مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث و بررسی پیرامون فصل 11 برنامه ی امریکن آیدول ( تا مرحله فینال)

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 59

موضوع: بحث و بررسی پیرامون فصل 11 برنامه ی امریکن آیدول ( تا مرحله فینال)

FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,723
    سپاس شده 2,889 در 963 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

بحث و بررسی پیرامون فصل 11 برنامه ی امریکن آیدول ( تا مرحله فینال)

با اومدن سال 2012 میلادی سریال ها و فیلم های جدید زیادی هم میاد که مردم برای خیلی هاش انتظار زیادی کشیدن. یکی از اینا برنامه ی محبوب امریکن آیدوله که نه تنها توی آمریکا محبوبیت بیش از اندازه ای داره، بله به خاطر جذابیت هاش درسراسر دنیا تماشاش میکنن. همونطور که سال پیش یعنی فصل 10 تعداد 130 میلیون رای به برنامه فرستاده شده که این خودش نشون دهنده ی محبوبیت این برنامه ست.

با اضافه شدن ابخش ریلتی شو ها به انجمن سینماسنتر قرار شد تا یه تاپیک برای فصل یازدهم این برنامه ی فوق العاده بزنیم و از لذت دیدن و بحث کردنش در کنار همدیگه بهره مند بشیم. امیدوارم تعداد افرادی که این برنامه رو میبینن توی سایت زیاد بشه تا این تاپیک بهتر جلو بره.

فصل 11 اپیزود اولیه ش 18 ژانویه 2012 هستش و اینطور که از خبرا معلومه 300 نفر تونستن توی مرحله ی تست صدای اولیه از سد داورای امریکن آیدول یعنی جنیفر لوپز و رندی جکسون و استیون تایلر عبور کنن. البته اکثر اینا توی مرحله ی هالیوود و لاس وگاس حذف میشن، ولی حالا باید وایساد و دید که امسال چه سورپرایز هایی قراره توی امریکن آیدول ببینیم.

و همونطور که امریکن آیدول همیشه میگه باید ببینیم که کیا "Just a face in the crowd" میمونن و کیا میرن تا زندگی در رویاشونو آغاز کنن.

نکته ی خیلی خیلی خیلی مهم...

حتما حتما در مورد هر اپیزودی که بحث میکنید، حرفاتون رو توی اسپویلر بذارین.

برای کسایی که آشنا نیستن با این برنامه....
    http://forum.cinemacenter.ir/thread7109.html

http://forum.cinemacenter.ir/thread7121.html

ویرایش توسط FTSAMO : 12-31-2011 در ساعت 18:09

2. 5 کاربر از پست مفید FTSAMO سپاس کرده اند .

3. # ADS

FTSAMO آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

پاسخ : بحث و بررسی پیرامون فصل 11 برنامه ی امریکن آیدول

خوب خوب خوب... فقط چندروز مونده تا شروع فصل جدید و یه سری جزئیات توی سایت امریکن آیدول قرار گرفته...

18 ژانویه برنامه شروع میشه و شب بعدش یعنی 19 ژانویه هم برنامه هستش. بعد از اونا هم تست صدا ها (Audition ها) توی تاریخ های 22 و 25 و 26 ژانویه و 1 و 2 و 8 فوریه.

مرحله ی هالیوود توی سه شب انجام میشه طبق معمول که میشن 9 و 15 و 16 فوریه. اونایی که از مرحله ی هالیوود هم رد میشن 22 فوریه اون اجرای آخرشون رو اجرا میکنن تا بعدش تاپ 24 مشخص بشن و نتیجه ی اجراهاشون رو شب بعدش یعنی 23 فوریه ی میفهمن و ما هم شرکت کننده های نیمه نهایی رو میفهمیم.

بعد میرسیم به مرحله ی جذاب نیمه نهایی که از اینجا به بعد داورا نظراشونو در مورد اجراها میگن اما در آخر رای مردم انتخاب میکنه که کی بره مرحله ی بعد و کی برگرده خونه. 28 فوریه که مصادف با چهارصدمین اپیزود امریکن آیدول هم هست اولین گروه شرکت کننده هایی که به نیمه نهایی راه پیدا کردن اجرا میکنن و شب بعدش یعنی 29 فوریه گروه بعدی اجرا میکنه. 1 مارچ نتیجه ی اجراها مشخص میشه و ما تاپ 10 مون رو میشناسیم. البته اینجا اون شرکت کننده هایی که رای نیاوردند ممکنه داورا ازشون بخوان که یه بار دیگه اجرا کنن و ممکنه داورا از وایلد کارت استفاده کنن و چند نفر دیگه رو به تاپ 10 اضافه کنن.

هفته ی بعد یعنی 7 مارچ فینال ها رسما آغاز میشن و هر هفته یه نفر از جمع فینالیست ها خداحافظی میکنه.

preview های فصل جدید هم توی سایت امریکن آیدول هستن اگه خواستین ببینین.

5. 3 کاربر از پست مفید FTSAMO سپاس کرده اند .

FTSAMO آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

این خبر رو گفتم بیام اینجا پستشو بدم که این تاپیکم بیاد بالا.
    امریکن آیدول برای بار ششم جایزه ی People Choice Awards رو برای بهترین بهترین برنامه ی تلویزیونی رقابتی برد که این سندیه برای نشون دادن محبوبیت فوق العاده ی این برنامه.
    از همه ی کسایی که به این برنامه رای دادن هم تشکر کردن.
    نکته ی قابل ذکر اینه که منم رای دادم.
    افتتاحیه ی فصل یازدهم رو چهارشنبه و پنجشنبه از دست ندییییییییین.:HHTEA:

7. کاربر روبرو از پست مفید FTSAMO سپاس کرده است .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

و بالاخره اومددددددددددددد
    فصل 11 امریکن ایدل از امروز استارت خورد و قسمت اولش پخش شد ما رفتیم تو کارش شما رو دیگه نمیدونم راستی فردا هم قسمت جدید میاد
    دو روز پشته سره هم قسمت های جدید ایدل پخش میشه یعنی دو قسمت در دو روز از دست ندیدش!!
    امریکن ایدل برگشته که بترکونه

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

خوب قسمت اول رو دیدیم و لذت بخش بود !! دوریش زیاده از حد طول کشید اما به هر حال دیگه :دی
    بیوفتیم دنبال امریکن ایدل بعدی با جنیفر لوپز رندی جکسون و استیون تایلر و البته با رایان سکرست دوست داشتنی!!!
    Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد

خوب این قسمت با مرور اغاز شد و
    اولین خواننده ای که اومد بخونه یه سیاهپوست دیوید لترست قد کوتاه 16 ساله بود :دی خیلی قدش کوچیک بود :دی
    که به هالیوود رفت صداش خوب بود نه به اون خوبی که بره خیلی بالا فکر کنم تو هالییود حذف بشه :دی
    گابی کارابئوا هم خوب بود و اون بغل کردنش هم خیلی باحال بود اصلا انتظار نداشتم بره یکی از پشت صحنه رو بغل کنه :دی
    اما صدای خوبی داشت من بهش امیدوارم :دی
    و اولین کسی که نرفت هالییود واقعا داشت داد میزد زدم جلو همین طوری که از دستش خلاص شم کلا داد زد طرف:دی

وای خدا این پسره چقدر باحال بود شبیه رایان سیکزست بود و اداش رو هم در میاورد کلی خندیدم داورا هم که از خجالتش در اومدن و کلی خندوندن
    یعنی اخرش بود :دی کاش میومد بالا یه بار دیگه میدیدیمش :دی اما حذف شد داورای نامرد :دی رایان سیکرست رو شصد بار گفت اما خداییش خیلی باحال ادای رایان رو در میاورد خدا بود طرف

این دختره هم که با خانوادش اومده بود خوب خوند از اینم خوشم اومد انگاری بهترین ها همین جا جمع شدن :دی این فکر کنم اگه پیشرفت کنه تا 24 نفر بالا بره صدای خوبی داشت
    اونا که دو نفری اومده بودن بخونن جالب بود:دی هر دو هم رفتن هالییود تو این قسمت انگریا همه میرن هالییود :دی
    چند نفر دربداغون اومدن فقط :دی

وای این پسره اخر خنده بود که اومده بود مثل اسکاتی بخونه یعنی کشت من رو من نمیدونم اینا پیشه خودشون چی فکر کردن :دی یعنی خل و چل بود صدا در حد المپیک خراب بود!!!

به دختره سیاه پوسته مفت جواز هالییود دادن!! اون که موهاش رو دوخته بود!! یعنی واقعا مسخره بود صداش! چرا رفت هالییود نمیدونم!

استیون بهاین دختره که یس داد مردم از خنده دیونه است به خدا استیون اون دختره که رقاص بود اسمش بریتنی بود تقریبا اخرهای این قسمت اومد :دی
    خوب هم خوند البته اما همون اول که اسمش رو استیون فهمید گفت یس یعنی کشت من رو :دی بله رو هم گرفت رفت بالا :دی.
    و سراخر پسره با گیتارش عالی بود فکر کنم یکی دیگه از 24 نفر هم همین باشه!! خوب زد و خوب خوند ! ایندش خوب بید!

قسمت باحالی بود و استیون باز کلی مارو خندوند و شادمون کرد دمش گرم :دی خله بشر :دی

حالا ببینیم فردا چی پیش میاد خوب بیدن بد بیدن :دی

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

---------------

10. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

FTSAMO آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

اپیزود 1:
    فوق العادددددددددددددددهههههه هههههههههههههه بووووووووووووووووود.
    عاشششششقتم امریکن آیدل.

Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد

وااااای عجب قسمتی بود. از همون اولش که نشون میداد بچگی شرکت کننده ها رو من ذوق کردم. خیلی دلم تنگ شده بود.
    توی این قسمت دو تا بودن که خیلی خوب بودن و خیلی من خوشم اومد ازشون و بهه احتمال خیلی زیاد اگه تو هالیوود اتفاقی نیوفته به تاپ 24 هم میرسن. یکی همون پسره بود که آخرین نفر بود گیتار میزد. اون آهنگ مایکل جکسونو که با گیتار خوند من رو به حرکت واداشته بود. یکی هم همون پسره که نمیخواست شرکت کنه، پارسال هم بود. من پارسال متوجه نشدم چقدر خوبه. ایندفعه که خوند خیلی خوشم اومد، رفتم مال سیزن قبل رو هم دیدم، خیلیییییی خوب خوند. تعجب کردم همون سیزن 10 چرا نرفت تاپ 24. این دفعه میره دیگه حتما ایشالا. بعد این انگار به خاطر خواهرش شرکت نمیخواست بکنه ها. خواهرش اصن حسادت میبارید از سر و روش وقتی انقدر تحویلش گرفتن داداشه رو. عجب خرکیف شدش ولی ها. اصن انتظار نداشت.
    خیلی جالب بود این قسمت. یکی از پراستعداد ترین اودیشن ها بود به نظرم.
    آهان بعد به چیز دیگه هم اینکه این حسو پیدا کردم که رندی میخواد مثل سایمون حرف بزنه هی میگه terrible بود و اینا. بدم میاد اینجوری میشه.
    بعد اون پسره که مثل رایان بود هم خیلییییی باحال بود. صداشم خوب بود به نظرم. اتفاقا خوشم اومد من. حداقل صداش تا حد مرحله ی هالیوود بود. نمیدونم چرا قبول نکردن.
    بیصبرانه منتظر اودیشن های بعدی ام ببینم کسی مثل جیمز پیدا میشه یا نه.

12. 2 کاربر از پست مفید FTSAMO سپاس کرده اند .

FTSAMO آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

اپیزود 2:

این قسمت هم خوب بود. به نظرم این فصل اتفاقا استعدادهای بیشتری هستن نسبت به فصل قبل. فصل قبل البته چند نفر بودن که خاص بودن از جمله جیمز و کیسی و هیلی که خوب اینجور صداها توی هر سیزن پیدا نمیشن. اما تا الان خیلی ها هستن که صداهای خیلی خوبی دارن.
    این پسر کره ایه رو خوشم اومد من. فکر نمیکردم انقدر خوب بخونه. داورا هم فکر نمیکردن. بعد خیلی هم احساس رو قشنگ منتقل میکرد توی صداش.
    اون یکی پسره هم که توی خیابون میخوند بعد میگفت من starving artist م هم خیلی خوب خوند. صداش خیلی جذب میکنه.
    اون دختره آخریه هم خوب بود. صداش خیلی قوی بود و احتمال رسیدنش به تاپ 12 دخترا زیاده.
    کلا نمیدونم چرا پسرا بهتره صداشون توی این برنامه.
    این فصل هم فکر کنم قراره خیلی خوب بشه.
    چقدر خوشحال شدم گفت یکشنبه برنامه دارن دوباره. فکر کردم باید تا هفته ی بعد صبر کنم دوباره.
    احساس خوشحالی خودمو از نبود سایمون اعلام میکنم.

14. 2 کاربر از پست مفید FTSAMO سپاس کرده اند .

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,006 در 1,164 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

منم اپیزود 2 رو دیدم یعنی بشدت دلم تنگ شده بود برای هیز بازیای استیونکلا به همه دخترا یس میداد
    رایان هم دیدیم این مرد کلا تغییر نمیکنه همیشه جون و خوشتیپ
    من بشدت از گابی خوشم امید دارم بهش.خوب میخوند یعنی به نظرم تا 24 تا بره اما نه بیشتر.
    اون پسره شان که میگفتن شکل رایانه هم باحال بود البته صحبت کردنش مثل رایان بود وگرنه چهره که اصلا بهم شبیه نبودن.
    اون دختره که تو جنگل زندگی میکرد خیلی لوس بازی در میاورد خوشم نیومد ازش.
    جاشوا هم که پسر باحالی بود تا ردش کردن شروع کرد به فحش دادن(بی فرهنگ)
    اون مرده که دخترش اومده بود بخونه ماشاالله چقدر دختر داشت یه 7 یا 8 میشدن دریغ از یک پسر
    کلا ادمی که بشه بهش امیدوار بود تا بره بین 10 تا تو این اپیزود ندیدم

16. کاربر روبرو از پست مفید joker سپاس کرده است .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

قسمت 3

خوب قسمت دو رو هم دیدما :دی بعدا در موردش نظر میدم :دیاول برسیم به قسمت سه :دی

خوب یکی یکی جلو بریم دیگه :دی
    اول از استیجشون کلی خوشم اومد یعنی جا انتخاب کرده بودنا در حد المپیک بود :دی ناو جنگی :دی فکر کنید پشت سرتون یه هوامپیمای جنگی باشه

بریم به شرکت کننده ها برسیم :دی
    اولی که ماشالله من نمیدونم برای مسابقه صدا اومده بود یا برای مدلینگ ویکتوریا سیکرت :دی یا بهتره بگم سیکرست چه نگاهی میکرد رایان جالبیش اینه برگشت گفت یه بار دیگه برو نگاه کنمت :دی اصلا خوب نخوند یعنی افتضاح بود خوب شد رد شد :دی

دومین نفر هم مامان دختر 5سالهه . خوب خوند جالب بود صداش هم خوب بود اما فکر کنم تو مرحله هالیوود میپره بیرون :دی وقتی قبول شده بود داد میزدن دخترشگوشش رو گرفته بود چقدر هم خوشگل بود پدر سوخته کاش به جا مامانش اون میرفت بالا :دی در کل خوب بود نه زیاد اما :دی

برسیم به سومین نفر : جیراه گیبسون : زیاد ورجه ورجه میکرد داشت میرفت رو اعصابم :دی اما صداش خوب بود و خوب خوند اما در کل زیاد ورجه ورجه کرد کاش نمیکرد اما تو مرحله هالییود حذف میشه :دی

برسیم به 4 : دختر 20ساله ابرو دیکمایر : وای خدای من خدا لعنتت کنه استیون جک هستش اصلا این بشر :دی دختر اشوه میومد اینم مسخرش میکرد :دی در کل صداش خوب بود و به هالییود هم رسید فکر کنم به 50 نفر میرسه شاید نتونه بره بالا شاید هم رفت اما نمیدونم :دی به هرحال رفت بالا دیگه

و 5 : دختر خل وچل :دی این چرا رفت بالا اخه :دی بعضی وقتها کسایی میرن بالا که نگو :دی تو هالییود یحتمل میره بیرون :دی
    پسر 19 ساله هم خوب بود و خوب خوند فکر کنم جزو 50 نفر باشه جالب خوند خوشمان اومد

وای عجب قسمته باحالی بود وقتی دختره داشت میخوند یه دفعه صدای سوت کشتی اومد اخره خنده بود بدبخت کلا صداش نرسید قطع کردن وسطش :دی خیلی باحال بود :دی
    این استیون خداییش دیونه است رفته سوار هواپیما شده بود دیونه است بشر چقدر هم فحش داد :دی

جن کری دخی جیم کری:دی : هم خوب خوند و جالب بود اینم تا 50 نفر میره

جیسون هالمین (گرگ): خوب خوند وای عاشق کانتری هستم دیگه کانتری میخونن از خودم بیخود میشم این باید بره فینال من نمیدونم نره میکشمشون خیلی خوب خوند با گیتارش عالی بود

در کل کل قسمت یه طرف جیسون هالمین یه طرف کانتری جوننننننننننننننننننننننن ننننننن
    در کل قسمت جالبی بود :دی در کل باید گفت خدا لعنتت کنه استیون :دی
    راستی اینم اضافه کنم که جنیفر در این برنامه نقش خرمگس رو داره
    ویرایش توسط ScarFace : 01-23-2012 در ساعت 23:02

----------------------

---------------

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

خب و خب و خب قسمت یکش رو به لطف اصرار های قاطمه دیدم دیشب، اهههه چقدر جالب بودااااا نمی دونستم
    فعلا چون تازه کارم زیاد نمی شناسم این داوران رو به غیر از جنیفر لوپز یعنی عاشق اون سیاهه شدم ، اسمشو نمی دونم چیه ؟ یکی تقلب بهم برسونه
    از اون یکی دیگه زیاد خوشم نیومد م علوم نــی مرد یا زن ولی اون سیاهه عالی بود جنیفر هم خیلی خوب بود

مسابقه با اون پسره 17 ساله شروع شد ، فکر نمی کردم قبولش کنن بنظرم زیاد ردیف نخوند اما خوب بازم قبول شد
    باز چند نفر دیگه اومدن ، باز نوبت اون دختر شد که هی داد میکشید اصلا معلوم نبود چی میگفت ، آخر هم قبولش نکردنیعنی اگه همونجا قبولش می کردم زرتی می بستم کلا Km Player رو کلا بیخیال ادامه دیدن میشم ، این چی بود آخه
    یه پسره دیگه هم بود خیلی ادعاش میشد همون مو زرده خیای هم پورو بودش اونم ضایع شد قبول نشد دلم براش سوخت
    بعدش اون دختره با خانواده اش اومدن خوندن خیلی جالب بود قبول هم شد
    باز یکی اومد دوست پسرش 2 برابر خودش بود خیلی جالب بودش
    اون دختره قدش کوتاه بود باز دوست پسرش هم یه خورده زیادی بلند بود اصلا یه وضـــی شد
    آخر هم برنده شد هرچند که دوست نداشتم برنده بشه از صداش خوشم نیومد نوبت رسید به اون اسکل که کلاه داشت انقدر افه اومد آخر برنده نشد اعصابش خورد و خاک شیر شد به دوربین هم یه حرفایی میزد که سانسور کردن ، ایشششش پر مامانی داشت گریه می کرد خاک برسر
    بعد یه دختره بلوندی با پدر مادر پیرش اومد ، اون خیلی عالی و پرفکت خوند واقعا خوشم اومد ازش
    بعدش هم که اون برادر و خواهر اومدن قبول شدن به قول فاطمه اون خواهر داشت از حسادت به فنا می رفت یه سیاه پوسته دیگه هم اومد با موهای ادگار داویدزی اون باز چقدر گند خوند ولی نمی دونم چرا قبولش کردن اون پره هم که قبول شد زنش حامله بود هم جالب بودش

کلا واقعا برنامه جالبی بود من قبلا دوبله شده اش رو میدیدم زیاد به نمی چسبید اونم گاهی وقتتا ولی این سری بسی جالب بود دیدمش
    راستی این خوشحالیشون بعد برنده شدن خیلی خفن بود یعنی اینجوری شدم من ؟!

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)