مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh گفته های محمد نشاط و فروش 20 میلیونی "پرتقال خونی"(اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گفته های محمد نشاط و فروش 20 میلیونی "پرتقال خونی"(اختصاصی سینماسنتر)

*Shiny* آواتار ها
    وضعیت : *Shiny* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,310
    سپاس شده 3,488 در 920 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 376 تاپیک

گفته های محمد نشاط و فروش 20 میلیونی "پرتقال خونی"(اختصاصی سینماسنتر)

6آبان1390

سینماسنتر:
    فیلم سینمایی "پرتقال خونی" به کارگردانی سیروس الوند، در روز چهارشنبه 4 آبان ماه اکران شد و توانست در مدت 2روز اول نمایش به فروش 20 میلیون تومانی دست پیدا کند، که رقم بدی برای فروش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیست.

تهیه کننده ی این فیلم، محمد نشاط، معتقد است که فیلم ارتباط خوبی با مخاطبان برقرار می‌کند. او در رابطه با اکران این فیلم گفته است: فکر می‌کنم فیلم در زمان خوبی اکران عمومی شده است، زمانیکه قرار بود با فیلمیران برای پخش قرارداد ببندیم کارگردان فیلم عنوان کرد، من درصورتی قبول می‌کنم که این فیلم در زمانی به نمایش عمومی در آید که شرایط یکسانی برای "پرتقال خونی" به لحاظ تعداد سالن در نظر گرفته شود.

او افزود: من همیشه آرزو داشتم روزی با سیروس الوند همکاری کنم که خوشبختانه این امر میسر شد. معتقدم این فیلم با داشتن معیارهایی چون فیلم نامه، کارگردانی و حضور بازیگران، بتواند به گیشه خوبی دست پیدا کند. "پرتقال خونی" پتانسیل‌های لازم برای رسیدن به یک فروش خوب را دارد، اما قطعاً شرایط اکران یکسان نیز بر این موضوع تأثیرگذار است.

وی ادامه داد: ما در جشنواره فیلم فجر نیز با استقبال خوبی رو به رو شدیم. همچنین درجشنواره فیلم کیش نیز با اینکه سالن معمولی و نامناسبی را دراختیار ما گذاشته بودند، اما مخاطبان زیادی داشتیم به طوری که بیشتر مردم ایستاده فیلم را تماشا کردند.

"پرتقال خونی" داستان یک مثلث عاشقانه رابه تصویر می‌کشد که در گروه سینمایی قدس اکران شده است. باید صبر کرد و دید که آیا گفته های تهیه کننده این فیلم درست است یا خیر و این فیلم چه جایگاهی را در روزهای آینده برای خود کسب میکند. قابل ذکر است که در پشت صحنه ی این فیلم درگیری های لفظی ای میان عرب‌نیا و بهداد رویداد که سرانجام این درگیری‌ها به برنامه «هفت» کشیده شد و عرب نیا حرف هایی در این برنامه بیان کرد و بهداد برای آن جوابیه ای منتشر کرد که در آن زمان بازتاب هایی را هم در پی داشت.
    ............................
    منبع :خبرگزاری مهر،ایلنا،فردا نیوز
    تنظیم و گردآوری: دنیا*shiny*
    باتشکر از پرنیان عزیز"parnian" بابت ویراستاری

2. 12 کاربر از پست مفید *Shiny* سپاس کرده اند .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)