مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh هرکول پوآرو، برای آخرین بار باز میگردد!

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: هرکول پوآرو، برای آخرین بار باز میگردد!

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,252
    سپاس شده 4,260 در 923 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

هرکول پوآرو، برای آخرین بار باز میگردد!

دیوید ساچت برای آخرین بار در چند فیلم تلویزیونی شبکه آی‌تی‌وی در نقش هرکول پوآرو جلوی دوربین می‌رود.
    به گزارش خبرآنلاین، دیوید ساچت (با تلفظ صحیح سوشِی) در 22 سال گذشته در 65 فیلم در نقش هرکول پوآرو، کارآگاه بلژیکی مخلوق آگاتا کریستی بازی کرده است.
    مجموعه فیلم‌های جدید براساس رمان‌ها و داستان‌های کوتاه کریستی با محوریت پوآرو که بصورت فیلم درنیامده‌اند ساخته می‌شوند و تولید این فیلم‌ها از سال آینده آغاز می‌شود.

یکی از این آثار «پرده» (Curtain) است که ماجرای آخرین پرونده پوآرو است، در این داستان کارآگاه مرتب و وسواسی ما برای جلوگیری از یک قتل سر صحنه وقوع جنایتی می‌رود که برای اولین بار پای او را به حل کردن معماهای قتل باز کرد.

ساچت درمورد فیلم‌های جدید گفت: «بیش از آنچه بشود بر زبان آورد از دوباره بازی کردن در نقش پوآرو خوشحال هستم. آرزوی من بوده که در دوران بازیگری خودم بتوانم تمام آثار پوآرو را در قاب تلویزیون بازسازی کنم.»

این بازیگر افزود: «پوآرو نابغه است و با این حال شخصیتی بسیار پیچیده و من همیشه از بازی در نقش او لذت برده‌ام.»

ساچت که چندی پیش نشان فرمانداری امپراتوری بریتانیا را برای نقش‌آفرینی‌هایش در دنیای نمایش و تلویزیون دریافت کرد شخصیت پوآرو را چنین توصیف کرد: «متفکر است و دقت و وقار عجیبی دارد و از طرفی بازی در نقش او بسیار عذاب‌دهنده است چون بسیار مغرور و فضل‌فروش است! با همه کاستی‌هایش او یکی از بهترین‌های دنیای ادبیات است. بخت با من یار بود که نقش او را بازی کنم.»

ساچت در کنار همسرش

شبکه آی‌تی‌وی ساخت پنج فیلم پوآرویی را در برنامه خود دارد، جدا از «پرده» چهار فیلم دیگر «سختی‌های هرکول»، «اشتباه مرد مرده»، «چهار بزرگ» و «فیل‌ها می‌توانند به خاطر بیاورند» نام دارند.
    متیو ریچارد، رئیس «بنیاد آگاتا کریستی» و نوه کریستی درمورد این فیلم‌ها گفت: «نو کردن قراردادمان با آی‌تی‌وی و ساچت در نقش پوآرو معرکه است و این پنج فیلم نقاط اوج همراهی 20 ساله ما با دیوید ساچت در نقش هرکول پوآرو هستند.»

میشل باک از شبکه آی‌تی‌وی هم گفت: «این پنج فیلم ادای دینی مناسب به شخصیت محبوب ادبی یعنی هرکول پوآرو هستند. پایان این مجموعه بسیار هیجان‌انگیز و احساسی خواهد بود. ما سفر به‌یادماندنی با پوآرو داشتیم.»

جدیدترین اقتباس تلویزیونی از داستان‌های پوآرو «ساعت‌ها» نام دارد که کریسمس امسال از شبکه آی‌تی‌وی پخش می‌شود، در این فیلم فیل دانیلز، جیمی وینستن و لزلی شارپ هم‌بازی ساچت هستند. آنا مِسی، بازیگر محبوب و تحسین‌شده که چندی پیش درگذشت هم در این فیلم یکی از آخرین نقش‌های خود را ایفا کرده است.

شبکه آی‌تی‌وی همچنین دستور ساخت سه فیلم از مجموعه «خانم مارپل» با بازی جولیا مکنزی در نقش این کارآگاه پیر و بامزه را صادر کرده است.

اولین فیلم این مجموعه که اقتباس دیگری از آثار کریستی است «معمای کارائیبی» نام دارد و تابستان سال 2012 فیلمبرداری آن شروع می‌شود، دو فیلم دیگر «شب بی‌پایان» و «معمای هفت شماره‌ای» نام دارند که پاییز 2012 جلوی دوربین می‌روند.

منبع خبر آنلاین

2. 12 کاربر از پست مفید SovRan سپاس کرده اند .

3. # ADS

Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,699 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

پاسخ : هرکول پوآرو، برای آخرین بار باز میگردد!

خبر بسیار مسرت بخشی بود، حقیقتا دیوید ساچت و جرمی برت یا همان پویرت و شرلوک خودمون قسمتهایی زیبا از نوجوانی های بنده هستند. زمانی که آن سریالها با دوبله هایی نه کمتر از بازی هایشان، با صدای عطاءالله کاملی و بهرام زند از تلویزیون ایران پخش می شد شیفته ی هر دو بودم. عجب دنیایی بود دنیای سریال های نوجوانی ما! نمی توانم لحظاتی از آن سریال ها رو با سریال های سراسر Entertainment این دوره عوض کنم. یادش بخیر...

5. 2 کاربر از پست مفید Ali سپاس کرده اند .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "Ali" نمایش پست ها
    خبر بسیار مسرت بخشی بود، حقیقتا دیوید ساچت و جرمی برت یا همان پویرت و شرلوک خودمون قسمتهایی زیبا از نوجوانی های بنده هستند. زمانی که آن سریالها با دوبله هایی نه کمتر از بازی هایشان، با صدای عطاءالله کاملی و بهرام زند از تلویزیون ایران پخش می شد شیفته ی هر دو بودم. عجب دنیایی بود دنیای سریال های نوجوانی ما! نمی توانم لحظاتی از آن سریال ها رو با سریال های سراسر Entertainment این دوره عوض کنم. یادش بخیر...

کاملا باهات موافقم علی جان

کیفیت این سریالها هم از نظر محتوای سورس و هم از نظر دوبله فوق العاده بود و همین باعث شده بود که هممون پای ثابتش باشیم.
    اما من به شخصع شرلوک هلمز رو بیشتر دوست داشتم و احتمالا دلیل این علاقه هم مطالعه کتابهای سر آرتور کانن دویل در دوران کودیم باشه که با داستان زیبای معمای باسکرویل شروه شد.
    با این حال شخصیت هرکول پوارو دوست داشتنی و غیر قابل انکاره. من هم نسخه سریالی این اثر رو دوست داشتم هم بازی فوق آلعاده آلبرت فینیی در "قتل در قطار سریع السیر شرق" اثر زیبای و فوق العاده سیدنی لومت با حضور ستارگان بیشمار هالیوود.

Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

7. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

امشب داریم خبرای خوبی میشنویم

ممنون یحیی جان بابت اطلاع رسانی

همونطور که دوستان اشاره کردن واقعا مایه مسرت هست این خبر ، این سریال با وجود قدیمی بودنش از بسیاری از سریال های آبکی امروز خیلی قوی تر کار شده . چه از نظر فیلمنامه ، بازی یا کارگردانی .

امیدوارم بتونه موفقیتش رو تکرار کنه

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,699 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها

کاملا باهات موافقم علی جان

کیفیت این سریالها هم از نظر محتوای سورس و هم از نظر دوبله فوق العاده بود و همین باعث شده بود که هممون پای ثابتش باشیم.
    اما من به شخصع شرلوک هلمز رو بیشتر دوست داشتم و احتمالا دلیل این علاقه هم مطالعه کتابهای سر آرتور کانن دویل در دوران کودیم باشه که با داستان زیبای معمای باسکرویل شروه شد.
    با این حال شخصیت هرکول پوارو دوست داشتنی و غیر قابل انکاره. من هم نسخه سریالی این اثر رو دوست داشتم هم بازی فوق آلعاده آلبرت فینیی در "قتل در قطار سریع السیر شرق" اثر زیبای و فوق العاده سیدنی لومت با حضور ستارگان بیشمار هالیوود.
    جالبه فرخ جان، قفسه کتاب های خانه ما هم پر از کتاب های سر آرتور کنان دویل است. (که البته می دونید یه همچین اسمی وجود خارجی نداره) من و برادر بزرگترم همیشه تیم خودمان را داشتیم، بنده هم در تیم شرلوک توپ میزدم، عجب رقابتی های نوستالژیکی بود. عاشق شخصیت شرلوک بودم و بازی های اغراق آمیز و زیرکانه جرمی برنت (رحمه الله) را ستایش می کردم، عجیب هنر تأتر در این اعجوبه تبلور داشت.
    چه خبر نوستالژیکی شد...
    ویرایش توسط Ali : 11-18-2011 در ساعت 22:37

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "Ali" نمایش پست ها
    جالبه فرخ جان، قفسه کتاب های خانه ما هم پر از کتاب های سر آرتور کنان دویل است. (که البته می دونید یه همچین اسمی وجود خارجی نداره) من و برادر بزرگترم همیشه تیم خودمان را داشتیم، بنده هم در تیم شرلوک توپ میزدم، عجب رقابتی های نوستالژیکی بود. عاشق شخصیت شرلوک بودم و بازی های اغراق آمیز و زیرکانه جرمی برنت (رحمه الله ) را ستایش می کردم، عجیب هنر تأتر در این اعجوبه تبلور داشت.
    چه خبر نوستالژیکی شد...
    فکر میکنم که سر آرتور ایگناتیوس دویل بود اسم واقعیش.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

می ای ده که چون شیشه بر لب زند/ لب شیشه تبخاله از تب زند
    autumn63 آواتار ها
    وضعیت : autumn63 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,719
    سپاس شده 4,124 در 1,267 پست
    یاد شده
    در 20 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

منم کلی شادروان شدم ممنون بابت خبر خوبت. منم از بچگی این 2 تا گاراگاه رو خیلی دوست داشتم، سریالاشونو تماشا میکردم و تصمیم داشتم بزرگ که شدم کاراگاه بشم ولی نشدم( یعنی نشد که بشم) شاید هم خوب شد که نشدم وگرنه الان استخون نویسنده هاشون تو قبر میلرزید

seven pounds آواتار ها
    وضعیت : seven pounds آنلاین نیست.
    سپاس ها : 653
    سپاس شده 158 در 65 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 261 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    درنده باسکرویل عالی بود من هنوز هم بعد از سال ها که از خوندن داستانش میگذره تو کفش موندم
    این فیلم هم جز همین 5 فیلم محسوب میشه ؟ poirot murder on orient express (2010)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)