سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh لایق ترین فرد برای صندلی آهنین ( بازی تاج و تخت)

نمایش نتایج نظرسنجی: لایقترین فرد برای صندلی آهنین

رأی دهندگان
132. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • راب استارک

18 13.64%
  • دنیریس تارگرین

40 30.30%
  • استنیس براتیون

0 0%
  • رنلی براتیون

0 0%
  • جفری براتیون

0 0%
  • جان اسنو

38 28.79%
  • تریون لنیستر

22 16.67%
  • تیون لنیستر

3 2.27%
  • فردی دیگر از خانواده استارک

9 6.82%
  • فردی دیگر از خانواده براتیون

0 0%
  • فردی دیگر از خانواده لنیستر

2 1.52%
صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 99
نمایش شاخه ای29علاقمندی ها

موضوع: لایق ترین فرد برای صندلی آهنین ( بازی تاج و تخت)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,142
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

لایق ترین فرد برای صندلی آهنین ( بازی تاج و تخت)

همان طور که میدانید بازی پادشاهان یا همان بازی تاج و تخت در فصل دوم خودش در جریان است
    در فصل یک دیدیم با کشته شدن ند استارک توسط جفری و شاه رابرت براتیون همه برای حمله به صندلی اهنینی که الان زیر پاهای جفری براتیون است چشم دوخته اند

از طرفه شمال پسره ند استارک ، راب استارک برای خون خواهی و گرفتن انتقام از جفری به سمت پایتخت لشکرکشی کرده است
    از طرفه جنوب رنلی براتیون برادر رابرت براتیون برای گرفتن حقه اصلی خود که همانا صندلی اهنین هست لشکر کشی میکند
    و دیگر برادر رابرت و رنلی، استنیس براتیون نیز برای صندلی اهنین چشم طمع دارد!

در آن طرف دنیز دنیریس تارگرین با کشته شدن شوهره خود و با بدست اوردن چنداژدها و حمله به پایتخت امده میشود البته هنوز دنیریس ارتش خاصی ندارد و همانا تنها امیدش به اژدهای خود است که هنوز جوان هستند و بدون استفاده

از دیگر شخصیت هایی که میشود برای صندلی تاج و تخت نامزد شوند میتوان به جان اسنو ، تریون لنیستز ، تیون لنیستر اشاره کرد به نظره شماها بهترین فرد برای صندلی آهنین چه کسی میتواند باشد
    Mr Shinoda, pooyan, FFKIA و 9 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. # ADS

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,214 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

پاسخ : لایق ترین فرد برای صندلی آهنین ( بازی تاج و تخت)

البته من نظرم اينه كه راب استارك به همراه دنيريس تارگريان صاحب تاج و تخت خواهند شد.
    راب همه مشخصات يك پادشاه خوب رو داره و واگه در كنار اژدها قرار بگيره به خوبي ميتونه تاج و تخت رو كنترل كنه.
    البته يجورايي دارم به پسر كوچك ند (كه اسمش هم يادم نيست) هم شك ميكنم. فكر كنم براي اينده اش برنامه هايي ريخته باشن

4. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,641 در 4,252 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

خب انتخاب اونم در این شرایط که هنوز سیاست های مدعیان بطور کامل رو نشده یه مقدار سخته
    ضمن اینکه تا تصمیم جدی برای این کار بگیرند و در این راستا اقدامی کنند نمی شه روی گزینه خاصی مانور داد
    اما می شه با سوابقی که از فصل اول و تا اینجای کار از بعضی افراد دید, لااقل یه سری گزینه ها رو حذف کرد
    اولین گزینه ای که خودم شخصا حذف می کنم و امیدوارم کاراکترش هم حذف شه خیلی زود, جافری بسیار بسیار نالایقه! با خونخواری و بی عقلیش خیلی زود همه رو از اطرافش پراکنده می کنه و چه بسا شرایط مرگ خودش رو فراهم حتی!
    استنیس و رنلی باراتیون هم که از همین ابتدا مشخصه که به هیچ وجه شایسته پادشاهی نیستند و ادامه راه برادرشون رو به سمت مرگ باید در نظر داشته باشند
    استنیس که کلی تهی مغز و اسیر خرافات یک زنه که در جهت شستشوی مغزش عمل می کنه
    رنلی هم اسیر یک خواهر و برادر شده که همون سیاست نداشته اش رو با فریب و نیرنگ همراه کنند, این دو برادر هم از گزینه ها حذف می شن
    گزینه های باقی مانده لنیسترها هستند و راب و جان اسنو و دنیریس!
    من فکر می کنم راب از این میان شانس بیشتری داره به همراه دنیریس!
    دنیریس که تمام امیدش رو به اژدهاهایی دوخته که باید منتظر رشدشون باشیم و البته غفلت دیگران از حضور این سه موجود( همه وجود اژدها رو افسانه می دونند و از حضور این سه موجود غافلند)
    راب هم باید دید که با جدا شدن گریجوی و البته تصمیم قطعی رنلی برای اتحاد یا عدم اتحاد جنگ رو چطور پیش می بره

6. 2 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

Riding to this world, all alone...
    Backstreetboy آواتار ها
    وضعیت : Backstreetboy آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,656
    سپاس شده 2,908 در 850 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 479 تاپیک

اگه نظر منو بخوای میگم جان اسنو!
    اما فک کنم نویسنده ها راب رو پادشاه کنن!

8. کاربر روبرو از پست مفید Backstreetboy سپاس کرده است .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

خوب برسیم به بحث شیرین پادشاه :دی
    من عجیب به این اعتقاد دارم که این ماست :دی جان اسنو پادشاه اینده خواهد بودش!
    راب استارک که عملا پادشاهی رو نمیخواد و چندباری هم گفته و حتی در فصل دوم هم تو اون نامه گفتش ! فقط میخواد انتقام پدرش رو بگیره و شمال رو به عنوان منطقه ای جداشده به پنداره که همیشه میگن زمستان در راه است و برای زمستان اماده هستند ! اما راب همین الانش هم خودش رو پادشاه میدونه اما نه پادشاه اصلی داستان بلکه پادشاه شمال همون طور که در یکی از اپیزود های فصل قبل همگی داد زدند پادشاه شمال!
    در کل باید بگم در بین تمامی گزینه های موجود و روی میز میشه لایقترین فرد رو برای پادشاهی راب رو در نظر گرفتش
    اون طرف بی شعورترین کاراکتر داستان رو داریم که در عین جوانی و نوجوانی به عنوان بدترین کاراکتر کل دوران ازش یاد میکنند :دی بیچاره بازیگره نقش جفری :دی فکر کنم کسی نباشه که دوست نداشته باشه سره این تو یه بشقاب باشه و اون رو تقدیم زنه ند استارک کنه :دی فکر کنم با این کار اگه هم صحنه خیلی خشن باشه همه از خوشحالی بترکن :دی در کل نالاقترین فرد برای این صندلی هستش!

دوبرادر رنلی و استنیس هم یکی از یکی خنگ تر هستند استنیس رو که کلا جمع کن اب دماغش رو نمیتونه بالا بکشه و داره با سحر و جادو جلو میره و گرنه کلا اصلا لایق پادشاهی نیستش و حتی برادرش رنلی که عملا حتی نمیتونه با زنش درست حرف بزنه و در بین زن و برادر زنش گیر کرده این چطوری میخواد یه دنیا رو اداره کنه من نمیدونم کلا این دوتا هم از گزینه ها خارج میشن!
    خانواده لنیستر هم من به شخصه باید بگم از پادشاهی ایمپ تریون لنیستر خوشحال میش فردی دانا که با این که قدش بزرگ نشده اما عقلش خیلی خیلی خوب بزرگ شده و با اون حرکتی که تو قسمت 3 زدش من اون رو تو لیست پادشاهای قرار میدم چون میتونه به راختی همه چی رو تحت سلطه خودش قرار بده...
    در مورد تارگرین ها هم بگم من این کاراکتر رو دوست دارم فردی مهربون و جالب اما بیش از اندازه داره خودش رو پشت اژدها هاش پنهان میکنه امیدوارم تو ادامه سره عقل بیادش چون همین طوری هم داره افرادش رو یکی پس از دیگری از دست میده و تا بزرگ شدن اژدها هاش ره طولانی در پیش داریم.. اما گزینه جالبی برای پادشهای هستش
    اما گزینه خودم که نمیدونم چرا این حس رو دارم جان اسنو هستش با اینکه این فرد خیلی الان دراه خل بازی در میاره و مسخره بازی هاش اعصاب همه رو خورد کرده اما واقعا فرد دوست داشتنی هستش و به نظرم با همکار اون و کامندرش که داره بهش درس میده میشه به راحتی اون رو لایق این تخت دونست نمیدونم چطوری اما در ادامه حرکت های جالبی از جان اسنو خواهیم دید که همگی رو سورپرایز خواهد کردش!
    امیدوارم اون رو رو تخت پادشاهی ببینمممممم

گزینه های من این طوریه :دی 1. جان اسنو 2. راب استارک 3. تریون لنیستر 4. تارگرین و...........
    Ali_Silent-Killer به این پست علاقمند بوده است.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

10. 5 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,896 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

منم با سروش موافقم چون راب خودش به صراحت گفته که پادشاهی رو نمیخواد و فقط میخواد سرزمین شمال رو جدا کنه و پادشاه اونجا باشه حالا اگه در طول داستان اتفاقات دیگه ای نیوفته و همینطوری پیش بره راب خواهان پادشاهی نیستش.
    بقیه کسانی هم که برای پادشاهی میجنگن آدم های بدرد بخوری نیستن. و خیلی مطمئنم که در آخر خانواده لنیسترها جایی توی تخت و تاج ندارن.
    ولی
    راستی مگه قرار نیست این جفری رو تا اخر تحملش کنیم؟ اسم سریال بازی تاج و تختهاست خوب اگه یکی برسه به تاج و تخت و تموم میشه داستان حالا حالا ها این جفری رو باید تحمل کنیم

کلا در آخر به نظر من عین خود اسم سریال چند تا سرزمین میشه یعنی همون تاج و تخت ها یکی مثل راب بر شمال حکومت میکنه یکی مثل جان اسنو ( البته اگه از این وارفتگی در بیاد مثلا در سرزمین مرکزی) یکی هم مثل همون دختره دنریس با اژدهاهاش توی یه قسمت دیگه. اون اسنتیس و ریلی و لنیستر و جزیره اهنین چی بودن اونا هم همدیگرو میزنن داغون میکنن یکیشون یه گوشه ای میشه میزنه تو سر خودش یه تاجی میگیره دستش که کم نیاره
    بعید میدونم اخرش باز هم این یکپارچگی و قدرت متمرکز و یک شاه واحد رو داشته باشیم.
    در آخر اینکه با اینکه تو این شخصیت ها راب لایق تر هستش بهش رای نمیدم چون خودشم نمیخواد روی تخت اهنین بشینه کلا رای نمیدم تا وقتی جان اسنو از وارفتگی در بیاد

12. 3 کاربر از پست مفید DarkAngel سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    منم با سروش موافقم چون راب خودش به صراحت گفته که پادشاهی رو نمیخواد و فقط میخواد سرزمین شمال رو جدا کنه و پادشاه اونجا باشه حالا اگه در طول داستان اتفاقات دیگه ای نیوفته و همینطوری پیش بره راب خواهان پادشاهی نیستش.
    بقیه کسانی هم که برای پادشاهی میجنگن آدم های بدرد بخوری نیستن. و خیلی مطمئنم که در آخر خانواده لنیسترها جایی توی تخت و تاج ندارن.
    ولی
    راب عملا پادشاهی نمیخوادش !شاید به زور بشونوننش اما در کل نمیخواد پادشاه بشه و عملا داره برای شمال تلاش میکنه تا این تخته!
    منم باهات موافقم که لنیسترها جایی ندارند چون عملا همه ازشون بدشون میاد و فقط پول و ثروتشونه که اونارو بالا نگه داشته و گرنه باید بیش از این خاندانشون نابود میشد... اما این تریون گناه داره

راستی مگه قرار نیست این جفری رو تا اخر تحملش کنیم؟ اسم سریال بازی تاج و تختهاست خوب اگه یکی برسه به تاج و تخت و تموم میشه داستان حالا حالا ها این جفری رو باید تحمل کنیم
    دقیقا

در آخر اینکه با اینکه تو این شخصیت ها راب لایق تر هستش بهش رای نمیدم چون خودشم نمیخواد روی تخت اهنین بشینه کلا رای نمیدم تا وقتی جان اسنو از وارفتگی در بیاد
    منم هنوز رای ندادم کی میخواد این اسنو ادم بشه نمیدونم کلا بدبخت به قولت وارفته شل و وله :دی
    ----------

14. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    گزینه های من این طوریه :دی 1. جان اسنو 2. راب استارک 3. تریون لنیستر 4. تارگرین
    منم همینطور

16. کاربر روبرو از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده است .

بعضی وقت ها باید یه کار نابخشودنی توی زندگی بکنی فقط واسه اینکه بتونی زندگی رو ادامه بدی
    Milad Sasha آواتار ها
    وضعیت : Milad Sasha آنلاین نیست.
    سپاس ها : 33
    سپاس شده 142 در 49 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 62 تاپیک

من تنها به دنریس رای دادم چون شایسته و سالم ترین فرد هستش..مثل روز برام روشنه که اون دو برادرها که یکیشون همجنس باز و عاری از اعتماد به نفس و دیگری نیز مسحور یک زن مرموز تنها برای دستگرمی این جنگ ها داستان هستند و عملا هیچ شانسی ندارن..راب هم که گفته شده به محض گرفتن انتقام به خونشون برمیگردن اما ممکن غرور و جاه طلبی باعث شه برنگرده و جان اسنو هم اعتقاد دارم داستانش جای دیگه ای رقم میخوره...

به شخصه خود من معتقد هستم دنریس زمانی که کسی که به تخت میشینه که مطمئن هست پادشاهی برای اونه حمله خودش رو ترتیب میده ..این یک حدس بودا فکر نکنید دارم اسپویل میکنم یا کتابی چیزی خوندم

18. 2 کاربر از پست مفید Milad Sasha سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

تصمیم گیری در این مورد خیلی زود. چون فکر می کنم این بازی برای به دست اوردن تاج و نشستن بر تخت پادشاهای تا فصل آخر ادامه خواهد داشت مگه اینکه بخوان از وسطهاش داستان رو تغییر بدن

در مورد گزینه های مختلف دوستان گفتن دیگه من چیزی نمی گم. فقط مطمئنم که جان اسنو بر تخت می شینه
    اگرچه الان شل و وارفته است ( که اون هم به دلیل گذشته ای که داشته و بیچاره از اعتماد به نفس چیزی براش باقی نموند) اما خودش رو جمع و جور میکنه. پدرش بی دلیل بیچاره رو نفرستاد تو اون سرزمین وحشتناک که خودش هم نمی دونست چه خبره اونجا. جان به اونجا فرستاده شد تا تجربه کسب کنه و برای مرد سیاست و قدرت شدن آماده بشه.
    بله ه ه ه ه ه ه

پ.ن: نمی خوان بهون بگن مادرش کی هست؟ انگار بی خیالش شدن عوامل سریال

20. کاربر روبرو از پست مفید Parnian سپاس کرده است .

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)