سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh ما باید برگردیم!!! (نگاهی به لاست اپیزود There's No Place like Home )

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
نمایش شاخه ای25علاقمندی ها

موضوع: ما باید برگردیم!!! (نگاهی به لاست اپیزود There's No Place like Home )

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,209
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

ما باید برگردیم!!! (نگاهی به لاست اپیزود There's No Place like Home )

We Have the go back

نمیدونم چرا در این شبی که نماینده ایران در گلدن گلوب جایزه میگیره من باید به فکر لاست بی افتم!!!
    به فکری سریالی که شاید دلیل اصلی جمع شدم ما در این سایت بوده!
    به سریالی که که قطعا تاثیر عمقی رو همه بینندگانش داشت.
    سریالی که تاثیر عمیقی رو ما داشت.

اما در این یادآوری بخصوص من به یاد اپیزود 12 از فصل چهارم لاست افتادم.
    آیا به ابتدا و انتهای اپیزود 12 از فصل چهارم لاست دقت کرده اید؟
    این اپیزودی است که هیچ گاه از خاطره بینندگاه دو آتشه لاست نخواهد رفت. اپیزودی که برای اولین بار در آن قطعه جدیدی از مایکل گیاچیو (آهنگ ساز لاست) در کنار تصاویر زیبای سریال به گوش ما میرسد.
    اپیزودی که در آن شاهد ابتدائی فوق العاده و انتهائی فوق العاده تر هستیم. مفهوم جدائی در این اپیزود بیش از هر زمان دیگری در سریال لاست قابل درک است.
    شخصیتهای انقلابی داستان گمشده در این اپیزود بیش از هر زمان دیگری مفهوم جدا شدن از یکدیگر و در انتهای اپیزود مفهوم جدائی و تعالی را همزمان منتقل میکنند.

آیا ابتدای این اپیزود را به خاطر دارید ؟
    جائی که شش بازمانده اوشینک عد از مدتها تحمل مشکلات با هواپیمای ارتشی بر روی باند فرودگاه مینشینند. جائی که تنها بازماندگان از هواپیما فرود می آیند و با تنها بازماندگان خود بر روی خشکی دیدار میکنند .... آیا موزیک فوق العاده مایکل گیاچیو را به خاطر دارید؟

آیا پایان این اپیزود را به خاطر می آورید؟
    جائی که در کنار ارکید، بنجامین لاینوس به میان افراد فرستاده شده از طرف ویدمور میرود...
    جائی که سان در حال خروج از کابین کشتی در حال انفجار است در حالی که آرون را در آغوش دارد...
    جائی که جک و سویر برای بازگرداندن هوگو به سمت ارکید حرکت میکنند و جک به خاطر عمل آپاندیس مجروح است ...
    جائی که سعید و کیت به دست افراد ریچارد اسیر شده اند ...
    جائی که هوگو و جان لاک در انتظار دیدن فرجام کار بنجامین هستند ...
    و جائی که بنجامین در حال تسلیم خود به مردان کیمی است ...

شکی نیست که فصل چهارم لاست یکی از شگفت انگیزترین و در عین حال جذابترین و کوتاهترین فصول لاست بود.
    فصلی که برترین اپیزودهای لاست در آن به نمایش در آمد.... اپیزود آشنائی با کوین جانسون .... اپیزودهای There's No Place like Home و اپیزود استثنائی Constant که برترین اپیزود تاریخ لاست نام گرفت.

ترکیب اتفاقات ابتدائی و انتهائی این اپیزود فوق العاده است و شاید بیش از هر اپیزود دیگری این جمله مشهور بنجامین لاینوس بر روی بینندگان تاثیر میگذارد.... " من همیشه یک نقشه دارم"
    نقشه های مشهوری که میدانیم همیشه بنجامین در ذهن میپروراند و با محاسباتی دقیق آنها را به اجرا در می آورد.

وقتی امشب برای بار چندمین این اپیزود را دیدم با خودم فکر کردم که آیا بخشهای مهمی از پایان بندی سریال در این اپیزود مشخص نبود؟
    به نظر من بخشهای مهمی در این اپیزود وجود داشت.

چقدر شده که با خود فکر کرده باشید که باید برگردید؟
    چقدر شده که با خود فکر کرده باشید که این سریال نباید به همین زودی ها تمام میشد؟
    چقدر شده که با خود فکر کرده باشید که آیا همه چیز در این سریال پاسخی یافت یا خیر؟

برای هیچ کدام از این سوالات پاسخی نیست. یا اگر هم باشد ...
    لاست پایان یافته است.
    یکبار دیگر به دیدن این این اپیزود بنشینید و خاطرات خاص خود درباره لاست را زنده کنید...
    خاطراتی که هنوز اعضای قدیمی این سایت از یاد و خاطره آن گریزی ندارند.

امشب عجب شب عجیبی بود .... چرا من یاد لاست افتادم ؟
    MiSS SAYTA, Skyfly, SovRan و 6 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 16 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,643
    سپاس شده 16,549 در 4,216 پست
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : ما باید برگردیم!!! (نگاهی به لاست اپیزود There's No Place like Home )

قبل از اینکه بخوام در مورد توضیحات فرخ چیزی بگم یه سری حرف داشتم
    راستش سوال و کلا مسئله ای که الان مدتیه ذهنمو مشغول کرده, اینه که واقعا در حال حاضر که خیلی از سریال ها, بسیار و بسیار ضعیف تر از سریالی مثل لاست دارن عمل می کنند و پشت سر هم تمدید می شن, چرا باید سریالی مثل لاست ادامه نداشته باشه؟ واقعا سازندگان این سریال چرا به ساخت فصل های بیشتری فکر نکردند؟ این ظلم بود در حق بینندگان! سریال های الان واقعا و واقعا نمی تونند اون اشتیاق و عطش من رو برای تماشای مداومشون, مثل لاست داشته باشند! چرا واقعا نباید واسه این سریال ادامه ای وجود داشته باشه؟ لاست با همه وسعتش انقدر حرف برای گفتن داشت که به راحتی می شد دو فصل دیگه هم طرفداران پر و پا قرصش رو همراه داشته باشه! خیلی وقت ها بوده که حتی تو نت سرچ کردم تا ببینم واقعا خبری از ساخت فصل بعدیش نیست؟!! اما نیست که نیست!

ممنونم فرخ, تاپیک رو که خوندم یه حس خاص داشت برام!
    انقدر حس خاص که به این فکر افتادم تو این هیاهو و کارناوال سریال های رنگارنگ بشینم و باز هم با یه حس قشنگ سریال همیشه مورد علاقه ام رو ببینم
    بیشتر از این که به این اپیزودی که گفتی فکر کنم, به جمله جک خطاب به کیت کنار فرودگاه فکر کردم, جمله ای که هر بار یادم می یاد بغض می کنم!
    " ما باید برگردیم کیت"
    این جمله در ظاهر فقط جمله ای خطاب شش نفر اوشینک بود اما همیشه و همیشه به این فکر می کردم که این جمله واسه تماشاگرانیه که هیچ وقت نمی تونن با اون جزیره استثنایی خداحافظی کنند!

بد دلم گرفت, بد!
    1CHAMPION, Anti Trust و FFKIA به این پست علاقمند بوده اند.

5. 4 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

جعبه مدال ها

فرخ ما رو هم به هوس انداختی دوباره ببینیم ...
    ولی انصافا اقرار میکنم اون اتمسفری که سریال لاست داشت رو هیچ سریال دیگه ای نداره ...
    یاد جان لاک کبیر بخیر ... دست آخر هم عقایدش همه گیر شد ...

7. کاربر روبرو از پست مفید habibmp3 سپاس کرده است .

SYLAR
    m_a1100 آواتار ها
    وضعیت : m_a1100 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,057
    سپاس شده 1,285 در 459 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 386 تاپیک

جعبه مدال ها

با این حرف فرخ جان بعد از دیدن چند بار دوباره به فکر دیدن مجدد سریال افتادم که چقدر با این سریال ما خاطرات داریم. وقتی که اپیزود به اپیزود با بچه هاجلو میرفتیم. یادش بخیر

Faramarz آواتار ها
    وضعیت : Faramarz آنلاین نیست.
    سپاس ها : 504
    سپاس شده 701 در 222 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 202 تاپیک

جعبه مدال ها

ممنون از فرخ عزیز بابت این متن زیبا که حتما همه کسانی که این سریالو دیدن وا داشت تا یکبار دیگه خاطرات و داستان سریال رو توی ذهنشون مرور کن

منم با نظر نازنین کاملا موافقم ، که چرا سریال به این پرمحتوایی نباید ادامه پیدا میکرد؟! همونطور که فرخ عزیز گفتند شاید دلیل بوجود اومدن یه همچین سایتهایی از جمله سینماسنتر ، وجود سریال هایی مانند lost بود. من خودم همیشه میگفتم (همه چی با لاست شروع شد!) باور کنید این جمله هنوز که هنوزه تو ذهنم

لاست سریالی بود که خیلی از ماها رو با دنیای فیلم و سینما آشنا کرد! حداقل واسه خود من که اینطور بوده ... هیچ وقت اون روزایی که منتظر میموندیم که فصل جدید یا اپیزود جدید سریال بدستمون برسه رو فراموش نمیکنم. کاش میشد این سریال فصل جدیدش میومد. از بعد لاست تا الان با اینکه چیزی حدود 20-25 مورد سریال دیگه رو دیدم یا دارم دنبال میکنم ولی به جرات میتونم بگم هیچ کدومشون به اندازه لاست روم تاثیر نذاشته و فقط صرف رفع بیکاری و سرگرمی میبینم. مرسی فرخ جان

10. 4 کاربر از پست مفید Faramarz سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

تاپیک های لاستی فرخ هر ازگاهی بهانه ای میشه برای ما تا درباره سریال محبوبمون حرف بزنیم.
    لاست جدای از جذابیت و کششی که برای همه ما داشت، مهمترین دلیل ماندگاریش به نظر من اینه که باب جدیدی رو توی دوستی های اکثر ما باز کرد و خیلی از ما رو دور هم جمع کرد. بهانه ای شد برای یک آغاز...
    شاید من هم دلم نمی خواست لاست به این زودی ها تموم بشه و دوست داشتم خیلی از سؤال های بی جواب پاسخ داده بشه، اما وقتی بیشتر فکر می کنم، می بینم که کاش لاست تو فصل به قول فرخ طوفانی لاست تموم می شد و فصل ضعیف 6 در کار نبود.
    پایان لاست، پایان نبود، یه شروع دوباره بود برای بحث های ناتمام ما. روزهای خوبی بود. اینجاست که باید گفت: یادش بخیر...

ممنون فرخ.
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.

12. 3 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,848 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

گفتنی ها رو بچه ها گفتن،ولی منم خواستم یه کم حرف بزنم
    در مورد لاست من فکر میکنم راحت توانائی این رو داشت که تا 8 فصل ادامه پیدا کنه که متاسفانه اینطور نشد و بدتر از اون اینکه پایانش اون پایانی نبود که همه ما انتظارش رو داشتیم،هر چند از نظر من پایان بدی هم نداشت،به هر حال لاست برای همیشه تموم شد اما امیدوارم روزی دست اندرکاران این سریال حداقل یه نسخه سینمائی ازش بسازن و فقط یه کم به ما جواب بدن

پ.ن گمشده ها باعث شدن تا ما همدیگه رو پیدا کنیم
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

14. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    قبل از اینکه بخوام در مورد توضیحات فرخ چیزی بگم یه سری حرف داشتم
    راستش سوال و کلا مسئله ای که الان مدتیه ذهنمو مشغول کرده, اینه که واقعا در حال حاضر که خیلی از سریال ها, بسیار و بسیار ضعیف تر از سریالی مثل لاست دارن عمل می کنند و پشت سر هم تمدید می شن, چرا باید سریالی مثل لاست ادامه نداشته باشه؟ واقعا سازندگان این سریال چرا به ساخت فصل های بیشتری فکر نکردند؟ این ظلم بود در حق بینندگان! سریال های الان واقعا و واقعا نمی تونند اون اشتیاق و عطش من رو برای تماشای مداومشون, مثل لاست داشته باشند! چرا واقعا نباید واسه این سریال ادامه ای وجود داشته باشه؟ لاست با همه وسعتش انقدر حرف برای گفتن داشت که به راحتی می شد دو فصل دیگه هم طرفداران پر و پا قرصش رو همراه داشته باشه! خیلی وقت ها بوده که حتی تو نت سرچ کردم تا ببینم واقعا خبری از ساخت فصل بعدیش نیست؟!! اما نیست که نیست!

ممنونم فرخ, تاپیک رو که خوندم یه حس خاص داشت برام!
    انقدر حس خاص که به این فکر افتادم تو این هیاهو و کارناوال سریال های رنگارنگ بشینم و باز هم با یه حس قشنگ سریال همیشه مورد علاقه ام رو ببینم
    بیشتر از این که به این اپیزودی که گفتی فکر کنم, به جمله جک خطاب به کیت کنار فرودگاه فکر کردم, جمله ای که هر بار یادم می یاد بغض می کنم!
    " ما باید برگردیم کیت"
    این جمله در ظاهر فقط جمله ای خطاب شش نفر اوشینک بود اما همیشه و همیشه به این فکر می کردم که این جمله واسه تماشاگرانیه که هیچ وقت نمی تونن با اون جزیره استثنایی خداحافظی کنند!

بد دلم گرفت, بد!
    نازنین جان این دلگرفتگی دقیقا از پایان اپیزود آخر همچنان با من مونده و تموم هم قرار نیست بشه.
    همچنان منتظر یک شوک دیگه و یک حادثه دیگه هستم. حوادثی که هر کدوم به شکلی سازنده یک فصل از لاست میشد.
    اما بخشی که اشاره کردی از مهمترین و کوبنده ترین شوکهای لاست بوده. پایان فصل سوم جائی که بعد از کلی بگیر و ببند و تلاش برای خروج و در حالی که همه از زندگی بیرون جزیره جک تصور یک فلش بک رو دارند یکباره با یک فلش فوروارد غیر منتظره روبرو میشیم. اونم در شرایطی که اصلا نمیشه این وضعیت رو حدس زد.
    دیدن کیت زمانی که از ماشین پیاده میشه به شدن کوبنده است ... و اولین سوالی که پیش میاد اینه که آیا قبل از سقوط هواپیما جک و کیت با هم مرتبط بوده اند؟
    اما لحظاتی بعد که این افکار زدوده میشه و پی به اصل ماجرا میبریم بیشتر شوک زده میشیم!!

ما باید برگردیم ...
    برگشت به همون جزیره ای که تا دقایقی قبلش با تمام وجود سعی میکردند ازش فرار کنند.
    ما باید برگردیم به جائی که هنوز کارها با ما داره ...
    وضعیت جک در پایان فصل سوم لاست یک جورائی شبیه وضعیت علاقمندان لاست در حال حاضره...علاقمندانی که همچنان میخوان به جزیره برگردند اما امکانش نیست.
    جزیره نمیخواد ما برگردیم.
    شبیه ویدمور شدیم که سالها در انتظار بود تا جزیره خودش خواست که اون برگرده ...
    آیا ممکنه همه چیز دوباره شروع بشه؟

این جملات خاطرتون هست
    دقیقا چند اپیزود مانده بود به پایان لاست...

روزی که اپیزود The End را میبینیم , مدتی به صفحه نمایشگرمان خیره میشویم و با خودمان میگوییم : واقعا تمام شد ؟!!

بله درست است . لاست ثانیه هایی پیش پایان یافت و همه دست اندر کاران نمایش که آخرین گروههایی بودند که با لاست سرو کار داشتند نیز به منزلشان رفتند . لاست پایان یافت و سازندگان بعد از مدتها با آرامش سرشان را روی بالش میگذارند و چشم فرو میبندند .
    خیال آنها راحت شده است زیرا دیگر نگران جانشینان جیکوب در جزیره نیستند .

دوستان , ما داوطلبان نهایی این داستان هستیم . همه خواهند رفت و این ما هستیم که باید تا آخر عمر از جزیره محافظت کنیم . به تنهایی در جزیره قدم بزنیم و به داستان طولانی نزاع خیر و شر بیاندیشیم .
    روزی که برای اولین بار به اولین اپیزود لاست نگاه کردیم همان زمانی بود که جیکوب دستش را بر روی شانه ما گذاشت و ما را به یک داوطلب و محافظ داستان تبدیل کرد .
    روزی که برای اولین بار لاست را دیدیم خود به خود وارد جزیره ای شدیم که حتی از طریق مختصات ۳۲۵ هم نمی توانیم از آن خارج شویم .
    روزی که لاست تمام میشود همه از جزیره با آخرین وسیله ای که مانده خارج میشوند و این ما هستیم که می مانیم …
    تا مدتها دلتنگ آنهایی میشویم که رفتند …
    مدتها به غروب آفتاب در کنار ساحل خیره میشویم …
    روزهای زیادی را مانند جیکوب در تنهایی میگذرانیم …
    شبهای متمادی را در کنار پای مجسمه به آسمان نگاه میکنیم …
    و یک روز..
    دوباره همه چیز شروع میشود !!
    زیرا از اول تصمیم گرفته ایم که هواپیمایی جدید را به جزیره بیاوریم .
    هواپیمایی به نام اوشینک ۸۱۵ …
    برای مطالعه کامل این مطلب به تاپیک زیر بروید..

داوطلبان لاست … دوباره همه چیز شروع میشود !!
    Anti Trust و KLAROLINE به این پست علاقمند بوده اند.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

16. 6 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

دارم دی وی دی های خودمو جستجو میکنم دنبال قسمت 12 پارت های 1 و 2 اخرین فصل 4 هستم.
    به یاد قدیما...تازه زیرنویس ع.ف جاوید

دیگه همه حرفارو شماها زدید....چیزی ندارم بگم جز اینکه...بهترین لحظات زندگی ادما رو خاطراته خوبشون نشکیل میدن.
    یکی از خاطرات خوب من هم لاست بود.فقط لاست.
    لاست بارم یک سریال نبود.لاست برای من حداقل داشتن دوست های جدید و بامرام و باحال بود که دارم الان./لاست برای من مثل یک ازمایش تو زندگی بود.سریالی که تو زندگی شخصی من خیلی تاثثیر گذار بود...
    لاست برای من تمام نشده..هرگز تمام نمیشه..میدونید؟میگن ادما وقتی دلشون میگیره دوست دارند برن یه حایی خلوت کنند با خودشون..هر کسی یک جای خاصی داره..هر کسی یه پاتوقی داره برای خودش زمانایی که دل گیر میشه...زمانایی که میخواد تو خاطراتش بگرده هو خودشو شاد کنه و بگه یه زمانایی بهترین زمان های زندگی ادم بود..منم پاتوق خودمو دارم...منم زمانی که دلم میگیره جای مخصوص خودمو دارم..زمانی که دلم بگیره میرم به جزیره...پاتوق من...جزیرست.
    Plz...Respect

The King Is Coming....Yes...Ronaldo Is Here

18. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط habibmp3 نمایش پست ها
    فرخ ما رو هم به هوس انداختی دوباره ببینیم ...
    ولی انصافا اقرار میکنم اون اتمسفری که سریال لاست داشت رو هیچ سریال دیگه ای نداره ...
    یاد جان لاک کبیر بخیر ... دست آخر هم عقایدش همه گیر شد ...
    ابوالفضل جان من خودم کلا زیاد سریال نمیبینم.
    اما شروع کردن سریال بینی با لاست کلا باعث میشه نتونی با سریالهای دیگه ارتباط خوبی پیدا کنی، چون نه به اندازه لاست جذابیت دارند و نه میتونن با آدم ارتباطی عمیق مثل لاست برقرار کنند.
    اون اتمسفری که میگی کلا مثل یک تب همه رو گرفته بود.

یادمه تو یک سایتی نوشته ای با این مضمون خوندم....

"دیدن لاست در ایران مساوی بوده با شبهای پی در پی بیخوابی و هیجان"

این جمله کاملا واقعی و قابله درکه. بیشترمون با این مفهوم آشنا شدیم در زمان دیدن لاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Faramarz نمایش پست ها
    منم با نظر نازنین کاملا موافقم ، که چرا سریال به این پرمحتوایی نباید ادامه پیدا میکرد؟! همونطور که فرخ عزیز گفتند شاید دلیل بوجود اومدن یه همچین سایتهایی از جمله سینماسنتر ، وجود سریال هایی مانند lost بود. من خودم همیشه میگفتم (همه چی با لاست شروع شد!) باور کنید این جمله هنوز که هنوزه تو ذهنم

لاست سریالی بود که خیلی از ماها رو با دنیای فیلم و سینما آشنا کرد! حداقل واسه خود من که اینطور بوده ... هیچ وقت اون روزایی که منتظر میموندیم که فصل جدید یا اپیزود جدید سریال بدستمون برسه رو فراموش نمیکنم. کاش میشد این سریال فصل جدیدش میومد. از بعد لاست تا الان با اینکه چیزی حدود 20-25 مورد سریال دیگه رو دیدم یا دارم دنبال میکنم ولی به جرات میتونم بگم هیچ کدومشون به اندازه لاست روم تاثیر نذاشته و فقط صرف رفع بیکاری و سرگرمی میبینم. مرسی فرخ جان
    این یک واقعیته. بیشتر از 10 انجمن بزرگ سریالی و سینمایی بر مبنای مسائل و مباحث پیرامون لاست شکل گرفت که بیشتر این انجمنها در حال حاضر هم هستند و تبدیل به مراکز تجمع و مباحثه سریالی و سینمائی شدن.
    ما با خیلی از این مجموعه ها آشنا هستیم و در اونها عضو بودیم و فعالیت کردیم.

دلیل این استقبال و پیگیری و مشارکت در مباحث، جذابیت و رمزگونه بودن داستان لاست بود.
    میل به صحبت و ابراز نظرات نه تنها در ایران که حتی در سطح جهانی هم در مورد لاست بی نظیر بوده.
    این داستان پتانسیلهای خوبی برای ادامه داشت. به نظر من هنوز هم داره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    تاپیک های لاستی فرخ هر ازگاهی بهانه ای میشه برای ما تا درباره سریال محبوبمون حرف بزنیم.
    لاست جدای از جذابیت و کششی که برای همه ما داشت، مهمترین دلیل ماندگاریش به نظر من اینه که باب جدیدی رو توی دوستی های اکثر ما باز کرد و خیلی از ما رو دور هم جمع کرد. بهانه ای شد برای یک آغاز...
    شاید من هم دلم نمی خواست لاست به این زودی ها تموم بشه و دوست داشتم خیلی از سؤال های بی جواب پاسخ داده بشه، اما وقتی بیشتر فکر می کنم، می بینم که کاش لاست تو فصل به قول فرخ طوفانی لاست تموم می شد و فصل ضعیف 6 در کار نبود.
    پایان لاست، پایان نبود، یه شروع دوباره بود برای بحث های ناتمام ما. روزهای خوبی بود. اینجاست که باید گفت: یادش بخیر...

ممنون فرخ.
    از دید من در جائی از ذهن مردم هنوز این داستان ادامه داره. من دیشب یادش افتادم و شاید باور نکنی که به اندازه یک اپیزود جدید دیشب دربارش خواب دیدم
    براتون تعریف نمیکنم که اسپویل نشه

هنوز هم امیدوارم که بازم به فکر ادامه ماجرا بی افتند ... سوالات بی جواب زیادی مونده ... خیلی زیاد ...
    1CHAMPION و A!i به این پست علاقمند بوده اند.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

20. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)