مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh دربی دلا مادونینا : l میلان Vs اینتر l

نمایش نتایج نظرسنجی: کدام تیم برنده دربی خواهد شد ؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ایــنتر برنده خواهد شد

4 44.44%
  • مـیـلان برنده خواهد شد

4 44.44%
  • تساوی خواهد شد

1 11.11%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: دربی دلا مادونینا : l میلان Vs اینتر l

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

دربی دلا مادونینا : l میلان Vs اینتر l

خب همان طور که میدانید دیگر چیزی به دربی دلا مادونینا نمانده هست ، می تونین تبادل نظر این بازی فوق العاده حساس رو در همین تاپیک انجام بدهید .

از کل کل کردن بی مورد بپرهیزید ، در ضمن حتما در نظر سنجی هم شرکت نمائید
    تمام اخبار این بازی در همین تاپیک قرار خواهد گرفت

با تشکر مدیر انجمن ورزش

2. 4 کاربر از پست مفید SEYED AMIR سپاس کرده اند .

3. # ADS

Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,778
    سپاس شده 2,940 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

پاسخ : دربی دلا مادونینا : l میلان Vs اینتر l

ایول اینتر و اینتری و همیشه اینتری سر بلند باد
    به امید یک پیروزی خوب در برابر هم شهری

اینم یه عکس از بازکنان احتمالی بازی

5. کاربر روبرو از پست مفید Don Corleone سپاس کرده است .

Don Corleone آواتار ها
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

مورینیو یادت بخیر
    تصاویر پیوست شده

7. کاربر روبرو از پست مفید Don Corleone سپاس کرده است .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

تابلویه دیگه...میلان میبره اینتر رو با خاک یکسان میکنه.اخه اینتر امسال هم شد تیم؟نه خدایی الان به چی این تیم امیدواری اخه امیر؟
    مورینیو با اتوئو که در دست داشت تونست شگفتی بیافرینه.الان با تیم معمولی هیچ فرقی نمیکنه.
    نه تاکتیک مشخصی داره،نه بازی زیبایی انجام میده،نه نتیجه گرا بازی میکنه،نه تماشاکر پسند باز یمیکنه،نه شاداب و پر متحرک بازی میکنه...کلا امسال اینتر هیچی نیست.واقعا دارم میگم.هیچی اصلا.امسال یکی از بدترین سال های اینتر تو دوران تاریخشه به نظرم.

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

به به تاپیک
    خب عرض به حضورتون که بازی قشنگی خواهد بود مطمئنا،آث میلان برای حفظ صدرنشینی خودش در لیگ حتما حتما به برد نیاز داره و میاد برای بردن رقیب دیرینه ش
    در طرف دیگه اینتر که این روزها حال و روز خیلی خوبی نداره میاد برای نباختن! بابا این نظر منه خب چیکارم دارین؟
    با این تفاسیر فکر میکنم بازی مساوی میشه و امتیازها تقسیم میشه و یوونتوس هم کالیاری رو شکست میده و میاد صدر جدول
    در آخر صحبتهام میخوام بگم دیگه لیگ ایتالیا اون لیگ قوی و معتبر نیست،باور کنید! فقط داره نام ایتالیای کبیر رو یدک میکشه ،همین!
    با اون رسوائی هائی که در سالهای گذشته به بار اوردن و تیمهای قوی سابق(رم،پارما،کیه وو،فیورنتینا ) که خیلی وقته حرفی برای گفتن ندارن این صحبت من بیراه هم نیست
    این رده بندی رو ببینید

فهرست 10 لیگ ممتاز جهان در یک سال گذشته س،ایتالیا رو ببینید کجاست! حتی از آلمان و فرانسه هم پائین تره!

۱- اسپانیا ۱۱۹۴ امتیاز
    ۲-انگلیس ۱۱۰۳ امتیاز
    ۳-برزیل ۸۸۹ امتیاز
    ۴-پرتغال ۸۸۶ امتیاز
    ۵-فرانسه ۸۸۳ امتیاز
    ۶- آلمان ۸۸۰ امتیاز
    ۷-ایتالیا ۸۷۳ امتیاز
    ۸-آرژانتین ۸۴۰ امتیاز
    ۹-هلند ۷۹۱،۵ امتیاز
    ۱۰-شیلی ۷۴۱،۵امتیاز

پ.ن مدیر انجمن ورزش تبریک میگم امیرجان موفق باشی داداش
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

10. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

Don Corleone آواتار ها
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط 1CHAMPION نمایش پست ها
    به به تاپیک
    خب عرض به حضورتون که بازی قشنگی خواهد بود مطمئنا،آث میلان برای حفظ صدرنشینی خودش در لیگ حتما حتما به برد نیاز داره و میاد برای بردن رقیب دیرینه ش
    در طرف دیگه اینتر که این روزها حال و روز خیلی خوبی نداره میاد برای نباختن! بابا این نظر منه خب چیکارم دارین؟
    با این تفاسیر فکر میکنم بازی مساوی میشه و امتیازها تقسیم میشه و یوونتوس هم کالیاری رو شکست میده و میاد صدر جدول
    در آخر صحبتهام میخوام بگم دیگه لیگ ایتالیا اون لیگ قوی و معتبر نیست،باور کنید! فقط داره نام ایتالیای کبیر رو یدک میکشه ،همین!
    با اون رسوائی هائی که در سالهای گذشته به بار اوردن و تیمهای قوی سابق(رم،پارما،کیه وو،فیورنتینا ) که خیلی وقته حرفی برای گفتن ندارن این صحبت من بیراه هم نیست
    این رده بندی رو ببینید

فهرست 10 لیگ ممتاز جهان در یک سال گذشته س،ایتالیا رو ببینید کجاست! حتی از آلمان و فرانسه هم پائین تره!

۱- اسپانیا ۱۱۹۴ امتیاز
    ۲-انگلیس ۱۱۰۳ امتیاز
    ۳-برزیل ۸۸۹ امتیاز
    ۴-پرتغال ۸۸۶ امتیاز
    ۵-فرانسه ۸۸۳ امتیاز
    ۶- آلمان ۸۸۰ امتیاز
    ۷-ایتالیا ۸۷۳ امتیاز
    ۸-آرژانتین ۸۴۰ امتیاز
    ۹-هلند ۷۹۱،۵ امتیاز
    ۱۰-شیلی ۷۴۱،۵امتیاز

پ.ن مدیر انجمن ورزش تبریک میگم امیرجان موفق باشی داداش
    علی جان خودت قبول داری که لیگ پرتقال از ایتالیا بهتره ؟؟؟؟؟
    این آمار ها به یک سری جیزه ایی مثل ورزشگاه خصوصی و زمین خوب و این چیز هاست در صورتی که تو ایتالیا به جز یوونتوس هیچ تیم ورزشگاه اختصاصی نداره پپس دلیل نمی شه بگیم لیگ ایتالیا دیگه ضعیف شده
    درسته مثل 2000 نیست که ایتالیا سالاره همه لیگ های اروپایی بود (با داشتن 7 تیم قدرتمند) ولی بازم ایتالیاست.
    همین ناپولی ندیدی چطور نماینده محترم لیگ انگلستان من سیتی را با خاک کوچه یکسان کرد و از دور چمپیونز لیگ کنار زد و یا منچستر خودتون راحت حذف شد و ایتالیا تنها و اسپانیا تنها کشور هایی شدند که سه تیم در مرحله بالا دارند

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Corleone نمایش پست ها
    علی جان خودت قبول داری که لیگ پرتقال از ایتالیا بهتره ؟؟؟؟؟
    این آمار ها به یک سری جیزه ایی مثل ورزشگاه خصوصی و زمین خوب و این چیز هاست در صورتی که تو ایتالیا به جز یوونتوس هیچ تیم ورزشگاه اختصاصی نداره پپس دلیل نمی شه بگیم لیگ ایتالیا دیگه ضعیف شده
    درسته مثل 2000 نیست که ایتالیا سالاره همه لیگ های اروپایی بود (با داشتن 7 تیم قدرتمند) ولی بازم ایتالیاست.
    همین ناپولی ندیدی چطور نماینده محترم لیگ انگلستان من سیتی را با خاک کوچه یکسان کرد و از دور چمپیونز لیگ کنار زد و یا منچستر خودتون راحت حذف شد و ایتالیا تنها و اسپانیا تنها کشور هایی شدند که سه تیم در مرحله بالا دارند
    علی من یه چیزی بگم،اینی که میگم رو باور کن،من الان 20 سال هستش که دارم فوتبال رو دنبال میکنم،علی من به شخصه هیچوقت از کالچیو خوشم نمیومد،حتی الان و حتی اون قدیمها که ایتالیا لیگ خوبی داشت!
    باور کن بهترین بازیهاشون هم انجام میشد مثلا اینتر و میلان و دربی های دیگه من نگاه نمیکردم!
    اما در مورد سوالت باید بگم که من و خیلیهای دیگه هیچ اطلاعات خاصی و هیچ شناختی از برگزاری و شرایط لیگ پرتغال نداریم،مطمئنا شرایطشون بهتر از ایتالیا بوده،مدیریتشون بهتر بوده که الان بالاتر هستن!
    ضمن اینکه تیم های پورتو و بنفیکا همیشه برای تیمهای انگلیسی،ایتالیائی شاخ بودن!
    علی جان فوتبال تغییر کرده،دیگه نمیشه به نامهای پرافتخار و معتبر قدیم اکتفا کرد،همین یوونتوس رو ببین،اگه بوفون و دل پیرو و یکی دو نفر دیگه رو نداشته باشن شاید به لچه ته جدولی هم ببازن! و این اصلا بعید نیست،درسته که یوونتوس همیشه یوونتوسه ولی این یووه با اون یووه سابق که من میشناسم خیلی تفاوت داره
    ضمن اینکه هفته اول امسال اگه اشتباه نکنم به خاطر شرایط مالی تیمها و... اصلا برگزار نشد! پس این انسجام یه لیگ رو نشون نمیده،باور کن خیلی بده و خیلی زشته واسه ایتالیا که هفته اول همه تیمها بگن ما بازی نمی کنیم،در هر حال نظرم همونه که قبلا گفتم،این لیگ با ان لیگ پویا و شاداب فاصله خیلی زیادی داره و جاش همینی هست که الان درش هست!
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

quasar آواتار ها
    وضعیت : quasar آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,395
    سپاس شده 3,198 در 699 پست
    یاد شده
    در 13 پست
    تگ شده
    در 869 تاپیک

سلام ....
    و ممنون از تاپیک خوشگله تون
    راستش من یه بار همه ی حرفام رو نوشتم بعد یهو یکی اشتباهی مودم رو خاموش کرد همه اش از بین رفت کلی حالم گرفته شد ولی دوباره می گم ....

اولا اینکه با نظر علی آقا کاملا موافقم اینکه لیگ ایتالیا به شدت افت کرده . و اصلا قابل مقایسه با اون ایتالیایی نیست که تو دنیا تیم هاش تک بودن . من خودم به شخصه با لیگ پرتقال اصلا آشنایی ندارم ولی با قاطعیت می تونم بگم لیگ آلمان از خیلی جهات از ایتالیا سرتره .
    ...
    و اما درمورد نتیجه ی این بازی :
    بازم همون طور که علی آقا گفتن احتمال تساوی زیاده چون هر دو تیم با انگیزه های زیادی میان و قطعا برای برد میان .
    ولی با این حال من بازم فکر می کنم میلان پتانسیل بیشتری برای برد داره و برنده ی بازی میلان خواهد بود .

با سپاس بیکران از مدیر انجمن ورزش ...

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

عزیز من علی دون جان من
    مزاح میفرمایی دلبندم الان گویا
    میگی آمار رو قبول نداری یا اینکه این آمار دلیل نمیشه پس چیرو قبول میکنی برات توضیح بدم علی جون؟
    یه سوال،بدون احساسات بهم جواب بده.واقعا لیگ ایتالیا در سطح حال حاضر انگلیس و اسپانیاست؟من به جرئت میتونم بگم الان 3 الی 4 سالی میشه نیست.
    دلیل اصلیشم بازی هایه که دارند انجام میدن.یعنی نوع بازیکردنشون دیگه خسته کننده شده.تاکتیک مشخصی ندارند.جز یکی دو تا تیم هر سال شاید تو یک مقطعی بیان یه حرفی واسه گفتن داشته باشند.
    بعد باید ما کلی درباره یک چیز صحبت کنیم نه یک بازی که مثال میزنی این تیم اون تیم رو حذف کرد و الان 3 تا تیم تو لیگ قهرمانان داره.
    اینا دلیل نمیشه که.لیگ ایتالیا 4 تا تیم سهیمه دراه واسه اروپا.اسپانیا انگلیس هم همینطور.هر ساله همیشه تو این مقطع هر لیگ سهمیه های خودشو میاره بالا.امسال انگلیس فقط بدشانسی اورد.
    در حالی که تو 10 سال قبل 6 یا 7 بار شایدم بیشتر یه پایه فینال یک تیم انگلیسی بود.یا 4 تیم برتر 2 تاش انگلیسی بودند.ملاک باید میانگین باشه.
    در ضمن دیگه این یک چیز مشهودیه که لیگ ایتالیا افت کرده.من اصلا این امیتازم ملاک نظر شخصیم قرار نمیدم.من دارم هیمشه فوتبال ها رو پیگیری میکنم دیگه به قول معروف کارمون همینه دیگه.یه عمر من تو بقیه بچه ها که علاقه دارند.شاید به جرئت بتونم بگم من و امیر تورس تقریبا 90 درصد فوتبال هارو پیگیری میکنیم.دیگه بازیهاشو میبینم میبینم 90 دقیقه این میزنه زیر توپ بعد تو محوطه جریمه یه اتفاق میوفته اون کی گول میزنه....یا بخاطر بازیکنان فردی فقو ستاره نظیر زلاتانی پاتویی یا فورلانی این چیزا یک گل شاهکار ببینیم.
    نمیدونم چرا یاتالیا به این وضع افتاده اما میدونم بخاطر اون رسوایی فوتبالش بی تاثییر هم نیست.میشه گفت بعد از اون رسوایی تیم های قدر ایتالیایی که معلوم نیست با مافیا بازی چقدر این رسوایی کم شد که شد به این قدر.وگرنه کلا در کل در ایتالیا بسته میشد فوتبالش.
    همه چی تاثثیر گذاشته تو ایتالیا که چند یالی میشه تقریبا بازیکنان بزرگ نمیخواند تو لیگش بازی کنند.و فقط کسانی که تعصب خاصی دارند میان.همین زلاتان اگه گواردیولا نمیخواستش بارسا رو مگه ترک میکرد؟
    یا توز تو منچستر سیتی الان مانچینی نمیخوادش میخواد بیاد میلان.چی بشه که اینجور اتفاق ها بیوفته بازیگرا بیان ایتالیا الان دیگه.

15. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

Don Corleone آواتار ها
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    عزیز من علی دون جان من
    مزاح میفرمایی دلبندم الان گویا
    میگی آمار رو قبول نداری یا اینکه این آمار دلیل نمیشه پس چیرو قبول میکنی برات توضیح بدم علی جون؟
    یه سوال،بدون احساسات بهم جواب بده.واقعا لیگ ایتالیا در سطح حال حاضر انگلیس و اسپانیاست؟من به جرئت میتونم بگم الان 3 الی 4 سالی میشه نیست.
    دلیل اصلیشم بازی هایه که دارند انجام میدن.یعنی نوع بازیکردنشون دیگه خسته کننده شده.تاکتیک مشخصی ندارند.جز یکی دو تا تیم هر سال شاید تو یک مقطعی بیان یه حرفی واسه گفتن داشته باشند.
    بعد باید ما کلی درباره یک چیز صحبت کنیم نه یک بازی که مثال میزنی این تیم اون تیم رو حذف کرد و الان 3 تا تیم تو لیگ قهرمانان داره.
    اینا دلیل نمیشه که.لیگ ایتالیا 4 تا تیم سهیمه دراه واسه اروپا.اسپانیا انگلیس هم همینطور.هر ساله همیشه تو این مقطع هر لیگ سهمیه های خودشو میاره بالا.امسال انگلیس فقط بدشانسی اورد.
    در حالی که تو 10 سال قبل 6 یا 7 بار شایدم بیشتر یه پایه فینال یک تیم انگلیسی بود.یا 4 تیم برتر 2 تاش انگلیسی بودند.ملاک باید میانگین باشه.
    در ضمن دیگه این یک چیز مشهودیه که لیگ ایتالیا افت کرده.من اصلا این امیتازم ملاک نظر شخصیم قرار نمیدم.من دارم هیمشه فوتبال ها رو پیگیری میکنم دیگه به قول معروف کارمون همینه دیگه.یه عمر من تو بقیه بچه ها که علاقه دارند.شاید به جرئت بتونم بگم من و امیر تورس تقریبا 90 درصد فوتبال هارو پیگیری میکنیم.دیگه بازیهاشو میبینم میبینم 90 دقیقه این میزنه زیر توپ بعد تو محوطه جریمه یه اتفاق میوفته اون کی گول میزنه....یا بخاطر بازیکنان فردی فقو ستاره نظیر زلاتانی پاتویی یا فورلانی این چیزا یک گل شاهکار ببینیم.
    نمیدونم چرا یاتالیا به این وضع افتاده اما میدونم بخاطر اون رسوایی فوتبالش بی تاثییر هم نیست.میشه گفت بعد از اون رسوایی تیم های قدر ایتالیایی که معلوم نیست با مافیا بازی چقدر این رسوایی کم شد که شد به این قدر.وگرنه کلا در کل در ایتالیا بسته میشد فوتبالش.
    همه چی تاثثیر گذاشته تو ایتالیا که چند یالی میشه تقریبا بازیکنان بزرگ نمیخواند تو لیگش بازی کنند.و فقط کسانی که تعصب خاصی دارند میان.همین زلاتان اگه گواردیولا نمیخواستش بارسا رو مگه ترک میکرد؟
    یا توز تو منچستر سیتی الان مانچینی نمیخوادش میخواد بیاد میلان.چی بشه که اینجور اتفاق ها بیوفته بازیگرا بیان ایتالیا الان دیگه.
    منم هرگز نگفتم لیگ ایتالیا از اسپانیا و انگلیس بالاتره ولی با قاطعیت می گم یه لیگی مثل آلما ن و پرتقال و فرانسه که همه تیم هاشون کیسه گل رئال و بارسان فقط به خاطر مدیریت هست که امتیاز تو اون لیگ دارند وگرنه من باون لیگ ها را واقعا ضعیف می دونم. من فقط به قدرت تیم ها نگاه می کنم.
    در مورد لیگ ایتالیا منم واقع بینانه می گم افت کرده ولی اگر بحث میانگین هست و فینال اروپایی خودت می تونی یه نگاه به ویکی پدیا بندازی و افتخارات اروپایی سه کشور اسپانیا و ایتالیا و انگلیس را در تاریخ ببینی و اگر نه ملاک همین سال های اخیر هست که بحث فرق می کنه.

در مورد زیبایی بازی هم که اشاره شد فوتبال یک نگاه سلیقه ای داره مثل فیلم دیدن. شما شاید از اینکه یک بازی 8 تا گل داشته باشه لذت ببری ولی من وقتی یک تیم نود دقیقه حمله کنه ولی تیم مقابلش جوری دفاع کنه که بدون هیچ اشتباهی باشه من اون فوتبال را دوست دارم. هر کسی یک سلیقه ای داره

در مورد لیگ اسپانیا هم که الان همه می گن بهترین لیگ دنیاست من فقط خندم می گیره چون دو تا تیم داره در حد خدا و بقیه کیسه گل این دوتا تیم هستند. اخه کدوم لیگی تیم اول و دوم هر بازی 6 تا به تیم سوم به بعد می زنند.

من بدون تعصب بهترین لیگ فوتبال دنیا را انگلیس می بینم چون دارای 4 - 5 تا تیم خیلی خوب هست و بقیه تیم هاش هم خیلی خوبند و مدیریت بی نظیری هم داره.

خوب چون تاپیک منحرف نشه در مورد بازی که امیدوارم اینتر ببره. ولی تجربه این چند ساله نشون داده تیم های ایتالیایی که به صورت ناگهانی از بحران خارج می شوند در اولین برخورد بزرگ خود جوری می بازند که دوباره به بحران باز گردند ولی در کل من شانس میالن را 60% می دونم برای برد.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع