سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh شما کدام را انتخاب میکنید؟ (پاچینو، دنیرو، نیکلسون، هافمن) - صفحه 3

نمایش نتایج نظرسنجی: کدام بازیگر را به عنوان برترین انتخاب میکنید؟

رأی دهندگان
34. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آل پاچینــــــــــــو

18 52.94%
  • رابرت دنیــــــــرو

10 29.41%
  • جک نیکلســــون

5 14.71%
  • داستین هافمـن

1 2.94%
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39
نمایش شاخه ای27علاقمندی ها

موضوع: شما کدام را انتخاب میکنید؟ (پاچینو، دنیرو، نیکلسون، هافمن)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,364
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

شما کدام را انتخاب میکنید؟ (پاچینو، دنیرو، نیکلسون، هافمن)

آل پاچینو - رابرت دنیرو - جک نیکلسون - داستین هافمن

با سلام خدمت کاربران گرامی سینماسنتر

همه شما با نام و آثار چهار بازیگر بزرگ سینما آشنا هستید.

آل پاچینو، رابرت دنیرو، جک نیکلسون و داستین هافمن بازیگرانی هستند که در یک حدود زمانی رشد و شهرت پیدا کرده اند و هر کدام از این چهار بزرگ سینما تشکیل دهنده بخشی از شخصیت سینمای جهان و خصوصا سینمای برجسته دهه های 70، 80 و نود هستند.
    هر کدام از این بازیگران دارای سبک بازیگری و متد مخصوص به خود میباشند و همچنین هر کدام از ایشان خلق کننده آثاری جاودانه در سینمای جهان بوده اند.

در این تاپیک قصد داریم تا میزان محبوبیت و علاقه مندی شما را به این چهار بزرگ سینما بیازمائیم.
    به همین خاطر شما باید ضمن شرکت در نظر سنجی ای که در نهایت برترین این چهار بازیگر را انتخاب خواهد کرد، چهار بازیگر خود را در پستهای بعدی انجمن به ترتیب اولویت از نظر خودتان طبقه بندی کنید.
    البته انتظار داریم که برای انتخابهایتان توضیحاتی هم به پست اضافه کنید و در واقع دلایلی برای اولویت بندی خود ذکر نمائید.

در پایان این نظر سنجی و جمع بندی آرا ما برترین بازیگر از میان این چهار بزرگ سینما را بر اساس آرای کاربران سینماسنتر خواهیم شناخت و همچنین رده بندی نفر اول تا چهارم را با جمع بندی از آرا شما عزیزان به کاربران سایت معرفی خواهیم کرد.

این نظر سنجی و تاپیک از هم اکنون به مدت یکماه معتبر خواهد بود و شما عزیزان میتوانید آرا و نظرات خود را تا یکماه در این تاپیک ارائه دهید.

ارادتمند ... مدیر انجمن سینمای جهان
    Mr Shinoda, Don Corleone, Anti Trust و 4 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 12 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

Dido آواتار ها
    وضعیت : Dido آنلاین نیست.
    سپاس ها : 168
    سپاس شده 347 در 36 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 10 تاپیک

پاسخ : شما کدام را انتخاب میکنید؟ (پاچینو، دنیرو، نیکلسون، هافمن)

رابرت پاچینو نیکلسون

داستین هافمن.
    فاصله گذاری برای این نفرات کار ساده ای نیست. بازیگرانی که همراه با فاکتور محبوبیت، کارنامه های درخشانی هم دارن( منهای داستین هافمن که یه مقدار.کمرنگتره ) تنها می مونه بحث سلیقه و علاقه که نقش اصلی رو توی این نظرسنجی بازی می کنه.
    ضمن احترام برای داستین هافمن، من هم موافق نظری هستم که گزینه های دیگه ای می تونست جای این بازیگر باشه.

5. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

با سلام ...

شاید همه بدونن که من به آل پاچینو علاقه ای خاص دارم.
    اما این علاقه قطعا بر اساس یک سری تیپ سازی ها و نقش افرینی های ماندگار این بازیگر تواندمند بوده است.
    آل پاچینو از دید من بهترین هنرپیشه زنده حال حاضر دنیاست و باز از دید من بعد از مرگ براندوی بزرگ بود که میتوان او را بهترین بازیگر زنده دانست.
    در مورد متد و نوع بازی او در صفحهات قبلی توضیح داده شد، اما درباره فیلمهای او به نظر من بهترین بازی های پاچینو به شرح زیر است.

پدرخوانده 1974 - پدرخوانده 1972 - التهاب - بوی خوش زن - صورت زخمی - راه کارلیتو - دنی براسکو - گلن گری گلن راس - بعد از ظهر سگی - پدرخوانده 1990 والبته سرپیکو ...

نفر دوم لیست من قطعا کسی نیست جز جک نیکلسون. بازیگری که با کاریزمای استثنائی و بازی های فوق العاده بدل به یکی از بهترینهای سینمای جهان شده است.
    بازی های فوق العاده او در درخشش، پرواز بر فراز آشیانه فاخته، چند مرد خوب، درگذشته، محله چینی ها و .... همواره در اذهان علاقمندان سینما خواهد ماند.
    12 نامزدی او در اسکار و به دست آوردن 3 مجسمه طلائی نشان از اهمیت و کیفیت کار این بازیگر قدرتمند مباشد.

نفر سوم این لیست از نظر من رابرت دنیرو است. بازیگری که بهترین ارائه دهنده سبک اکتورز استودیو در بازی درونگرا و زیرپوستی است. رابرت دنیرو قطعا در این لیست میتوانست در جایگاه نخست هم جای بگیرد، اما تعداد زیاد فیلمهای سطح پایین این بازیگر سبب میشود که نتوانم او را به عنوان گزینه اول در نظر بگیرم.
    با این حال بازی های به یادماندنی او در فیلمهای ... روزی روزگاری در آمریکا، رفقای خوب، کازینو، گاو خشمگین، راننده تاکسی، پدرخوانده 2 همیشه مرا تحت تاثیر قرار داده است.

نفر چهارم لیست که برخی از دوستان او را در سطح سه نفر قبلی نمیدانستند داستین هافمن است. بازیگری که برنده دو اسکار و نامزد 5 اسکار دیگر بوده است، با این حال همچنان از نظر من یکی از بهترین بازی های او در فیلم پاپیون بوده است.
    بازی های عالی او در کابوی نیمه شب، کرامر علیه کرامر، مرد بارانی و توتسی همیشه سبب حیرت من در ارائه نقشهای ناهمگون توسط این بازیگر شده است.

به هر حال اینها انتخابهای بنده بودند .
    Don Corleone, Mr Shinoda, LuCiFer و 1 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

7. 8 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

بدون کوچکترین شک و تردیدی اولین گزینم استاد دنیرو هستش ... پرونده فیلمیش هم به نظرم درخشان تر از دیگر افرد لیسته ...
    خیلی خیلی انعطاف پذیره این بازیگر ... چهره گرم، استیل بدنی خوب و صدای دلنشینش + هنر بازیگریش اون رو چهار دهه جزو بازیگران تراز اول هالیوود قرار داده ...
    بعد دنیرو من به نیکلسون رای میدم ... درسته این بازیگر به خاطر میمیک خاص صورتش برای نقش های خاصی ساخته شده و مطمئنا به درد نقش های مثبت نمیخوره! ولی نقشی که میگیره رو واقعا قورتش میده بعد میاد پشت دوربین ... سه چهارتا از بهترین بازی های کل دوران تاریخ سینما دست نیکلسونه ...
    هنر بازیگری آلپاچینو رو در حد مرگ قبول دارم ولی خودش رو نمیدونم چرا؟! واقعا نمیدونم چرا زیاد ازش خوشم نمیاد! نه اینکه بدم بیاد! فقط خوشم نمیاد ... مثلا من ادوارد نورتون رو تو بازیگری خیلی قبول دارم و مطمدنا آل پاچینو قدرت بازیگریش از نورتون بیشتره ولی من به ادوارد نورتون علاقه وافری دارم ...
    در آخر هم داستین هافمن رو انتخاب می کنم ... ایشون هم آثار جاودانه ای رو خلق کردند ...

9. کاربر روبرو از پست مفید habibmp3 سپاس کرده است .

مارو دیدی سرو بنداز پایین |:
    .:Reza:. آواتار ها
    وضعیت : .:Reza:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,499
    سپاس شده 741 در 294 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 245 تاپیک

همه این ها در نوع خودشون فوق العاده اند و نظر سنجی بسیار سخت و دشواره ولی از نظر من روبت دنیرو خیلی بازی و مکالمه ی بهتری نسبت به بقیه داره و من به ایشون رای میدم!!!

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط habibmp3 نمایش پست ها
    هنر بازیگری آلپاچینو رو در حد مرگ قبول دارم ولی خودش رو نمیدونم چرا؟! واقعا نمیدونم چرا زیاد ازش خوشم نمیاد! نه اینکه بدم بیاد! فقط خوشم نمیاد ... مثلا من ادوارد نورتون رو تو بازیگری خیلی قبول دارم و مطمدنا آل پاچینو قدرت بازیگریش از نورتون بیشتره ولی من به ادوارد نورتون علاقه وافری دارم ...
    این حس ممکنه خیلی مواقع در مورد بازیگران پیش بیاد.
    اتفاقا مثالی که در مورد نورتون زدی جالب بود. من تو فایت کلاب از نورتون اصلا خوشم نیومد و اتفاقا فیلمی که باعث شد بهش علاقمند بشم شغل ایتالیائی بود.
    فکر میکنم که از جهت ذهنی هم باید بتوانیم با بازیگر ارتباط برقرار کنیم. منظورم اینه که فقط بحث خوب بازی کردن نیست.
    البته از این حیث من همچنان پاچینو رو عالی میدونم اما حس شما هم برام قابل درکه

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

In Quarantine
    Agnt.Smth آواتار ها
    وضعیت : Agnt.Smth آنلاین نیست.
    سپاس ها : 574
    سپاس شده 429 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 40 تاپیک

از نظر من تمامی این بازیگران هنر بازیگری رو به کمال رسوندن، تنها چیزی که باعث برتری ممکنه بشه علاقه شخصی هستش به کاریزمای هرشخص.
    وگرنه از نظر حرفه ای مگه میشه یه نقشی به داستین هافمن بدی و نتونی از بازیش لذت ببری حتی اگه فیلم سطح پایین باشه!

اما من بخوام رده بندی شخصیم رو داشته باشم:

1- رابرت دنیرو با اختلاف بسیار کم نسبت به نفر دوم،بدلیل شخصیت درونگرایی که داره و بازی های درونگراش،هر نقشی رو به درستی بازی میکنه و تنها نقطه ضعفش به نظرم اینه خیلی وقته فیلم های سطح پایین بازی میکنه.

2- آل بزرگ - در بزرگی و حرارت بازی و نگاه این مرد مگه میشه نقدی داشت؟هر نقش مرده ای رو زنده میکنه،فقط باید دید و لذت برد.

3- جک نیکلسون - محله چینی ها-دیوانه...-درخشش و حتی همین Departed رو بخاطر بیارید بدون هنر این شخص!!

4- داستین هافن - زیبا،احساسی و دوست داشتنی ،تنها دلیل رتبه چهارم حضورش در کنار سه شخصیت بالاست و تنها این!
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

13. کاربر روبرو از پست مفید Agnt.Smth سپاس کرده است .

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,718
    سپاس شده 7,604 در 1,715 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

جالب این جاست هر موقع که نظر سنجی بین چند بازیگر پیش میاد و اسم آل پاچینو وجود داره تو رتبه بندی ها همه اکثرا(98%) میگن اول آل پاچینو بعد نگاه میکنن که آیا بازیگر دیگه ای وجود داره برای انتخاب شدن یا نه!

خوب هر 4بازیگر واقعا آثار فاخری تو کارنامه هنریشون دارن که به نظرم وافعا فراموش نشدنی هستش...

آل پاچینو در نقش تونی مونتانا تو فیلم ScarFace

رابرت دنیرو در نقش جک لاموتا تو فیلم Raging Bull

جک نیکلسون در نقش جک ترانس تو فیلم The Shining(هم چنین اولین جوکر تاریخ سینما)

داستین هافمن در نقش لوئیس دگا تو فیلم PaPilon

اکثر ماها این 4تا فیلم رو دیدم....خوب چون اینجا فقط باید انتخاب کنیم دلیل انتخابم رو نمیگم و فقط مینویسم(چون اون جوری باید به طومار بنویسم )

یک جک نیکلســــــــون

دو داستین هافمـــــــن

سه آل پاچیـــــــــــــــــنو

چهار رابرت دنیـــــــــــــــرو
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

15. 2 کاربر از پست مفید LuCiFer سپاس کرده اند .

ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
    F-Gladiator آواتار ها
    وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,798
    سپاس شده 5,029 در 1,118 پست
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

از بین دنیرو و پاچینو من شخصا به دنیرو بیشتر علاقه دارم، به دلیل اینکه متد بازیگریش رو میپسندم. دنیرو نقش رو بازی نمیکنه بلکه با اون زندگی میکنه. همه دیگه میدونن کارایی که دنیرو برای بازی تو پدرخوانده 2، راننده تاکسی، گاو خشمگین، تنگه وحشت و خیلی فیلم های دیگه انجام داده، ولی در مورد پاچینو کمتر شنیده شده که برای نقش خودشو به سختی بندازه. البته شاید این مسئله خوبی باشه که با اینکه پاچینو به خودش زحمت نمیده ولی کاراکتراش ماندگارند، ولی این نکته هم قابل به ذکره که فیلمهای پاچینو کمتر چالش برانگیزند و به جز چند واکنش انفجاری و تیکه کلام معروفش "هوووو هاااا" چیز دیگری نمیبینیم. در مورد کارنامه کاری هم پاچینو از "وکیل مدافع شیطان" و شاید "بی خوابی" نولان به بعد کار شاخص دیگری نداره و حتی تمشک طلایی دریافت کرده ولی دنیرو از هر سه فیلمی که این اواخر بازی کرده لااقل یکیش قابل دیدنه و امسال هم که دوباره احیا شده و به احتمال زیاد نامزد اسکار هم خواهد شد. در مورد هافمن و نیکلسون هم اینکه این دو بیشتر زیر سایه دنیرو-پاچینو قرار گرفتند وگرنه هر کدوم از بهترین های نسل خودشونند.

17. کاربر روبرو از پست مفید F-Gladiator سپاس کرده است .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط F-Gladiator نمایش پست ها
    ولی این نکته هم قابل به ذکره که فیلمهای پاچینو کمتر چالش برانگیزند و به جز چند واکنش انفجاری و تیکه کلام معروفش "هوووو هاااا" چیز دیگری نمیبینیم.
    دوست عزیز فکر نمیکنید یکمقداری در این باره نا عادلانه قضاوت میکنید؟
    البته شاید نظر من اینه
    saber_al به این پست علاقمند بوده است.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

19. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط l.u.c.i.f.e.r نمایش پست ها

جک نیکلسون در نقش جک ترانس تو فیلم The Shining(هم چنین اولین جوکر تاریخ سینما)

اولین جوکر ، اگه اشتباه نکنم سزار رومئرو بود در فیلم بت من سال 1966 با کارگردانی لسلی مارتینسون

در مورد نظر سنجی درباره برترین بازیگر ، بنظرم هر چهار هنرپیشه حق به گردن سینمای هالیوود دارند و هر کدام جزء بهترین های تاریخ هالیوود هستن بدون شک .
    اما از نظر محبوبیت از نظر خودم اگه بگم ، روبرتر دنیرو همیشه بازیگر قابل احترامی بود ، فیلم های شاهکار هم کم بازی نکرده ، اما برای من همیشه آل بزرگ جایگاه خاص خودش رو داره و داشته و برای من محبوبتر از روبرت دنیرو هست .
    LuCiFer و FFKIA به این پست علاقمند بوده اند.

21. 2 کاربر از پست مفید SEYED AMIR سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)