سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!! - صفحه 2

نمایش نتایج نظرسنجی: آیا علاقمند به ساخته شدن فصل جدیدی از لاست هستید؟

رأی دهندگان
63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلـــــه... ما باید برگردیـــــــــــــم!!

28 44.44%
  • بستگی دارد، برادا...

9 14.29%
  • نــــــــــــــــــــــــ ــــــه!!

26 41.27%
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61
نمایش شاخه ای71علاقمندی ها

موضوع: دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,368
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

این مطلب و خبر تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.

فایل پیوست 10229
    دو سال از پایان فصل ششم سریال درام برجسته ABC (لاست) گذشته است. دو سالی که نوعی سلطنت بر عرصه کانالهای تلویزیونی برای لاست و کانال ABC به حساب می آمد.
    دیمن لیندلوف یکی از سازندگان اصلی این سریال (با همراهی جی جی آبرامز و جفری لایبر) معتقد است که لاست هر آنچه میباید را در مورد لاست به مردم جهان نمایش داده است.
    با پایان سریال لاست در سال 23 می 2010 و همچنین بخش اضافه پایانی آن که در 24 آگوست 2010 پخش گردید تنها نیمی از بینندگان این سریال از پایان آن راضی شدند و نیمی دیگر همچنان معتقدند که این سریال با ضعفهای متعدد و ناگفته های بسیار به پایان رسیده است و از این بابت خرسند نیستند.
    دیمن لیندلوف که در حاشیه گردهمائی سرگرمی و تکنولوژی صحبت میکرد گفت که به هیچ عنوان از پایانی که دو سال پیش برای این سریال نوشته شده متاسف نیست.
    لیندلوف معتقد است که دو سال پیش هر چیزی که باید در داستان (مجموعه پیچیده لاست) به علاقمندان گفته میشد، گفته شده است و چیزی برای بازگوئی باقی نمانده است.
    ممکن است افرادی بوده باشند که پایان دیگری را برای داستان متصور میشدند. سریال به شکلی که دیدیم به پایان رسید هر چند که ساختن چنین سریالی که در صنعت سریال سازی شاهکار به حساب می آید همیشه دارای وضعیتهای پیچیده و خاصی است. مسلما از پایان چنین سریالی همه بینندگان راضی نخواهند شد. ممکن است که مواردی مانند نوع پرداخت به قهرمان داستان از دید من هم خوشایند نبوده باشد. با این حال در همان زمان مطمئن بودم که عده ای از این پایان ناراضی خواهند بود.

فایل پیوست 10230
    اما بزرگترین سوال همچنان به جای خود باقی است...

با این وجود آیا ممکن است لاست بازگردد؟

پاسخ لیندلوف به این سوال این است که هیچ چیز غیر ممکن نیست. اما او مانند جک علاقمند به بازگشت به این ماجرا نیست.
    لیندلوف در جمله ای هیجان انگیز میگوید: از نظر او جهان هنوز پایان لاست را ندیده است. اما او قصد مشارکت در ادامه این سریال را ندارد.
    با این که لیندلوف عنوان میکند که قصد مشارکت در چنین پروژه ای ندارد و با اینکه تمام حقوق و رایت سریال مربوط به ABC است اما علاقمند نیست که در صورت ادامه سازی شخص دیگری کنترل این پروژه (حلقه جادوئی) را بر عهده بگیرد.
    لیندلوف میگوید: با این که در حال حاضر قصدی برای درگیر شدن در پروژه استار ترک را دارم اما نمیخواهم که دست کس دیگری گمشده را لمش کند.

فایل پیوست 10231
    به نظر میرسد که فرهنگ این سریال به شکلی در حال بازسازی است و نقاطی در سریال نیاز به تغییر دارد و به همین دلیل ممکن است که در طی 10 تا 15 سال آتی این سریال ادامه پیدا کند. از طرفی پاسخ دادن به سوالات باقی مانده هوادارن را برای دیدن پاسخها وسوسه میکند و از طرفی هم احتمال ساخته شدن ادامه لاست با بازیگران متفاوت میرود که قطعا سبب مخالفتهائی در بین طرفداران سریال میشود، طرفدارانی که لاست را با حضور کاراکترهائی که در شش فصل گذشته در آن بوده اند دوست دارند.
    با این حال چنین ایده ای قطعا سبب ایجاد درآمدهای میشود که ایجاد انگیزه میکند. میتوان مطمئن بود که چنین ایده هم افرادی را جلب و افراد دیگری را ناراضی خواهد کرد.

ترجمه و بازنویسی FFKIA
    منبع: Seriable.com

چند کلمه در مورد این خبر ...

به توجه به نوع صحبتهای لیندلوف و لحن او این طور به نظر میرسد که صحبتهائی پیرامون ادامه سازی بر سریال لاست در بین است. اما این که این ادامه چگونه و به چه ترتیب خواهد بود بر همگان پوشیده است. قبلا هم ابراز علاقه هائی از طرف ماتیو فاکس و تری اوکوئین برای ادامه پیدا کردن لاست شده بود اما از طرف تهیه کنندگان و بل اخص ABC علاقه ای برای ادامه سازی نشان داده نمیشد. با این حال این گونه به نظر میرسد که بحث وارد فاز جدیدی شده است. هر چند که به این زودی ها نمیتوان امیدی به فصل هفتم داشت. اما همین امید هم در نوع خودش جالب است. بخصوص برای بنده که همواره اعتقاد داشتم که این سریال میتوانست به شکل بهتر و کامل تری به پایان برسد. خیلی از دوستان هم ممکن است با من هم عقیده باشند که گستره گی لاست بیش از این ها بود و برای پاسخ گوئی حتی دو فصل هم کم است.
    پیش از این در تاپیکهائی مانند نمونه های زیر به مواردی که ممکن است سبب ادامه دار شدن این سریال شود پرداخته بودیم.
    اکنون به نظر میرسد میتوان به شکل جدی تری به این مسئله پرداخت ...

نظر شما در این باره چیست؟
    آیا لاست ادامه خواهد داشت؟
    آیا به هر شکل با ادامه دادن این سریال موافقید؟ (حتی با وجود بازیگران جدید و جایگزین)

این مطلب و خبر تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.
    ویرایش توسط FFKIA : 05-04-2012 در ساعت 10:43
    .:Reza:., m_a1100, sara.v و 19 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,004 در 1,163 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

پاسخ : دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

نقل قول نوشته اصلی توسط 1CHAMPION نمایش پست ها
    علی چرا با این قاطعیت میگی شبکه abc ادامه لاست رو نمیسازه؟ آخه مگه تو مدیر شبکه abc هستی؟
    بزنم بترکی؟
    هروقت فلش فوروارد رو ادامه دادن,ادامه ای بر لاست هم میسازن
    کلا ABC احترام نمیذاره به بیننده هاش.بدون هیچ شکی میگم امیدوار نباش چون مدیرای این شبکه کلا دیوونه هستن حالا اگر مدیریت شبکه عوض شد یچیزی ولی فعلا همه چیز درباره ی لاست سرکاریه

4. # ADS

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
    هروقت فلش فوروارد رو ادامه دادن,ادامه ای بر لاست هم میسازن
    علی چه ربطی داره؟
    تو لاست رو با فلش فوروارد یکی میکنی؟
    خیلی باحالی
    بعدشم مصاحبه رو نخوندی؟گفته هیچ چیز غیرممکن نیست!
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

joker آواتار ها
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط 1CHAMPION نمایش پست ها
    علی چه ربطی داره؟
    تو لاست رو با فلش فوروارد یکی میکنی؟
    خیلی باحالی
    بعدشم مصاحبه رو نخوندی؟گفته هیچ چیز غیرممکن نیست!
    فلش فوروارد تو امریکا خیلی طرفدار داره.کلی کمپ زدن برای ساخته شدن فصل های بعدی ولی گوش مدیرا بدهکار نبود.
    مصاحبه کننده هم که گفتم یچیزی برای دل خودش گفته شبکه ادامه لاست رو نمیسازه و دوباره میگم:شاید بخوان یه سریال دیگه با بازیگرای دیگه بر اساس داستان اصلی سریال بسازن ولی غیرممکنه ادامه ای بر لاست ساخته بشه.حق پخش سریال برای abc است حالا هرکدوم از سازنده ها و بازیگر ها و... بخوان کار رو ادامه بدن تا شبکه نخواد نمیشه و مطمئنم شبکه نمیخواد ادامه ای بر لاست بسازه
    همینجا هم اعلام میکنم اگر ادامه ای بر لاست ساخته بشه از دنیای قهرمانی فیلم و سریال کناره گیری میکنم

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

فلش فوروارد تو امریکا خیلی طرفدار داره.کلی کمپ زدن برای ساخته شدن فصل های بعدی ولی گوش مدیرا بدهکار نبود.
    مصاحبه کننده هم که گفتم یچیزی برای دل خودش گفته شبکه ادامه لاست رو نمیسازه و دوباره میگم:شاید بخوان یه سریال دیگه با بازیگرای دیگه بر اساس داستان اصلی سریال بسازن ولی غیرممکنه ادامه ای بر لاست ساخته بشه.حق پخش سریال برای abc است حالا هرکدوم از سازنده ها و بازیگر ها و... بخوان کار رو ادامه بدن تا شبکه نخواد نمیشه و مطمئنم شبکه نمیخواد ادامه ای بر لاست بسازه
    همینجا هم اعلام میکنم اگر ادامه ای بر لاست ساخته بشه از دنیای قهرمانی فیلم و سریال کناره گیری میکنم
    علی جان فلش فوروارد با وجود تمام طرفداراش اما یک سریال محکوم به شکست بود.
    خیلی راحت سازندگان متوجه شدن که ایده پردازی برای ادامه داستان این سریال رو بدل به یک فرینج، سوپرنچرال و یا هیون دیگه میکنه. سریالهائی که دیگه زیبائی خاصی ندارند و فقط با ایده های فضائی ادامه پیدا میکردند. مشکلی که دقیقا ایونت هم بهش دچار شد.
    بحث هر چیزی ساخته شدن نیست. لاست میتونست ادامه پیدا کنه.
    همین الان هم میتونه. قبلا هم بین فصلهای مختلف لاست فاصله ای تا حد یکسال و یا یکسال و نیم بوجود اومده بود. پس چرا باید تعجب کرد؟
    فقط برای این که اسم اپیزود آخرش The End بود؟

به نظر من که لاست ناقص موند. خود لیندلوف هم تاکید میکنه که بینندگان پایان لاست رو ندیده اند! از این دیگه چه چیزی واضح تر؟
    ABC هم اگه رد پای پول را در این ادامه سازی ببینه میسازتش، مشکل فقط اینه که هنوز به این جمع بندی نرسیدن که ادامه این سریال درآمد زاست یا خیر ...

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

8. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,214 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    ABC هم اگه رد پای پول را در این ادامه سازی ببینه میسازتش، مشکل فقط اینه که هنوز به این جمع بندی نرسیدن که ادامه این سریال درآمد زاست یا خیر ...
    خاك... اه اه... همه چي رو پول مديريت ميكنه!!!

Skyfly آواتار ها
    وضعیت : Skyfly آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,547
    سپاس شده 7,228 در 1,439 پست
    یاد شده
    در 22 پست
    تگ شده
    در 778 تاپیک

من هم با فرید موافقم و فکر می کنم لاست به موقع تموم شد. درسته خیلی سئوالها بی جواب موند اما ساخت فصل جدید پاسخگوی این سئوالها نیست و البته ماندگاری سریال در ذهن هم به خاطر همین به جواب نرسیدن هاست.

joker آواتار ها
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ffkia نمایش پست ها
    علی جان فلش فوروارد با وجود تمام طرفداراش اما یک سریال محکوم به شکست بود.
    خیلی راحت سازندگان متوجه شدن که ایده پردازی برای ادامه داستان این سریال رو بدل به یک فرینج، سوپرنچرال و یا هیون دیگه میکنه. سریالهائی که دیگه زیبائی خاصی ندارند و فقط با ایده های فضائی ادامه پیدا میکردند. مشکلی که دقیقا ایونت هم بهش دچار شد.
    بحث هر چیزی ساخته شدن نیست. لاست میتونست ادامه پیدا کنه.
    همین الان هم میتونه. قبلا هم بین فصلهای مختلف لاست فاصله ای تا حد یکسال و یا یکسال و نیم بوجود اومده بود. پس چرا باید تعجب کرد؟
    فقط برای این که اسم اپیزود آخرش the end بود؟

به نظر من که لاست ناقص موند. خود لیندلوف هم تاکید میکنه که بینندگان پایان لاست رو ندیده اند! از این دیگه چه چیزی واضح تر؟
    abc هم اگه رد پای پول را در این ادامه سازی ببینه میسازتش، مشکل فقط اینه که هنوز به این جمع بندی نرسیدن که ادامه این سریال درآمد زاست یا خیر ...
    درباره ی فلش فوروارد با شما موافقم اما درباره ی لاست خیر
    لاست میتونست ادامه پیدا کنه و منم در این شکی ندارم اما الان وضعیت فرق میکنه.لاست از نظر داستان ناقص موند اما از نظر شبکه به اتمام رسید.همونطور که گفتم اگر سازنده ها و بازیگر ها و مردم هم بخوان کار ادامه پیدا کنه اگر شبکه نخواد ادامه پیدا نمیکنه.
    حالا چرا شبکه نخواد لاست ادامه پیدا کنه یکی از دلایش اینکه شبکه حرف زده یعنی گفته فصل 6 اخرین فصله دقیقا مثل داستان 24 که اونم کلی درامد داشت برای فاکس اما مدیرا احساس کردن کار باید تموم بشه و همین اتفاق هم افتاد.پول خیلی مهمه اما همه چیز نیست مدیران شبکه احساس کردن لاست باید تموم شه و این اتفاق افتاده و مطمئنا با همین مدیریت لاست ادامه پیدا نمیکنه مگر اینکه مدیران abc عوض بشن که اینم حالا حالا ها اتفاق نمیافته.
    از یه سمت دیگه هم مسئله همون پوله.اگر لاست ادامه پیدا کرد و کار ضعیف بود و طوری شد که درامد زدایی برای شبکه کم شد و بیننده ها هم ریختن اونوقت چی؟بودجه زیادی برای ادامه لاست لازمه و وقتی مطمئن نباشن بودجه که میذارن برمیگرده و سود هم میکنه لاست ساخته نخواهد شد.این اطمینان برای برگشت بودجه هم پیش نخواهد امد.باید لاست خدحافظی کرد و امیدی به ادامه اش نداشته باشید لاست برای شبکه پخش کننده اش تمام شد.من دو سالی هست پیگیر کارهای شبکات امریکایی هستم و از این حرفم مطمئنم با قاطعیت میگم لاست تمام شد

Unhealthy , Unclean
    Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

اوه ، چه خبر تکان دهنده ای

من به شخصه فکر نمیکنم که سریال ادامه پیدا کنه ، اولا به این دلیل که این اخبار همیشه دور و بر سریال های بزرگ بوده و میپیچیده ولی کمتر اتفاق افتاده که به واقعیت منجر بشه ، یکی دیگه از دلایل این هست که به نظر من لیندلوف از یه حقه رسانه ای استفاده کرده تا دوباره اسم خودش رو روی زبون ها بندازه و بتونه توجه ها رو به سوی خودش جلب کنه و طبیعتا توجه ها به سوی پروژه جدیدش ( استار ترک یا هر چیز دیگه ای ) جلب خواهد شد ، دلیل دیگه این هست که واقعا فکر نمیکنم بتونن سریالی به قدرت فصول قبلی بسازن و طبیعتا اینجوری استقبالی هم نمیشه و کم کم اسم "لاست" هم نابود میشه ، که در اینصورت یه ضرر بزرگ برای شبکه هم هست و هنوزم که هنوزه شبکه داره از طریق فروش Blu-Ray ها و طرق دیگه کسب درآمد میکنه از این برند پس فکر نمیکنم این ریسک رو بکنه ، همه اینها یه طرف ( چون صحبت های منطقی بودن ) ولی یه احساس قلبی بهم میگه و میخواد که ادامش ساخته بشه برای همین تو نظر سنجی بستگی دارد ، برادا () رو انتخاب کردم ...

اما در مورد مقایسه فلش فوروارد با لاست هم بگم که اصلا منطقی نیست ، به قول فرخ فلش فوروارد محکوم به شکست بود ، یه سیر کاملا نزولی از قسمت 9 به بعد مشاهده شد که تا آخر هم نتونستن ترمیمش کنن و آخر سر هم با کمترین استقبال کنسل شد ، ولی لاست بر عکس فلش فوروارد کاملا توی اوج تموم شد و سوال های زیادی رو به جا گذاشت ولی خیلی ها منجمله خود من قسمت های پایانی فلش فوروارد رو به زور دیدن ، پس اصلا منطقی نیست مقایسه اینا ...

شاد و سر افراز باشین
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

13. کاربر روبرو از پست مفید Mr Shinoda سپاس کرده است .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

درباره ی فلش فوروارد با شما موافقم اما درباره ی لاست خیر
    لاست میتونست ادامه پیدا کنه و منم در این شکی ندارم اما الان وضعیت فرق میکنه.لاست از نظر داستان ناقص موند اما از نظر شبکه به اتمام رسید.همونطور که گفتم اگر سازنده ها و بازیگر ها و مردم هم بخوان کار ادامه پیدا کنه اگر شبکه نخواد ادامه پیدا نمیکنه.
    حالا چرا شبکه نخواد لاست ادامه پیدا کنه یکی از دلایش اینکه شبکه حرف زده یعنی گفته فصل 6 اخرین فصله دقیقا مثل داستان 24 که اونم کلی درامد داشت برای فاکس اما مدیرا احساس کردن کار باید تموم بشه و همین اتفاق هم افتاد.پول خیلی مهمه اما همه چیز نیست مدیران شبکه احساس کردن لاست باید تموم شه و این اتفاق افتاده و مطمئنا با همین مدیریت لاست ادامه پیدا نمیکنه مگر اینکه مدیران abc عوض بشن که اینم حالا حالا ها اتفاق نمیافته.
    از یه سمت دیگه هم مسئله همون پوله.اگر لاست ادامه پیدا کرد و کار ضعیف بود و طوری شد که درامد زدایی برای شبکه کم شد و بیننده ها هم ریختن اونوقت چی؟بودجه زیادی برای ادامه لاست لازمه و وقتی مطمئن نباشن بودجه که میذارن برمیگرده و سود هم میکنه لاست ساخته نخواهد شد.این اطمینان برای برگشت بودجه هم پیش نخواهد امد.باید لاست خدحافظی کرد و امیدی به ادامه اش نداشته باشید لاست برای شبکه پخش کننده اش تمام شد.من دو سالی هست پیگیر کارهای شبکات امریکایی هستم و از این حرفم مطمئنم با قاطعیت میگم لاست تمام شد
    علی جان حرفت از دید منطقی درسته اما قطعیت نداره.
    همیشه ممکنه که به دلیل کسب درآمد بیشتر و همچنین دیده شدن اشتیاق برای پایان داستان یک سریال ادامه پیدا کنه.
    درآمد کانالی مثل abc در مورد لاست فقط و فقط از جهت تبلیغاته. همین الان هم فصلی جدید از لاست بالای 6 میلیون بیننده خواهد داشت. این بیننده از سرانه خیلی از کانالهای در حال پخش بیشتر خواهد بود.
    مسئله این نیست که کمپانی بیخود و بیجهت قصد داشت داستان تموم بشه. مسئله اینه که حس میکرد بیننده داره از دست میره و چیز جذابی هم در کار نیست. در صورتی که فصلی جدید در کار باشه (که البته فقط در حد احتمال ممکنه) با داستانی نبوغ آمیز و با کشش بالا میتونه موفق بشه. در صورتی که چنین داستانی در کار باشه حتی کمپانی هم به ادامه سازی علاقمند خواهد بود.
    اما این رو نمیتونم قبول کنم که به دلیل این که کمپانی حرف زده دیگه سریالی رو ادامه نمیده. این مسئله نه درباره لاست و نه درباره هیچ چیز دیگه ای نمیتونه منطقی باشه.
    ضمن این که از حدود فصل چهارم لاست در سال 2008 بنده هم پیگیر سریالها و برنامه ریزی کانالهای تلویزیونی بوده ام. اما هیچ وقت حس نکردم که اگه درآمد در میون باشه کانال رو حرف خودش خواهد ایستاد.

به هر حال این خبر و اخبار نظیر اون برای این به وجود میان که یک حس رو زنده نگه دارند. این که ممکنه ... ممکنه لاست ادامه داشته باشه. اگه خود لیندلوف هم کاملا مطمئن بود هیچ وقت مصاحبه نمیکرد. چون هر کلمه درباره چیزی که تموم شده و رفته یعنی امیدی برای ادامه داستان.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

joker آواتار ها
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

درآمد کانالی مثل abc در مورد لاست فقط و فقط از جهت تبلیغاته. همین الان هم فصلی جدید از لاست بالای 6 میلیون بیننده خواهد داشت. این بیننده از سرانه خیلی از کانالهای در حال پخش بیشتر خواهد بود.
    بله بیشتر خواهد بود اما اصلا کافی نیست.امسال سریال هایی که زیر 8 میلیون بیننده داشته باشه در خطر کنسلی بوده اند و درامد اکثر شبکات کابلی هم بر اساس تبلیغاته.این تعداد بیننده برای شبکه یabc کافی نیست.مثلا شبکه cw به 3 تا 4 میلیون بیننده راضی است اما abc تا 9 میلیون هم راضی نخواهد بود
    مسئله این نیست که کمپانی بیخود و بیجهت قصد داشت داستان تموم بشه. مسئله اینه که حس میکرد بیننده داره از دست میره و چیز جذابی هم در کار نیست. در صورتی که فصلی جدید در کار باشه (که البته فقط در حد احتمال ممکنه) با داستانی نبوغ آمیز و با کشش بالا میتونه موفق بشه. در صورتی که چنین داستانی در کار باشه حتی کمپانی هم به ادامه سازی علاقمند خواهد بود.
    مسئله همین از دست دادن بیننده است شبکه حس کرده بیننده داره کم میشه و خواسته که کار تموم شه حالا الان با سال گذشته چه فرقی کرده؟شبکه مطمئن شده که لاست کلی بیننده جذب میکنه؟خوب نه خودتون هم اشاره کردید بیننده داشته میریخته و برای شبکه اصلا چیز خوبی نبوده به همین دلیل کار رو تموم کردن.الانم اگر داستان عالی برای فصل بعد لاست نوشته بشه چون شبکه مطمئن نیست میزان بیننده ها پایدار میمونه پس ریسک نمیکنه که لاست رو دوباره بسازه و کلی بودجه صرف کار کنه و جدول پخشش رو هم تغییر بده به همین دلیله که میگم لاست ادامه نداره.
    اما این رو نمیتونم قبول کنم که به دلیل این که کمپانی حرف زده دیگه سریالی رو ادامه نمیده. این مسئله نه درباره لاست و نه درباره هیچ چیز دیگه ای نمیتونه منطقی باشه.
    ضمن این که از حدود فصل چهارم لاست در سال 2008 بنده هم پیگیر سریالها و برنامه ریزی کانالهای تلویزیونی بوده ام. اما هیچ وقت حس نکردم که اگه درآمد در میون باشه کانال رو حرف خودش خواهد ایستاد.
    اصل کار تمدید و کنسل شدن درامده.شبکه حس کرده لاست سودی که ازش انتظار میره رو نداره پس کار ادامه پیدا نکرده الانم وضعیت همونه abc یک سریال با بودجه کمتر نسبت به لاست میسازه و حتی شاید سود کمتری نسبت به لاست هم بدست بیاره اما برای اون سریال راضی کنندست.
    تازمانی که از سود اوری زیاد لاست مطمئن نشن این کار ادامه نخواهد داشت چون همین الان هم سریال هایی با سوداوری زیادی دارند
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

16. کاربر روبرو از پست مفید joker سپاس کرده است .

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)