سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
بحث و بررسی پیرامون فصل 11 برنامه ی امریکن آیدول (مرحله فینال)

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38
نمایش شاخه ای8علاقمندی ها

موضوع: بحث و بررسی پیرامون فصل 11 برنامه ی امریکن آیدول (مرحله فینال)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 9,959
    سپاس شده 25,308 در 7,048 پست
    یاد شده
    در 45 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

بحث و بررسی پیرامون فصل 11 برنامه ی امریکن آیدول (مرحله فینال)

با شماهستیم با پرطرفدار ترین ریلیتی شو جهان!
    امریکن ایدل!

پس از این که خوانندگان جوان و ایدل هامون برای بدست اوردن رای داورها به هر طریقی به همدیگه و حمله کردن و یا بهتره بگم به مبارزه با هم پرداختند بالاخره تاپ 13 امریکن ایدل مشخص شد و امروز پس از اخرین قسمت از مسابقه نیمه نهایی 13 نفر از بهترین ها مشخص شد و از این به بعد به مبارزه با همدیگر خواهند پرداخت و هر هفته یکی از انها حذف میشه و بعد از 12 هفته بهترین ها مشخص خواهد شد!

این شما و این 13 نفر برتر
    هفته ویتنی هیستون
    DeAndre Brackensick Hollie Cavanagh Colton Dixon Skylar Laine Jermaine Jones Heejun Han Joshua Ledet Shannon Magrane Erika Van Pelt Elise Testone Jessica Sanchez Jeremy Rosado Phillip Phillips
    -------------------------------------
    12 نفر برتر! پس از حذف یکی از شرکت کنندگان( جرمی روسادو)
    با اهنگی از سال تولدشون
    البته یه اتفاق مهم هم افتاد که جرمین جونز به دلایلی از مسابقه اخراج شد!! و در این مرحله 11 نفر بودن

DeAndre Brackensick Hollie Cavanagh Colton Dixon Skylar Laine Heejun Han Joshua Ledet Shannon Magrane Erika Van Pelt Elise Testone Jessica Sanchez Phillip Phillips
    10 نفر برتر! پس از حذف یکی از شرکت کنندگان(شانون مورگان و اخراج جرمین جونز)
    با اهنگی از بیلی جونز

DeAndre Brackensick Hollie Cavanagh Colton Dixon Skylar Laine Heejun Han Joshua Ledet Erika Van Pelt Elise Testone Jessica Sanchez Phillip Phillips
    9 نفر برتر! پس از حذف یکی از شرکت کنندگان(اریکا ون پلت)
    با اهنگی از خواننده مورد علاقه

DeAndre Brackensick Hollie Cavanagh Colton Dixon Skylar Laine Heejun Han Joshua Ledet Elise Testone Jessica Sanchez Phillip Phillips
    8 نفر برتر! پس از حذف یکی از شرکت کنندگان(هیجون هان)
    با اهنگی از خواننده های دهه 80

DeAndre Brackensick Hollie Cavanagh Colton Dixon Skylar Laine Joshua Ledet Elise Testone Jessica Sanchez Phillip Phillips
    7 نفر برتر! پس از حذف یکی از شرکت کنندگان(دی اندره)

Hollie Cavanagh Colton Dixon Skylar Laine Joshua Ledet Elise Testone Jessica Sanchez Phillip Phillips
    7 نفر برتر ! پس از سیو جسیکا

Hollie Cavanagh Colton Dixon Skylar Laine Joshua Ledet Elise Testone Jessica Sanchez Phillip Phillips
    6نفر برتر
    ! پس از حذف یکی از شرکت کنندگان (کولتون)
    Hollie Cavanagh Skylar Laine Joshua Ledet Elise Testone Jessica Sanchez Phillip Phillips
    5نفر برتر
    ! پس از حذف یکی از شرکت کنندگان (الیس تستون)
    Hollie Cavanagh Skylar Laine Joshua Ledet Jessica Sanchez Phillip Phillips

ویرایش توسط ScarFace : 04-27-2012 در ساعت 09:07 PM
    modes.minx به این پست علاقمند بوده است.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. 5 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS
    Circuit advertisement

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 45 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : بحث و بررسی پیرامون فصل 11 برنامه ی امریکن آیدول (مرحله فینال)

هفته ویتنی هیستون کبیر
    قسمت 17 یا به عبارتی قسمت 1 تاپ 13

Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد
    هفته ای به نام ویتنی هیستون!
    از خوب ها شروع میکنم دیگه همشون رو اوکی نمیکنم :دی
    این دختره جسیکا سانچز بینظیر بود بینظیر یعنی اگه تا تاپ3 نره بالا واقعا کج سلیقگی خودشون رو این امریکایی ها نشون میدن با اینکه بارها و بارها ننشون دادن
    اهنگ مشهور ویتنی رو خوند و هرچی بود ترکوند و به قوله استیفن 40 میلیون ادم رو به گریه واداشت!!
    دومین نفری که ترکوند little girl big voice بود :دی دخترکه نیم وجبی :دی 10 سانتی مون :دی هولی کاوان واقعا ترکوند این دختر هم بینظیر خوند اما نه به اندازه جسیکا اما واقعا عالی بود صداش فوق العاده است!
    سومین نفر نفره اولی که اومد رو استیج بود من از این پسره خیلی خوشم میااااااااااااد جاشوا لدت ! واقعا عالی خوند I Wish رو خوند و به زیبایی هم خوند من که بسیار لذت بردم ازش
    چهارمین نفر لیست میرسه به نفره اخری فیلی فیلپس Superstition رو خوند و در یک کلام این پسره گیتار رو میگیره دستش دیگه نمیشه جلوش رو گرفت و میره تو اسمونا و اونجا لذت میبره اصلا یعنی فوق العاده بود
    پنجمین نفر میرسه به اسکایلر اینم عالی بود کلی لذت بردیم و شش کلتون و باقی بچه ها دیگه
    من نمیدونم واقعا کی حذف میشه و امریکایی ها با کج سلیقه گیشون کی رو حذف میکنن !!! حسش هم نمیاد برم اسپویلر رو نگاه کنم ببینم چه خبره :دی فردا میام میبینم دیگه :دی وقتی 18 رو دیدم :دی

در کل جسیکا سانچز بینظیر بودددددددددد

اینم 13 اهنگی که امروز خوندن !!!
    Order Contestant Song (original artist)
    1 Joshua Ledet "I Wish" (Stevie Wonder)
    2 Elise Testone "I'm Your Baby Tonight" (Whitney Houston)
    3 Jermaine Jones "Knocks Me Off My Feet" (Stevie Wonder)
    4 Erika Van Pelt "I Believe in You and Me" (Four Tops)
    5 Colton Dixon "Lately" (Stevie Wonder)
    6 Shannon Magrane "I Have Nothing" (Whitney Houston)
    7 Deandre Brackensick "Master Blaster (Jammin')" (Stevie Wonder)
    8 Skylar Laine "Where Do Broken Hearts Go" (Whitney Houston)
    9 Heejun Han "All in Love Is Fair" (Stevie Wonder)
    10 Hollie Cavanagh "All the Man That I Need" (Whitney Houston)
    11 Jeremy Rosado "Ribbon in the Sky" (Stevie Wonder)
    12 Jessica Sanchez "I Will Always Love You" (Whitney Houston)
    13 Phillip Phillips "Superstition" (Stevie Wonder)

ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

5. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 45 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

قسمت 18 :دی

Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد
    از دیدنه لورن الینا خر کیف شدیم کلی دلمون براش تنگولیده بود کلی :دی چه اهنگ باحالی هم خوند بریم بدانلودیمش :دی اون رندی جکسون رو تو اهنگش اورد کلی حال بود اصلاااااااااا دقت کردین لورن لاغر شده بود ؟؟ یا من این طوری فکر میکنم؟؟ لاغر نشده بود واقعا :دی
    6 نفره اخر به حق انتخاب شدن البته یه ذره خوب 6 نفرن میشه رفت توشون دیگه :دی
    مری بلاگ هم اومد خوند چه باحال خوند
    عجب فصلی هستش این فصلــــــــــــــــــــ وای خدا همه بهترینن نمیشه از توشون انتخاب کرد اصلا! یه وضعیتی شده !!
    در کل از حذف شدن این جرمی ناراحت شدم حقش نبود اما در کل اینجا حذف نمیشد رفته رفته جلوتر حذف میشد!
    این غول بیابونیه رفته رو اعصابم با این هیجون کاش زودتر حذف بشن مخصوصا هیجون که اصلا یه وضعی رو اعصابم هستش بدجوری دلقک خونه درست کرده اینجارو کاش زودتر حذف شه بره پی کارش!!!
    راستی دقت کردین استیون اصلا حال نداشت اصلا چرا این طوری بود اون:دی
    ----------

7. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

دلم برات تنگ شده...
    LOSTFarid آواتار ها
    وضعیت : LOSTFarid آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,063
    سپاس شده 800 در 244 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 206 تاپیک

جعبه مدال ها

ای خاک بر سر سلیقه مردم آمریکا
    فصل یازدهم اولین قربانی خودشو گرفت

american-idol-s11-jeremy-rosado.jpg

با حذف Jeremy Rosado یه بار دیگه کج سلیقگی مردمی سریال فلش فروارد رو نپسندیدند به همه ما ثابت شد
    جرمی واقعآ حیف شد...داوران هم از تنها گزینه نجات خودشون استفاده نکردند...جرمی خیلی حیف شد

9. 2 کاربر از پست مفید LOSTFarid سپاس کرده اند .

'A Bad Word...That Starts With 'F
    FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,716
    سپاس شده 2,878 در 961 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

جعبه مدال ها

aaaaaaaa من واسه 17 و 18 نظر ننوشتم؟
    حسش نبوده حتما.

حالا این واسه 19 و 20 با هم:

اینم از تاپ 12 یا در واقع تاپ 11...

این ماجرای جرمین خیلی مسخره بود. نمیدونم، خدا کنه از این چیزای از قبل برنامه ریزی شده نباشه. چون با این برگردوندن و اخراجش از برنامه تنها چیزایی که اتفاق افتاد این بود که: جای یکی از پسرا بیخود پر شد، جرمین بیچاره آبروش توی تلویزیون رفت و الان تقریبا کل دنیا از کارایی که کرده باخبر شدن، همه به برنامه بدبین شدن که این واقعا یه اتفاق بودش یا اینکه از قبل برنامه ریخته شده بود، انتخاب داورا و نحوه ی مدیریت برنامه زیر سوال رفت.

اجرای جاشوا فوق العاده بود. با اینکه من از این سبک خوشم نمیاد زیاد و نمیتونم ارتباط برقرار کنم اما انقدر قشنگ خوند که منم باهاش خیلی حال کردم.
    هالی هم خوب بودش.
    جسیکا رو هم من دوست داشتم اجراشو، نمیدونم چرا داورا خوششون نیومد.
    هیجون هم که داورا همش بهش گیر میدن. البته خوب جیمی هم توی قسمت 20 راست گفتش. اگه همش بخواد اینطوری بخونه تکراری میشه دیگه.
    فیلیپ که حرفی واسه گفتن باقی نذاشته.
    دی آندره خیلی انتخاب آهنگش بد بود. شانون هم کلا ازش خوشم نمیاد.

در مورد تاپ 10 ـی که امریکا انتخاب کردند هم....

یعنی عاشقتونم واسه اینکه این شانون رو حذف کردین. خیلی یه جوری بود.
    دی آندره معلومه جای خودشو بین ملت باز کرده که حتی توی باتم 3 هم نرفت. من که انتظار داشتم با اجرای دیشبش حذف شه اصن.
    هیجون رو خوندنشو دوست دارم خیلی اما با جیمی موافقم که باید انتخاب های بهتری کنه.
    باز هم خدا رو شاکرم به خاطر حذف خیلی به جای شانون و اینکه دی آندره حتی توی باتم 3 قرار نگرفت.
    این رایان هم که همش کولتون رو میترسونه.دفعه ی پیش کولتون توئیت کرده بود واسه رایان که دفعه ی بعد حتی اگه واقعا توی باتم 3 هم باشم، حرفتو باور نمیکنم.ولی قشنگ سرکار میره بچه از بس ساده ست.
    تاپ 10 رو عشق است.

11. کاربر روبرو از پست مفید FTSAMO سپاس کرده است .

دلم برات تنگ شده...
    LOSTFarid آواتار ها
    سپاس شده 800 در 244 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 206 تاپیک

جعبه مدال ها

سوال در مورد اپیزود 19 ؟!؟!

من دقیقآ متوجه نشدم تو اپیزود 19 چه اتفاقی برای جرمین افتاد...کسی می تونه بگه دقیقآ چرا از مسابقات اخراج شد...؟
    ویرایش توسط LOSTFarid : 03-16-2012 در ساعت 02:39 PM

13. کاربر روبرو از پست مفید LOSTFarid سپاس کرده است .

دلم برات تنگ شده...
    LOSTFarid آواتار ها
    سپاس شده 800 در 244 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 206 تاپیک

جعبه مدال ها

و اما نظر من در باره اپیزود 20

بعد از حذف غیر قابل باور هفته پیش (البته برای من) بر خلاف روال برنامه، این هفته دو نفر رفتن خونه
    غول چراغ (جرمین) که ماجراش مامور بازی شد و قپونی دست بند زدن بردن جایی که عرب نی انداخت :دی
    خدا رو شکر از این هفته تصویر بردار امریکن آیدل برای کادر بندی نباید همش لانگ شات بده که این بچه غول تو کادر جا بشه
    و اما میریم سراغ شنن...نمی تونم بگم حیف شد چون واقعآ خوب نبود نسبت به بقیه
    به هر حال یکی باید می رفت و به نظر من برخلاف هفته پیش این هفته حق به حق دار رسید
    تاپ 10 امریکن آیدل خوب به نظر می رسه
    به نظر اگه اتفاق خاصی نیفته بین جاشووا و هالی و جسیکا یکی امریکن آیدل امساله...
    برو بریم...

15. کاربر روبرو از پست مفید LOSTFarid سپاس کرده است .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 45 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

قسمت 19!!!

موی تنم سیخ شد وقتی این جاشوا داشت میخوند وای خدای منــــــــــــــــ دیونه کننده خوندش اصلا یعنی عجیب بود
    این جاشوا هم هفته پیش عالی خوند هم این هفته اصلا چیزی برای گفتن نمیزاره این پسر اعجوبه است عجب صدایی داره واییییییییییییی
    این قسمت خیلی جالب بود ! از اهنگ شاده جسیکا هم خوشم اومد اما نتونست مثل هفته پیش بخونه هفته پیش مثل این هفته جاشوا بودش
    کل قسمت یک طرف جاشوا یه طرف اصلا چیزی برای گفت نزاشته من الان از صدای جاشوا در خودم هستم بزارید برم بعدا بیاممممممممممم

اینم اهنگهایی که خوندن

Order Contestant Song (original artist) Year
    1 Phillip Phillips "Hard to Handle" (Otis Redding) 1990
    2 Jessica Sanchez "Turn the Beat Around" (Vicki Sue Robinson) 1995
    3 Heejun Han "Right Here Waiting" (Richard Marx) 1989
    4 Elise Testone "Let's Stay Together" (Al Green) 1983
    5 Deandre Brackensick "Endless Love" (Lionel Richie & Diana Ross) 1994
    6 Shannon Magrane "One Sweet Day" (Mariah Carey & Boyz II Men) 1995
    7 Colton Dixon "Broken Heart" (White Lion) 1991
    8 Erika Van Pelt "Heaven" (Bryan Adams) 1985
    9 Skylar Laine "Love Sneakin' Up on You" (Bonnie Raitt) 1994
    10 Joshua Ledet "When a Man Loves a Woman" (Percy Sledge) 1992
    11 Hollie Cavanagh "The Power of Love" (Jennifer Rush) 1993

ویرایش توسط ScarFace : 03-16-2012 در ساعت 03:29 PM
    ----------

17. 3 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

'A Bad Word...That Starts With 'F
    FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,716
    سپاس شده 2,878 در 961 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها

سوال در مورد اپیزود 19 ؟!؟!

من دقیقآ متوجه نشدم تو اپیزود 19 چه اتفاقی برای جرمین افتاد...کسی می تونه بگه دقیقآ چرا از مسابقات اخراج شد...؟

ظاهرا یه سری خلاف هایی داشته که مجبور شدن رد صلاحیتش کنن. از جمله اینکه یه بار واسه یه دعوا دستگیر شده بوده، یه بار هم به پلیس اسم جعلی داده بوده، با یکی دو مورد دیگه.
    مهم اینه که مسخره ترین اتفاقی بود که تو این سیزن و سیزن های گذشته احتمالا افتاده.

19. کاربر روبرو از پست مفید FTSAMO سپاس کرده است .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 45 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

خوب بعد از یه روزه احساسی با اهنگ جاشوا :دی برگشتیم نظر بدیم در مورد قسمت 20.19
    هفته اهنگ های سال تولدی:دی

بهترین های امروز بدون هیچ شکی این دو نفر بودن
    مقام اول بدون هیچ شکی میرسه به جاشوا لدت که اهنگی رو خوند که داورها حتی نتونستن سره جاشون بشینند و طوری زیبا با اهنگه برخورد کرد که داورا از وسط اهنگ پاشدن براش دست زدند! اینه :دی جیمی ایووین هم یه حرف باحال گفت که مصله حرف من تو پست قبلیم بود! هفته پیش جسیکا کولاک کرد این هفته هم جاشوا ! هفته بعد هم دنبال یکی دیگه اگه این دوتا باز کولاک نکنن!!
    اما خداییش جیمی از هر سه تای اینا خیلی خیلی باحالتر هستش خیلی دوستش درم بچه باحالیه!!:دی
    نفر دوم که عالی خوند هولی کاوانا ریزه میزه بود خیلی جالب خوند اونم هفته پیش عالی بود این هفته هم عالی بود عالیییییییییییییی نمیدونم بچه به این ریزه میزه ای این صداش رو از کجا اورده!
    نفره سوم : فیلیپس عالی خوندش و با اون عملی که انجام داده بود من که نفهمیدم برا چی بود :دی اما خیلی خوب خوندش!
    4 : کلتون 5: جسیکا و................ دیگه خلاصه
    از این دختره هم بدم میاد زودتر حذف شه بره پی کارش:دی اسکایلر با اینکه صداش به کانتری نزدیکه اما اصلا ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا :دی اما در کل از حذف این دختره شانون خوشحالیدیم باید زودتر حذف میشد
    و این هفته هم سورپرایز داشتیم گند زدن تو برنامه در حد المپیک یعنیا :دی یارو رو اوردن بعد از حذفش بعد میان دوباره حذفش میکنند و از برنامه اخراجش میکنند معلوم نیست چشونه!
    اما توجه کردین یکم داورا دیگه شورش رو دراوردن؟؟ یعنی اصلا انتقادی تو کارشون نیست؟؟ این هفته یکم انتقاد کردن اما نه زیاد باز! اما در کل فقط کارشون تمجید و تعریف شده که واقعا مسخره هستش ! دو سه هفته ای هم هستش که استیون حال نداره و اون بچه باحال همیشگی نیست یه حسی بهم میگه امسال ساه اخرشه تو برنامه!! نمیدونم همچین حسی دارم دیگه :دی
    فکر کنم 5 نفر برتر امسال اینا باشن البته تا اینجای کار: 1. جاشوا 2. جسیکا 3. فیلیپس 4. کلتون 5. هولی کاوانا!! باقی برو بچه ها نقش نخودی رو دارن مخصوصا این پسره چینی ژاپنی کره ای کجاییه :دی نقشه دلقک رو ایفا میکنه تو برنامه!!

----------

21. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)