مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بیوگرافی سینماگران جهان Bw.49- بیوگرافی ناتالی پرتمن

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Bw.49- بیوگرافی ناتالی پرتمن

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,252
    سپاس شده 4,260 در 923 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

Bw.49- بیوگرافی ناتالی پرتمن

دوستان عزیز بیوگرافی ناتالی پرتمن که توسط مترجم عزیز و خوبمون امین جان (Nikki69) ترجمه و توسط دوستان عزیز تیم ویراستاری سایت ویرایش شده در این تاپیک قرار می گیرد ..... با تشکر از زحمات امین عزیز و و علی عزیز که متن رو ویرایش کردند و پرنیان جان که در نهایت اون رو بازبینی کردند؛ همچنین تشکر ویژه از سلاله جان برای تهیه عکس ها.

دوستان برای تشکر کردن فقط و فقط از دکمه تشکر استفاده شود
    نظرات مرتبط با موضوع و شخصیت مورد نظر باشد در تاپیک باشد ،
    پست هایی که شامل تشکر و مطالبی غیر مرتبط با موضوع تاپیک باشد حذف خواهد شد.

با تشکر

2. 12 کاربر از پست مفید SovRan سپاس کرده اند .

3. # ADS

Nikki69 آواتار ها
    وضعیت : Nikki69 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 84
    سپاس شده 284 در 65 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 87 تاپیک

پاسخ : Bw.49- بیوگرافی ناتالی پرتمن

نام: ناتالی هرشلق
    تاریخ تولد: 9 جون 1981
    محل تولد: اورشلیم،
    رژیم اشغالگر قدس

ناتالی هرشلق که با نام هنری ناتالی پورتمن شناخته می شود، بازیگری با تبعیت (رژیمی اشغالگر قدس) آمریکایی می باشد. اولین تجربه اش در بازیگری، با بازی در فیلم فرانسوی لئون محصول سال 1994رقم خورد که در نقش کودکی یتیم که سرپرستی اش را قاتلی حرفه ای بر عهده می گیرد ظاهر شد، اما اصلی ترین موفقیتش هنگام بازی در نقش ملکه پادمه امیدالا در سه گانه "جنگ ستارگان" که در سال های 1999-2002 و 2005 ریلیز شد به دست آمد. او در کنار بازیگری، در رشته روانشناسی وارد دانشگاه هاروارد شد و در سال 2003 مدرک لیسانس خود را از این دانشگاه گرفت. در سال 2001 تهیه کنندگی تئاتر "سیگول" در تئاتر ملی نیویورک را انجام داد. در سال 2005 به خاطر بازی در فیلم "نزدیک تر" نامزد دریافت جایزه اسکار برای بهترین نقش مکمل زن شد و جایزه گلدن گلاب بهترین نقش مکمل زن را برد. او جایزه کونستالیشن بهترین اجرای زن و جایزه ساترن بهترین بازیگر زن با ایفای نقش در "وی مثل وندتا" محصول 2006 را برد. او در درام تاریخی "اشباح گویا" محصول 2006 و "دختر مادر دیگر" نقش اول را بازی کرد. در سال 2008 جوان ترین عضو داوری جشنواره سالیانه فیلم کن شد و اولین کارگردانی اش برای فیلم "حوا" در رقابتی در شصت و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز شرکت کرد.
    در سال 2011 پورتمن به خاطر بازی نقش نینا سیرز در فیلم "قوی سیاه" جایزه اسکار، گلدن گلاب، جایزه صنف بازیگران سینما و جایزه بافتا را برد.

کار ابتدایی:

پورتمن در اورشلیم متولد شد. او تنها فرزند نیه استیونز (خانه دار آمریکایی که ایجنت پورتمن نیز هست) و اونر هرشلق (شهروند سرزمین های اشغالی متخصص زنان) هست. نیاکان پورتمن از طرف مادرش یهودی های مهاجر به آمریکا هستند که از اتریش و روسیه مهاجرت کردند (خانواده مادرش نام خانوادگی خود را از ادلستین به استیونز تغییر دادند). نیاکان پدری پورتمن یهودی های مهاجر به سرزمین های اشغالی از لهستان و رومانی بودند. والدین پدربزرگش از یهودی های کشته شده در اردوگاه آلمانی آشویتز بودند و پدربزرگش پرفسور اقتصاد در سرزمین های اشغالی بود و مادربزرگ رومانیایی اش، جاسوس سرویس اطلاعاتی انگلیس در جنگ جهانی دوم بود.
    پدر و مادر او در مرکز دانش آموزان یهودی دانشگاه اوهایو زمانی که مادرش در آنجا بلیط فروشی می کرد، آشنا شدند و بعد از بازگشت پدرش به سرزمین اشغالی رابطه خود را ادامه دادند و بعد از چند سال در آنجا ازدواج کردند. در سال 1984 موقعی که پورتمن سه سال داشت خانواده اش به آمریکا مهاجرت کردند. پورتمن که شهروندی اسرائیلی-آمریکایی دارد گفت «گرچه آمریکا را خیلی دوست دارم ولی قلب من در اورشلیم است و آنجا جایی است که احساس می کنم خانه ام است.» پورتمن و خانواده اش ابتدا ساکن واشنگتن بودند، اما در 1988 ساکن کانکتیکات و در 1990 ساکن نیویورک شدند.

تحصیلات:

پورتمن در واشنگتن به مدرسه یهودی چارلز اسمیت رفت و زبان عبری و انگلیسی یاد گرفت. در مدرسه سلیمان شچتر نیویورک دوره ابتدایی را گذراند و در سال 1999 از دبیرستان اسیوست فارغ التحصیل شد. او دوره آمادگی برای قسمت اول سری جنگ ستارگان را نرفت تا بتواند برای امتحانات پایانی دبیرستانش درس بخواند.
    در سال 2003 پورتمن با مدرک بی.ای در رشته روانشناسی از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شد. او در مصاحبه ای با نیویورک پست گفت: «برایم مهم نیست اگر درس حرفه ام را خراب کند» و در مصاحبه ای با شبکه فاکس گفت: «ترجیح می دهم باهوش باشم تا ستاره سینما.»
    در هاروارد پورتمن دستیار تحقیقات الن درشویتز بود. او همچنین عضو خانه لاول هاروارد بود و در نامه ای به هیئت داشگاه هاروارد، نسبت به وضع بحرانی رفتار اسرائیلی ها نسبت به فلسطینیان نوشت.
    پورتمن با گذراندن دوره هایی از دانشگاه عبری اورشلیم نیز در سال 2004 فارغ التحصیل شد. در مارس سال 2006 او به عنوان معلم مهمان در دانشگاه کلمبیا حاضر شد و دوره هایی درباره تروریسم و مقابله با آن تدریس کرد و درباره فیلمش "وی برای وندتا" صحبت کرد.
    پورتمن نسبت به علاقه اش به زبان های خارجی از دوران بچگی اش اعتراف کرد و زبان های ژاپنی، آلمانی، فرانسه و عربی را خوانده است. در دوران دانشجویی او به عنوان کمک نویسنده، در مطلبی که در نشریه "ساینتیفیک جورنالز" منتشر شد، همکاری کرد. در سال 1998 مقاله ای درباره "اثبات انزیماتیک بودن تولید هیدروژن از شکر" با همکاری دانشمندان "ایلان هارلی" و "جاناتان وود وارد" نوشت و در مسابقات علمی دانش آمریکا شرکت کرد و از پورتمن به نام فینالیست مسابقات نام برده شد. در سال 2002 نیز او در مطالعاتی درباره حافظه که "فعالیت لوپ جلویی مغز در درک چیز هایی که وجود خارجی ندارند" نام داشت، شرکت کرد.

حرفه:

پورتمن در سن چهار سالگی فراگیری رقص و اجرایش را آغاز کرد. در ده سالگی شرکت آرایشی بهداشتی رولون به او پیشنهاد مدل کودکان شدن را داد اما او این پیشنهاد را به خاطر مصاحبه با مجله رد کرد. او گفت من با بقیه بچه ها فرق دارم. من خیلی شهرت طلب بودم و می دانستم که چه چیزی را دوست دارم و چه چیزی را می خواهم و خیلی سخت کار کردم چون بچه خیلی جدی بودم.
    پورتمن تعطیلات تابستانی مدرسه اش را در کمپ های تئاتر سپری می کرد. او برای تئاتر "آف برادوی" نیویورک و برای نمایش "روتلس" که تئاتری موزیکال بود تست داد و به همراه بریتنی اسپیرز به عنوان کار آموز لائورا باندی که ستاره تئاتر بود در آمد. در سال 1994 او تست نقش کودکی را داد که با یک قاتل حرفه ای دوست می شود و بعد ها در فیلم "لئون" که کاری از لوک بسون بود بازی کرد و بعد از گرفتن نقش، نام پورتمن را به خاطر دلایل شخصی و حفظ هویت خانوادگی اش، که اسم میانی مادربزرگش بود، نام هنری خود کرد. "لئون" در 18 نوامبر 1994 اکران شد و آغازی برای فیلم های برجسته پورتمن شد و البته در همان سال او در فیلم کوتاه تلویزیونی "در حال پیشرفت" نیز ظاهر شد.

از 1995 تا 1999:

در طول میانه سال 1990 پورتمن در فیلم های "گرما"، "همه می گویند که من تو را دوست دارم" و "حمله مریخ" و با نقش اصلی در "دختران زیبا" بازی کرد. او اولین انتخاب برای بازی در نقش جولیت در فیلم "رومئو و جولیت" بود، اما تهیه کنندگان احساس کردند که سنش برای این نقش مناسب نیست. در سال 1997 پورتمن در نقش آن فرانک در فیلم "خاطرات آن فرانک" بازی کرد. همچنین در 1997 پورتمن در نقش ملکه پادمه امیدالا در سه گانه جنگ ستارگان بازی کرد. فیلم برداری اولین نسخه فیلم در ژوئن 1997 آغاز شد و در می 1999 اکران شد. در طول تهیه اولین نسخه فیلم او پیشنهاد بازی در نقش اول فیلم "هر کجا اما اینجا" را به دلیل وجود صحنه های جنسی رد کرد، اما کارگردان و بازیگر نقش مادر پورتمن درخواست تغییر فیلم نامه را دادند که به موافقت پورتمن برای ایفای نقش منجر شد. فیلم در سال 1999 اکران شد و پورتمن به خاطر ایفای نقش آن اگوست نامزد دریافت جایزه گلدن گلاب برای بهترین نقش مکمل زن شد. یکی از منتقدان مجله سالن، پورتمن را متحیر کننده دانست و گفت او بر خلاف بسیاری از بازیگران هم سن و سالش نه خیلی احساساتی است و نه خیلی با شهامت. سپس او قراداد بازی در نقش مادر نوجوانی در فیلم "جایی که قلب وجود دارد" را امضا کرد که در آوریل سال 2000 اکران شد.

از سال 2000 تا 2005:
    بعد از فیلم برداری "جایی که قلب هست" پورتمن وارد هاروارد شد تا مدرک لیسانسش در رشته روان شناسی را بگیرد. او طی مصاحبه ای در سال 1999 گفت به استثنای نسخه دوم جنگ ستارگان تا چهار سال آینده برای تمرکز روی تحصیلاتش بازیگری نخواهد کرد. در طول تعطیلات تابستانی اش که از ژوئن تا سپتامبر 2000 بود، در نسخه دوم جنگ ستارگان که در سیدنی و لندن فیلم برداری می شد، بازی کرد. در جولای 2001 پورتمن در تئاتر ملی نیویورک بازی در تئاتر "سیگل" به کارگردانی مایک نیکولز را آغاز کرد. او با نقش نینا در کنار مریل استریپ، کوین کلاین و فیلیپ هافمن بازی کرد و نمایش در سالن تئاتر دلاکورت در سنترال پارک اجرا شد. در همان سال پورتمن یکی از چند سلبریتی هایی بود که در کمدی "زولندر" ایفای نقش کرد و همچنین در "کوهستان سرد" در کنار نیکول کیدمن و جود لاو جلوی دوربین ظاهر شد. در سال 2004 پورتمن در فیلم های مستقل "ایالت باغچه ای" و "نزدیک تر" ظاهر شد. "ایالت باغچه ای" از سوی جشنواره فیلم ساندنس به طور رسمی انتخاب شد و جایزه بهترین فیلم برجسته را از انجمن فیلم های مستقل گرفت. بازی او در نقش الیس در "نزدیک تر" جایزه گلدن گلاب بهترین نقش مکمل زن و نامزدی جایزه اسکار بهترین نقش مکمل زن را برایش به ارمغان اورد. آخرین قسمت سه گانه جنگ ستارگان در 19 می 2005 ریلیز شد و پرفروش ترین فیلم سال شد و در جایزه انتخاب مردمی به عنوان فیلم مورد علاقه رأی آورد. همچنین در سال 2005 پورتمن در فیلم "منطقه آزاد" و "اشباح گویا" بازی کرد والبته کارگردان فیلم او را به خاطر شباهتش به یکی از نقاشی های گویا انتخاب کرد.

از سال 2006 تا 2009:

پورتمن در چهارم مارس 2006 میزبان سری کمدی "شب شنبه زنده" شد و در نقش رپری خشمگین جلوی دوربین آمد. او در مصاحبه ای مصنوعی گفت که در امتحانات ماری جوانا و کوکائین رشته اش در دانشگاه هاروارد تقلب کرده است. آهنگ "رپ ناتالی" در کنار اجراهای دیگرش در نمایش شنبه شب در سال 2009 و آلبومی از گروه "جزیره تنها" ریلیز شد. در اجرایی دیگر او نقش یک دانش آموز یهودی به نام ربکا هرشلق را بازی کرد که به سن مسئولیت رسیده بود و در آخرین نمایشش او در نقش متخصص بازدهی (که حرفه پدرش بود) بازی کرد.
    ساخت فیلم "وی مثل وندتا" در اوایل سال 2006 آغاز شد و پورتمن در نقش اوی هاموند (زن جوانی که به وسیله کاراکتر اصلی فیلم از دست پلیس مخفی نجات پیدا می کند) ظاهر شد. پورتمن برای اجرای این نقش به همراه مربی آوا، لهجه انگلیسی یاد گرفت و موهای سرش را تراشید. پورتمن در توضیح روابط فیلم "وی مثل وندتا" با سیاست، که در فیلم کاراکتر اصلی او را به محلق شدن به گروه زیر زمینی ضد دولت فرا می خواند، گفت: «این بد است و اغلب کارهایی انجام می دهی که دوست نداری» و «اسرائیلی بودن دلیل اصلی انتخاب این نقش بود چون تروریسم بخش اصلی مکالمات روزمره من از زمان کودکی بود و فیلم نظر خوب یا بدی در این باره نداشت و به حد کافی به بینندگان احترام گذاشت تا نظرات شخصی آنها را از بین ببرد.»
    هم "اشباح گویا" و هم "منطقه آزاد" به اکرانی محدود در سال 2006 دست یافتند. پورتمن در فیلم کودکانه "بازار عجیب آقای ماگوریوم" ظاهر شد که در آوریل 2006 فیلم برداری اش آغاز شد و در نوامبر 2007 ریلیز شد. پورتمن گفت که بازی در فیلم های کودکانه برایش جذاب است. در اواخر 2006 او بازی در درام تاریخی "مادر دیگر ملکه الیزابت" به همراه آن بولین، اریک بانا و اسکارلت ژوهانسون را آغاز کرد و از طرف مجله بلندر یکی از جذاب ترین زنان فیلم و تلویزیون نام برده شد. در سال 2006 او در فیلم رومانتیک "شب های زغال اخته ای من" بازی کرد و به خاطر ایفای نقش قمار بازی به نام لزلی که با استفاده از جذبه اش قمار بازان دیگر را فریب می داد مورد تحسین واقع شد. او در اپیزود "دختر کوچک بزرگ" از فصل هجدهم سریال سیمپسون ها، صدای دوست دختر بارت را داد.
    او در سال 2007 در موزیک ویدئوی پال مک کارتنی به نام "امشب برقص" ظاهر شد. و در فیلم کوتاه "هتل چوالیر" در طرف مخالف جیسون شوارتزمن بازی کرد. در می 2008 پورتمن به عنوان جوان ترین عضو در هیئت داوران شصت و یکمین چشنواره سالانه فیلم کن شرکت کرد و در سال 2009 در درام برادران که بازسازی از فیلم سال 2004 بود بازی کرد. در 2008 پورتمن 27 ساله با اولین تجربه اش از کارگردانی وارد جشنواره فیلم ونیز شد. "حوا" فیلم کوتاهی درباره زن جوانی است که پایش به وسط رابطه رمانتیک مادربزرگش کشیده می شود و البته فیلم خارج از رقابت در جشنواره اکران شد. پورتمن گفت همیشه رابطه نزدیکی با قشر کهنسال دارد و کاراکتر فیلم را از مادربزرگ خودش الهام گرفته است.

از سال 2010 تا حال:

پورتمن در سال 2010 با نقش رقصنده کهنه کار باله در فیلم قوی سیاه دارن آرونووسکی بازی کرد و یکی از منتقدان نقش او را چنین توصیف کرد: «پورتمن یکی از متقاعد کننده ترین اجراهایش را در این فیلم داد که چیزی می گوید.»
    برای آماده شدن در این نقش او پنج تا هشت ساعت از هر روز در شش ماهش را صرف آموختن باله کرد و بیست پوند از وزنش را از دست داد. در سال 2011 او جایزه گلدن گلاب و اسکار بهترین بازیگر زن را برد. بعد از گرفتن اسکار بحث درباره فرد اجرا کننده رقص در قوی سیاه اوج گرفت. سارا لین یکی از همتایان رقص پورتمن در فیلم اظهار کرد که پورتمن فقط در پنج درصد از فیلم برداری تمام بدنی بازی کرده است و از طرف تهیه کنندگان فیلم از او خواسته شده بود که چیزی درباره این موضوع در فصل اسکار نگوید. آرونووسکی کارگردان فیلم در جملاتی از پورتمن حمایت کرد و اظهار کرد که او هشتاد درصد از رقص های فیلم را انجام داده است.
    فیلم بعدی پورتمن "ریسمان های گره نخورده" بود که او علاوه بر بازیگری مجری تهیه کننده نیز بود. این فیلم در 21 ژانویه 2011 ریلیز شد. چندی بعد او در "بلندی مقام شما" در نقش مخالف با جیمز فرانکو و دنی مک براید ظاهر شد و همچنین در نقش جین فاستر در فیلم قهرمانی "ثور" بازی کرد. در 2010 از از ایفای نقش اصلی در نقش الیزابت بنت در فیلم "سربلندی، تعصب و زامبی ها" خارج شد اما به عنوان تهیه کننده فیلم باقی ماند.

اهداف سیاسی و اجتماعی:

پورتمن که حامی حقوق حیوانات است بعد از خواندن کتاب "خوردن حیوانات" اثر جاناتان سفران فور استفاده از محصولات حیوانی را نیز قطع کرد و هرگز لباس ساخته شده از خز، پر و چرم نمی پوشد. «تمام کفش های من ساخت کارخانه تارگت و استلا مک کارتنی است.» در سال 2007 او برند تولید کفش ساخته نشده از چرم خود را افتتاح کرد. در طول دوران حاملگی اش در 2011 رژیم گیاهخواری خود را برای مدتی کنار گذاشت.
    در سال 2007 پورتمن به همراه جک هانا به رواندا سفر کرد تا مستند "گوریل ها روی لبه" را بسازد و در مراسم نامگذاری، بچه گوریلی را به نام گوکینا (یعنی بازی کردن) نام گذاری کرد. پورتمن از زمان بچگی اش حامی محیط زیست بود و در آهنگ و رقص حامیان محیط زیست به نام "کودکان پاسدار جهان" شرکت کرد. او همچنین عضو جنبش استقلال دو دولت اسرائیل و فلسطین بدون خشونت است. پورتمن حامی فعالیت های ضد فقر است. در سال های 2004 و 2005 او به اوگاندا، گوآتمالا و اکوادر به عنوان سفیر امید سازمان حمایت از فقرا سفر کرد. در برنامه "سخن ها" با جورج استفانوپیولوس از شبکه ای بی سی، پورتمن درباره فعالیتش با سازمان کمک مالی و راه های کمک به زنان و کودکان جهان سوم بحث کرد. در پاییز 2007 او از چند دانشگاه معتبر مانند هاروارد نیویورک و کلمبیا بازدید کرد تا دانش آموزان را با قدرت وام های کمک مالی آشنا کند و از آنها بخواهد تا عضو سازمان حمایت مالی از خانواده های فقیر بشوند.
    در سال 2010 پورتمن نامزد دریافت جایزه "کاری بکن" شبکه وی اچ یک که به افراد خیر اهدا می شود، شد.
    پورتمن حامی حزب دموکرات آمریکاست و در رقابت رئیس جمهوری سال 2004 از نامزد دموکرات ها، جان کری حمایت کرد. در انتخابات سال 2008 او از سناتور هیلاری کلینتون نامزد دموکرات نیویورک حمایت کرد و بعد ها حامی سناتور باراک اوباما شد. هرچند در مصاحبه ای در سال 2008 گفت: «من حتی جان مکین را دوست دارم اما با حالت جنگ طلبانه اش که چیز مهمی است مخالفم ولی او را شخص اخلاقی و محترمی می دانم.»

زندگی شخصی:

در سال 2006 او گفت که در سرزمین های اشغالی بیشتر احساس یهودی بودن می کند و مایل است تا فرزندانش را یهودی بزرگ کند: «اولویت من این است که حتما بچه هایم را یهودی بزرگ کنم اما موضوع اصلی داشتن انسان خوب و یار زندگیم است.»
    بعد از ظاهر شدن در موزیک ویدئوی "کارمنسیتا" او رابطه ای را با خواننده سبک فوک "دوندرا بن هارت" آغاز کرد که در سپتامبر 2008 پایان یافت.
    پورتمن در سال 2009 رابطه عاطفی با رقصنده باله "بنجامین میله پاید" آغاز کرد. او با وی در طول فیلم برداری قوی سیاه آشنا شد و در همان سال اعلام عمومی کرد که با او نامزد شده است و بعد حاملگی اش را تأیید کرد. در سال 2011 پورتمن اولین فرزند پسرش به نام "آلف پورتمن میله پاید" را به دنیا آورد.

فیلموگرافی:

1 لئون محصول سال 1994
    2 مخمصه محصول سال 1995
    3 دختران زیبا محصول سال 1996
    4 همه میگویند من دوستت دارم محصول سال 1996
    5 حمله ی مریخ محصول سال 1996
    6 جنگ ستارگان اپیزود اول: تهدید شبح محصول سال 1999
    7 هرکجا غیر از این‌جا محصول سال 1999
    8 قلب کجاست محصول سال 2000
    9 جنگ ستارگان اپیزود دوم: حمله کلون‌ها محصول سال 2002
    10 کوهستان سرد محصول سال 2003
    11 نزدیک‌تر محصول سال 2004
    12 جنگ ستارگان اپیزود سوم: انتقام سیت محصول سال 2005
    13 وی مثل وندتا محصول سال 2006
    14 پاریس، دوستت دارم محصول سال 2006
    15 اشباح گویا محصول سال 2006
    16 شبهای بلوبری من محصول سال 2007
    17 دختر دیگر بولین محصول سال 2008
    18 زن دیگر محصول سال 2009
    19 نیویورک، دوستت دارم محصول سال 2009
    20 برادران محصول سال 2009
    21 قوی سیاه محصول سال 2010
    22 بدون قید و شرط محصول سال 2011
    23 والاحضرت محصول سال 2011
    24 تر محصول سال 2011

با تشکر ویژه از سلاله جان بابت عکس ها
    و تیم ویراستاری سایت

ویرایش توسط Nikki69 : 04-18-2012 در ساعت 23:52

Attorney آواتار ها
    وضعیت : Attorney آنلاین نیست.
    سپاس ها : 248
    سپاس شده 532 در 140 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 240 تاپیک

ناتالی با وجود سن کم، بازی های قوی ای ارائه داده.
    مثل "زن دیگر" و "قوی سیاه" - که همه دیدیمش -
    ممنون بابت بیوگرافی

A M@N A P@RT آواتار ها
    وضعیت : A M@N A P@RT آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2
    سپاس شده 9 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 73 تاپیک

فیلم ثور ار قلم افتاده هااااااا
    اونجاهم بازیش هرف نداشت

7. کاربر روبرو از پست مفید A M@N A P@RT سپاس کرده است .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

تاریخ تولد : 9 ژوئن 1981

فقط برای بالا اومدن تاپیک و تبریک روز تولد ناتالی پورتمن دوست داشتنی ....
    happy birthday my friend
    happy birthday matilda

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

9. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)