سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh ماجراهاي لاست و مجمع فريب خوردگان مرده !!!

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ماجراهاي لاست و مجمع فريب خوردگان مرده !!!

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,202
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

ماجراهاي لاست و مجمع فريب خوردگان مرده !!!

ادامه ماجرا از هيچ جا ، در يك جاي ديگه و يك زمان ديگه و يكسري آدم ديگه و يك جريان ديگه ...

روشنگر : خوب اين كه راوي گفت، يعني چي،اصلا .... هيچي به هيچي ؟
    يك نفر ديگه : انگار ديگه با ما كار نداره روشنگر جان !!!
    روشنگر : اين FFKIA از اول هم معلوم بود كه يك كاسه اي زير نيمكاسه اش هست !!
    يك نفر ديگه : اون دفعه ديدي ... زن ذليل تا چشمش به اون دخترا افتاد همه چي رو انكار كردااااااااا ...
    روشنگر : من تا ديدم شناختمش ... حالشو ميگيرم .
    يك نفر ديگه : براش دارم .. فقط صبر كن .
    روشنگر : ساكت ... صبر كن ببينم .!!
    يك نفر ديگه : چيه ؟ چي شده ؟
    روشنگر : صداي پچ پچ مياد .. ميشنوي ؟
    يك نفر ديگه : آره اره ... صدا اشناست هااااا.. ببيييييييييييين
    روشنگر : چي رو ؟
    يك نفر ديگه - هيييس ... گوش كن ..

يك گفتگوي دو نفره !!

نفر اول - تو بايد به حرف من گوش كني، من تنها كسي ام كه ميدونم چي به چيه !!
    نفر دوم - خووووب !!
    نفر اول - تو مگه ميدوني چي به چيه ؟
    نفر دوم - اصلا مگه لازمه من بدونم چي به چيه ؟
    نفر اول - معلومه كه لازمه، تو خيلي مهمي !!
    نفر دوم- من مهمم ؟ من مهمم ؟ مثل اين كه يادت رفته ...؟!
    نفر اول - نه يادم نرفته ... اما تو بايد برگردي ...
    نفر دوم- كه چي بشه ، برگردم كه چي كار كنم ؟
    نفر اول- برگردي كه كارارو، رو به راه كني ... بر گردي چون اونجا به تو نياز داره !!
    نفر دوم- ببين تو ديگه حنات پيش من رنگ نداره بهتره يكي ديگه رو پيدا كني .
    نفر اول - اين كار رو تو بايد انجام بدي تو انتخاب شدي ... ميفهمي ...انتخاب .
    نفر دوم - برو مرد مومن برو دائيتو بيچاره كن ... مگه من احمقم .. كم از اين حرفها پيش ما نزدي!!
    نفر اول - تو باهوشي و تو بهترين انتخابي ... هميشه قرار بوده كه تو باشي .
    نفر دوم - يادت رفته منو بيرون كرده، يادت رفته آبروي منو بردي ، اونم پيش او پسره احمق، به اين زودي يادت رفت ؟
    نفر اول - اينها همش مسيرش بود ، همه كارا شد تا تو باشي و تو برسي به اونجا ..
    نفر دوم - نه آقا جون ... نه داداشم ... ما رو بي خيال شو ... اين همه آدم احمق تر از من هست .
    نفر اول- تو كسي هستي كه هميشه 3 قدم از اون كسي كه از تو 3 قدم عقب تره جلويي !!!
    نفر دوم- مرگ من !! راست ميگي ؟
    نفر اول - مگه من تا حالا به تو دروغ گفتم ؟
    نفر دوم - مگه تو تا حالا راست هم به كسي گفتي ؟
    نفر اول - الان همه چي اون جا آماده ورود توئه ، تو اونجا همه كاره ميشي و همه چي رو به دست ميگيري. به بچه ها سپردم همه كارا رو رديف كنن ..
    نفردوم - مثلا چه كارايي رو ؟
    نفر اول - همه كارا رو ... تو بايد اينو بدوني ... اونجا مال توئه و براي تو ساخته شده ..
    نفر دوم - چه فايده اي داره اين كار ؟
    نفر اول - ثابت ميشه كه تو مرد برتر داستاني، ثابت ميشه كه حق با تو بوده ..
    نفر دوم- اگه حق با من بود تو چرا منو بيرون كردي ؟ چرا منو اخراج كردي ؟ هااااا... چرا ؟
    نفر اول - چون اين سرنوشت تو بود .... چون بايد ميرفتي كه حالا با افتخار برگردي ...
    نفر دوم - چرا باز داري مزخرف ميگي ، باز معلوم نيست چي شده كارت به من افتاده ... باز جريان چيه باز داري سر كي شيره ميمالي ؟
    نفر اول - به مرگ تو راست ميگم، من چه دروغي دارم به تو بگم آخه ... تو فقط برو همه چي حله ...
    نفر دوم - من كه تو رو ميشناسم، ديگه به من نگو كه، همه عمرم سر چرنديات تو رفت ، يادت رفت سر دختره اون بن منو انداختي جلو ضايع كردي پيش بچه هااا ؟ ...
    نفر اول - ببين قربونت برم ، ببين فدات بشم ، الهي من دورت بگردم ... پاشو برو به حرف من گوش كن ...گذشته ها گذشته .. اما همش مسيرش بوده ... همش آماده ميكردم كه خودت بري آخر سر ..
    نفر دوم - حالا تهش چي واسه من داره ؟ ... مثلا نرم چي ميشه ؟
    نفر اول - داري عاقل ميشي هااااا ... ايول ... ببين شما ميري اونجا و رهبري رو دست ميگيري و تموووم ... همه چي حل ميشه !!!
    نفر دوم- ببين ميگم ما رو خر فرض ميكني ....ببين ميگم باز كارت گيره ... به من نگو كه .... من خودم ختم اين داستانها هستم ... اگه آدم باشي و جريان رو بگي يك كاري برات ميكنم !!
    نفر اول - بابا اين سرنوشت توئه ... اين راهه توئه ... چرا نميفهمي ؟
    نفر دوم - يكبار ديگه بگي سرنوشت همچين ميزنم كه صداي ....
    نفر اول - به درك، گوش نكن ... ولش كن بذار اون بن كودن بشه رهبر و تو بموني اينجا وردستش ... خاك بر سرت لياقتت همينه ديگه ... اصلا منو بگو كه به فكر تو هستم .
    نفر دوم - بااااااااشه .... خيلي ناراحت شدم ... الان راه مي افتم ميرم ..
    نفر اول - باشه آقا ... ما رو مسخره كن ... وقتي اون عوضي اومد همه چيتو به باد داد ميفهمي ... به خونت تشنه است .
    نفر دوم - مرده شورت رو ببرن كه جز دردسر هيچي نيستي .... مگه تو مردي كه اون بياد بيرون ... مگه نميگي اون بن احمق رئيسه ... برو حالشو ببر ديگه ...چه مرگته ؟
    نفر اول - ببين ... جون مادرت روي منو زمين ننداز ... ببين ويدي ... ما كلي با هم رفيقيم هاااا...
    نفر دوم - منو اين شكلي صدا نكن كه ميزنم درب داغونت ميكنم ... ويدي باباته ...
    نفر اول - باشه باشه ... هر چي تو ميگي اصلا ويدي باباي من .... پاشو برو اونجا ...
    نفر دوم - اصلا خودت پاشو برو اونجا ... نمردي كه ...برو ببين چه خبره ..
    نفر اول - تو انگار اصلا تو باغ نيستي .... من مردم ديگه ... چي ميگي كه نمردي؟ ...
    نفر دوم - جدي مردي ؟
    نفر اول - بله .. مردم ... اون بن نمك نشناس با اون عوضي دست به يكي كرد و منو زد كشت .
    نفر دوم - ببين يك چيزي بهت بگم .... جيكوب..
    نفر اول - خوب بگو ... چي ؟
    نفر دوم - هيييييييييييچي نيييييييستي ...!!! واقعا اون بن پيچوندت ؟
    نفر اول - تو آدم نميشي ... من رفتم ... اما پشيمون ميشي ... اونجا كلي چيز بدرد بخور بود بيچاره . چشمه رو داشتي ... ديدي اپيزودش رو ... ميتونست مال تو باشه . من رفتم .
    نفر دوم - بشين بابا ... خودتو لوس نكن ... ميدوني كه هيچ كس ديگه رو پيدا نميكني ... چه واسه من عشوه هم مياد ... يعني IQ درحد مرغه جيكوف جووون
    نفر اول - نه ديگه ... تو كه مارو مسخره ميكني ... فكر كردي من هم سن توام ... من 4 برابر سن همه فك و فاميلت سن دارم ...حالا خدا برداشت همه IQ رو داد به اين داداشه .. ميبيني تو رو خدا
    نفر دوم - بابا نازتو برم ... حالا ناراحت نشو ، عوضش خدا تو رو شبيه پيچ آفريده ... بيا راست و حسيني بگو جريان چيه ..
    نفر اول - بابا ... خنده دار... با مزه ...چه جرياني؟ ....جرياني نداره !!... يكي از تو عوضي تر هست كه اگه ببريش تو اون خراب شده ... تو ميشي رئيس .. همين !!
    نفر دوم - به به ... بعد كي باشن ايشون ؟
    نفر اول - دامادت ....عشقت ... برو حالشو ببر ...
    نفر دوم - چييييييييييييييييي اينو از كجا پيدا كردي ...ميشه يه جوري سر به نيستش كرد ؟ ... من حالم از اين پسره بد ميشه ... اصلا ببرمش چي كار كنه ؟
    نفر اول - بابا تو ببرش لازمه اونجا ... بعد بندازش جلوي اون يارو لهش كنه ... فقط اينو ببر با خودت .
    نفر دوم - من نرم اوجا بعد بياي ننه من غريبم بازي دربياري و يكي ديگه رو رئيس كني هاااااااا
    نفر اول - بابا تو سرور مائي ... ويدي جان ... تو بزرگ مائي ...
    نفر دوم - به من نگو ويدي ... من نه اون جان كچلم و نه اون جك عشق امداد ... حواستو جمع كن داري با من چطوري حرف بزني هااا ...
    نفر اول - بابا مگه من چي گفتم ... تو هم عصبي هستي هاااا ...راستي يك چيزي بگم بخندي ..
    نفر دوم - چي ؟!!
    نفر اول - اين دختره روسه رو فرستادم اونجا ، بعد اين قراره بره از تو كشتي ديناميت بياره ...
    نفر دوم - كدوم دختر روسه ؟ ايلي رو ميگي ؟
    نفر اول - آره ديگه بابا ... وقتي ميره ديناميت مياره زير كيف يك تيكه سنگ گذاشتم كه تا كيف رو كوبيد زمين ، ميتركه ميره هواااااا
    نفر دوم - بابا تو ديگه كي هستي ...واااااي دلم درد گرفت.. خدايي آخرشي ... ما رو نتركوني حالا ...
    نفر اول - بابا تو كه چشم مائي ... ميخوامت ..
    نفر دوم - بابا بلوندي ... پس داستان حله ديگه ... من رئيس ديگه ؟؟
    نفر اول - مرگ تو اصلا رئيس فقط برازنده خودته ... يعني اصلا ساخته شدي واسه رئيس ... اي ووول
    نفر دوم - بابا ما مخلص داش جيكوب خودمونم هستيم ...بزن قدش
    نفر اول - آقا من نوكرتم ... ميدوني كه تو نميومدي اصلا با اون جزيره حال نميكردم . اقا من برم ..
    نفر دوم - مست چشاتم دااااااااااااااااش ، به جون جيكوب اگه بذارم بري ... دادام بچه ها از سر كوچه ديزي سنگي بيارن ... ميشينيم ميزنيم با پياز توووپ .... تو هم كه خوراكته ...
    نفر اول - بابا ما كه نمك پرورده ايييييم ، از شما به ما رسيده ويدي جاااان ..
    نفر دوم - به هر حال از اون ماهي هاي بي مزه اي كه ميگيري كه بهتره ...
    نفر اول - تو هم هي ما رو اسكول كن حالا ...
    نفر دوم - بابا اسكولي از خودتونه .... يعني چيزه ... خيلي مخلصيم .
    نفر اول - راستي از الوييز چه خبر ؟
    نفر دوم - اونم بدتر از تو .... داره يك عده رو يك جاي ديگه ميپيچونه
    نفر اول - آقا تو با من شوخيت گرفته امروز ....جزيره ميبينمت . بده زيردريايي رو يك دستي بهش بكشن .
    نفر دوم - رديفه .... دادام موتوراشو تقويت كردن تووووپ ... يعني زندگييييييييه هاااااا
    نفر اول - اي وووووول ... ميدادي موتور زانتيا روش بذارن ...
    نفر دوم - ديگه داري مزخرف ميگي هاااا ... برو تا پشيمون نشدم .
    .................................................. ......................

بدين ترتيب ، ويدمور بار ديگر با زيردريائيش به سمت جزيره به راه افتاددددد ...

نفر سوم - خوب بگو ببينم چي شد ؟
    نفر اول - داره ميره جزيره
    نفر سوم - بابا جيكوب تو ديگه كي هستي ... دست شيطونو بستي
    نفر اول - بيا دارمت ... يك زبوني براش ريختم كه بيا و ببين .
    نفر سوم - بابا اينكاره ... بابا خوش زبون بابا مهربون
    نفر اول - بابا مارو بيخود اينجا نذاشتناااااا ... اگه بدوني چه فيلمي بازي كردم تا mib زد مادرو كشت
    نفر سوم - اي اي اي .... ميگمااااااااااا ... خوب پس چرا انداختيش تو اون سوراخه بيچاره رو ؟
    نفر اول - بابا ادعاش ميشد بددددددد ... هي گير داده بود كه من فلانم و من بهمانم و خاصم و اين حرفااااا
    نفر سوم - خوب كردي بابا ... اونم جو گرفته بودش ... ميرفت بيرون جزيره هم چيزي نميشد.
    نفر اول - حالا چي كار كنم ؟
    نفر سوم - بذار ويدمور بره اونجا ... كركر خنده است .
    نفر اول - بزن قدش آهااااان
    نفر سوم - تا الان چند تا شد ؟
    نفر اول - فكر كنم يك 8 يا 7 تايي شد ..
    نفر سوم - ................

ادامه دارد....
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 3 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع