سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

نمایش نتایج نظرسنجی: آیا علاقمند به ساخته شدن فصل جدیدی از لاست هستید؟

رأی دهندگان
63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلـــــه... ما باید برگردیـــــــــــــم!!

28 44.44%
  • بستگی دارد، برادا...

9 14.29%
  • نــــــــــــــــــــــــ ــــــه!!

26 41.27%
صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 61
نمایش شاخه ای71علاقمندی ها

موضوع: دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,370
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

این مطلب و خبر تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.

نام: LOST.jpg نمایش: 3590 اندازه: 56.7 کیلو بایت

دو سال از پایان فصل ششم سریال درام برجسته ABC (لاست) گذشته است. دو سالی که نوعی سلطنت بر عرصه کانالهای تلویزیونی برای لاست و کانال ABC به حساب می آمد.
    دیمن لیندلوف یکی از سازندگان اصلی این سریال (با همراهی جی جی آبرامز و جفری لایبر) معتقد است که لاست هر آنچه میباید را در مورد لاست به مردم جهان نمایش داده است.
    با پایان سریال لاست در سال 23 می 2010 و همچنین بخش اضافه پایانی آن که در 24 آگوست 2010 پخش گردید تنها نیمی از بینندگان این سریال از پایان آن راضی شدند و نیمی دیگر همچنان معتقدند که این سریال با ضعفهای متعدد و ناگفته های بسیار به پایان رسیده است و از این بابت خرسند نیستند.
    دیمن لیندلوف که در حاشیه گردهمائی سرگرمی و تکنولوژی صحبت میکرد گفت که به هیچ عنوان از پایانی که دو سال پیش برای این سریال نوشته شده متاسف نیست.
    لیندلوف معتقد است که دو سال پیش هر چیزی که باید در داستان (مجموعه پیچیده لاست) به علاقمندان گفته میشد، گفته شده است و چیزی برای بازگوئی باقی نمانده است.
    ممکن است افرادی بوده باشند که پایان دیگری را برای داستان متصور میشدند. سریال به شکلی که دیدیم به پایان رسید هر چند که ساختن چنین سریالی که در صنعت سریال سازی شاهکار به حساب می آید همیشه دارای وضعیتهای پیچیده و خاصی است. مسلما از پایان چنین سریالی همه بینندگان راضی نخواهند شد. ممکن است که مواردی مانند نوع پرداخت به قهرمان داستان از دید من هم خوشایند نبوده باشد. با این حال در همان زمان مطمئن بودم که عده ای از این پایان ناراضی خواهند بود.

نام: dalind.jpg نمایش: 2099 اندازه: 27.3 کیلو بایت

اما بزرگترین سوال همچنان به جای خود باقی است...

با این وجود آیا ممکن است لاست بازگردد؟

پاسخ لیندلوف به این سوال این است که هیچ چیز غیر ممکن نیست. اما او مانند جک علاقمند به بازگشت به این ماجرا نیست.
    لیندلوف در جمله ای هیجان انگیز میگوید: از نظر او جهان هنوز پایان لاست را ندیده است. اما او قصد مشارکت در ادامه این سریال را ندارد.
    با این که لیندلوف عنوان میکند که قصد مشارکت در چنین پروژه ای ندارد و با اینکه تمام حقوق و رایت سریال مربوط به ABC است اما علاقمند نیست که در صورت ادامه سازی شخص دیگری کنترل این پروژه (حلقه جادوئی) را بر عهده بگیرد.
    لیندلوف میگوید: با این که در حال حاضر قصدی برای درگیر شدن در پروژه استار ترک را دارم اما نمیخواهم که دست کس دیگری گمشده را لمش کند.

نام: LOST2.jpg نمایش: 2165 اندازه: 46.1 کیلو بایت

به نظر میرسد که فرهنگ این سریال به شکلی در حال بازسازی است و نقاطی در سریال نیاز به تغییر دارد و به همین دلیل ممکن است که در طی 10 تا 15 سال آتی این سریال ادامه پیدا کند. از طرفی پاسخ دادن به سوالات باقی مانده هوادارن را برای دیدن پاسخها وسوسه میکند و از طرفی هم احتمال ساخته شدن ادامه لاست با بازیگران متفاوت میرود که قطعا سبب مخالفتهائی در بین طرفداران سریال میشود، طرفدارانی که لاست را با حضور کاراکترهائی که در شش فصل گذشته در آن بوده اند دوست دارند.
    با این حال چنین ایده ای قطعا سبب ایجاد درآمدهای میشود که ایجاد انگیزه میکند. میتوان مطمئن بود که چنین ایده هم افرادی را جلب و افراد دیگری را ناراضی خواهد کرد.

ترجمه و بازنویسی FFKIA
    منبع: Seriable.com

چند کلمه در مورد این خبر ...

به توجه به نوع صحبتهای لیندلوف و لحن او این طور به نظر میرسد که صحبتهائی پیرامون ادامه سازی بر سریال لاست در بین است. اما این که این ادامه چگونه و به چه ترتیب خواهد بود بر همگان پوشیده است. قبلا هم ابراز علاقه هائی از طرف ماتیو فاکس و تری اوکوئین برای ادامه پیدا کردن لاست شده بود اما از طرف تهیه کنندگان و بل اخص ABC علاقه ای برای ادامه سازی نشان داده نمیشد. با این حال این گونه به نظر میرسد که بحث وارد فاز جدیدی شده است. هر چند که به این زودی ها نمیتوان امیدی به فصل هفتم داشت. اما همین امید هم در نوع خودش جالب است. بخصوص برای بنده که همواره اعتقاد داشتم که این سریال میتوانست به شکل بهتر و کامل تری به پایان برسد. خیلی از دوستان هم ممکن است با من هم عقیده باشند که گستره گی لاست بیش از این ها بود و برای پاسخ گوئی حتی دو فصل هم کم است.
    پیش از این در تاپیکهائی مانند نمونه های زیر به مواردی که ممکن است سبب ادامه دار شدن این سریال شود پرداخته بودیم.
    اکنون به نظر میرسد میتوان به شکل جدی تری به این مسئله پرداخت ...

نظر شما در این باره چیست؟
    آیا لاست ادامه خواهد داشت؟
    آیا به هر شکل با ادامه دادن این سریال موافقید؟ (حتی با وجود بازیگران جدید و جایگزین)

این مطلب و خبر تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.
    ویرایش توسط FFKIA : 05-04-2012 در ساعت 10:43
    .:Reza:., m_a1100, sara.v و 19 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

دلم برات تنگ شده...
    LOSTFarid آواتار ها
    وضعیت : LOSTFarid آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,063
    سپاس شده 800 در 244 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 206 تاپیک

پاسخ : دیمن لیندلوف: لاست بدون من بازخواهد گشت!!

به هیچ عنوان موافق نیستم...دقیقآ مثل این میمونه که الان مارادونا اعلام کنه می خواد برگرده فوتبال بازی کنه...
    شکوه و عظمت لاست در آن بود که در اوج رفت...باز هم، درست مثل مارادونا
    یادآوری خاطرات لاست و حتی دوباره دیدنش خیلی جذاب تر از فصل هفتمشه..
    خیلی خیلی اشتباهه...من 100000000 درصد مخالفم
    FFKIA و smgh470 به این پست علاقمند بوده اند.

4. 3 کاربر از پست مفید LOSTFarid سپاس کرده اند .

yaasser آواتار ها
    وضعیت : yaasser آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,126
    سپاس شده 99 در 47 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 252 تاپیک

بازیگرا و اسم سریال تغییر کنه به نظرم جذابتر میتونه باشه
    سریالی جوری هست که تا 100 سال و 100 فصل هم میتونن از موضوع اصلی داستان استفاده کنن و سریال جذابتری بسازن.
    FFKIA و KLAROLINE به این پست علاقمند بوده اند.

6. 2 کاربر از پست مفید yaasser سپاس کرده اند .

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

من با ساخت سریال و با هر شیوه ای 100درصد مخالفم،مخصوصا اینکه بخوان بازیگر جدید هم بیارن
    اما اگه با همون بازیگران و با همون نویسنده ها بخوان فصل هفتمش رو بسازن من 100 درصد ازش استقبال میکنم و فکر میکنم اگه بخوان میتونن یه ادامه خوب برای فصل ششم بسازن
    حالا بگذریم که جان لاک الان،دیگه اون جان لاک قدیم نیست

پ.ن فرید جان فرق میکنه ها ! مارادونا الان دیگه خیلی پیر شده بخواد هم نمیتونه بازی کنه اما اینا اگه بخوان میتونن!

فرخ جان ممنون واسه تاپیک،با این تاپیکهات ما رو همیشه میبری به گذشته های شیرین لاست کجائی که یادت بخیر
    FFKIA و smgh470 به این پست علاقمند بوده اند.
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

8. 3 کاربر از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده اند .

Dreams are Awesome
    AloneDreamer آواتار ها
    وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,324
    سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 590 تاپیک

شدیداً مخافم. بخصوص با اینکه بازیگرای جدید بیارن!
    ترجیح میدم اونجوری که تموم شد، تموم شه ولی خاطرات خوب چند سال رو ازم نگیره!
    با فرید موافقم، با اینکه لاست پایان قابل هضمی نداشت، اما اون‌موقع تموم شد که توو اوج بود.
    خلاصه کلام که امیدوارم ادامه پیدا نکنه!
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

10. 2 کاربر از پست مفید AloneDreamer سپاس کرده اند .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,370
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط LOSTFarid نمایش پست ها
    شکوه و عظمت لاست در آن بود که در اوج رفت...باز هم، درست مثل مارادونا
    یادآوری خاطرات لاست و حتی دوباره دیدنش خیلی جذاب تر از فصل هفتمشه..
    فرید جان من باهات موافق نیستم در این زمینه. به نظر من لاست خیلی در فصل ششم مشکل داشت. خیلی بیش تر از یکی دو سوال بدون پاسخ موند.
    اما با این حال منم به یک دنباله سازی بدون کیفیت معتقد نیستم. چیزی که مهمه اینه که ما ممکنه اگر ادامه ای بر لاست باشه شخصیتهایی که در داستان مرده اند رو دیگه نبینیم و یا به شکلی که بودن نبینیم.
    مثل این که بعد از مرگ بون، مستر اکو، آنا لوسیا و حتی چارلی ... دیگه چیزی ازشون ندیدیم مگر در غالب ارواح!
    شخصیتهای زیادی مثل سویر، کیت، هارلی، دزموند، بنجامین، کلیر، فرانک لاپیدوس، ریچارد، رز، برنارد، الوییز، مایلز و ... همچنان در پایان زنده بودن که میشه بر اساس اونها داستان رو به سرانجام درستی رسوند.
    اما همه چیز بستگی به نبوغ نویسندگان داره. اینکه چقدر جذابیت در داستان ایجاد کنند و آیا بتوانند شخصیتهای اصلی تری مثل جک، جان لاک، سعید، جین و سان و ... را هم به داستان بازگردانند یا خیر ...

من به هیچ عنوان مخالف یک ادامه قابل قبول نیستم. اما همون طور که سوالات نظر سنجی هم آورده شده بستگی داره برادا

نقل قول نوشته اصلی توسط yaasser نمایش پست ها
    بازیگرا و اسم سریال تغییر کنه به نظرم جذابتر میتونه باشه
    سریالی جوری هست که تا 100 سال و 100 فصل هم میتونن از موضوع اصلی داستان استفاده کنن و سریال جذابتری بسازن.
    اینم میشه.
    اما احتمالا استقبالی نمیشه. هر کی بره و به عنوان پیش نیاز لاست رو ببینه دیگه علاقه ای به این نوع ادامه پیدا نمیکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط 1CHAMPION نمایش پست ها
    فرخ جان ممنون واسه تاپیک،با این تاپیکهات ما رو همیشه میبری به گذشته های شیرین لاست کجائی که یادت بخیر
    والا علی جان مسئله اینه که این من نیستم که میخوام شما رو به گذشته ها ببرم.
    سازنده های لاست این بار قصد دارند این کار رو انجام بدن، این خبر مال 3 می است. یعنی تقریبا با یکروز اختلاف خبر منعکس شده
    1CHAMPION به این پست علاقمند بوده است.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

12. 6 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

خوب من اصلا شوکه نشدم چون از بس که توی فصل آخر مذخرف درست کرده بودند انتظارشو میرفت که باید یه روزی ادامه میدادند سریال لاست رو اگر به بینندگانش اهمیت میدادند.
    اونم بینندگانی که واقعا با تک تک لحظه های این سریال زندگی کردند و حتی مابین 1 هفته مونده به اکران اپیزود بعد تمام حواسشون به سریال بود.
    باید ادامه بدند اما نظر من اینه که اگر بازیگرای جدید بیارند قطعا شکست خواهد خورد.چون به طور یقین جذابیت قبل رو نخواهد داشت حالا هر چقدر هم فصل 7 زیبا باشه از نظر محتوا ولی کسی نمیتونه جایگزین ساویر محبوب و شیطون و جک مسئولیت پذیر و جان لاک یک دنده و مغرور بشه....
    من موافق ادامه این سریال هستم بطور 100 درصد اما با همین بازیگرا.چون فصل 6 اصلا داغان بود یعنی چی برزخ اخه؟نه واقعا یعنی چی؟یهویی از فصل 5 رسیدند به اخر دنیا؟!!!!!اونم برزخ؟!!!!
    خوب لامروت ها حداقل 9 تا فصل نشون میدادید بعد فصل 10 رو این کار رو میکردید تو اوج داستان در فصل 5 یهویی رفتید به چندین سالدیگر که همگی مردند در یک روزی و الان برزخه؟!!!!
    واقعا اعصاب خورد کنی بود...دقیقا میخواستند تو فصل 6 یجوری به اتمام برسونند سریال رو...انگاری یک زوری بالاسرشون بود که این فصل باید تموم شه.
    امیدوارم ادامه پیدا کنه.

ممنون فرخ جون....دمت گرم پسر
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

14. 3 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,214 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

نميدونم چرا ولي با تمام وجود موافقم. با همين شخصيتها و بازيگران.
    لاست بايد برگرده چون گروه عظيمي از بينندگان رو در خودش گم كرده و رها كرده. كساني كه لاست رو با تمام وجود درك كردند گمشدگان واقعي هستند كه بعد از دو سال از اتمام اين سريال هنوز نتونستند خودشون رو در خيل عظيم سريالهاي ديگه پيدا كنند.
    لاست ميتونه ادامه پيدا كنه، ميتونه خيلي از معماها رو پاسخ بده، نميدونم چطوري ولي مطمئنم خودشون بهتر ميدونن چطور، لاست بايد ادامه پيدا كنه. همون ديمن ليندلوف كه داستان رو به اين زيبايي ساخت و ما رو در پيچ و خم اين ماز هزارتو گم كرد بايد راهي پيدا كنه تا ما از اين مارپيچ بيرون بياييم. اين حق ماست، حق مايي كه با تمام وجود لاست رو تماشا كرديم، عاشقش شديم و هنوز در هزارتوي اون گم شده ايم.
    وقتي به مواد مخدر عادت ميكني نميتوني يك شبه اون رو كنار بزاري، بايد داروهاي جايگزين اما ضعيف تر به مرور تو رو از اين عادت رهايي ببخشه. من موافق ادامه اين سريالم، حتي اگه نتونه به قوت قبل باشه و مثل يك داروي جايگزين عمل كنه.
    من لاست رو ميخوام با همون شخصيتها...
    توجه كردين هيچكدوم از بازيگراي لاست هم نتونستنند بعد لاست خودشون رو پيدا كنند؟ اونا هم گم شدن. همون ماتيو فاكسي كه شديدا مخالف ادامه سريال بود و براي اتمامش لحظه شماري ميكرد امروز موافق ادامه اشه... چرا؟ چون گم شده، چون نميتونه بعد لاست هيچ چيز ديگه اي بازي كنه تا در حد لاست قدرتمند و جذاب باشه. اوانجلين ليلي چه؟ اون هم گم شده، تري كوئين،جاش هالوي و همه اونايي كه با لاست بزرگ شدند و اوج گرفتند...
    لاست چاره اي جز ادامه نداره، خودشون هم ميدونن حتي ليندلوف.

ممنون فرخ جان ازين خبر عالي
    1CHAMPION و FFKIA به این پست علاقمند بوده اند.

16. 6 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,004 در 1,163 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

یک چیز رو باید درباره ی شبکات امریکا بدونین و اونم اینکه وقتی کاری رو کنسل کنند یا تمومش کنند هرچقدر هم که سوداوری براشون داشته باشه دیگه ادامه ای برش نمیسازن.
    شاید بخوان یه سریال دیگه با بازیگرای دیگه بر اساس داستان اصلی سریال بسازن ولی تقریبا غیرممکنه ادامه ای بر لاست ساخته بشه.حق پخش سریال برای abc است حالا هرکدوم از سازنده ها و بازیگر ها و... بخوان کار رو ادامه بدن تا شبکه نخواد نمیشه و مطمئنم شبکه نمیخواد ادامه ای بر لاست بسازه

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
    مطمئنم شبکه نمیخواد ادامه ای بر لاست بسازه
    علی چرا با این قاطعیت میگی شبکه abc ادامه لاست رو نمیسازه؟ آخه مگه تو مدیر شبکه abc هستی؟
    بزنم بترکی؟
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)