سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث و تبادل نظر درباره برندگان جایزه گلدن گلوب 2012 - صفحه 6

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57
نمایش شاخه ای2علاقمندی ها

موضوع: بحث و تبادل نظر درباره برندگان جایزه گلدن گلوب 2012

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,247
    سپاس شده 4,260 در 923 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

بحث و تبادل نظر درباره برندگان جایزه گلدن گلوب 2012

سلام...
    مرسی سروش جان بابت این خبری که تهیه کردی.
    انیمیشن که به نظر من فقط باید به تن تن برسه!! واقعا قشنگ ساخته شده بود این قسمت! البته همونطور که گفتی هم جای خیلی فیلم ها خالی بود مثل دختری با خالکوبی اژدها! و ....!
    البته خوشبختانه بدون توجه به خود فیلم جای خوشحالی هست که اسم جدایی نادر از سیمین هم در بین نامزد ها هست، امیدوارم جایزه رو ببره...
    باز هم ممنون

2. کاربر روبرو از پست مفید SovRan سپاس کرده است .

3. # ADS

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

پاسخ : اخبار گلدن گلاب 2012( جدایی بهترین فیلم خارجی ، بهترین فیلم The Descendants)

مراسم رو بالاخره به لطف اطلاع رسانی امیر آنتی ديدم ، که همینجا ازش تشکر می کنم
    مراسم اولش واقعا واسم خوشجال کننده و عالي شروع شد
    اومدن جانی دپ روی صحنه و معرفی کردن فیلم هوگو و تیکه های که مجریه (اسمشو همیشه یادم میره: دی) بهش مینداخت
    برنده شدن کيت وينسلت ،چقدر هم خوشحال بودش برنده شدن عشق ديرينم مت لي بلان اين جايزه تازه بخشي از شاهکار اين بزرگ مرد هستش ، جايزه اي که به شکل تمسخر آميزي نتونست بهش دست يابه در سريال شاهکار فرندز !! واقعا با تمام وجودم خوشحال شدم وقتي نام مت رو خوندن ، درحال که فکرشو نمي کردم برنده بشه طبق معمول بازم با اون سليقه داغونشون !
    چقدر خوشحال شدم اومد رفت بالا اون شیرین کاریهاش هرچند که خودش انکارش می کرد
    کلسی گرامر تقریبا می دونستم می تونه جایزه رو ببره واسه نقش سریال رئیس
    سریال مورد علاقه ام مدرن فامیلی بازم تونست برنده بشه بهترن سریال کمدی رو از برنده نشدن انیمیشن رنگو واقعا ناراحت شدم ، اون انیمیشن که بچه های خودمون هم زیرنویسش کردن رو ندیدم ولی مطمئنم به خوبی رنگو نبود واقعا حیف شد ..
    دقیقه به دقیقه داشتیم به بهترین بازیگر مرد درام نزدیک میشدیم قلبم داشت میومد تو دهنم
    وقتی اوکتاویا اسپنسر جایزه مکمل رو واسه نقش تو فیلم خدمتکار برد یه شش متر پریدم هوا ، چون واقعا حقش بود عاااالی بازی کرده بود این نقششو واقعا خوشحال شدم
    فیلم لعنتی آرتیست چی بود این ؟! هنوز کیفیت خوبش نیومده ببینیم ، همه چی رو کلا و شرعا و غیر شرعا برد حیف شد فیفتی فیفتی نبرد اونو دوست داشتم
    جوزف گوردان هم حیف شد نتونست برنده بشه دوسش داشتم از همون وقتی که تو اینسپشن بازی کرد
    اما برسیم به یک جدایی ؟ً! فیلم و ولشش کن با کل محتویاتش فقط نام مقدس ایران رو بچسب واقعا حال کردم اساسی بیشتر از این کیف کردم که حرفهای قشنک اصغر فرهادی رو شنیدم واقعا کیف کردم دیدم نخبه های هالیوود دارن به حرف های ی یک ایرانی گوش میدن
    واقعا باید تاسف خورد چرا باید حتی یک بار این موضوع تو تلوزیون ایران گفته نشه ؟! واثعا باید تاسف خورد از این بابت !
    خب یواش یواش برسیم به جوایز تلخ مراسم ...آهان راستی مارتین اسکورسیزی پیرمرد دوست داشتنی رو یادم رفت
    بهترین کارگردان فیلم هوگو ، واقعا خوشحال شدم از این موضوع با اینکه فیلم رو ندیدم 1 درصد هم شک ندارم کار کارخارق العاده ای شد ، این پیر مرد واقعا کارهاش قابل ستایشه

راستی مرگان فریمن هم فکر کنم به پاس زحماتش بهش جایزه دادم اونم خیلی خوشحال شدم یادمه ساهلی قبل به مارتین اسکوریزی هم داده بودن که لئو دیکاپریو اومده بود داشت راجب اش صحبت می کرد که اشکها از صورت این بزرگ مرد جاری شد ، کلا جوایز خوبی و کار کار قشنگیه فریمن کم زحمت نکشید تو هالیوود

خب کالین فریث اومد تا بهترین بازیگر زن درام رو انتخاب کنه با اون تیکه های که مجری بهش می انداخت مریل استریپ انتخاب شد که اصلا دوست نداشتم ...
    دوست داشتم ویولا دیویس یا حداقل رونی ماریا ببره که نشد ...

ناتالی پورتمن {کلا نمی دونم چرا نمی تونم باهاش ارتباط برقرار کنم } اومد تا بهترین بازیگر درام مرد رو انتخاب کنه ...قلبم داشت میومد تو دهنم
    با دوستام داشتیم نگاه می کردیم برنامه رو همه دوست داشتیم حتما لدو برنده بشه حالا به هر دلیلی اگه نشد برد پیت تو فیلم فوق العاده مانیبال برنده بشه که متاسفانه جورج کلونی برنده شد ... چقدر من از این مرد بدم میاد با اون گریل*رند های متفاوتش ! پیرمرد غیر دوست داشتنی
    واقعا حیف شد ، البته مطمئن بودم با این نمره های که منتقدان به فیلم ایستوود دادن امکان برنده شدن لئو خیلی پائینه ، همنجا یه چندتا فحش ناخواسته به ایستوود دادم که چرا فیلم رو بهتر نساخت که الان شدیدا پشیمونم از اون حرکتم

بهترین فیلم هم که ضدحال شد فیلم کلونی بهترین شد در حالی که بنظرم خدمتکار یا حداقل مانیبال می تونستن این جایزه رو ببرن ...

کلا کل مراسم یه طرف برنده شدن مت دوست داشتنی یه طرف

مراسم کمی مزخرفی بود بدلیل اینکه بازم حق لئو خورده شد ولی درهر حال حالا گذشت ...
    در آخر به خودم تبریک می گم که تونستم 18 ساعت خودمو نگه دارم تا به سایتها سرنزنم تا واسم لو نره جواز البته به غیر از یک جدایی که همجای سطح نت ریخته بود همینجوری خبرش

پ.ن:چارلیز ترون چقدر زشت شده بود خوو؟! کیت هم که مثله همیشه عالی بود البته به غیر از فیلم هاش که همیشه زشت تو شون
    لئو هم میشد یکم به صورتش سروسامان بده تا به مامانم نگه چرا این انقدر زشت شده ! برد پیت هم عالی بود چه موهای درست کرده نامرد یکی هم بهش تیکه انداخت بخاطر پاهاش و اعضا الان یادم نــی کیی بود ، مجری بود یا یکی دیگه
    جولی هم خیلی زشت شده بود خدایش دیگه دستم داعون شد انقدر تایپ کردم باقیش رو خودتون دیدین دیگه
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.

5. 5 کاربر از پست مفید SEYED AMIR سپاس کرده اند .

6. # ADS

در تکاپوی خوشبختی، همچنان به دنبال زندگی می دَوَم
    *sOlii* آواتار ها
    وضعیت : *sOlii* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,239
    سپاس شده 529 در 240 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 490 تاپیک

پاسخ : اخبار گلدن گلوب 2012( جدایی بهترین فیلم خارجی ، بهترین فیلم The Descendants)

پس چرا تو تلویزیون یا مجلات تبریکی نگفتند؟!!!

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : اخبار گلدن گلوب 2012( جدایی بهترین فیلم خارجی ، بهترین فیلم The Descendants)

نقل قول نوشته اصلی توسط *sOlii* نمایش پست ها
    پس چرا تو تلویزیون یا مجلات تبریکی نگفتند؟!!!
    اینجا ایران است.
    *Shiny* به این پست علاقمند بوده است.

در تکاپوی خوشبختی، همچنان به دنبال زندگی می دَوَم
    *sOlii* آواتار ها
    وضعیت : *sOlii* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,239
    سپاس شده 529 در 240 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 490 تاپیک

تنها دلیلش می تونه همین باشه!

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

پاسخ : اخبار گلدن گلاب 2012( جدایی بهترین فیلم خارجی ، بهترین فیلم The Descendants)

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    یک سوال !

چرا در بیشتر مراسم های اسکار و مخصوصا گلدن گلوب نه آل پاچینو حضور داره و نه رابرت دنیرو ؟
    این در حالیه که جک نیکلسون تقریبا پای ثابت اکثر مراسمهای اسکاره ؟!
    من فکر میکنم این افتخار رو نمیدن تا تو این مراسمای درپیت شرکت کنن ...

11. کاربر روبرو از پست مفید habibmp3 سپاس کرده است .

Riding to this world, all alone...
    Backstreetboy آواتار ها
    وضعیت : Backstreetboy آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,656
    سپاس شده 2,909 در 850 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 479 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط habibmp3 نمایش پست ها
    جدایی نادر از سیمین به همراه تایید کنندگان آن برای ارسالش به اسکار به کشور واسلام خیانت کرده اند و به نظر من وتمام ولایتمداران جایزه گلدن کلوب جدایی نادراز سیمین هیچ افتخاری برای کشور وملت ما نیست بلکه یک خیانت بزرگ در حق ملت است.
    فقط متونم بگم که متاسفم!

تا وقتی که طرز تفکر یک مشت به اصطلاح "اصلاح طلب" اینطوریه، معلومه که سرنوشت سینما و هنر هم تو ایران چطور میشه!
    احتمالا باید فیلمی مثل "شیش و بش" (که من ندیدم!) و از این نوع، به این جشنواره میرفتن تا آقای ساحشور و دوستانشون خوششون بیاد!
    یا شایدم باید فیلمی، ساخته دست خود سلحشور به گلدن گلوب میرفت؟ چون خودش این افتخار رو کسب نکرده اینطوری جوشی شده؟ چون یک فیلم دینی تو این جشنواره نرفته ناراحتین؟

شاید از کنار آنجلینا جولی و مدونا و دیکاپریو و ... قرار گرفتن عارشون میاد؟

اینجا خیانت فرهادی روشن نشده، خیانت شماها روشن شده که حتی حاضر نیستید دربرابر بقیه پشت "خودی" وایسین!
    تنها کارتون زدن تو سر خودتونه! حداقل یه ذره مرد باشید و به خاطر اینکه رفت اونجا و از من و شما دفاع کرد، ازش تشکر کنید!

یه جمله از شاملو براتون بسه :

"هراس من
    باری
    همه مردن در سرزمینی است
    که مزد گورکن
    از آزادی آدمی
    افزون تر باشد
    "
    ویرایش توسط FFKIA : 01-18-2012 در ساعت 10:41

13. کاربر روبرو از پست مفید Backstreetboy سپاس کرده است .

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

بحث و تبادل نظر درباره برندگان جایزه گلدن گلوب 2012

بنام خدا

همان طور که از نام تاپیک پیداست در این تاپیک فقط بحث و تبادل نظر درمورد مراسم و برندگان گلدن گلوب 2012 خواهد شد.
    از زدن خبر در این تاپیک خودداری کنید برای زدن خبر و آگاهی بیشتر مراسم به این تاپیک مراجعه کنید
    از زدن پستهای یک خطی و اسپم جدا خودداری کنید

با تشکر فراوان مدیر انجمن

15. کاربر روبرو از پست مفید SEYED AMIR سپاس کرده است .

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)