مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث و بررسی سه گانه «ارباب حلقه ها» در سینمای هفته

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: بحث و بررسی سه گانه «ارباب حلقه ها» در سینمای هفته

Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,699 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

بحث و بررسی سه گانه «ارباب حلقه ها» در سینمای هفته

تریلوژی ارباب حلقه ها
    نام: Trilogy01.jpg نمایش: 8267 اندازه: 67.5 کیلو بایت

کارگردان: پیتر جکسون
    برپایه رمان ارباب حلقه ها نوشته جی.آر.آر تولکین
    موسیقی: هوارد شور
    مدیر فیلمبرداری: اندرو لزنی
    محصول نیو لاین سینما (2001 – 2003)
    مدت فیلم: 557 دقیقه
    بودجه: 281 میلیون دلار
    میزان فروش جهانی: 2.911 میلیارد دلار

نقد، بحث و بررسی سه گانه ارباب حلقه ها از امشب تا شنبه شب ساعت 24 ادامه خواهد داشت.
    دوستان می توانند درباره این فیلم و با توجه به نکات زیر در مباحث مشارکت داشته باشند.
    • بررسی روند ساخت قسمت های مختلف
    • بررسی و مقایسه بین عوامل فیلم ها
    • بررسی سبک خاص هر کارگردان در به نمایش کشیدن هر قسمت
    • افت و صعود در قسمت های مختلف سری فیلم ها از اولین تا آخرین
    • مقایسه بین داستان ها و اهداف کلی در هر قسمت
    • و هر آنچه که مورد نظر دوستان و در مورد سری فیلم است

2. 9 کاربر از پست مفید Ali سپاس کرده اند .

3. # ADS

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

پاسخ : بحث و بررسی سه گانه «ارباب حلقه ها» در سینمای هفته

سه گانه ارباب حلقه ها یکی از فیلمهاییه که من به شدت بهش علاقمندم. به نظر من تو ژانر خودش یکی از بهترین هاست.
    شخصیت پردازی های عالی، فضاهای زیبا (که من خیلی خیلی بهش اهمیت میدم)، وفاداری به متن اصلی کتاب، پایان شکوهمندش و ... همه اینا باعث شده که از نظر من فیلمی جذاب و به یاد ماندنی باشه.
    بیش از هرچیز من پایان این تریلوژی رو دوست دارم. یه بار هم تو تحلیل دوست عزیزمون شاهین، بهش اشاره کردم. پایان ارباب حلقه ها سراسر زیبایی و امیده، پر از همبستگی بین انواع مختلف موجودات: انسان ها، الف ها، هابیت ها، درختها، ارواح و ... اینکه میشه به پیروزی خوبی بر بدی امید داشت و جهانی بهتر رو برای زندگی شاهد بود.

من صحنه مرگ برومیر رو هم خیلی دوست دارم. مرگ دردناک اما پر ثمر برومیر یکی از لحظه های ماندگار این سه گانه است.

5. کاربر روبرو از پست مفید Parnian سپاس کرده است .

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

منم عاشق اين فيلم شدم. قبل از تماشاي اين سه گانه فكر نميكردم بتونم با فيلمي كه سراسر موجودات غيرطبيعيه ارتباط برقرار كنم اما بعد از تماشا فهميدم داستان چيز ديگريست.
    قدرت، اين فريبنده ترين موهبت كه باعث ميشه بهترين و پاكترين موجودات تبديل به انسانهاي زشت و پليد بشوند. ارباب حلقه ها علي رغم تمثيلي و غيرواقعي بودن اينقدر ملموسه كه ميخواي اون رو بارها و بارها تماشا كني و از پايان زيبا و سراسر اميدش لذت ببري و اشك شوق بريزي.
    من اين سه گانه رو در رده برترين هاي سينماي جهان ميدونم و از تماشاي اون لذت ميبرم. فيلمي كه براي من چندين پيام زيبا داشت. اينكه هرچقدر هم تاريكي جهانمون رو فرا گرفته باشه ميتونيم با همدلي و دوستي اون رو تبديل به جهاني بهتر براي زندگي كنيم. انسانها هر چقدر هم در ظاهر كوچك ولي ميتونن كارهاي بزرگي انجام بدن. و طبيعت روزي انتقام اينهمه ظلمي رو كه در حقش كرديم از ما انسانها خواهد گرفت.

دوباره خواهيم روييد...

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

همان طور که دو دوستی که نظرشون رو گفتند من کاملا موافقم.تریلوژی ارباب حلقه ها یک تریلوژی بی نظیر بود. این فیلم چنان روی من تاثییر گذاشت که بعد از تماشای فیلم اول رفتم سراغ کتاب هاش و خریدم.و نه تنها 3 جلد این کتاب رو مطالعه کردم بلکه کتاب هایی همچون هابیت و ماجراهای تامبامبادیل از نویسنده تالکین تهیه و مطالعه کردم.
    و باید بگم که کتاب هابیت که خب همه شما دیگه الان میدونید مربوط به قبل ارباب حلقه ها میشه و ماجراهای تامبام بادیل هم در قبل زمان ارباب حلقه ها رخ میده.
    تامبامبادیل رو اصلا توی فیلم هب نمایش در نیاوردند.بلکه در جلد 2 کتاب اباب حلقه ها چند صفحه در موردش گفته شده.اگه کتاب رو بخونید متوجه میشید.
    این فیلم اونقدر زیبا بود که بعد از تماشای فیلم به خودم گفتم اسپیلبرگ باید احساس خطر کنه چون شخصی داره معرفی میشه به عنوان پیتر جکسون که داره جا پای فیلم های فانتزی میزاره و خودشو طوری با این فیلم معرفی کرده که معلومه قدرت و تبحر زیادی در ساختن این جور فیلم ها داره.
    البته با ساختن کینگ کنگ پیتر جکسون هم متوجه میشیم چقدر تخیل این کارگردان بی ظیره.
    در استخوان های دوست داشتنی هم که کتابش رو خوندم باز هم فیلمش رو بر اساس کتاب اصلی به پیش برده.و همیشه به متن اصلیه کتاب اکتفا کرده.و فیلم رو بر اساس کتاب اصلی کاملا درست کرده.
    اما فقط یه قضیه منواذیت میکرد که که کاش سائرون همون "چشم" کاش دوباره به همون پادشاه تاریکی به جسم خودش بر میگشت.و اونو ما دوباره میدیدیم.و برای نابود کردن حلقه اقدام میکردند.
    اینطوری همش از اول فیلم تا آخر اون چشم بود و منتظر بود حلقه رو بدست بیاره تا جسمش کامل بشه و قدرتش برگرده.
    واسه همین از آخر فیلم با اینکه فوقالعاده بود نمایشش و اصلا یه حس بی نظیری به من دست داد شاید تو هر 3قسمتش دست نداده بود.صحنه نبرد افراد آراگون در جولوی در امپراطوری سائرون بود که اون ها یه دایرا تشکیل داده بودند و از همه جهات اون هارو احاطه کرده بودند.و جوری جنگ شروع شد و به انجام رسید که منو یاد مبارزه های باحال فیلم هایی همچون "تروا" و "گلادیاتور" انداخت.
    اما همانطور که میگم همش دوست داشتم چشم به قدرت اصلیش برگرده.نه فقط توی فیلماش.بلکه کتابشو داشتم میخوندم منتظر ظهور سائرون بودم.
    همانطور که منتظر ظهور لرد ولدمورت کبیر بودم.که بلاخره ظهور کرد.و داستان به اوج رسید بعد از ظهورش

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

با سلام ....

و با تشکر از علی عزیز

حقیقتش رو بخواهید ارباب حلقه ها تاثیر عمیقی بر روی من گذاشت. دلیل این مسئله بسیار ساده بود. من از کودکی علاقه بسیار زیادی به داستانهای فانتزی داشته ام و همچنان هم دارم. منتها این داستانها هیچ موقع شبیه هری پاتر نبوده است. مجموعه های اساطیری و یا افسانه های اقوام شمالی اروپا همیشه برام جذاب بود و همچنین داستانی تاریخی و اساطیری خودمان مانند شاهنامه.
    با این حال روند خیر و شر در ارباب حلقه ها شرایط متفاوتی با دیگر داستانها دارد. گنجاندن روح پلیدی در یک حلقه و تاثیر آن بر افراد و اقوام مسئله ایست که تالکین به شکل عمیقی به آن پرداخته و از آن نتایج فوق العاده ای بدست آورده.

ارباب حلقه ها یک داستان فانتزی و در عین حال فکر شده است که تبدیل آن به یک اثر نمایشی و سینمایی توانست طرفداران ویژه ای نسبت به اصل کتاب برای آن ایجاد کند.
    من قسمت اول این فیلم را به طور برداشت پرده ای دیدم. با این حال کاملا جذب داستان و ساخت آن شدم.

از نظر کیفیت و جذابیت به نظر من نمیتوان ارباب حلقه ها را با هری پاتر مقایسه کرد. هری پاتری که در ابتدا یک داستان کاملا کودکانه بود. اما در ادامه طیف وسیع تری را شامل شد. ولی ارباب حلقه ها به طور کلی از ابتدا هم داستان کودکانه ای نبوده و مخاطبان آن نه در کتاب و نه در فیلم سطح خاصی نبوده اند.
    با این که ارباب حلقه های یکی از آثار منحصر به فرد ادبیات جهان و بریتانیاست، ولی فیلم توانست با کارگردانی پیتر جکسون جایگاه بخصوص خودش را داشته باشد.

نزدیک به 600 دقیقه فیلمی که بر اساس داستان تالکین ساخته شده هیچ گاه خسته کننده و یا بی کشش نشد و هیچ گاه داستان در سراشیبی سقوط نیفتاد.
    لوکیشنهای زیبای فیلم در نیوزلند در کنار فیلم نامه ای که بخشهای کند کننده آن کم شده بود به همراه موسیقی فوق العاده هوارد شور ترکیبی جذاب خلق کرد که پیر و جوان آنرا دیدند و دوست داشتند.

ساخته شدن ارباب حلقه ها موجب شد تا سینمای تاریخی که مدتها بود رونقی نداشت دوباره برقرار شود و فیلمهائی مانند تروی، قلمرو بهشت، الکساندر و .... ساخته و مورد استقبال علاقمندان قرار بگیرند.

بحث در این باره بسیار است.
    امیدوارم که دوستان هم نظراتشون رو بدهند تا بتوانیم در مورد این فیلم بیشتر صحبت کنیم
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

9. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

از نظر کیفیت و جذابیت به نظر من نمیتوان ارباب حلقه ها را با هری پاتر مقایسه کرد. هری پاتری که در ابتدا یک داستان کاملا کودکانه بود. اما در ادامه طیف وسیع تری را شامل شد. ولی ارباب حلقه ها به طور کلی از ابتدا هم داستان کودکانه ای نبوده و مخاطبان آن نه در کتاب و نه در فیلم سطح خاصی نبوده اند.
    فرخ جان اصلا نمیدونم چرا تو حرف هری پاتر رو کشیدی وسط؟
    این فیلم رو اصلا نباید با سری فیلم های هری پاتر مقایسه کرد.چرا اصلا حرفشو به میون آوردی؟
    بنا به چند دلیل.
    1-تریلوژی ارباب حلقه ها رو یک کارگردان کلا درست کرده.
    2-پیتر جکسون از نظر کیفیت کارگردانی و ایده های جلوه های ویژه جزو 3 نفر برتر کارگردان های دنیات.میشه دقیقا با جرج لوکاس و اسپیلبرگ و کامرون این کارگردان رو مقایسه کرد.حتی در بعضی از جهات من پیتر جکسون روب رتر از این ها میدونم.
    3-فیلم های هری پاتر کجا هو این کجا(حتی بخواهیم این جمله که آیا هری پاتر خوش ساخت تر بود یا ارباب حلقه ها) بازم به نظرم اشتباهه مقایسشون.
    هری پاتر فقط در فیلم یادگاران مرگ از نظر ساخت ترکوند.و به نظرم زبیاترین فیلم هری پاتر از نظر منی که هر جلد کتابشو 5 یا 6 بار خوندم.که کلا میشه نزذیک 40 بار کلا میشه گفت باحال بود قسمتش.
    وگرنه فیلم های دیگش اصلا در حد هری پاتر نبود.نه جلوه های ویژه اش نه پایبند بودن به کتابش.
    اما پیتر جکسون کاملا به کتاب اصلی وفادار بود و صحنه هایی رو خلق کرد که شاید بهترین جلوه های ویژه فانتزی لقب بگیرند.
    الان هابیت رو اگه کتابشو خونده باشی و با همین تاپیکی که اختصاصی برای فیلم هابیت در نظر گرفتیم و اخبارش رو میاریم میبینی که دقیقا همه شخصیت های کتاب هابیت رو داره جمع میکنه تو فیلم.فوق العادس کار پیتر جکسون.به قوئله خودمو یارو دیوانست تو این کار
    موفقیت هری پاتر به دلیل خوندن کتاب هایش بود و سیل عظیم خوانندگان این کتاب در سر تاسر دنیا بود که باعث شد دنبال فیلمش برند.
    اما تا قبل از فیلم ارباب حلقه ها با اینکه نوع نوشتن ارباب حلقه ها بسیار متبحرانه تر از هر یپاتر بود و تفاوت نوشتن تالکین با رولینگ کاملا مشخصه که تالکین یک استاد خلق دنیاهای تخیلیه.ولی بازم میشه گفت که کتاب های ارباب حلقه ها تا قبل اینکه فیلمش بیاد آنچنان محبوب یا میشه گفت پر فروش نبود.اما بعد از دیدن فیلمش مردم روی آوردن به خواند کتابش.میخوام به این نتیجه برسم که فروش بی نظیر هری پاتر از همون اوایل بخاطر وجود کتابش بود که همه دنیا حداقل سنین پایین خونده بودند.جوری که رکود فروش کتاب در تاریخ رو همینطوری داشت میزد.و باعث شد علاقه مندان به کتابش برن فیلمشم ببینند در نتیجه این شد که الان میبینیم.
    اما اراب حلقه ها دست مایه هنر پیتر جکسون از کتاب بی نظیر تالکینه.
    به نظرم مقایسه این 2 حتی برای گفتنش کار بس اشتباه.و باعث میشه شخصیت تریلوژی ارباب حلقه ها پایین بیاد.
    فیلم هایی امثال تو آیلایت و آندر وورلد و هری پاتر و اینا باید باهم مقایسه بشند.اما ارباب حلقه ها رو نباید با این جور فیلم های تجاری مقایسه کرد.
    ممنون

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    فرخ جان اصلا نمیدونم چرا تو حرف هری پاتر رو کشیدی وسط؟
    این فیلم رو اصلا نباید با سری فیلم های هری پاتر مقایسه کرد.چرا اصلا حرفشو به میون آوردی؟
    بنا به چند دلیل.
    1-تریلوژی ارباب حلقه ها رو یک کارگردان کلا درست کرده.
    2-پیتر جکسون از نظر کیفیت کارگردانی و ایده های جلوه های ویژه جزو 3 نفر برتر کارگردان های دنیات.میشه دقیقا با جرج لوکاس و اسپیلبرگ و کامرون این کارگردان رو مقایسه کرد.حتی در بعضی از جهات من پیتر جکسون روب رتر از این ها میدونم.
    3-فیلم های هری پاتر کجا هو این کجا(حتی بخواهیم این جمله که آیا هری پاتر خوش ساخت تر بود یا ارباب حلقه ها) بازم به نظرم اشتباهه مقایسشون.
    هری پاتر فقط در فیلم یادگاران مرگ از نظر ساخت ترکوند.و به نظرم زبیاترین فیلم هری پاتر از نظر منی که هر جلد کتابشو 5 یا 6 بار خوندم.که کلا میشه نزذیک 40 بار کلا میشه گفت باحال بود قسمتش.
    وگرنه فیلم های دیگش اصلا در حد هری پاتر نبود.نه جلوه های ویژه اش نه پایبند بودن به کتابش.
    اما پیتر جکسون کاملا به کتاب اصلی وفادار بود و صحنه هایی رو خلق کرد که شاید بهترین جلوه های ویژه فانتزی لقب بگیرند.
    الان هابیت رو اگه کتابشو خونده باشی و با همین تاپیکی که اختصاصی برای فیلم هابیت در نظر گرفتیم و اخبارش رو میاریم میبینی که دقیقا همه شخصیت های کتاب هابیت رو داره جمع میکنه تو فیلم.فوق العادس کار پیتر جکسون.به قوئله خودمو یارو دیوانست تو این کار
    موفقیت هری پاتر به دلیل خوندن کتاب هایش بود و سیل عظیم خوانندگان این کتاب در سر تاسر دنیا بود که باعث شد دنبال فیلمش برند.
    اما تا قبل از فیلم ارباب حلقه ها با اینکه نوع نوشتن ارباب حلقه ها بسیار متبحرانه تر از هر یپاتر بود و تفاوت نوشتن تالکین با رولینگ کاملا مشخصه که تالکین یک استاد خلق دنیاهای تخیلیه.ولی بازم میشه گفت که کتاب های ارباب حلقه ها تا قبل اینکه فیلمش بیاد آنچنان محبوب یا میشه گفت پر فروش نبود.اما بعد از دیدن فیلمش مردم روی آوردن به خواند کتابش.میخوام به این نتیجه برسم که فروش بی نظیر هری پاتر از همون اوایل بخاطر وجود کتابش بود که همه دنیا حداقل سنین پایین خونده بودند.جوری که رکود فروش کتاب در تاریخ رو همینطوری داشت میزد.و باعث شد علاقه مندان به کتابش برن فیلمشم ببینند در نتیجه این شد که الان میبینیم.
    اما اراب حلقه ها دست مایه هنر پیتر جکسون از کتاب بی نظیر تالکینه.
    به نظرم مقایسه این 2 حتی برای گفتنش کار بس اشتباه.و باعث میشه شخصیت تریلوژی ارباب حلقه ها پایین بیاد.
    فیلم هایی امثال تو آیلایت و آندر وورلد و هری پاتر و اینا باید باهم مقایسه بشند.اما ارباب حلقه ها رو نباید با این جور فیلم های تجاری مقایسه کرد.
    ممنون
    امیر جان در این مورد خاص من اصلا درباره فیلم صحبت نکردم.
    فکر کنم اشتباه متوجه شدی. منظور من سورس ادبیه اثر ها بود نه فیلم. اصلا کاری به فیلم نداشتم.
    ضمن این که پیتر جکسون تغییرات زیادی در اصل داستان به وجود آورد. خیلی از اقوام و نژادها حذف شد و خیلی از بخشهای داستان کوتاه شد.

پ.ن :
    بلکه کتابشو داشتم میخوندم منتظر ظهور سائرون بودم. همانطور که منتظر ظهور لرد ولدمورت کبیر بودم.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

Anti Trust آواتار ها
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

بلکه کتابشو داشتم میخوندم منتظر ظهور سائرون بودم. همانطور که منتظر ظهور لرد ولدمورت کبیر بودم.
    آها اینو میگی؟من تمثیل بکار بردم برای داستان.که دلم میخواست سائرون به قدرت اصلیش برگرده.مثل ولدمورت که دنبال یه راه حل بود تو 3 کتاب اولش که بلاخره در کتاب 4 تونست ظهور کنه.
    برای همین گفتم مثل ولدمورت.منظورم اصلا مقایسه بین این 2 نبود.میخواستم بگم کاش سائرون هم به قدرت اصلیش بر میگشت اون وقت مبارزه بین خیر و شر باحال تر میشد.مثل ولدمورد و هری پاتر .
    بعد در رابطه با وفادار بودن به کتاب باید بگم جکسون به کتاب خیلی وفادار بود.خوب میهش گفت از بعضی از جشن ها گذشت که تو کتاب اومده بود.یا از خود تام بامبادیل(پادشها جنگل) که یه قسمت باحال بود رد نهایت به هابیت ها کمک میکنه رو اصلا به تصویر نکشید.حذفیجات داشت جکسون اما روند داستان رو تغییر نداد.
    اما تو فیلم های هری پاتر ما اصلا داستان رو تغییر داده شده میبینیم.به نظرم این رو یه ضعف باید در نظر گرفت.حالا به حذفیجاتش کار ندارم.اما دیگه تغییر تو داستان؟!!!داستانی که کتابش هست خود منبع اصلیش!!!
    مثال بزنم،یه مثال ساده....تنها ولدمورت میتواند مانند نوعی دود سیاه دراید و به این ور و اونور حرکت کند.بقیه |آپارات کردن رو فقط میتونند انجام دهند.البته آلبوس دامبلدور هم میتوانست اما هگرز استفاده نکرد.ولی این که حتی اعضای محفل ققنوس به شکل دود سفید و اعضای مرگ خواران به شکل دود ساید درانرد باهم بمارزه کنند کلا مسخره بود.
    حالا این یکیشه..میتونم بگم تنها 1 کارگردان به اصل کتاب وفا ار بود.اونم کلمبوس بود که رد سری فیلم اول و دوم کارگردانی میکرد و در سری های بعد به نوعی نقش تهیه کننده رو اجرا میکرد.

Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,699 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

* با تشکر از همه ی دوستانی که در بحث مشارکت داشتند، و با توجه به پایان زمان سینمای این هفته، تاپیک بسته می شود. *

پ.ن: به علت خواب آلودگی شدید بنده، تاپیک چند دقیقه زودتر از وقت مقرر بسته می شود

14. کاربر روبرو از پست مفید Ali سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)