی که راجع به درصد مقبولیت کردید قابل قبول نیست، اولا که هنوز فیلم نمایش داده نشده که شما اینچنین ارزیابی می کنید، دوما قابل توجه شما اینکه فیلمنامه با مشارکت و مشورت کشورها و افراد فراوانی از شیعه و سنی شکل گرفته.
    نکته دیگر در این باب بازگویی حقیقت است نه مقبولیت، قطعا حقیقت مورد قبول همه نیست و قطعا چیزی که مورد قبول همه است، حقیقت نیست
    علی جان یا من تو این مملکت زندگی نمیکنم و یا شما ...
    اصولا من معتقدم که هیچ اثری تاکید میکنم هیچ اثری در این کشور نمیتواند بدون گرایش ساخته شود و ممیزی ها انقدر در آثار تاثیر میگذارد که اثری حساس مانند زندگی حضرت رسول هم دچارش باشد و از آن رهائی نداشته باشد.
    فکر میکنم که چشممون رو بر روی بسیاری مسائل به راحتی میبندیم و فراموش میکنیم که دور و برمون چی میگذره.
    در 100 درصد آثار سینمای ایران رد پای خط قرمز ها و ممیزی دیده میشه. بازم تاکید میکنم که در 100 درصد. حتی آثار آقای سلحشور!

امیدوارم که این اثر ساخته نمیشد.
    به هر حال این نظر منه .
    ممنون
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

18. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)