مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh کشف مومیایی شگفت انگیز متعلق به یک بیگانه فضایی!

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: کشف مومیایی شگفت انگیز متعلق به یک بیگانه فضایی!

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

کشف مومیایی شگفت انگیز متعلق به یک بیگانه فضایی!

یک محقق اهل پرو با اعلام خبر شگفت انگیزی نشان داد که موفق به کشف یک اسکلت مومیایی شده که به گفته پزشکان متعلق به یک غیر انسان است و شاید یک بیگانه فضایی باشد.

در یک موزه خصوصی انسانی شناسی واقع در منطقه "آنداهویایلیلاس" در استان "کوئیسپیکانکی" در پرو، یک دانشمند علم انسان شناسی به نام "رناتو ریکولم داویلا" از کشف یک موجود مومیایی خبر داد که از ویژگیهای انسانی برخوردار نیست.این محقق توضیح داد که طول این بدن 50 سانتیمتر بوده و دارای یک سر مثلثی شکل و حفره های چشم بسیار بزرگ است.همچنین نرمه سر این مومیایی بسیار بازتر از آن چیزی است که بتوان گفت متعلق به یک کودک است، درحالی که ویژگی نرمه سر تنها در کودکان کمتر از یکسال دیده می شود. از سویی دیگر، این مومیایی دو دندان آسیای بسیار بزرگ دارد که تنها افراد بزرگسال می توانند مشابه آن را داشته باشند.وی در یک مصاحبه رادیو تلویزیونی اظهار داشت: "این مومیایی ظاهر انسانی ندارد چراکه سر آن مثلثی شکل بوده و نسبت به بدنش بسیار بزرگتر است. در ابتدا فکر می کردم که یک کودک را پیدا کرده ام اما پزشکان اسپانیایی و روسی که برای بررسی آن آمده اند تائید کردند که این موجود واقعاً یک غیر انسان است."وی افزود: "هرچند بررسیهای این پزشکان سطحی بود اما آشکار است که این ویژگیها با هیچ گروه نژادی در دنیا سازگار نیست."براساس گزارش دیلی میل، باقیمانده های کره چشم راست به این دانشمندان کمک خواهد کرد که ژنتیک DNA این موجود را شناسایی و تعیین کنند که آیا این مومیایی متعلق به یک انسان است یا خیر.توضیح دیگری که می توان برای این کشف عجیب ارائه کرد این است که این جمجمه به عنوان بخشی از یک آئین قبیله ای، بدشکل شده باشد.درحقیقت قبیله ای در کوههای آند پرو که 9 هزار سال قبل می زیسته است از روش تغییر شکل استخوان پس سری مثلثی کشیده شده استفاده می کرده اند.این قبیله برای دست یافتن به این قالب جمجمه، سر نوزاد که را بسیار نرم است در یک پارچه کتانی سفت می بستند. در مواردی که فشردگی جمجمه بالا بود سر در میان دو تکه چوب قرار می گرفت. این کتان یک ماه پس از تولد به سر نوزاد بسته می شد و برای شکل گرفتن جمجمه حداقل شش ماه باقی می ماند.به گفته محققان، نتایج نهایی آزمایشات DNA این مومیایی تعیین می کند که آیا ما در دنیا تنها هستیم و یا بیگانگان فضایی از هزاران سال پیش در زمین تردد داشته اند.این خبر در شرایطی اعلام شد که هفته گذشته کاخ سفید سرانجام در پاسخ اعتراض 5 هزار آمریکایی که از دولت این کشور خواستند تا واقعیت را درباره وجود یوفوها اعلام کند، اظهار داشت که بیگانگان وجود ندارند.به گفته کاخ سفید، دولت آمریکا تاکنون هیچ سندی دال بر اینکه خارج از سیاره ما حیات وجود دارد و یا اینکه یک حضور فرازمینی با ما تماس گرفته و یا با نژاد بشر ملاقات کرده باشد نیافته است. همچنین هیچ اطلاعات قابل قبولی به عنوان شاهد و یا دلیلی برای وجود آنها در دست ندارد و در واقع بیگانگان تاکنون خود را از آگاهی بشر پنهان کرده اند.

دوباره خواهيم روييد...

2. 13 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

3. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

پاسخ : کشف مومیایی شگفت انگیز متعلق به یک بیگانه فضایی!

با سلام ...

البته 100 درصد آزمایش dna در این باره بهتر میتونه حقیقت رو روشن کنه.
    اما همین طوری که نگاه میکنم میتونه هم یک طفل ناقص الخلقه بوده باشه.
    بازم این نظر منه.
    اما دلیل مومیایی کردن این موجود هم در نوع خودش جالبه و همین ممکنه دلیل حساسیت مسئله در زمان خودش بوده باشه.

ممنون مهناز عزیز
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

5. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,778
    سپاس شده 2,940 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

کلا سالانه کلی از مطالب به ماورائطبیعه و فضایی ها اختصاص می یابه و همینطور که می دونید آمریکا هم کی از سردمداران این تحقیقات هست و بودجه هنگفتی را برای این کار هزینه می کنه ولی تاکنون هیچ نمونه 100% پیدا نشده که نشان دهنده یک "یوفو" باشد و من فکر می کنم این هم مثل بقیه بدون اثبات باقی بماند.
    ولی در کل مطلب جالبی بود
    من هم خیلی مطالب ماورا را دنبال کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم که متقاعد بشم

7. کاربر روبرو از پست مفید Don Corleone سپاس کرده است .

*Shiny* آواتار ها
    وضعیت : *Shiny* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,310
    سپاس شده 3,488 در 920 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 376 تاپیک

مرسی مهناز جون مطلب خیلی جالبی بود
    من خودم عاشق این موارد هستم و به دوستانی که خیلی به این چیزا علاقه دارن پیشنهاد میکنم حتما به سایت ناسا مراجعه کنن مطالب جالب همچنین مستندهای قشنگی دراین باره داره.

من فکر کنم کار کار همین قبیله هست ولی خیلی ظلمه که سر این طفل معصوم هارو این شکلی میکنن

9. کاربر روبرو از پست مفید *Shiny* سپاس کرده است .

می ای ده که چون شیشه بر لب زند/ لب شیشه تبخاله از تب زند
    autumn63 آواتار ها
    وضعیت : autumn63 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,719
    سپاس شده 4,124 در 1,267 پست
    یاد شده
    در 20 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    البته 100 درصد آزمایش dna در این باره بهتر میتونه حقیقت رو روشن کنه.
    اما همین طوری که نگاه میکنم میتونه هم یک طفل ناقص الخلقه بوده باشه.
    منم فکر کنم فضیه همینه. یه انسان عجیب الخلقه.
    راستش اون موقع که من پیش دانشگاهی می خوندم مدرسه مون رو جایی ساخته بودن که قبلا یه گورستان بوده. داشتن اون ور حیاط ورزشگاه می ساختن زمین رو می کندن هی جمجمه و اسکلت در میاوردن. یه صبح که زودتر از بقیه رسیده بودم مدرسه دیدم یه جمجمه رو گذاشتن جلو در ورودی که اصلا شبیه جمجمه هایی که تا حالا دیده بودم نداشت . حفره چشم داشت ولی فکش انقدر بزرگ بود که با حفره بینی قاطی شده بود اول فکر کردم سر و ته شده ولی دیدم کاسه سرش درسته.. خلاصه اینکه خیلی عجیب غریب بود. هر کاری کردم چش چش کنم یواشکی دو درش کنم با خودم ببرم خونه نشد. یعنی از مامانم هم ترسیدم. من و با جمجمه می ذاشت پشت در
    احتمالا اگه این افتاده بود دست ناسا تا حالا ما رو هم از نسل موجودات فضایی اعلام کرده بود

11. کاربر روبرو از پست مفید autumn63 سپاس کرده است .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

یه جورایی منم با فرخ موافقم که می تونه یه نمونه از انسان ناقص باشه .. چون غیر از مشخصاتی که در توضیحات بهش اشاره شد, نمونه چشمگیر و بارز دیگه ای نیست که بشه به غیر انسان ربطش داد... کاری به مومیایی شدنش ندارم که احتمالا رسم و آیین و شاید هم شکنجه ای بوده برای این مورد, اما خب انسان ها در طول تاریخ بشر از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی داشتند

ممنونم مهناز جان

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

13. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

در تکاپوی خوشبختی، همچنان به دنبال زندگی می دَوَم
    *sOlii* آواتار ها
    وضعیت : *sOlii* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,239
    سپاس شده 529 در 240 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 490 تاپیک

بابا این که خیلی ساده ـس !
    این همون کله کدوِ دیگه! دقیقا عینه کله کدوِ!
    ولی دور از شوخی، اگر قرنِ بعد، اسکلت یکی از کوتوله های ناقص الخلقه رو پیدا کنن، که بیشتر خصوصیات ظاهریشون با بقیه متفاوته، باید بگن که یه موجود بیگانه ـس؟
    در کل مطلب جالبی بود برام.
    ممنون مهناز جان

15. 2 کاربر از پست مفید *sOlii* سپاس کرده اند .

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

این میتونه یه بچه دورف باشه و سند محکمی است دال بر اینکه موجودات ارباب حلقه ها قبلا وجود داشته اند ...
    ولی جدای از شوخی به نظرم یه بچه عجیب الخلقه کله گنده بوده که الان هم دارن خیلی بزرگش می کنند!
    کلا آدما از این جور شایعات خوششون میاد ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)