مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث اپیزودیک فصل چهارم فرینج: قسمت هشتم( Back to Where You've Never Been)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: بحث اپیزودیک فصل چهارم فرینج: قسمت هشتم( Back to Where You've Never Been)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

بحث اپیزودیک فصل چهارم فرینج: قسمت هشتم( Back to Where You've Never Been)

اپیزود
    8:

Back to Where You've Never Been

زمان نمایش ساعت 21
    نویسندگان

جی جی آبرام
    آلکس کورتزمن

بازیگران :
    آنا تورف : اولیویا دانم
    جان نوبل : والتر بیشاپ
    جاشوا جکسون : پیتر بیشاپ

از ارائه هر گونه اسپویلر درباره قسمتهای بعدی جدا خودداری کنید.
    در مباحث رعایت احترام متقابل و همچنین قوانین سایت الزامی است

به زودی

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

3. # ADS

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

پاسخ : بحث اپیزودیک فصل چهارم فرینج: قسمت هشتم( Back to Where You've Never Been)

خب, بعد از یه وقفه طولانی اپیزود جدید فرینج هم اومد
    اول بگم که دلم برای فرینج تنگ شده بود کلا!
    خب اپیزود قشنگی بود و باید بگم الان من یه طورایی کلا تو شوک و حیرتم!

Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد
    یعنی چی واقعا؟؟؟؟؟؟
    داستان بین پیتر و والترنت چیه؟ چرا انقدر خصومت؟ من فکر کردم پیتر واقعا می خواد برگرده به جایی که ازش اومده, اما!!
    مشاهده گرها به نظر من دارن کلا اشتباهاتشون رو از ریشه جبران می کنند
    خیلی از معادلات تو این جبران اشتباه داره به هم می خوره!
    پاک کردن پیتر از زمان, پاک کردن آثار وجودش! الان هم که حالا نمی دونم واقعی بود یا توهم, حرفی که به الیویا زد!
    والترنت هم اصلا مشخص نیست داره چی کار می کنه! خیلی رو اعصابه!
    جمله آخر مشاهده گر به الیویا کلا باعث شد فقط سکوت کنم!

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

پاسخ : بحث اپیزودیک فصل چهارم فرینج: قسمت هشتم( Back to Where You've Never Been)

این قسمتش واقعا قشنگ بود. بعضی از مسائل مشخص شد ولی هیچ ربطی به فصل های گذشته نداره.

کلا فرینج توی فصل چهارم این موضوع عوض شدن خط زمانی رو گذاشته مبنای اصلی و یه داستان جدید رو شروع کردن به نوشتن، یعنی واقعا ادامه داستان قبلی به شکست خورده بود یا رسیده بود به بن بست که اونو نخواستن ادامه بدن؟ من برام اینجا سوال هستش
    چون با عوض شدن خط زمانی همه شخصیت های جالبی که مرده بودن رو دوباره زنده کردن و به نوعی اونارو درگیر داستان جدید کردن.
    حالا تو این داستان جدید نه والتر آدم بده هست نه والترنیت بلکه جونز فصل اول دوباره برگشته و داره بر ضد هر دو تا دنیا توطئه میکنه داستان جالبی هستش ولی سوال قبلی برام باقی میمونه چرا؟ داستان قبلی مگه چه ایرادی داشت که نمیتونستن ادامه بدن و اومدن از اول همه چیو به یه صورت دیگه بنویسن؟ تا کی میخواد این داستان جدید ادامه پیدا کنه؟
    اتماشاگرها هم که واقعا دیگه شورشو در اوردن هی آخر هر سمت میان یه تیکه میپرونن الکی جو میدن میرن ) واقعا خسته نباشن )
    اینطور که مشخص هستش فصل چهارم جدای از سه فصل دیگه هستش و انگار نه انگار که ادامه ای برای اون سه فصل هست و فقط تا اینجا به سوالاتی که همین فصل ایجاد کرده داره جواب داده میشه و به سه فصل جدید هیچ ربطی نداره.

در مورد این قسمت زیاد نمیگم تا بقیه هم ببینن و وارد بحث بشن در کل اپیزود قشنگی بود برای فصل چهارم.

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

خوب منم یه هفته است این قسمت رو دیدم اما یادم رفته بود نظر از خودم در کنم :دی
    خوب بگم که قسمت جالبی بود اما یکم سریع بود من نفهمیدم چطور این پیتر این طوریپسر خاله شده با اینا یعنی چی نمیدونم و اینکه به همین راحتی و راحتی این اولیویا داره به پیتر اعتماد میکنه یکم مسخره است این کارشون!
    بعد هم اون ور کار خوب پیش رفت و جالب بود و داستان رو یکم جلو بردن اما خیلی اروم بردن به یه چیزهایی جواب دادن خیلی چیزها رو بدون جواب گذاشتن! که این هم جالب بود! و یه سوالی الان پیش میاد که پس از شیفت شیفتر ها رو کی الان فرستاده؟؟و حتی درست کرده؟؟؟ این وری ها که نیستند اونوری ها هم که میگن ما نیستیم پس کیه؟؟؟
    الان شخص سوم میاد وسط :دی که اونم اخر داستان زیارتشون کردیم :دی اما باز فکر نکنم اون باشه :دی

یه چیزی که تا الان داره من رو عذاب میده کار فرینجی هاست! منطورم نویسنده ها و عوامل پخشش هستند! همه سریال ها به قسمت 12 خود رسیدند بعد این سریال تازه رسیده به قسمت 8 خودش بعد میگن چرا کنسل شد چرا امار اومد پایین و فلان بهمان
    اخرین قسمت این سریال که همین قسمت باشه فقط 1میلیون بیننده باشه ! بیا و نداشته باش سریال یک هفته در میون پخش میشه انگاری!!

پ.ن : همون طورکه اون روزگفتم! جاشوا جکسون یا همون پیتر گفته یحتم این اخرین فصل فرینج هستش اما از اون ور جی جی ابرامز گفته :دی اگه فصل 5 تایید شه یک دو قسمت رو من میخوام کارگردانی کنم!
    همه چیز مسخره شده به خدا

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

reza godfather آواتار ها
    وضعیت : reza godfather آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1
    سپاس شده 26 در 18 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 102 تاپیک
    جالب شد داستانولی من از یه چیز ناراحتم اونم اینه که اون سه فصلی که دیده بودیم رفت به باد هوا فصل 4 یه سریاله تازست3فصل صبر کرده بودیم ببینیم اخرش چی میشه همه چیو زدن از اول

یه سوالی الان پیش میاد که پس از شیفت شیفتر ها رو کی الان فرستاده؟؟و حتی درست کرده؟؟؟ این وری ها که نیستند اونوری ها هم که میگن ما نیستیم پس کیه؟؟؟
    فکر کنم کاره جونزه فصل یک باشه که اینجام داره کرم میریزه
    ویرایش توسط DarkAngel : 03-18-2012 در ساعت 15:13 دلیل: ترکیب دو پست پشت سر هم.

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط reza godfather نمایش پست ها
    جالب شد داستانولی من از یه چیز ناراحتم اونم اینه که اون سه فصلی که دیده بودیم رفت به باد هوا فصل 4 یه سریاله تازست3فصل صبر کرده بودیم ببینیم اخرش چی میشه همه چیو زدن از اول

یه سوالی الان پیش میاد که پس از شیفت شیفتر ها رو کی الان فرستاده؟؟و حتی درست کرده؟؟؟ این وری ها که نیستند اونوری ها هم که میگن ما نیستیم پس کیه؟؟؟
    فکر کنم کاره جونزه فصل یک باشه که اینجام داره کرم میریزه
    اره دیگه نمیدونم واقعا بگم متاسفانه یا خوشبختانه ولی داره همه اتفاقات گذشته تو این فصل به نوعی دیگه و با روش دیگه اتفاق میوفته ولی به گفته یکی از مشاهده گرها نتیجه در آخر قراره یکی بشه حالا باید دید چه میشه.
    آره یدگه کاره جونزه نشونشم که میده تو این قسمت.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)