سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تمدید سریال Fringe برای فصل پنجم در 13 قسمت بطور رسمی اعلام شد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
نمایش شاخه ای13علاقمندی ها

موضوع: تمدید سریال Fringe برای فصل پنجم در 13 قسمت بطور رسمی اعلام شد

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,004 در 1,163 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

تمدید سریال Fringe برای فصل پنجم در 13 قسمت بطور رسمی اعلام شد

سریال Fringe که در فصل 4 نمایش ضعیفی داشت برای فصل پنجم و در قالب 13 قسمت تمدید شد.فصل پنج اخرین فصل این سریال می باشد البته این خبر هنوز رسما تایید نشده اما به طور حتم درسته و احتمالا در هفته اتی این خبر بصورت رسمی اعلام میشه.
    منبع:http://www.tvwise.co.uk/2012/04/excl...-final-season/
    ویرایش توسط joker : 04-15-2012 در ساعت 21:44
    Backstreetboy, RASHNO, 1CHAMPION و 3 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. 9 کاربر از پست مفید joker سپاس کرده اند .

3. # ADS

دلم برات تنگ شده...
    LOSTFarid آواتار ها
    وضعیت : LOSTFarid آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,063
    سپاس شده 800 در 244 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 206 تاپیک

پاسخ : شبکه FOX سریال Fringe را برای فصل پنجم در 13 قسمت تمدید کرد

او مای گاد
    اگه خبر صحت داشته باشه فوق العاده می شه....باور کردن اینکه فرینچ نیمه تمام بمونه سخته و یه مدته که اذیتم می کنه....
    امیدوارم که این خبر بطور رسمی از خود شبکه اعلام بشه....
    FFKIA, autumn63 و joker به این پست علاقمند بوده اند.

5. کاربر روبرو از پست مفید LOSTFarid سپاس کرده است .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,142
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

امسال که برای من سال بدی تو سریال بودش همچی خفن البته منهای دکستر و انشالله بازی پادشاهان!!!!
    امیدوارم امیدوارم این سریال تموم بشه هرچه سریع تر ! اصلا هم خوشحال نیستم این سریال تمدید شده یا خواهد شد یعنی امیدوارم همین اپیزود کنسل بشه :دی
    این فصل یعنی یکی از مزخرفترین فصل های فرینج بود عملا تکرار بودش و هیچ چیزه جدیدی من تو این سریال خواب اور ندیدم!
    گفتم ساله بد چون واقعا افتضاح بودن!
    1. فرینج 2. ومپایر دیاریز 3. اشنایی با مادر 4. سوپرنتورال 5. منتالیست 6. نیکیتا و........... البته تو این وسط الکاتراز و ترانواا هم بودن که کنسل شدن خدا رو شکر :دی
    کاش 1تا 6 هم کنسل بشنن :دی البته اشنایی و منتال که تمدید شدن و فرینج هم در حال تمدید :-
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,214 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    امسال که برای من سال بدی تو سریال بودش همچی خفن البته منهای دکستر و انشالله بازی پادشاهان!!!!
    امیدوارم امیدوارم این سریال تموم بشه هرچه سریع تر ! اصلا هم خوشحال نیستم این سریال تمدید شده یا خواهد شد یعنی امیدوارم همین اپیزود کنسل بشه :دی
    این فصل یعنی یکی از مزخرفترین فصل های فرینج بود عملا تکرار بودش و هیچ چیزه جدیدی من تو این سریال خواب اور ندیدم!
    گفتم ساله بد چون واقعا افتضاح بودن!
    1. فرینج 2. ومپایر دیاریز 3. اشنایی با مادر 4. سوپرنتورال 5. منتالیست 6. نیکیتا و........... البته تو این وسط الکاتراز و ترانواا هم بودن که کنسل شدن خدا رو شکر :دی
    کاش 1تا 6 هم کنسل بشنن :دی البته اشنایی و منتال که تمدید شدن و فرینج هم در حال تمدید :-
    تو كه كلا مخالف همه سريالايي سروش
    من با بقيه سريالا كاري ندارم ولي فرينج يكي از قشنگترين سريالاست... اي بابا!!
    uyousof به این پست علاقمند بوده است.

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    تو كه كلا مخالف همه سريالايي سروش
    من با بقيه سريالا كاري ندارم ولي فرينج يكي از قشنگترين سريالاست... اي بابا!!
    من مخالفشون نیستم از دیدنشون لذت هم بردم!
    اما دیگه شورش در اومده! فرینج باید فصل پیش تموم میشد این فصل فوق اضافه است یعنی یه تکرار کامل اصلا هیچ چیزه جدید سریال برای گفتن نداره! به قول سهیل دارک انجل یارو هیولاهه تو فصل 1.2.3 از چپ وارد شده بود تو این فصل اومدن تغییر دادن از راست وارد میشد :دی تغییر یعنی در حد المپیک اخه چرا مسخره میکنید این همه سریال رو!
    باقی سریال ها هم همین طور بودش! سوپرنتورال باید فصل 5 تموم میشد الان داره برای 8 خودش رو اماده میکنه
    یا اشنایی که دیگه شورش در اومد یا منتالیست که دیگه واقعا خستم کرده! ومپایر هم دیگه خیلی خیلی تینیجری شده دیگه بهم حال نمیده
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

به قول سهیل دارک انجل یارو هیولاهه تو فصل 1.2.3 از چپ وارد شده بود تو این فصل اومدن تغییر دادن از راست وارد میشد :دی تغییر یعنی در حد المپیک اخه چرا مسخره میکنید این همه سریال رو!
    بابا اين مربوط به روند سرياله سروش جان چرا اينجوري تعبير ميكني؟
    اي بابا!!!
    uyousof به این پست علاقمند بوده است.

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    بابا اين مربوط به روند سرياله سروش جان چرا اينجوري تعبير ميكني؟
    اي بابا!!!
    روند سریال؟؟ روندده سریال یعنی یه داستان رو تکرار کنیم چون ایده دیگه نداریم!
    این همه ایده داشتن حاک تو سرها خوبه سریال ماورائی و تخیلی هستش و به راجتی ایده میشه تنظیم کرد !
    به هر جال من از کنسلی این سریال به شدت استقبال میکنم کنسل هم نشد به راحتی همین فصل رو اخر کنند بره پیشه عمش:دی
    ----------

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

روند سریال؟؟ روندده سریال یعنی یه داستان رو تکرار کنیم چون ایده دیگه نداریم!
    این همه ایده داشتن حاک تو سرها خوبه سریال ماورائی و تخیلی هستش و به راجتی ایده میشه تنظیم کرد !
    به هر جال من از کنسلی این سریال به شدت استقبال میکنم کنسل هم نشد به راحتی همین فصل رو اخر کنند بره پیشه عمش:دی
    بازم اي بابا...
    اينجا كه نميشه درموردش بحث كرد اسپويلر ميشه ولي خدايي از تو بعيده، نااميدم كردي

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

امسال همه سریال ها اومدند در حد المپیک واقعا ناوبد بودند...حتی این گیم اف ترونز خودمون تو فصل 2 از نظر هیجان به فصل 1 نرسیده هنوز...با اینکه 7 قسمت دیگه ازش مونده ولی این 3 اپیزود ابتدایی اصلا برابری نمیکنه با 3 اپیزود ابتدایی فصل اولش.
    درباره فرینج هم نظر مثبتی ندارم.با اینکه از فصل قبل یعنی سومش بهتره اما خیلی هنوز جای کار داره و یه عالمه ایراد میشه ازش گرفت یعنی تا اینجا 3 یا 4 تا اپیزود واقعا در حد خودش داشته.یه عاللمه اپیزود های بی جا براش درست شد که نمیشدم فرقی نمیکرد.چه اصراریه با تعداد اپیزود بالا یه سریال رو نشون بدن خوب کمتر اپیزود هارو نشون بدن عوضش کیفیت رو ببرند بالا.
    منتالیست هم همینطور هی اپیزود های کمدی و چرت توش هستش از هر 5 تا چرت یک اپیزو خوب در میاد.
    در باره ومپایر دایریز اما نظرم مخالفه سروشه چون واقعا باهاش حال کردم و به من خیلی حال داده و از نظر محبوبیت من فصل 3 ومپایر رو با بهترین فصل لاست مقایسه میکنم.برا من خیلی جذابیت داشت.
    درباره آشنایی هم نظرم خیلی خیلی منفیه...اصلا نابود شده سریالش رفته پی کارش اصلا قابل قیاس با 5 فصل ابتدایی نیست.حتی فصل 6 هم زیاد قوی نبود.
    بیگ بنگ تئوری هم خیلی افت داشت.فصل 4 برترین فصل کمدی همه سریال ها بود اما فصل 5 واقعا ضعیف بود.
    ترانواا که کلا در اوایل نا امیدم کرد اما فقط 2 اپیزود پایانیش یه حرف کوچولیی برا گفتن داشت.اما در کل نابود بود.
    الکاتراز هم که تا اینجای کار بهم اصلا اون حال و فضای سریال شدن رو نداده...سریال پلیسی پرسون اینرتست هم بد نیست.حداقل بهش یه سریال فوق قوی نگاه نمیکنم.با دید و توقع کم بهش از اول نگاه کردم و همینطوریم هستش.
    سوپرنچورالم وقتی لویاتان ها توش هستند فقط خوبه...الان بابی هم که نیست و کستیل هم نیست باید انتظار یک یاتمام بد در فصل 7 از سوپر نچورال رو داشته باشیم.
    سکرت ساییکل هم که یک سریال کاملا تینیجریه و زیاد باهاش حال نمیکنم بیشتر مثل یک سرگرمی میمونه برام.زیاد سریال قوی نیست.کلا برای سرگرمی خوبه دیدن این سریال.
    فصل 2 واکینگ دید هم خوب بود...باز میشه تو لیست دیدن سریال های خوبم قرار گرفته.
    این تازگی سریال تاچ هم شروع شده که تا اینجا بد نبوده با اینکه ریتمش اروم و کنده و این نقطه ضعف سریال به حساب میاد اما میشه بهش امیدوار بود

پ-ن:
    اووووف چقدر حرف زدم دیگه دلم خاست یه درد و دل کنم اینجا واسه سریال هایی که دیدم اخیرا گفتم بهترنی جا اینجاست

13. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,004 در 1,163 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

چه تایپیک گرفت
    باید بگم سریال های جدید اصلا منو راضی نکردن بجز یک مورد و اونم سریال Homeland بود.البته روزی روزگاری و شخص مورد نظر هم خوبن ولی فقط برا سرگرمی.
    سریال های قدیمی هم که کلا افت داشتن په اسپارتاکوس چه واکینگ دد چه اشنایی و...
    ومپایر هم 9 اپیزود اول خیلی خوب بود ولی بعدش انگار ایده ها ته کشید.هر اپیزود یک شخصیت جدید میارن بعد دو اپیزود میزنن میکشنش خوب که چی؟اب بستن به سریال
    اشنایی هم که نابود شده واقعا نمیدونم چقدر میخوان کشش بدن ولی دیگه واقعا باید تمومش کنن
    فصل 2 شرلوک هم برای من خیلی جذاب بود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)