مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی فیلم Tinker, Tailor, Soldier, Spy در سال 2011(اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: معرفی فیلم Tinker, Tailor, Soldier, Spy در سال 2011(اختصاصی سینماسنتر)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

معرفی فیلم Tinker, Tailor, Soldier, Spy در سال 2011(اختصاصی سینماسنتر)

Tinker, Tailor, Soldier, Spy
    محصول : امریکا
    سال تولید : 2011
    مدت : 127 دقیقه
    ژانر : جاسوسی ، رازالود
    کارگردان : توماس الفردسون
    فیلمنامه نویس : بریدجیت اوکانر
    تهیه کننده :
    تیم بیون
    اهنگساز : البرتو ایگلسیاس
    فیلمبردار : هویتو ون هویتما

بازیگران :
    کالین فیرث ، تام هاردی ، گری الدمن ، جان هارت

داستان:

فیلم Tinker, Tailor, Soldier, Spy بر اساس رمان جان لو كاره در سال 1974 ساخته شده است که این فیلم را توماس الفردسون کارگردانی کرده است و در فیلم خود از بازیگران به نامی در نقش های مختلف استفاده کرده است که میتوان به گری الدمن دارانده جایزه اسکار و کالین فیرث اشاره کرد .فیلم داستان فرد اول سازمان بریتانیا به نام “کنترل” است که با یک اسم رمز به نام “سیرک” شناخته می شود. او یکی از جاسوسان ماهرش به نام ” جیم پردیوکس” را برای ماموریتی می فرستد. جیم مامور است تا ژنرالی مجارستانی که به نظر عنصری تهدید کننده است را تفتیش کند. اما او توسط نیرو های شوروی دستگیر و زخمی می شود.... این فیلم با بودجه ای بالغ بر 20 میلیون دلار ساخته شد و در گیشه های فروش توانست 51 میلیون دلار فروش کند..

فیلم Tinker, Tailor, Soldier, Spy در مراسم اسکار امسال توانست نامزد دریافت سه جایزه اسکار شود

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 13 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : معرفی فیلم Tinker, Tailor, Soldier, Spy در سال 2011(اختصاصی سینماسنتر)

یکیی از قشنگترین و بهترین و برترین فیلمهای سال 2011 قطعا همین فیلم خواهد بود
    با بازی بی نظیر گری اولدمن...بعد از مدت ها انتظار برای دیدن یک نقش عالی از گری اولد من بعد اینکه لئو پروفیشنال رو باز یکرده و انصافا هم یکی از بهترنی نقش های دوم تاریخ بوده...اینبار برای نقش اولی به نظرم برترین خواهد بودتو همین فیلم.منتظرم زودتر این فیلم رو ببینم...کاش کیفیت عالیش زودتر بیاد
    اتفاقا میخواستم تو هیمن یکی دو روزه این فیلم رو خودم معرفیش رو بزارم.
    ممنون سروش
    ویرایش توسط Anti Trust : 07-12-2012 در ساعت 11:48

5. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

من الان دیدن این فیلم رو تموم کردم.
    واقعا متاسفم ... بی نهایت متاسفم ... چون این فیلم بی شک از دید من بهترین فیلم 2011 بود و تنها فیلمی که کاملا لایق دریافت اسکار در خیلی از رشته ها بوده.
    یکبار دیگه به این نتیجه رسیدم که اسکار یک نمایش جهت دار و از قبل تعریف شده برای دادن جایزه به یک سری فیلمه که قرار نیست صرفا بهترینها باشند.
    سوای بحث بازیگری که در این فیلم به شکل کاملا قوی ای شاهدش هستیم، این اثر در رشته های دیگری مثل کارگردانی، بهترین فیلم، بهترین فیلم برداری، بهترین صداگذاری، بهترین فیلم نامه اقتباسی، بهترین صحنه آرائی ... میتوانست شایسته بهترین ها باشد. اما افسوس!

تعمیرکار، خیاط، سرباز، جاسوس ... با تمام ظرافتهایی که میتوان در یک فیلم جاسوسی به کار برد شکل گرفته است. یک اثر کاملا درگیر کننده و تفکر برانگیز.
    کشمکشهای ناپیوسته اما مربوط ذهنی میان گروه بزرگی از جاسوسان و کسانی که هر اشتباهشان مملکتی را به سمبل تمسخر بدل خواهد کرد.
    از کلیه لحظات فیلم بی نهایت لذت بردم. مخصوصا از بازی بازیگران فیلم و در راس همه آنها گری اولدمن که با شایستگی تمام لایق اسکار 2012 بود و باز هم باید گفت که افسوس!

در یکی از شاهکارهای بازیگری در فیلم شاهد سکانسی هستیم که جرج اسمیلی در حال شبیه سازی صحنه صحبتش با کارلاست و تعریف آن برای پیتر است. واقعا میتوان اوج هنر یک بازیگر را در این صحنه دید. گری اولدمن از معدود بازیگرانی است که بدون نیاز به خودنمائی به راحتی از پس نقشهائی این چنین سنگین و درگیر کننده بر می آید.
    در این فیلم در کنار اولدمن نیز بازیگران خوبی قرار گرفته اند. کالین فرث، تام هاردی، جان هارت، مارک استرانگ، استیفن گراهام و ... که همگی به شکل متعالی ای از پس نقشهای خود بر آمده اند و آن را کاملا باور پذیر کرده اند.
    فرم فیلم کاملا یک فضای جاسوسی و سیاسی را در برابر بیننده ترسیم میکند و این موفقیت دیگری برای سازنده اثر است که با گره خوردن آن با محتوای غنی و روال فیلم را به یک اثر دیدنی بدل کرده است.
    ساختن فضای شک و نبرد در دوره جنگ سرد به این شکل تنها از عهده کسانی بر می آید که آشنائی عمیقی با این فضا دارند و توماس آلفردسون به شکل موفقیت آمیزی این کار را به سرانجام رسانده.

برای این اثر احترام زیادی قائلم و همچنین برای داستان.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

7. 6 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

smgh470 آواتار ها
    وضعیت : smgh470 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,874
    سپاس شده 332 در 142 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 648 تاپیک

من هم این فیلم رو امروز دیدم. فیلم خوبی بود.ولی به نظرم خیلی پیچیده بود و به خاطر همین پیچیدگی بیش از حدش بهش 7 از 10 میدم.برای من که تماشاگر معمولی سینما هستم هضمش دربعضی اوقات سخت بود طوری که 3,4بار تو طول فیلم برگشتم به عقب واتفاقات رو دوباره مرورکردم تا خط اصلی داستان واتفاقاتش از دستم نره.واقعا پردازش سریع اطلاعاتی که فیلم پشت سر هم به مامیداد کمی دشوار بود.اگر یک دقیقه از فیلمو نمیدیدی داستان از دستت در میرفت.بازی بازیگرا هم خوب بود علی الخصوص گری اولدمن وهمینطور هم که فرخ جان گفت اوج بازیش صحنه ای بود که داشت برای همکارش پیتر خاطره ی صحبتش با کارلا رو تعریف وبازی میکرد.
    ویرایش توسط smgh470 : 07-11-2012 در ساعت 22:37

9. 2 کاربر از پست مفید smgh470 سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

من دیشب این فیلم رو دیدم.نمیدونم چرا اینقدر این فیلم رو دیر دیدم.
    زمانی که داشتم میدیدم این فیلم رو به خودم گفتم خوب این فیلم که جایزه بهترنی فیلم بفتا رو گرفته که مال انگلستانه..خود فیلم هم انگلیسی ساخت هستش.هم بازیگرانش پس کلا معلومه پارتی بازی شده طبق معمول.چرا؟چون نه گلدن گلوپ و نه اسکار هیچ توجهی بهش نشده.فقط فستیوال خود کشور انگلستان بهش رای داده.
    اما بعد دیدن این فیلم من دیشب به اشتباه خودم پی بردم...اینکه اسکار و فستیوال های امریکایی سلیقه ای هستش.بلکه حتی روابط قوی هم درش دیده میشه چرا که تا قبل دیدن این فیلم فکر میکنم همیشه میگفتم امسال تو سالی که فیلم هایش خوب نبود...آرتیست برترین بود.اما باید بگم یک فیلم در حد و اندازه عالی در بین نامزد ها بود که دیده نشد.فیلمی که از همه جهت ریتم آهنگ بی نظیرش و محتوای داستانی فوق العادش برای جذابیت داشت.
    از همه مهمتر بازی بینظیر و زیر پوستی گری الدمن که بی تردید باید انگلستان به داشتن چنین بازیگری افتخار کند.
    و امسال هم مثل سال های قبل بار دیگر با اینکه خیلی دوست دارم به خودم بگم اسکار زیاد روابط درش تاثییر نداره اما باز به من ثابت شد افراد قدرتمندی در پشت پرده فستیوال اسکار هستند که باعث میشه اسکار را تحت تاثثیر خود قرار بدند.
    این فیلم تنها یک چیز به عنوان نکته منفی فیلم میشد ازش یاد کرد.اونم نه برای بینندگانی همچو من که برام زیاد اهمیت نداره بلکه برای بینندگانی که دنبال هیجان مطلق تو فیلم هستند.اینکه ریتم و ضرب اهنگ کندی داره برای جولو رفتن فیلم.که همانطور که گفتم از نظر من مشکلی نداره چون...

پ-ن:
    از سروش عزیز میخوام نقد جهانی این فیلم رو از زبان راجر ایبرت یا جیمز براندلی بزاره تو سایت قرار بده

11. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

penn آواتار ها
    وضعیت : penn آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,028
    سپاس شده 3,032 در 805 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پوستری زیبا و متفاوت از
    Tinker, Tailor, Soldier, Spy

13. 5 کاربر از پست مفید penn سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)