مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh "من هنوز زنده ام"مستندی به تهیه کنندگی شریفی نیا(اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: "من هنوز زنده ام"مستندی به تهیه کنندگی شریفی نیا(اختصاصی سینماسنتر)

*Shiny* آواتار ها
    وضعیت : *Shiny* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,310
    سپاس شده 3,488 در 920 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 376 تاپیک

"من هنوز زنده ام"مستندی به تهیه کنندگی شریفی نیا(اختصاصی سینماسنتر)

6آذر1390

سینماسنتر:
    محمدرضا شریفی نیا، یکی از بازیگران خبره سینمای ایران، به تازگی تهیه کنندگی مستند "من هنوز زنده ام "، به کارگردانی علی‌فتح لایق‌زاده را، که زندگی اجتماعی فردی كه ناخواسته به بیماری ایدز مبتلا شده را به تصویر كشیده، بر عهده گرفته است.

این مستند، داستان زندگی فردی است كه به دلیل عدم رعایت بهداشت در زندان، مانند بسیاری ازدوستانش، به وسیله ریش تراشی به بیماری ایدز آلوده می‌شود که پس از آن از زندان آزادشده و به آغوش خانواده باز می گردد؛ اما بیماریش منجر به دق مرگ شدن همسرش می شود و باعث می شود که سرپرستی فرزندش به خانواده‌های دیگر سپرده شود. وی علی رغم نیازش، نمی‌تواند از حمایت هیچ فردی استفاده كند و همه به او به چشم یك جانی نگاه می‌كنند، تا اینكه مجبور می‌شود برای گذران زندگی به غاری در ارتفاعات كهگیلویه و بویراحمد پناه ببرد و ....
    علی فتح لایق زاده درباره "من هنوز زنده ام" گفته است: «فیلم برداری آن به صورت كامل تمام شده و اكنون این مستند در مرحله تدوین قرار دارد كه فكر می‌كنم نزدیك به 15 روز زمان ببرد.» او همچنین یادآور شد: «احتمالا اولین نمایش "من هنوز زنده‌ام" در همایشی درباره HIV درتهران خواهد بود.» وی در رابطه با قصدش درباره شرکت دادن این مستند در جشنواره های گوناگون افزود: «در این مستند، از این مرد خواسته بودم پلان آخر را خودش ضبط کند، چرا که می‌خواستم زندگی را از زاویه نگاه او ببینم. این مستند در یک قسمت 20 دقیقه‌ای مراحل تدوین را سپری می‌کند و قصد دارم در جشنواره‌های مختلف آن را شرکت بدهم.»
    این مستند ساز با گفتن قصدش برای ساختن مستندی دیگر در رابطه با افراد روستایی که بدون کفش راه می روند سخن خود را به اتمام رسانید.
    ازجمله عوامل این فیلم مستند می توان به: نویسنده، فیلم بردار و كارگردان: علی‌فتح لایق‌زاده، تهیه‌كننده: محمدرضا شریفی‌نیا، دستیار تصویر: حامد آقایی، دستیار كارگردان: بهمن فرخی، اشاره کرد.

.......................................
    منبع:خبرگزاری مهر،شفاف،نایس نیوز
    تنظیم و گرداوری:دنیا*Shiny*
    باتشکر فراوان از پرنیان"parnian" عزیز بابت ویراستاری

2. 9 کاربر از پست مفید *Shiny* سپاس کرده اند .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)