مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh پاسخ رخشان بني اعتماد به اظهارات فرج ا... سلحشور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پاسخ رخشان بني اعتماد به اظهارات فرج ا... سلحشور

Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,778
    سپاس شده 2,940 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

پاسخ رخشان بني اعتماد به اظهارات فرج ا... سلحشور

نام: 32-02.jpg نمایش: 1679 اندازه: 57.1 کیلو بایت

رخشان بني اعتماد، سينماگر سرشناس ايران به شدت نسبت به اظهارات جديد فرج ا... سلحشور، واکنش نشان داده است. به گزارش b.b.c بني اعتماد در يادداشتي که سيزدهم آذر در برخي منابع خبري ايران منتشر شد، خطاب به سلحشور نوشت: « امروز در خبرها مي خوانم که گوينده دهان لجن زده، مصداق پاسخ را بلند کردن چوب و فرار گربه دزده تعبير کرده است.»
    بني اعتماد هم چنين نوشته است: «چندي پيش تازه به دوران سينما رسيده اي، دهان باز کرد و آن چه در خور خودش بود به بازيگران سينما نسبت داد.با خود گفتم جواب ابلهان خاموشي است و در فضاي عفونت زده حاضر همان بهتر که چشم بر عجايب اتفاقيه هر روز و گوش بر ### گفته هاي توهم زا و هوهوي کرکسان و ناکسان ببندي. پنج بازيگر جوان که همه دخترم بودند، تاب نياوردند و جوابي محترمانه در شان خودشان و نه در حد پاسخ به گوينده، دادند.»بني اعتماد همچنين در پاسخ به ضرب المثل مورد اشاره سلحشور که: «من چوبي را برداشته بودم که بعضي ها را ناراحت کرده بود و واکنش نشان دادند» نوشته است: «چوب را بايد بر فرق فضاي فرهنگي و هنري کوبيد که زمانه را به نفع بردن و خوردن و بزرگ نما شدن آدم کوتوله ها گردش داده است که با دهان گشاد و نظر تنگ، دنيا را از زاويه عقل نارس و اميال سرکوب شده شان مي بينند.»به نوشته بني اعتماد: «گربه دزدها، گرگ هاي حريص چشم و دل سيري ناپذير، بر سر سفره هاي رانت هاي اعطايي هستند که با امکانات نامحدود، کارفرما مي شوند و سريال ها مي سازند وبه حکم اعتقادات مورد ادعاي خود گوينده، او بايد به شلاق مجازات تهمت، سياه و کبود شود امر مشتبه بر خود مي شوند که کاري کرده اند کارستان...اما مي دانم برخورد مدني و شکايت به محکمه بردن در اين وانفسا در پيچش و خمش حاميان ايشان ره به ترکستان مي برد.» در نوشته بني اعتماد همچنين آمده است: «هم او (فرج ا... سلحشور) افاضه کرده است که پاسخ گويان ناصالح اند. من، رخشان بني اعتماد، به عنوان مادر ناصالحان خانواده سينما، نه جواب به ياوه گو، که بيداد اين هرت آباد بي صاحب را، در ميانه ميدان فرياد مي زنم.»

خراسان نیوز

2. 5 کاربر از پست مفید Don Corleone سپاس کرده اند .

3. # ADS

*Shiny* آواتار ها
    وضعیت : *Shiny* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,310
    سپاس شده 3,488 در 920 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 376 تاپیک

پاسخ : پاسخ رخشان بني اعتماد به اظهارات فرج ا... سلحشور

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Corleone نمایش پست ها

« امروز در خبرها مي خوانم که گوينده دهان لجن زده، مصداق پاسخ را بلند کردن چوب و فرار گربه دزده تعبير کرده است.»
    بني اعتماد هم چنين نوشته است: «چندي پيش تازه به دوران سينما رسيده اي، دهان باز کرد و آن چه در خور خودش بود به بازيگران سينما نسبت داد.با خود گفتم جواب ابلهان خاموشي است و در فضاي عفونت زده حاضر همان بهتر که چشم بر عجايب اتفاقيه هر روز و گوش بر ### گفته هاي توهم زا و هوهوي کرکسان و ناکسان ببندي. پنج بازيگر جوان که همه دخترم بودند، تاب نياوردند و جوابي محترمانه در شان خودشان و نه در حد پاسخ به گوينده، دادند.»بني اعتماد همچنين در پاسخ به ضرب المثل مورد اشاره سلحشور که: «من چوبي را برداشته بودم که بعضي ها را ناراحت کرده بود و واکنش نشان دادند» نوشته است: «چوب را بايد بر فرق فضاي فرهنگي و هنري کوبيد که زمانه را به نفع بردن و خوردن و بزرگ نما شدن آدم کوتوله ها گردش داده است که با دهان گشاد و نظر تنگ، دنيا را از زاويه عقل نارس و اميال سرکوب شده شان مي بينند.»به نوشته بني اعتماد: «گربه دزدها، گرگ هاي حريص چشم و دل سيري ناپذير، بر سر سفره هاي رانت هاي اعطايي هستند که با امکانات نامحدود، کارفرما مي شوند و سريال ها مي سازند وبه حکم اعتقادات مورد ادعاي خود گوينده، او بايد به شلاق مجازات تهمت، سياه و کبود شود امر مشتبه بر خود مي شوند که کاري کرده اند کارستان...اما مي دانم برخورد مدني و شکايت به محکمه بردن در اين وانفسا در پيچش و خمش حاميان ايشان ره به ترکستان مي برد.» در نوشته بني اعتماد همچنين آمده است: «هم او (فرج ا... سلحشور) افاضه کرده است که پاسخ گويان ناصالح اند. من، رخشان بني اعتماد، به عنوان مادر ناصالحان خانواده سينما، نه جواب به ياوه گو، که بيداد اين هرت آباد بي صاحب را، در ميانه ميدان فرياد مي زنم.
    شدیدا تائید میشه...بالاخره یکی باید جوابشو میداد!!!!

hatamtv آواتار ها
    وضعیت : hatamtv آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10
    سپاس شده 18 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 3 تاپیک

احسنت ... واقعا شیر زنی ... مرحبا به شجاعت و حق گوئیت ... بالاخره یکی پیدا شد که جواب این نفهم و عوضی رو بده ... ما دلمون خنک شه !!!

M0STAFA آواتار ها
    وضعیت : M0STAFA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6
    سپاس شده 24 در 13 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hatamtv نمایش پست ها
    احسنت ... واقعا شیر زنی ... مرحبا به شجاعت و حق گوئیت ... بالاخره یکی پیدا شد که جواب این نفهم و عوضی رو بده ... ما دلمون خنک شه !!!
    بابا داوود رشیدی كه صد برابر بدتر جوابشو داده بود !(Here) حالا حتما بايد زن جوابشو بده كه دلتون خنك بشه؟! :D

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)