مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh آخرین اخبار در مورد فیلم "پرواز بادبادک ها" (اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آخرین اخبار در مورد فیلم "پرواز بادبادک ها" (اختصاصی سینماسنتر)

"موفقيت"يعني به دست اوردن چيزي كه دوست داري اما "خوشبختي"يعني دوست داشتن چيزي كه به دست اوردي
    *Дыхание* آواتار ها
    وضعیت : *Дыхание* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 703
    سپاس شده 401 در 75 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 74 تاپیک

آخرین اخبار در مورد فیلم "پرواز بادبادک ها" (اختصاصی سینماسنتر)

1390/11/2

سینماسنتر:فیلم سینمایی"پرواز بادبادک‌ها" به کارگردانی علی قوی‌تن به دفتر سی‌امین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.
    علی قوی‌تن دراین باره گفت: «فیلم سینمایی"پرواز بادبادک‌ها" را برای حضور در جشنواره سی‌ام فیلم فجر به دفتر جشنواره ارائه کرده‌ام. همچنین قرار است به تازگی کار بر روی پروژه جدیدی را آغاز کنم که متفاوت با فیلم‌های قبلی‌ام است. وی ادامه داد: در حال حاضر به همراه عوامل فیلم در مشهد مقدس حضور داریم و مهمان امام رضا(ع) هستیم. قرار است روز چهارشنبه این فیلم در مشهد به نمایش درآید و حضورعوامل فیلم در مشهد در واقع جزء جوایزی است که "پرواز بادبادک‌ها" در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان دریافت کرده بود.»
    داستان فيلم در مورد پسري به نام مسلم است كه هميشه در مدرسه مورد تمسخر هم‌كلاسي‏‌هايش قرار مي‏‌گيرد و در خانه نيز مورد بي‏‌مهري و سرزنش والدين است. سرانجام يك معلم با صبوري و مقاومت در برابر مشكلات و سختي‏‌هاي موجود، تمام تلاش خود را برای سوادآموزی این کودک به كار مي‌‏گيرد و... این فیلم واقعيت‏‌هايي از زندگي دانش‏‌آموزان روستايي دور افتاده و رابطه‌ معلم با کودکی هشت ساله که نسبت به سایر دانش‌آموزان سطح یادگیری پایین‌تری دارد را نشان می‌دهد.
    "پرواز بادبادکها" پس از فیلم های "نسکافه داغ داغ" (1385) و "سنجاقک های برکه سبز" (1389) جدیدترین ساخته علی قوی تن در مقام کارگردان است. قوی تن فیلم های "عشق من شهر من" (1370)، ضربه طوفان (1372)، "توطئه" (1374)، "تنها" (1376)، "آدمک ها" (1380) و "سرود تولد" (1383) را نیز در کارنامه دارد.
    کارگردان فیلم پرواز بادبادک‌ها گفت: «این فیلم را بدون فیلم‌نامه ابتدایی با یک صفحه نقش ذهنی و پس از بازدید از روستا و اهالی و اعتماد اداره ارشاد اسلامی ساختم که در اواسط کار این فیلم صاحب فیلم نامه کامل شد. ضمن اینکه روناک پوریادگار بازیگر بزرگ سال فیلم است و بازیگر نقش اصلی کودک علی معرفتی است. قوی‌تن ادامه داد: سینمای کودک در کشور ما غریب شناخته می‌شود و در گذشته شاهد کارهای قوی‌تری بودیم ولی اکنون در این بازه 12 ساله رویکرد به سمت رونق بخشیدن به سینمای کودک رفته است ولی نبود متخصص کافی، معضل توجه نکردن به سینمای کودک را به وجود آورده است. وی خاطرنشان کرد: از سال 70 شروع به ساختن فیلم‌های سینمایی در ژانرهای مختلف کردم و هفت فیلم سینمایی پر بازیگر ساختم که در قالب صنعتی بود و آخرین کار صنعتی من "نسکافه داغ داغ" بود که با مرحوم خسرو شکیبایی ساختم و بعد از آن از سال 84 تا 88 بیکار بودم. كارگردان فیلم "پرواز بادبادک‌ها" افزود: این فیلم هم مانند فيلم "سنجاقک‌ها" درباره کودک بود، ضمن اینکه این فیلم به بهانه کودک هم ساخته شد و ماندگار و ارزشمند است و این دلیلی بود تا چند سال سینمای گیشه را ترک کنم و در این مدت خیلی پیشنهاد از این سبک داشتم ولی به خواست خودم در این پیشنهادها حضور پیدا نکردم تا در گوشه و کناری خلوت کار کنم.»

در این فیلم بازیگرانی چون: روناك پور يادگار، علي معرفتي، احسان بايسته، حسين محمديان، مهدی کرمان‏پور، آسوده بایسته، نگین حسین زاده، حدیث پرواز،... ایفای نقش می کنند.
    دیگر عوامل این فیلم عبارتند از:
    نویسنده و تهیه کننده: علی قوی تن
    فیلم بردار: شهاب نوروزیان
    صدابردار: احمد اصلانی
    طراح چهره پردازی: رحیم مهدی خانی
    منشی صحنه: سارا صالحی
    دستیار اول کارگردان: حسین محمدیان
    عکاس: میلاد مقدم

باتشکر از پرنیان
    "parnian"عزیز بابت ویراستاری
    منابع:خبر فارسی و سینت مگ

2. 4 کاربر از پست مفید *Дыхание* سپاس کرده اند .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)