سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بیوگرافی رایان سیکرست مجری برنامه ی امریکن ایدل (اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
نمایش شاخه ای5علاقمندی ها
  • 5 ارسال شده توسط FTSAMO

موضوع: بیوگرافی رایان سیکرست مجری برنامه ی امریکن ایدل (اختصاصی سینماسنتر)

'A Bad Word...That Starts With 'F
    FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,723
    سپاس شده 2,889 در 963 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

بیوگرافی رایان سیکرست مجری برنامه ی امریکن ایدل (اختصاصی سینماسنتر)

رایان جان سیکرست (متولد 24 دسامبر 1974) چهره معروف رادیو، مجری تلویزیون، تهیه کننده و دوبلور آمریکایی است. او مجری برنامه های رادیویی مانند On Air with Ryan Seacrest است و در تلویزیون هم مجری E! News و امریکن آیدول است.

سیکرست در 24 دسامبر 1974 در حومه آتلانتا، دانوودی، جورجیا متولد شد. مادرش به یکی از روزنامه ها گفته بود: «رایان به جای اینکه با اسباب بازی های جی. آی. جو یا کابوی ها و سرخ پوست ها بازی کنه، یک میکروفون کوچک داشت كه با اون در خونه برنامه اجرا می کرد. مردم گاهی اوقات به خونه ما تلفن می کردند که فقط به صدای اون گوش بدند. اون موقع بود که فکر کردم شاید این بزرگتر از اونی باشه که من فکر می کنم.»

مجله People گفته است که: «اولین حضور رایان سیکرست در مرکز توجهات زماني بود که او در کلاس چهارم در یک نمایش موزیکال مدرسه نقش پادشاه زمستان را بازی کرد و تمام دیالوگ هایش را فراموش کرد.» در سن 14 سالگی، او هر روز صبح اطلاعیه ها را در مدرسه اعلام می کرد و بدین ترتیب تبدیل شد به "صدای دبیرستان دانوودی". سیکرست خود گفته است: «من از دندان بست های ارتودنسی استفاده می کردم و چاق بودم و به خاطر این موضوع اذیتم می کردند. اما من همیشه بلند پرواز بودم.» او در سن 16 سالگی در حالی که هنوز در دبیرستان درس می خواند، توانست وارد شبکه رادیویی WSTR FM در آتلانتا شود و با تام سولیوان کار کند. او به سیکرست اجرا در رادیو را آموزش و جنبه های مختلف آن را به او نشان داد. وقتی مجری اصلی برنامه مریض شد و نتوانست برای اجرا بیاید، سولیوان، سیکرست را برای اولین بار برای اجرا فرستاد. روز بعد، مدیر شبکه تماس گرفت و به سیکرست گفت که با اینکه او حرفه ای نیست اما اجرای شب پیشش "خیلی بد" نبود. خیلی زود اجرای شبانه شب های تعطیل به او داده شد. او به کار در آن شبکه ادامه داد تا وقتی که در سال 1992 از دبیرستان دانوودی فارغ التحصیل شد.

در پاییز 1992، سیکرست برای تحصیل در رشته روزنامه نگاری به دانشگاه جورجیا رفت. آنجا او به کار در رادیو در یکی از شبکه های محلی ادامه داد. در سن 19 سالگی، سیکرست دانشگاه را رها کرد و به هالیوود رفت تا به حرفه اش در اجرا بپردازد. در سن 20 سالگی او توانست شغلی را در یکی از شبکه های رادیویی به دست آورد و برنامه ای به نام Ryan Seacrest for the Ride Home را اجرا کند و این برنامه تبدیل به برنامه شماره یک شبکه شد. مزد اولیه او برای هر ساعت 15 دلار بود.

در سال 2002، سکرست قبول کرد که برنامه امریکن آیدول را به همراه کمدین، برایان دانکلمن، مجری گری کند. امریکن آیدول به موفقیت چشمگیری دست پیدا کرد و سیکرست را در مرکز توجهات قرار داد. سال بعد، با رفتن دانکلمن از برنامه، سیکرست به عنوان تنها مجری برنامه باقی ماند و جذابیتی که ایجاد می کرد مورد توجه همگان قرار گرفت و برنامه به طور هفتگی 26 میلیون بیننده داشت.

نام:
    رایان سیکرست

متولد:
    24 دسامبر 1974

شغل:
    مجری تلویزیون ، تهیه کننده ، مجری رادیو ، دوبلور

با تشکر فراوان از پرنیان عزیز "parnian" بابت ویراستاری

این معرفی تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنترwww.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد .
    ScarFace, Mr Shinoda, joker و 2 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. 8 کاربر از پست مفید FTSAMO سپاس کرده اند .

3. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پاسخ : بیوگرافی رایان سیکرست مجری برنامه ی امریکن ایدل (اختصاصی سینماسنتر)

رایان سیکرست مجری قهار امریکن ایدل!
    شاید بد نگیم که اگر او نبود امریکن ایدل این همه طرفدار نداشت. یار تقریبا جدا نشدنی امریکن ایدل و یکی از پرطرفدارترین مجریان امریکا که با شوخی ها و خنده ها و تیکه های جالبی که می اندازد مورد توجه همگان قرار گرفته البته از تیپ و ظاهر مردانه او نیز نباید به راحتی گذشت که به یکی از خوشتیپ ترین فردان امریکا مبدل شده است!
    بعد از جدا شدن سایمون کاول بلافاصله شایعه ها همه جا رو فرا گرفته بود که رایان نیز میخواهد از امریکن ایدل برود و رفتن او پس از سایمن میتوان گفت که پایان امریکن ایدل رو پیش بینی کرد اما پس از این شایعات بلافاصله این شایعات رو بی اساس نامیدند و تکذیب کردند و سیکرست در فصل 10 نیز مثل همیشه شاداب و جذاب ظاهر شد و دوباره هیجان رو به مسابقه اورد!!

من که خیلی دوستش دارم شما رو نمیدونم :دی
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)