مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!! - صفحه 5

نمایش نتایج نظرسنجی: آیا علاقمند به ساخته شدن فصل جدیدی از لاست هستید؟

رأی دهندگان
63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلـــــه... ما باید برگردیـــــــــــــم!!

28 44.44%
  • بستگی دارد، برادا...

9 14.29%
  • نــــــــــــــــــــــــ ــــــه!!

26 41.27%
صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

این مطلب و خبر تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.

فایل پیوست 10229
    دو سال از پایان فصل ششم سریال درام برجسته ABC (لاست) گذشته است. دو سالی که نوعی سلطنت بر عرصه کانالهای تلویزیونی برای لاست و کانال ABC به حساب می آمد.
    دیمن لیندلوف یکی از سازندگان اصلی این سریال (با همراهی جی جی آبرامز و جفری لایبر) معتقد است که لاست هر آنچه میباید را در مورد لاست به مردم جهان نمایش داده است.
    با پایان سریال لاست در سال 23 می 2010 و همچنین بخش اضافه پایانی آن که در 24 آگوست 2010 پخش گردید تنها نیمی از بینندگان این سریال از پایان آن راضی شدند و نیمی دیگر همچنان معتقدند که این سریال با ضعفهای متعدد و ناگفته های بسیار به پایان رسیده است و از این بابت خرسند نیستند.
    دیمن لیندلوف که در حاشیه گردهمائی سرگرمی و تکنولوژی صحبت میکرد گفت که به هیچ عنوان از پایانی که دو سال پیش برای این سریال نوشته شده متاسف نیست.
    لیندلوف معتقد است که دو سال پیش هر چیزی که باید در داستان (مجموعه پیچیده لاست) به علاقمندان گفته میشد، گفته شده است و چیزی برای بازگوئی باقی نمانده است.
    ممکن است افرادی بوده باشند که پایان دیگری را برای داستان متصور میشدند. سریال به شکلی که دیدیم به پایان رسید هر چند که ساختن چنین سریالی که در صنعت سریال سازی شاهکار به حساب می آید همیشه دارای وضعیتهای پیچیده و خاصی است. مسلما از پایان چنین سریالی همه بینندگان راضی نخواهند شد. ممکن است که مواردی مانند نوع پرداخت به قهرمان داستان از دید من هم خوشایند نبوده باشد. با این حال در همان زمان مطمئن بودم که عده ای از این پایان ناراضی خواهند بود.

فایل پیوست 10230
    اما بزرگترین سوال همچنان به جای خود باقی است...

با این وجود آیا ممکن است لاست بازگردد؟

پاسخ لیندلوف به این سوال این است که هیچ چیز غیر ممکن نیست. اما او مانند جک علاقمند به بازگشت به این ماجرا نیست.
    لیندلوف در جمله ای هیجان انگیز میگوید: از نظر او جهان هنوز پایان لاست را ندیده است. اما او قصد مشارکت در ادامه این سریال را ندارد.
    با این که لیندلوف عنوان میکند که قصد مشارکت در چنین پروژه ای ندارد و با اینکه تمام حقوق و رایت سریال مربوط به ABC است اما علاقمند نیست که در صورت ادامه سازی شخص دیگری کنترل این پروژه (حلقه جادوئی) را بر عهده بگیرد.
    لیندلوف میگوید: با این که در حال حاضر قصدی برای درگیر شدن در پروژه استار ترک را دارم اما نمیخواهم که دست کس دیگری گمشده را لمش کند.

فایل پیوست 10231
    به نظر میرسد که فرهنگ این سریال به شکلی در حال بازسازی است و نقاطی در سریال نیاز به تغییر دارد و به همین دلیل ممکن است که در طی 10 تا 15 سال آتی این سریال ادامه پیدا کند. از طرفی پاسخ دادن به سوالات باقی مانده هوادارن را برای دیدن پاسخها وسوسه میکند و از طرفی هم احتمال ساخته شدن ادامه لاست با بازیگران متفاوت میرود که قطعا سبب مخالفتهائی در بین طرفداران سریال میشود، طرفدارانی که لاست را با حضور کاراکترهائی که در شش فصل گذشته در آن بوده اند دوست دارند.
    با این حال چنین ایده ای قطعا سبب ایجاد درآمدهای میشود که ایجاد انگیزه میکند. میتوان مطمئن بود که چنین ایده هم افرادی را جلب و افراد دیگری را ناراضی خواهد کرد.

ترجمه و بازنویسی FFKIA
    منبع: Seriable.com

چند کلمه در مورد این خبر ...

به توجه به نوع صحبتهای لیندلوف و لحن او این طور به نظر میرسد که صحبتهائی پیرامون ادامه سازی بر سریال لاست در بین است. اما این که این ادامه چگونه و به چه ترتیب خواهد بود بر همگان پوشیده است. قبلا هم ابراز علاقه هائی از طرف ماتیو فاکس و تری اوکوئین برای ادامه پیدا کردن لاست شده بود اما از طرف تهیه کنندگان و بل اخص ABC علاقه ای برای ادامه سازی نشان داده نمیشد. با این حال این گونه به نظر میرسد که بحث وارد فاز جدیدی شده است. هر چند که به این زودی ها نمیتوان امیدی به فصل هفتم داشت. اما همین امید هم در نوع خودش جالب است. بخصوص برای بنده که همواره اعتقاد داشتم که این سریال میتوانست به شکل بهتر و کامل تری به پایان برسد. خیلی از دوستان هم ممکن است با من هم عقیده باشند که گستره گی لاست بیش از این ها بود و برای پاسخ گوئی حتی دو فصل هم کم است.
    پیش از این در تاپیکهائی مانند نمونه های زیر به مواردی که ممکن است سبب ادامه دار شدن این سریال شود پرداخته بودیم.
    اکنون به نظر میرسد میتوان به شکل جدی تری به این مسئله پرداخت ...

نظر شما در این باره چیست؟
    آیا لاست ادامه خواهد داشت؟
    آیا به هر شکل با ادامه دادن این سریال موافقید؟ (حتی با وجود بازیگران جدید و جایگزین)

این مطلب و خبر تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.
    ویرایش توسط FFKIA : 05-04-2012 در ساعت 09:43
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

MOHAMMAD آواتار ها
    وضعیت : MOHAMMAD آنلاین نیست.
    سپاس ها : 486
    سپاس شده 352 در 105 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 152 تاپیک

پاسخ : دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

فکر کنم کسی بدش نیاد از دوباره لاست ببینه اونم جدیدش! یادمه اکثر بچه ها، چه اونایی که زحمت ترجمه رو میکشیدند یا دوستانی که زحمت قرار دادن لینکها رو به عهده داشتن یا حتی خودمون که فقط تماشا میکردیم چقدر سرِ فصل شش زجر کشیدیم! از صبح زود بلند میشدیم تا بتونیم اپیزودهای جدید فصل شش رو دانلود کنیم شاید بعضی هامون مثل خودم روز چهارشنبه رو کلاً تعطیل میکردیم و فقط اختصاص میدادیمش به لاست!
    اونم لاستی که جک داشت!
    لاستی جان لاک داشت!
    لاستی که کیت و جولیت داشت!
    لاستی که ...

شاید هر کدوممون خودمونو یکی از شخصیت های لاست می دیدم ما با این شخصیتها زندگی کردیم، اشک ریختیم، غصه خوردیم، طعم پیروزی و شکست رو تجربه کردیم!
    بنظر من بعضی چیزا تابع شرایط و زمان خاص خودشه یا شاید تکرار نشدنی باشند!
    منم دوست دارم از دوباره لاست ببینم، دوست دارم یه چیزی رو ببینم که فراتر از همه اون ایده آلهایی هست که در ذهنم داشتم باشه برای من لاست با اون شش فصلش اونجوری بود با تمام قُوت و ضعفش!

نمی دونم اگر دوبار لاستی ساخته بشه یا ادامه شش فصل گذشته رو بخوان یه جوری مرتبط کنند با اون چیزی که ما از لاست در ذهنمون داریم آیا موفق خواهد بود یا نه؟!
    نمی دونم که هدف abc یا افراد مرتبط با این سریال صرفاً پرداختن به لاست هست با اون زیبایهاش! یا انگیزه های مادی!

در هر صورت هر چی از لاست باشه به کام ما شیرین است حتی اگه جک، لاک یا ... نداشته باشه!

مرسی از فرخ عزیز دوست خوبم بابت این مطلب زیبا
    ویرایش توسط MOHAMMAD : 05-05-2012 در ساعت 21:38

4. 5 کاربر از پست مفید MOHAMMAD سپاس کرده اند .

5. # ADS

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,252
    سپاس شده 4,260 در 923 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها

از بد شانسی تو من بیشتر داستانهای شرلوک هولمز یادمه.
    مترجم یونانی رو بگم یا مجرد شایسته رو؟
    معمای باسکرویل رو بگم که سگ رو به فسفر آغشته میکرد تا با ترسوندن و کشتن فامیلا ارث پدری و بدست بیاره یا از تنگه وحشت بگم که طرف تو آمریکا عضو یک انجمن بود و اومده بودن ازش انتقام بگیرن یا از انجمن مو قرمز ها بگم که یکی از طرح های موریارتی بود برای خالی کردن یک بانک.

یا قتل در قطار سریع السیر شرق رو بگم که پوارو کشف کرد که 12 نفر برای کشتن یک قاتل و دزد بچه خانواده آرمسترانگ جمع شده بود. یا یک، دو، سکک کفشم و ببند که باز یک برنامه بود برای بدست آوردن ارث و یا ...
    یحیی جان اینها به این خاطر تو یاد آدم میمونه که زیبا بود و معماهای قشنگ و حل قشنگی داشت. نه به این خاطر که معماهاش حل نمیشد.

بعد نگفتی که واسه کسی که منتالیست بذاری و شرلوک هولمز چی میگه!
    به نظر من میگه که شرلوک هولمز رو بیشتر دوست داشتم چون هم معماهاش خوب حل میشه و هم معلومه فکر پشتش بوده.

ما به نوع فکر و طرز تفکر دقیق و مرتب احترام میذاریم نه به گیجی و گنگی و بلاتکلیف بودن داستان!
    الان میگی که معماها رو هر کس میتونه برای خودش با برداشت خودش جواب بده.
    واقعا این طوری فکر میکنی؟

اگه اینی که میگی باشه که دیگه میشه مسابقه تلویزیونی و یک جایزه هم براش میذارن. یک معما طرح میکنند و هر کی هر طور دوست داشت جواب میده.
    یا این که میشه همون تاپیک خودمون که یکی یک داستان رو شروع میکنه و همه با هم ادامه میدیم.

این دیگه اسمش سریال نمیشه!!

آخه از بدی شانس من خودم هم یادمه
    ولی ببین فرخ جان الان مثلا داری میگی که منتالیست پشت معماهاش فکر نیست ؟؟

ببینم فرخ جان شما الان انتظار داری بیان لاست رو بسازن ادامه اش رو و چی بگن؟؟ بگن که دوده مثلا یک روز داشته رد میشده از چشمه آب خورده برا همین وقتی مرد ماهیتش دود شده ؟؟ الان این میشه حل معما و دسته بندی و ... میشه ؟؟ طرز فکر کامل میشه ؟؟
    لاست دیگه به یک جایی رسده بود که یارو رو زمین راه می رفت معما بود! انتظار چیو داری الان ؟؟
    من نمی گم بیایم معما طرح کنیم و بریم پی کارمون ! ولی الان کار دیگه ای نمی تونی بکنی...واقعا احساس می کنی اگه ادامه بدن دوباره میشه همون لاست سابق ؟؟
    داستان هم همون کشش و حذابیت رو داره /؟
    الان شما از لاست چی تویه ذهنت داری ؟ ؟ چه برداشتی می کنی ازش؟ مطمئنن برا خودت یک ت.جیه داشتی دیگه ! الان حاضری توجیه خودت رو با یک فصل مثلا پایانی و همینطور جواب دادن نویسنده ها به سریال عوض کنی ؟
    منم قبول دارم هر چیزی باید یک جوابی داشته باشه، ولی در مورد لاست این جواب وقتی خوب بود و قابل قبول که تویه همون فصل 6 داستان رو اونطوری تموم می کردن! نه اینکه هی الحاقیه و نمی دونم جوابیه و ... براش درست بشه و دست آخر هم بعد 2 سال بیان یک ادامه بزارن براش و جواب سوال های ملت رو بدن!

در مورد مسابقه تلویزیونی هم من منظورت رو متوجه نشدم؟!! چه ربطی داشت ؟؟؟

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,252
    سپاس شده 4,260 در 923 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    ای بابا حالا نه به داره نه به باره ،اسمش علی ماندگاره
    بزارین این بی پدر مادر ها ی شبکه ها و تولیدات و افرادی که بخاطر پول یک کاری میکنند بببینیم سریال رو میسازند یا نه.بعد هر وقت ساختند تاپیک میزنیم کی موافق این حرکت بود کی نبود.
    بعدشم هر وقت درست شد یه تاپیک دیگه میزنیم آیا فصل 7 به خوبی فصل های قبل (به غیر از 6) بود؟...
    هنوز یارو لیندلف گفته احتمال داره ،شاید،امکانش هست از این جور حرف ها داره میزنه و هوز هیچ منبع دیگری از شروع ساخت در سال معینی حرفی نزده یعنی در کل تا 2 سال دیگر به صورت قطعی پخش نمیشه فعلا...
    بزارین بیاد عزیزان من...یحیی این قدر منفی فکر نکن عزیزم..همین لاست بود که تو الان شدی دوست همه ما ار نبود هیچ زمان ما همدیگر رو نمیشناختیم
    پس بیا در باره این سریال یک استثنا در نظر بگیر اگر با هر طرز و تفکر منفی به این سریال نگاه میکنی فقط بگو بخودت بزار ادامه پید کنه اصلا با شکست تجاری و مفهومی روبه رو میشه...اما لاست هستش.لاست بیشتر از یک سریال برای ما ها معنی داره...فکر میکنی من شروع دوباره لاست رو برای محتواش میخوام؟(خودم اینطوریم)نه باور کنید من لاست رو برای این میخوام که قسمتی از زندگیم بوده و الان رو به فراموشی سپرده شده دوباره بازگرده...

و از همه مهمتر در میان این همه سریال ها...که داره پخش میشه جای یک ابر سریال خالیست.
    مثال فوتبالی میزنید معمولا تو این تاپیک....که اگر مارادونا بیاد خوبه اما الان دیگه دیره...خوب بزارید منم مثال بزنم شاید کمی کمک کنه

توی دنیای الان فوتبال یک چیزی کم داره...اون وسط ..کسی که حتی در همین الان هم نمیشه در حد و اندازه اش پیدا کرد.
    زیدان...بگیم ژاوی...بگیم اینیستا بگیم دیگو سیلوا...اینا تو اوجشون تو اون وسط اما زیدان میشه؟نه؟
    در ایران مثال بزنمت برات...تو پرسپولیس...این همه جوون داره بازی میکنه...اما علی کریمی با 35 سال سن حتی جنازشم از همه این بازیکنا بهتر بازی میکنه و جمله دود از کنده بلند میشه کاملا صدق میکنه.
    و حتی استقلال...ببینید از وقتی مجیدی رفت تو یک دوره زمانی استقلال نابود شد.نیم فصل دوم که اصلا هیچی...هیچ کسی نتونست جای مجیدی رو پر کنه.
    تو خارج هم همینطور...رفتی مارادونا رو مثال میزنید که الان وزنش اندازه وزن رضا زادست؟و به سبک امریکایی ها ماری جوانا تفریحشه؟
    یکم تو زدن مثال زدن انصاف داشته باشید.لاست مگه برای دوران کلاسیک سینما و تلویزیونه؟تو دهه 2000 بود دیگه!!!!..

پ-ن:
    دیگه گفتم باید یه چیزی بگم نتونستم صبر پیشه کنم
    خب امیر جان
    اول اینکه من نمی دونم تو چه علاقه ای داری هی لاست رو بچسبونی به زندگی ماها ؟؟!!! بله منم شخصیت های لاست رو دوست داشتم! جک باور و نمی دونم خیلی های دیگه هم دوست داشتم. دلیل نمیشه که برادر من زندگیم رو بزارم روش که....
    نکته دیگه اینکه خود من کلا با این جمعی که الان می شناسم از طریق لاست آشنا نشدم میخای تک تکشون رو بگم چطوری بود برات ؟/
    بعد هم قسمت از زندگیت بود باور کن ماله من هم بود ! من لاست رو با 4 نفر دیگه می دیدیم با هم ! هر 4 نفر دیگه هم الان نیستن ! باور کن بیشتر از من خاطره نداری باهاش

اون مثال فوتبالی که دیگو و ژاوی و ... رو هم منظور رو نفهمیدم!!!!
    الان سبک بازی زیدان رو با ژاوی مقایسه کردی ؟؟

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط SovRan نمایش پست ها
    اون مثال فوتبالی که دیگو و ژاوی و ... رو هم منظور رو نفهمیدم!!!!
    الان سبک بازی زیدان رو با ژاوی مقایسه کردی ؟؟
    نه عزیز دلم دیدم شما ها هی دارید مثال میارید مارادونا بهترینه اما اگه الان بیاد بدرد نمیخوره منم گفتم مثالتون اشتباهه...مارادونا مال 3 و 4 دهه پیش هستش.دورانش تموم شده.الان بیاد نمیتونه خودشو تکون بده با اعتیاد و اضافه وزنی که دااره.نبایدم بیاد.بیاد که چی کنه؟مثالی که زدین و مقایسه لاست با مارادونای اشتباهه.باید بازیکنانی که تازه از دنیای فوتبال خدافظی کردند میاوردیم...
    مثال از زیدان اوردم که مال همین دهه هستش که اگر بیاد بازی کنه از همه هافبک وسط های الان که مشهورند بهتر بازی میکنه.
    از ایران هم علی کریمی و مجیدی مثال زدم که با وجود سن بالاشون هنوز بهترینند.
    نشون به این نشون که لاست رو هم اگر با همین بازیگر ها برگرده از همه سریال های حال حاضر بهتر میشه

"بهترين چيز نگاهيست كه از معجزه عشق تر است"
    M.Night آواتار ها
    وضعیت : M.Night آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,370
    سپاس شده 661 در 177 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 18 تاپیک

شکی نیست که بی صبرانه منتظر فصل هفتم و به بعد هستم
    کسی هست که این سریال شروع بشه و به دیدنش نشینه؟
    واقعا کسی هست؟اگه راه افتاد منم دوباره میام تو اون بحث های ناب، مگه میشه لاست باشه و آدم بشینه و نگاه کنه؟
    امیدوارم که واقعا این اتفاق خجسته رخ بده. از الان دارم به دلم صابون میزنم
    تشکر فرخ جان بازم حس لاست رو در ما زنده کردی

10. 4 کاربر از پست مفید M.Night سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

من هم دلم می خواد ساخته بشه و هم ساخته نشه.
    با خاطراتی که از فصل آخرش دارم، اصلا به ادامه اش فکر هم نمی کنم. واقعا فصل شش رفت روی اعصابم.
    ولی به خاطر 4 فصل اولش و شخصیت هاش، به خاطر خاطرات خوبی که از دوران لاست دیدن دارم، وقتایی که برای اپیزود جدید و دانلودش لحظه شماری می کردم، ساعت هایی که به معماهاش فکر می کردم و با برادرم و دوستم در موردش بحث می کردیم و ... دلم می خواد باز هم لاست جدیدی در کار باشه.
    دلم می خواد دوباره از نو لاستی باشه و دوستان لاست باز دور هم جمع بشیم و از خوبی هاش لذت ببریم و از ضعف هاش ایراد بگیریم.
    اما ترس از خراب تر شدن داستان منو به تردید می ندازه.

رأی من ممتنعه

12. 2 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

با تمام وجودم دوست دارم يك بار ديگه تو اون جزيره گم بشم ... لاست اگر ادامه پيدا كنه حداقل حسنش براي من اينه كه دوباره اون فضاهاي استثنايي رو مي بينم و اون شخصيت هاي دوست داشتني تر رو ... دوباره با جان لاك همراه ميشم براي شكار گراز ... زير بارون بودنهاي لاك و سرمست شدن از اين احساس ...
    حتي حاضرم ايده هم بدم ...
    ميتونن ادامه رو اينطوري بسازن ...
    دوباره عده اي در اين جزيره گم بشن حتي به همون صورت و در ادامه در جزيره ارواح اشخاصي كه دراين جزيره از دنيا رفتند به ديدار اونها بيان .. و معماهاي پاسخ داده نشده رو براي بيننده ها باز كنند .. سعيد - چارلي - جك - لاك همه و همه ميتونن دوباره حضور داشته باشن فقط بايد بخوان ... شدنيه حتي ديدني تر از قبل چون عطش بيننده ها بيشتر هم شده ...

14. 3 کاربر از پست مفید SHAHIN سپاس کرده اند .

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

این سریال برای من با ریتینگ 10 شروع شد و اخرش به 7 رسید که حتی چند اپ اخر رو هم ندیدم تا اونجا که یادم میاد پس تجربه میگه باید بگم نـــــه,البته این مال تیم اصلی بود اگر قرار بر تیم جدید باشه که دیگه عمرا" حداقل با تیم اصلی میشه با خاطرات یه سری کرکتر کاریزماتیک حال کرد اما غیر از اون ...

Jack-Shephard آواتار ها
    وضعیت : Jack-Shephard آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 14 در 6 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها
    با تمام وجودم دوست دارم يك بار ديگه تو اون جزيره گم بشم ... لاست اگر ادامه پيدا كنه حداقل حسنش براي من اينه كه دوباره اون فضاهاي استثنايي رو مي بينم و اون شخصيت هاي دوست داشتني تر رو ... دوباره با جان لاك همراه ميشم براي شكار گراز ... زير بارون بودنهاي لاك و سرمست شدن از اين احساس ...
    حتي حاضرم ايده هم بدم ...
    ميتونن ادامه رو اينطوري بسازن ...
    دوباره عده اي در اين جزيره گم بشن حتي به همون صورت و در ادامه در جزيره ارواح اشخاصي كه دراين جزيره از دنيا رفتند به ديدار اونها بيان .. و معماهاي پاسخ داده نشده رو براي بيننده ها باز كنند .. سعيد - چارلي - جك - لاك همه و همه ميتونن دوباره حضور داشته باشن فقط بايد بخوان ... شدنيه حتي ديدني تر از قبل چون عطش بيننده ها بيشتر هم شده ...

بله حق با شماست منم دوست دارم دوباره خاطراتم زنده بشه و شاید اگه لاست جدیدی ساخته بشه جذابیت خودش رو داشته باشه ولی مطمئنا دیگه اون احساس قبلی رو به لاست قدیمی نخواهیم داشت و به نظر من لاست تموم شده هست و دیگه نباید خرابش کنند تا واسه همیشه تو ذهن همه باقی بمونه.

صد در صد اشتباهه که دوباره به فکر ساختن لاستی جدید باشند...

17. کاربر روبرو از پست مفید Jack-Shephard سپاس کرده است .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط SovRan نمایش پست ها
    آخه از بدی شانس من خودم هم یادمه
    ولی ببین فرخ جان الان مثلا داری میگی که منتالیست پشت معماهاش فکر نیست ؟؟

ببینم فرخ جان شما الان انتظار داری بیان لاست رو بسازن ادامه اش رو و چی بگن؟؟ بگن که دوده مثلا یک روز داشته رد میشده از چشمه آب خورده برا همین وقتی مرد ماهیتش دود شده ؟؟ الان این میشه حل معما و دسته بندی و ... میشه ؟؟ طرز فکر کامل میشه ؟؟
    لاست دیگه به یک جایی رسده بود که یارو رو زمین راه می رفت معما بود! انتظار چیو داری الان ؟؟
    من نمی گم بیایم معما طرح کنیم و بریم پی کارمون ! ولی الان کار دیگه ای نمی تونی بکنی...واقعا احساس می کنی اگه ادامه بدن دوباره میشه همون لاست سابق ؟؟
    داستان هم همون کشش و حذابیت رو داره /؟
    الان شما از لاست چی تویه ذهنت داری ؟ ؟ چه برداشتی می کنی ازش؟ مطمئنن برا خودت یک ت.جیه داشتی دیگه ! الان حاضری توجیه خودت رو با یک فصل مثلا پایانی و همینطور جواب دادن نویسنده ها به سریال عوض کنی ؟
    منم قبول دارم هر چیزی باید یک جوابی داشته باشه، ولی در مورد لاست این جواب وقتی خوب بود و قابل قبول که تویه همون فصل 6 داستان رو اونطوری تموم می کردن! نه اینکه هی الحاقیه و نمی دونم جوابیه و ... براش درست بشه و دست آخر هم بعد 2 سال بیان یک ادامه بزارن براش و جواب سوال های ملت رو بدن!

در مورد مسابقه تلویزیونی هم من منظورت رو متوجه نشدم؟!! چه ربطی داشت ؟؟؟
    دقیقا یحیی جان در مقابل شرلوک هولمز اگه نگاه کنیم فکری پشتش نیست.
    والا اگه لاست سابق دقیقا این طوری بوده که تو ازش برداشت کردی به نظر من میتونه دویست فصل با همین جذابیت ادامه پیدا کنه. اما دید من اینه که لاست در بخشهای پایانی به خاطر عدم پاسخ گوئی به معماها بخش مهمی از جذابیتش رو از دست داد.
    ضمن این که اگه پاسخ گوئی خوب باشه و سناریوی خوبی براش نوشته بشه، چرا که نه. هر چیزی قابل تغییره.
    مگه آخر فصل پنجم همه فکر نمیکردیم که انفجار هسته ای رخداده؟
    بعد چی شد؟
    اول فصل ششم متوجه شدیم که فقط یک فلاش در زمان خورده و همه هم سر جاشون هستند.
    در نتیجه ذهنتیمون عوض شد.
    شما اگه در فصل هفتم ببینی که کل برزخ در فصل ششم خواب بوده چه اتفاقی می افته؟
    فصل ششم خود به خود دود میشه میره هوا و اتوماتیک باید در انتظار بقیه ماجرا باشیم.
    حالا هم مشکلی نیست. اگه فصل هفتم رو ساختن تو نگاه نکن این طوری خاطراتت خراب نمیشه

در مورد مسابقه گفتم اگه قرار باشه یک سریالی ساخته بشه که هر کس در پایانش هر طور خواست در موردش پاسخ بده میشه گفت که دیگه سریال نیست. یک مسابقه است که میشه براش جایزه هم در نظر گرفت و هر کی جواب بهتری داشت برنده بشه.
    مثل همین تاپیکی که یکی ایده میده و هر طور بقیه خواستن داستان رو ادامه میدن
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

19. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)