مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!! - صفحه 4

نمایش نتایج نظرسنجی: آیا علاقمند به ساخته شدن فصل جدیدی از لاست هستید؟

رأی دهندگان
63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلـــــه... ما باید برگردیـــــــــــــم!!

28 44.44%
  • بستگی دارد، برادا...

9 14.29%
  • نــــــــــــــــــــــــ ــــــه!!

26 41.27%
صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 61

موضوع: دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

این مطلب و خبر تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.

فایل پیوست 10229
    دو سال از پایان فصل ششم سریال درام برجسته ABC (لاست) گذشته است. دو سالی که نوعی سلطنت بر عرصه کانالهای تلویزیونی برای لاست و کانال ABC به حساب می آمد.
    دیمن لیندلوف یکی از سازندگان اصلی این سریال (با همراهی جی جی آبرامز و جفری لایبر) معتقد است که لاست هر آنچه میباید را در مورد لاست به مردم جهان نمایش داده است.
    با پایان سریال لاست در سال 23 می 2010 و همچنین بخش اضافه پایانی آن که در 24 آگوست 2010 پخش گردید تنها نیمی از بینندگان این سریال از پایان آن راضی شدند و نیمی دیگر همچنان معتقدند که این سریال با ضعفهای متعدد و ناگفته های بسیار به پایان رسیده است و از این بابت خرسند نیستند.
    دیمن لیندلوف که در حاشیه گردهمائی سرگرمی و تکنولوژی صحبت میکرد گفت که به هیچ عنوان از پایانی که دو سال پیش برای این سریال نوشته شده متاسف نیست.
    لیندلوف معتقد است که دو سال پیش هر چیزی که باید در داستان (مجموعه پیچیده لاست) به علاقمندان گفته میشد، گفته شده است و چیزی برای بازگوئی باقی نمانده است.
    ممکن است افرادی بوده باشند که پایان دیگری را برای داستان متصور میشدند. سریال به شکلی که دیدیم به پایان رسید هر چند که ساختن چنین سریالی که در صنعت سریال سازی شاهکار به حساب می آید همیشه دارای وضعیتهای پیچیده و خاصی است. مسلما از پایان چنین سریالی همه بینندگان راضی نخواهند شد. ممکن است که مواردی مانند نوع پرداخت به قهرمان داستان از دید من هم خوشایند نبوده باشد. با این حال در همان زمان مطمئن بودم که عده ای از این پایان ناراضی خواهند بود.

فایل پیوست 10230
    اما بزرگترین سوال همچنان به جای خود باقی است...

با این وجود آیا ممکن است لاست بازگردد؟

پاسخ لیندلوف به این سوال این است که هیچ چیز غیر ممکن نیست. اما او مانند جک علاقمند به بازگشت به این ماجرا نیست.
    لیندلوف در جمله ای هیجان انگیز میگوید: از نظر او جهان هنوز پایان لاست را ندیده است. اما او قصد مشارکت در ادامه این سریال را ندارد.
    با این که لیندلوف عنوان میکند که قصد مشارکت در چنین پروژه ای ندارد و با اینکه تمام حقوق و رایت سریال مربوط به ABC است اما علاقمند نیست که در صورت ادامه سازی شخص دیگری کنترل این پروژه (حلقه جادوئی) را بر عهده بگیرد.
    لیندلوف میگوید: با این که در حال حاضر قصدی برای درگیر شدن در پروژه استار ترک را دارم اما نمیخواهم که دست کس دیگری گمشده را لمش کند.

فایل پیوست 10231
    به نظر میرسد که فرهنگ این سریال به شکلی در حال بازسازی است و نقاطی در سریال نیاز به تغییر دارد و به همین دلیل ممکن است که در طی 10 تا 15 سال آتی این سریال ادامه پیدا کند. از طرفی پاسخ دادن به سوالات باقی مانده هوادارن را برای دیدن پاسخها وسوسه میکند و از طرفی هم احتمال ساخته شدن ادامه لاست با بازیگران متفاوت میرود که قطعا سبب مخالفتهائی در بین طرفداران سریال میشود، طرفدارانی که لاست را با حضور کاراکترهائی که در شش فصل گذشته در آن بوده اند دوست دارند.
    با این حال چنین ایده ای قطعا سبب ایجاد درآمدهای میشود که ایجاد انگیزه میکند. میتوان مطمئن بود که چنین ایده هم افرادی را جلب و افراد دیگری را ناراضی خواهد کرد.

ترجمه و بازنویسی FFKIA
    منبع: Seriable.com

چند کلمه در مورد این خبر ...

به توجه به نوع صحبتهای لیندلوف و لحن او این طور به نظر میرسد که صحبتهائی پیرامون ادامه سازی بر سریال لاست در بین است. اما این که این ادامه چگونه و به چه ترتیب خواهد بود بر همگان پوشیده است. قبلا هم ابراز علاقه هائی از طرف ماتیو فاکس و تری اوکوئین برای ادامه پیدا کردن لاست شده بود اما از طرف تهیه کنندگان و بل اخص ABC علاقه ای برای ادامه سازی نشان داده نمیشد. با این حال این گونه به نظر میرسد که بحث وارد فاز جدیدی شده است. هر چند که به این زودی ها نمیتوان امیدی به فصل هفتم داشت. اما همین امید هم در نوع خودش جالب است. بخصوص برای بنده که همواره اعتقاد داشتم که این سریال میتوانست به شکل بهتر و کامل تری به پایان برسد. خیلی از دوستان هم ممکن است با من هم عقیده باشند که گستره گی لاست بیش از این ها بود و برای پاسخ گوئی حتی دو فصل هم کم است.
    پیش از این در تاپیکهائی مانند نمونه های زیر به مواردی که ممکن است سبب ادامه دار شدن این سریال شود پرداخته بودیم.
    اکنون به نظر میرسد میتوان به شکل جدی تری به این مسئله پرداخت ...

نظر شما در این باره چیست؟
    آیا لاست ادامه خواهد داشت؟
    آیا به هر شکل با ادامه دادن این سریال موافقید؟ (حتی با وجود بازیگران جدید و جایگزین)

این مطلب و خبر تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.
    ویرایش توسط FFKIA : 05-04-2012 در ساعت 09:43
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

لاست یه چیز دیگری بود..برای من لاست زندگی بود.اون 40 دقیقه اپیزود نگاه کردناش رو هرگز فراموش نمیکنم با چه هیجان و جذابیتی نگاه میکردم.
    اما اینم باید در نظر بگیریم فرخ جان همه مثل من و تو و بقیه بچه هایی که لاست براشون زندگی بوده نیستند.
    مثلا من 2 تا دوست دارم فصل 1 لاست رو تا نصف دیدن گفتند چرت بوده...اصلا چرت باورت میشه؟و یادت باشه اون زمان یکی لاست بود یکی فرار از زندان یکی سریال 24 که سر زبون ها بود.و بیشتر دوستام طرفدار فرار از زندان بودند و به قوله خودشون در برابر لاست یک سر و گردن بالاتره.
    من هرچقدر تلاش کردم بقبولمشون لاست کجا هو و این کجا هو بقیه کجا هیچی!!!!
    این خبر فقط طرفداران 2 آتیشه لاستی مثل ما ها رو به هیجان میاره.
    من یکی که خیلی الان خوشحال شدم لاست قراره ادامه پیدا کنه یک روزی.
    واقعا چقدر زیبا میشه اون زمانی که مثلا 10 سال دیگه بگیریم یهو لاست ادامه پیدا میکنه نشستی رو کاناپه مبل خونت با یه لیوان چایی داغ داری فصل 7 لاست رو میبینی...بعد یه فلش بک میزنی به 15 سال قبلش یاد دوران الان میوفتی که چقدر تو دوران نوجونی یا جوونی بهت خوش میگذشت و اونجا بهت حس نوستالوژی دست میده باور نکردنیه...
    یعنی همین الان به حرفایی که زدم فکر کن..من چقدر احساساتی شدم الان نه؟اما خدایی قبول داری حرفمو؟چه زمان خوبی میشه اگر اینشکلی بشه که میگم

4. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

5. # ADS

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,252
    سپاس شده 4,260 در 923 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

به نظر من هم نباید برگرده!!!
    آخه الان رو نگاه کنید، چیه لاست برامون جذابه ؟ پیرامون چیش حرف می زنیم ؟؟ هنوز هم کلی معما و خاطره و داستان داریم و یک پایان یک طوری...!!
    اگه اینطوری تموم نشده بود و به همه معماها و ... جواب داده میشد واقعا الان اینهمه برامون مهم بود که هنوزم که هنوزه در موردش فکر کنیم و همه صحنه هاش رو به یاد بیاریم و در موردش بحث کنیم ؟؟
    مثلا این فرار از زندان رو مثال می زنم که تموم شد! با وجود اینکه خدایی سریال قشنگی بود ولی بعد از تموم شدنش واقعا هیچ کس هیچ فکری در موردش نمی کنه ! فقط وقتی اسمش میاد میگن آره خوب بود یا مثلا دکستر که فرخ جان مثال زد یا ....
    من هم بدم نمیاد سریال معما هاش حل می شد و فصل ششم رو اینطوری مفتضحانه تموم نمی کردن! ولی همین پایان هست که باعث میشه هنوز بهش فکر کنیم و تویه ذهنمون باشه.
    به نظرم اگر هم ادامه پیدا کنه این سریال که فکر نمی کنم ولی دیگه اون جذابیت رو نداره! با فرید هم کاملا موافقم که همون اول اون مثال قشنگ رو زد! من دلم می خاد باز بازی مارادونا رو ببینم ولی الان اگه بیاد بازی کنه چی میشه ؟؟

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط SovRan نمایش پست ها
    به نظر من هم نباید برگرده!!!
    آخه الان رو نگاه کنید، چیه لاست برامون جذابه ؟ پیرامون چیش حرف می زنیم ؟؟ هنوز هم کلی معما و خاطره و داستان داریم و یک پایان یک طوری...!!
    اگه اینطوری تموم نشده بود و به همه معماها و ... جواب داده میشد واقعا الان اینهمه برامون مهم بود که هنوزم که هنوزه در موردش فکر کنیم و همه صحنه هاش رو به یاد بیاریم و در موردش بحث کنیم ؟؟
    مثلا این فرار از زندان رو مثال می زنم که تموم شد! با وجود اینکه خدایی سریال قشنگی بود ولی بعد از تموم شدنش واقعا هیچ کس هیچ فکری در موردش نمی کنه ! فقط وقتی اسمش میاد میگن آره خوب بود یا مثلا دکستر که فرخ جان مثال زد یا ....
    من هم بدم نمیاد سریال معما هاش حل می شد و فصل ششم رو اینطوری مفتضحانه تموم نمی کردن! ولی همین پایان هست که باعث میشه هنوز بهش فکر کنیم و تویه ذهنمون باشه.
    به نظرم اگر هم ادامه پیدا کنه این سریال که فکر نمی کنم ولی دیگه اون جذابیت رو نداره! با فرید هم کاملا موافقم که همون اول اون مثال قشنگ رو زد! من دلم می خاد باز بازی مارادونا رو ببینم ولی الان اگه بیاد بازی کنه چی میشه ؟؟
    یحیی آخه این چه استدلالیه؟!!!!!!!
    مثل این میمونه که بگیم اگه دیوانه از قفس پرید افتضاح تموم میشد الان بیشتر محبوب بود. یا پدرخوانده!
    وقتی یک اثری قئی و خوب به پایان برسه موندگار میشه یا با مشکلات و ناهنجاری های مختلف؟
    به نظر من دلیل این که در مورد لاست بحث میشه اینه که جای بحث داره و معماهای داستان طوری بود که بحث برانگیز بود.
    مثلا در مورد فرار از زندان چه بحثی ممکنه بشه؟
    چه معمای لاینحلی داشت؟
    24 چطور؟
    هر کدوم رو انقدر همه جا نشون دادن که دیگه از صفر تا صدش رو همه از بر شدن. همون بار اول هم چیز پیچیده ای نداشت.

مثال بازی مارادونا هم اصلا در این جا مصداق نداره.
    اما مصداقش اینه که میگفتیم اگه مارادونا جام جهانی 94 محروم نمیشد چقدر عالی تر میشد.
    الان میبینیم که خیلی از فیلمهای دنباله دار هم مانند جنگهای ستاره ای بعد از 30 ساز ادامه دار شدن و اتفاقا خیلی هم استقبال شد. یا حتی ایندیانا جونز.

به نظر من جای ادامه هست. هنوز هم بازیگران فیلم 2 سال بیشتر پیر نشدن و هنوز تا 10 سال دیگه هم خیلی وضعیتشون فرق نخواهد کرد.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

8. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

نه من نمي پذيرم كه جذابيت لاست فقط معماهاش بود. لاست فضاي زيبايي داشت، همه شخصيتهاش دوست داشتني و عزيز بودن و دنياي جديدي به روي ما باز ميكرد.
    لاست مثل برزخ بود، يه دنياي ديگه كه وقتي توش بودي از زندگي خودت فارغ بودي و همين بيشتر جذابش ميكرد. گرچه معماهاش هم بر جذابيتش مي افزود.

مثلا این فرار از زندان رو مثال می زنم که تموم شد! با وجود اینکه خدایی سریال قشنگی بود ولی بعد از تموم شدنش واقعا هیچ کس هیچ فکری در موردش نمی کنه ! فقط وقتی اسمش میاد میگن آره خوب بود یا مثلا دکستر که فرخ جان مثال زد یا ..
    نه الان اين قياس مناسبي نبود. اصلا از يك جنس نيستند كه بخواي با هم مقايسه اشون كني.
    من كساني رو هم ميشناسم كه فرار اززندان رو مي پسنديدن ولي لاست رو نه، چرا؟ چون لاست مجبورشون ميكرد فكر كنند و اونا اينو اصلا دوست نداشتند. به قول خودشون لاست سريال سختي بود!!
    چرا بعد دو سال هنوز در مورد لاست حرف ميزنيم چون دنياي متفاوتي داشت. چون سرشار از ناگفته ها بود و چون خاص و سخت بود.
    من معتقدم لاست يك شاهكار بود... يك سريال تلويزيوني شاهكار كه ميتونه اسمش در كنار بهترينها ثبت بشه...
    و اين مديون نويسنده اصلي اين سرياله كه اين خط زيبا رو ساخت و بهش پرداخت.

دوباره خواهيم روييد...

10. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .

SovRan آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها

یحیی آخه این چه استدلالیه؟!!!!!!!
    مثل این میمونه که بگیم اگه دیوانه از قفس پرید افتضاح تموم میشد الان بیشتر محبوب بود. یا پدرخوانده!
    وقتی یک اثری قئی و خوب به پایان برسه موندگار میشه یا با مشکلات و ناهنجاری های مختلف؟
    به نظر من دلیل این که در مورد لاست بحث میشه اینه که جای بحث داره و معماهای داستان طوری بود که بحث برانگیز بود.
    مثلا در مورد فرار از زندان چه بحثی ممکنه بشه؟
    چه معمای لاینحلی داشت؟
    24 چطور؟
    هر کدوم رو انقدر همه جا نشون دادن که دیگه از صفر تا صدش رو همه از بر شدن. همون بار اول هم چیز پیچیده ای نداشت.

مثال بازی مارادونا هم اصلا در این جا مصداق نداره.
    اما مصداقش اینه که میگفتیم اگه مارادونا جام جهانی 94 محروم نمیشد چقدر عالی تر میشد.
    الان میبینیم که خیلی از فیلمهای دنباله دار هم مانند جنگهای ستاره ای بعد از 30 ساز ادامه دار شدن و اتفاقا خیلی هم استقبال شد. یا حتی ایندیانا جونز.

به نظر من جای ادامه هست. هنوز هم بازیگران فیلم 2 سال بیشتر پیر نشدن و هنوز تا 10 سال دیگه هم خیلی وضعیتشون فرق نخواهد کرد.
    اول اینکه من فرار از زندان رو مثال زدم چون هرکی رو می بینی دیده سریال رو !!! و هم اینکه محبوب بود...
    خب درسته جای بحث داره ولی وقتی جواب همه بحث ها رو دادن دیگه باز هم جای بحث براش می مونه ؟؟

ببین در کل من میگم که وقتی یک معما داریم اگه 10 سال هم کسی نتونسته باشه حلش کنه باز هم می تونه در موردش با بقیه حرف بحث کنه و هر کسی نظر خودش رو داشته باشه.
    ولی وقتی حل شد چیزی برا گفتن براش باقی می مونه ؟؟
    اصلا حالا جدا از همه این حرف ها ! اگه یک سریال در همین سطح پخش بشه کسی دیگه دنبال لاست رو می گیره ؟؟
    شما خودت داری میگی کل این سریال ها رو چقدر دیدی و چرت بودن! اگه نبودن اینقدر دنبال ماجرا لاست بودی ؟؟

Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,778
    سپاس شده 2,940 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

به نظرم که امکان ادامه این سریال در حد 5% هم نیست با توجه به اینکه اکثر تیم لاست در حال انجام پروژه های دیگری هستند که خیلی سخت بتونند دوباره با لاست درگیر بشوند.
    ولی در کل به نظرم تمام فصل های لاست عالی بود ولی فصل اخری که ساخته شد همون مصداق اب بستن به سریال بود و فقط می خواستند یه جوری تمومش کنند. کلی سوال باقی موند که حتی مجبور به ساخت یک تکه چند دقیقه ای جداگانه کردند که به سوالات جواب بده که واقع این کار ضعف بزرگ فصل اخرش را نشون می داد که خودش نتونسته بود خودش را تموم کنه.
    با این حال به نظر می رسه لاست دیگه چیزی برای گفتن نداره همونظور که دو فصل پایانی 24 تکرار مکررات بود و کسل کننده و باعث پایین آوردن کلاس کار شد.

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

اول اینکه من فرار از زندان رو مثال زدم چون هرکی رو می بینی دیده سریال رو !!! و هم اینکه محبوب بود...
    خب درسته جای بحث داره ولی وقتی جواب همه بحث ها رو دادن دیگه باز هم جای بحث براش می مونه ؟؟

ببین در کل من میگم که وقتی یک معما داریم اگه 10 سال هم کسی نتونسته باشه حلش کنه باز هم می تونه در موردش با بقیه حرف بحث کنه و هر کسی نظر خودش رو داشته باشه.
    ولی وقتی حل شد چیزی برا گفتن براش باقی می مونه ؟؟
    اصلا حالا جدا از همه این حرف ها ! اگه یک سریال در همین سطح پخش بشه کسی دیگه دنبال لاست رو می گیره ؟؟
    شما خودت داری میگی کل این سریال ها رو چقدر دیدی و چرت بودن! اگه نبودن اینقدر دنبال ماجرا لاست بودی ؟؟
    بازم منطقی نیست. یعنی یک مجموعه ای بیاد معما طرح کنه و هیچ کدوم رو جواب نده که بعدا همه تو خاطرشون بمونه؟
    من در مورد فیلمها مثال زدم برات. اگه این طوری بود الان هیچ کدوم از مجموعه های شرلوک هولمز و پورارو و مارپل و بقیه نباید تو ذهن مردم میموند.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

14. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

SovRan آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها

بازم منطقی نیست. یعنی یک مجموعه ای بیاد معما طرح کنه و هیچ کدوم رو جواب نده که بعدا همه تو خاطرشون بمونه؟
    من در مورد فیلمها مثال زدم برات. اگه این طوری بود الان هیچ کدوم از مجموعه های شرلوک هولمز و پورارو و مارپل و بقیه نباید تو ذهن مردم میموند.
    نه اینکه جواب نده!! الان معماهای لاست رو هرکسی می تونه با برداشت های خودش جواب بده!
    خب الان مثلا شما یک خاطره از شرلوک هلمز یا پوآرو یا مارپل تعریف کن ؟! یکی از معما هاش رو بگو یک قسمتش که تو خاطرات مونده رو تعریف کن!
    خاطره ای که از شرلوک هلمز مونده یا از خانوم مارپل چیزی نیست که از لاست مونده باشه! یا معماهای اونها به لاست شبیه باشه. هرکدوم تو هر قسمت یک اتفاق می افتاد و جواب می دادند.
    الان یکی که هیچ کدوم رو ندیده بیار براش شرلوک هلمز بزار و بعدش براش منتالیست هم بزار !!!!
    بعد از هر کدوم چی میگه ؟؟
    آخر سر هم لاست رو براش بزاری ببینه...غیر اینه که حداقل حداقل 2 هفته ذهنش درگیره ؟؟ حالا بعدش بماند. ولی اگه اومدیم و مثل بقیه تمومش کردیم چی ؟؟ باز هم درگیر می مونه ؟
    منم قبول دارم فصل 6 لاست و پایانش خیلی آبکی بود چون مثل این بود که یک هواپیما اوج بگیره بعد یهو فرتی با کله بیا پائین که بشینه! معلومه که میخوره زمین!
    2 سال پیش نباید اینطوری تمومش می کردن ولی الان ساختنش هیچ کمکی نمی کنه

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نه اینکه جواب نده!! الان معماهای لاست رو هرکسی می تونه با برداشت های خودش جواب بده!
    خب الان مثلا شما یک خاطره از شرلوک هلمز یا پوآرو یا مارپل تعریف کن ؟! یکی از معما هاش رو بگو یک قسمتش که تو خاطرات مونده رو تعریف کن!
    خاطره ای که از شرلوک هلمز مونده یا از خانوم مارپل چیزی نیست که از لاست مونده باشه! یا معماهای اونها به لاست شبیه باشه. هرکدوم تو هر قسمت یک اتفاق می افتاد و جواب می دادند.
    الان یکی که هیچ کدوم رو ندیده بیار براش شرلوک هلمز بزار و بعدش براش منتالیست هم بزار !!!!
    بعد از هر کدوم چی میگه ؟؟
    آخر سر هم لاست رو براش بزاری ببینه...غیر اینه که حداقل حداقل 2 هفته ذهنش درگیره ؟؟ حالا بعدش بماند. ولی اگه اومدیم و مثل بقیه تمومش کردیم چی ؟؟ باز هم درگیر می مونه ؟
    منم قبول دارم فصل 6 لاست و پایانش خیلی آبکی بود چون مثل این بود که یک هواپیما اوج بگیره بعد یهو فرتی با کله بیا پائین که بشینه! معلومه که میخوره زمین!
    2 سال پیش نباید اینطوری تمومش می کردن ولی الان ساختنش هیچ کمکی نمی کنه
    از بد شانسی تو من بیشتر داستانهای شرلوک هولمز یادمه.
    مترجم یونانی رو بگم یا مجرد شایسته رو؟
    معمای باسکرویل رو بگم که سگ رو به فسفر آغشته میکرد تا با ترسوندن و کشتن فامیلا ارث پدری و بدست بیاره یا از تنگه وحشت بگم که طرف تو آمریکا عضو یک انجمن بود و اومده بودن ازش انتقام بگیرن یا از انجمن مو قرمز ها بگم که یکی از طرح های موریارتی بود برای خالی کردن یک بانک.

یا قتل در قطار سریع السیر شرق رو بگم که پوارو کشف کرد که 12 نفر برای کشتن یک قاتل و دزد بچه خانواده آرمسترانگ جمع شده بود. یا یک، دو، سکک کفشم و ببند که باز یک برنامه بود برای بدست آوردن ارث و یا ...
    یحیی جان اینها به این خاطر تو یاد آدم میمونه که زیبا بود و معماهای قشنگ و حل قشنگی داشت. نه به این خاطر که معماهاش حل نمیشد.

بعد نگفتی که واسه کسی که منتالیست بذاری و شرلوک هولمز چی میگه!
    به نظر من میگه که شرلوک هولمز رو بیشتر دوست داشتم چون هم معماهاش خوب حل میشه و هم معلومه فکر پشتش بوده.

ما به نوع فکر و طرز تفکر دقیق و مرتب احترام میذاریم نه به گیجی و گنگی و بلاتکلیف بودن داستان!
    الان میگی که معماها رو هر کس میتونه برای خودش با برداشت خودش جواب بده.
    واقعا این طوری فکر میکنی؟

اگه اینی که میگی باشه که دیگه میشه مسابقه تلویزیونی و یک جایزه هم براش میذارن. یک معما طرح میکنند و هر کی هر طور دوست داشت جواب میده.
    یا این که میشه همون تاپیک خودمون که یکی یک داستان رو شروع میکنه و همه با هم ادامه میدیم.

این دیگه اسمش سریال نمیشه!!

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

17. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

ای بابا حالا نه به داره نه به باره ،اسمش علی ماندگاره
    بزارین این بی پدر مادر ها ی شبکه ها و تولیدات و افرادی که بخاطر پول یک کاری میکنند بببینیم سریال رو میسازند یا نه.بعد هر وقت ساختند تاپیک میزنیم کی موافق این حرکت بود کی نبود.
    بعدشم هر وقت درست شد یه تاپیک دیگه میزنیم آیا فصل 7 به خوبی فصل های قبل (به غیر از 6) بود؟...
    هنوز یارو لیندلف گفته احتمال داره ،شاید،امکانش هست از این جور حرف ها داره میزنه و هوز هیچ منبع دیگری از شروع ساخت در سال معینی حرفی نزده یعنی در کل تا 2 سال دیگر به صورت قطعی پخش نمیشه فعلا...
    بزارین بیاد عزیزان من...یحیی این قدر منفی فکر نکن عزیزم..همین لاست بود که تو الان شدی دوست همه ما ار نبود هیچ زمان ما همدیگر رو نمیشناختیم
    پس بیا در باره این سریال یک استثنا در نظر بگیر اگر با هر طرز و تفکر منفی به این سریال نگاه میکنی فقط بگو بخودت بزار ادامه پید کنه اصلا با شکست تجاری و مفهومی روبه رو میشه...اما لاست هستش.لاست بیشتر از یک سریال برای ما ها معنی داره...فکر میکنی من شروع دوباره لاست رو برای محتواش میخوام؟(خودم اینطوریم)نه باور کنید من لاست رو برای این میخوام که قسمتی از زندگیم بوده و الان رو به فراموشی سپرده شده دوباره بازگرده...

و از همه مهمتر در میان این همه سریال ها...که داره پخش میشه جای یک ابر سریال خالیست.
    مثال فوتبالی میزنید معمولا تو این تاپیک....که اگر مارادونا بیاد خوبه اما الان دیگه دیره...خوب بزارید منم مثال بزنم شاید کمی کمک کنه

توی دنیای الان فوتبال یک چیزی کم داره...اون وسط ..کسی که حتی در همین الان هم نمیشه در حد و اندازه اش پیدا کرد.
    زیدان...بگیم ژاوی...بگیم اینیستا بگیم دیگو سیلوا...اینا تو اوجشون تو اون وسط اما زیدان میشه؟نه؟
    در ایران مثال بزنمت برات...تو پرسپولیس...این همه جوون داره بازی میکنه...اما علی کریمی با 35 سال سن حتی جنازشم از همه این بازیکنا بهتر بازی میکنه و جمله دود از کنده بلند میشه کاملا صدق میکنه.
    و حتی استقلال...ببینید از وقتی مجیدی رفت تو یک دوره زمانی استقلال نابود شد.نیم فصل دوم که اصلا هیچی...هیچ کسی نتونست جای مجیدی رو پر کنه.
    تو خارج هم همینطور...رفتی مارادونا رو مثال میزنید که الان وزنش اندازه وزن رضا زادست؟و به سبک امریکایی ها ماری جوانا تفریحشه؟
    یکم تو زدن مثال زدن انصاف داشته باشید.لاست مگه برای دوران کلاسیک سینما و تلویزیونه؟تو دهه 2000 بود دیگه!!!!..

پ-ن:
    دیگه گفتم باید یه چیزی بگم نتونستم صبر پیشه کنم
    ویرایش توسط Anti Trust : 05-05-2012 در ساعت 16:10

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)