سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh فراخـــــوان گروه تحليل و بررسي و نقد سايت سينماسنتر

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 75
نمایش شاخه ای21علاقمندی ها

موضوع: فراخـــــوان گروه تحليل و بررسي و نقد سايت سينماسنتر

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,206
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

فراخـــــوان گروه تحليل و بررسي و نقد سايت سينماسنتر

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  CCSite.png
مشاهده: 1345
حجم:  24.7 کیلو بایت
    فراخوان گروه تحلیل و بررسی سینما و سریالهای جهانی

با سلام به همه کاربران عزیز سایت سینماسنتر
    همان طور كه در جريان هستيد تحلیل و بررسی اصلی ترین و تخصصی ترین فعالیت سایت سینماسنتر میباشد. بنابر این این گروه همیشه آماده است تا از تحلیلگران خوش فکر و علاقمند به بحث تحلیل فیلمهای سینمای جهان دعوت به همکاری نماید.
    تحلیل فیلم امریست جدا از مبحث نقد و به همین دلیل دید موشکافانه تحلیل گر به داستان فیلم میتواند از پارامترهای اصلی موفق بودن یک تحلیل سینمائی باشد. به همین دلیل گروه تحلیل و بررسی سینماسنتر قبل از شروع به کار درخواست دهندگان از ایشان تستهای لازم برای محرز شدن توانائی های علاقمندان به عمل خواهد آورد.

به همین ترتیب و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده برای گروه تحليل و بررسی , از علاقمندان دعوت میشود تا در شروع این فعالیت, با توجه توانایی های خواسته شده , برای همکاری در این گروه اعلام آمادگی نمایند.

نیازهای گروه تحلیل و بررسی فیلم و سریالهای تلویزیونی جهانی به شرح زیر میباشند...

1- تحليل و بررسي فيلمهاي سينمايي از سينماي جهان
    2- تحلیل و بررسی سریالهای تلویزیونی جهان
    3- ویراستاری و صفحه آرائی
    4- گرافیک و طراحی
    علاقمندان به همکاری در گروه تحلیل و بررسی می توانند با توجه به نیازهای اعلام شده درخواست خود را در یک پست در همین تاپیک اعلام نمایند.
    دوستان دقت داشته باشند, مطالبی که تحت عنوان تحلیل در بخش تحليل و بررسی ارائه خواهند شد, به طور کلی نوشته های اعضای این گروه خواهد بود و به صورت تحلیل رسمی سایت ارائه خواهند شد, بنابر این نیاز است افرادی خلاق در این زمینه که برای نوشتن و دیدن موضوعات مشخص شده آمادگی دارند درخواست دهند.
    به عنوان مثال اگر فردي براي تحليل يك سريال اعلام آمادگي ميكند، حتما بايد سريال را كامل ديده باشد و به تمامي نكات آن اشراف داشته باشد. مطالب کپی برداری شده از دیگر سایتها و مجلات و همچنین ترجمه از سایتهای خارجی به هیچ عنوان مورد قبول واقع نخواهند شد.
    درباره فیلم نیز وضعیت به همین ترتیب اما مشکل تر است. افرادی که در زمینه تحليل فیلم اعلام آمادگی میکنند باید, حتما بايد داراي ديد مناسب و عميق بوده و همچنين از حس تحليل موشكافانه در امر فيلم برخوردار باشند.
    به همين خاطر آشنایی داوطلبان با نقد سينمايي و اصول اوليه نقد و تحلیل نويسي امريست حياتي و لازم. زیرا نقد فیلمها از بابت تنوع بسیار فیلمهای روز کاریست حرفه ای و دقیق و آنچه نیاز تیم نقد است نقدهای خاص اعضاست و نه نقدهایی که منبع آن سایتها یا نوشته های دیگر باشد. به مفهوم روشن تر ما به دنبال خلاقیت هستیم ونه برداشت از مطالب دیگر سايتها.
    شرایط عضویت

دوستانی که قصد عضویت در تیمتحلیل و بررسی سایت را دارند باید تحلیل یا نقدی از یک فیلم یا سریال در 3 تا 5 صفحه برای بنده بفرستند.
    نوع نگارش, کیفیت کار و پارامترهای مهم در
    تحلیل و نقد برای قبول عضویت شما ملاک میباشد.
    دوستانی که عضو تیم
    تحلیل و بررسی میشوند باید طبق شرایط زیر فعالیت کنند.

1. هر عضو گروه تحلیل و بررسی سایت به غیر از مسئول ویراستاری و گرافیست گروه موظف است که در عرض یکماه ( یکم هر ماه تا پایان ماه) حداقل یک تحلیل و در شرایط ایده آل حداکثر دو تحلیل برای ارائه در سایت آماده نماید.
    2. هر عضو گروه تحلیل و بررسی موظف است که پس از هر تحلیلی که ارائه میدهد تا مدت یکماه در آن تحلیل فعالیت مفید داشته باشد و در تاپیک خود را داغ نگاه دارد و نسبت به سوالات و مباحث تاپیک پاسخ گو باشد.
    3. هر عضو گروه تحلیل و بررسی موظف است در تاپیکهای همکاران خویش (تحلیلهای جدید) شرکت داشته باشد.
    4. هر عضو گروه تحلیل و بررسی میبایست فیلمی را که قصد تحلیل آن را دارد در تاپیک هماهنگی های تحلیل و بررسی معرفی نماید.
    5. هر عضو گروه تحلیل و بررسی که سریالی را جهت تحلیل انتخاب کرده است موظف است حداکثر دو روز بعد از ارائه اپیزود جدید آن سریالتحلیل خود را ارائه داده باشد.
    6. هر عضو گروه تحلیل و بررسی موظف است تا در ابتدای ماه برنامه کاری خود را تا پایان ماه اعلام نماید.
    در پايان ضمن ابراز اميدواري براي موفقيت اين بخش از فعاليتهاي سايت، اميدوارم كه با فعاليت شما عزيزان اين مجموعه روز به روز پويا تر و خلاق تر به پيش برود.
    با توجه درخواست های متعدد علاقمندان و نیاز به آرشیو شدن این درخواستها , از دوستان خواهشمندم که ضمن اعلام آمادگی خود در همین تاپیک , نمونه کار نقد خود را حداکثر از 2 تا 5 صفحه, به آدرس ایمیل Recap@CinemaCenter.ir برای بنده ارسال نمایند.
    ارادتمند .... مدیر گروه تحلیل و بررسی سینمای جهان
    ♦♦ اطلاعیه های گروه تحلیل و بررسی سینماسنتر♦♦
    ویرایش توسط FFKIA : 10-06-2012 در ساعت 15:06 دلیل: بهینه سازی و به روز رسانی
    seven pounds, T.U.S, Don Corleone و 3 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

این اون بود!؟ یا اون این بود!؟
    John Christopher Depp II آواتار ها
    وضعیت : John Christopher Depp II آنلاین نیست.
    سپاس ها : 644
    سپاس شده 339 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 12 تاپیک

پاسخ : فراخـــــوان گروه تحليل و بررسي و نقد سايت سينماسنتر

نقدمو که خودت میدونی!
    ولی هر جای دیگه ای از جمله ویراستاری میتونم کمک کنم!

4. کاربر روبرو از پست مفید John Christopher Depp II سپاس کرده است .

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,225
    سپاس شده 6,213 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

جعبه مدال ها

فرخ جان در مورد آشنایی با مادر باید بگم من میخواستم این تحلیلو انجام بدم. ولی نمیدونم این سریالو دیدی یا نه، حقیقتش اینه که این سریال جدا از جنبه های زیبای کمدیش و مسائل روز یه کم برای تحلیل خارج از محدوده است. من وقتی مطالبی که باید در تحلیل ازش چشم پوشی کرد رو از کل داستان کم کردم چیز زیادی باقی نموند. بازم میگم سریال کمدی خوش ساختیه و ارزش دیدن داره ولی برای تحلیل یه کم زیادی بازه و شاید در حد سایتهای ایرانی نیست. البته این نظر منه. شاید دوستان دیگه نظرشون چیز دیگه ای باشه.

دوباره خواهيم روييد...

6. 2 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

VbskiN آواتار ها
    وضعیت : VbskiN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 39
    سپاس شده 157 در 39 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 49 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    فرخ جان در مورد آشنایی با مادر باید بگم من میخواستم این تحلیلو انجام بدم. ولی نمیدونم این سریالو دیدی یا نه، حقیقتش اینه که این سریال جدا از جنبه های زیبای کمدیش و مسائل روز یه کم برای تحلیل خارج از محدوده است. من وقتی مطالبی که باید در تحلیل ازش چشم پوشی کرد رو از کل داستان کم کردم چیز زیادی باقی نموند. بازم میگم سریال کمدی خوش ساختیه و ارزش دیدن داره ولی برای تحلیل یه کم زیادی بازه و شاید در حد سایتهای ایرانی نیست. البته این نظر منه. شاید دوستان دیگه نظرشون چیز دیگه ای باشه.
    فکر کنم همین سریال رو پرمعنی و جالبش کرده و خیلی ها تنها برای این نکته هاش و تیکه هاش این سریال رو دیدن
    به نظرمن سوژه خوبی هست کلی هم میشه روش کار کرد و باید کاملا باز هم باشه منتها میشه بصورت تکس قرار داد تا موردی از نظر فنی برای سایت پیش نیاد
    پ ن : من خودم یکی از خوره های فیلم و سریال هستم که حدود 5 ساله دارم بصورت حرفه ای کار می کنم
    منتها تاحالا نقد و برسی و اینجور چیزا رو تجربه نکردم تا بخوام شروعی داشته باشم
    ولی خیلی دوست دارم در خصوص سریال اشنایی با مادر ابراز نظر هایی رو ببینم و بگم
    حتی یه فکر احمقانه هم بهم دست داده ، شاید یه انجمن توی این موضوع هایی اشنایی با مادر و روند کارهایی که درونش میشه زدم lol
    جالب میشه !!!

8. 3 کاربر از پست مفید VbskiN سپاس کرده اند .

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

فرخ جان من هم برای ویراستاری گروه نقد و بررسی آماده ام...
    برای نمونه کار هم از بیوگرافی های تیم ترجمه که ویراستاری کردم موجوده..
    با تشکر

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

Everybody Lies
    Amélie آواتار ها
    وضعیت : Amélie آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,781
    سپاس شده 1,501 در 597 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

جعبه مدال ها

من هم اگه کمکی تو صفحه آرایی از دستم بر بیاد خوشحال میشم همکاری کنم

PHOENIX آواتار ها
    وضعیت : PHOENIX آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,914
    سپاس شده 1,552 در 525 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

من یه سوال دارم

فرخ جان فرینج رو که می گی یا آشنایی با مادر، کلی از قسمتهاشون پخش شده ، هدف اینه که از اینجا به بعد راجع به اینها مطلب نوشته بشه یا از اپیزود اول؟

فرینج چیزی نیست که به راحتی بشه راجع بهش نوشت ، واقعا اطلاعات می خواد
    ویرایش توسط PHOENIX : 08-08-2010 در ساعت 21:57

12. 3 کاربر از پست مفید PHOENIX سپاس کرده اند .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,206
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

آوا جان منم دقيقا به همين نكته اشاره كردم كه اگه كسي بخواد فيلم و يا سريال تحليل كنه بايد كاملا به اون موضوع اشراف داشته باشه .
    مسلما در غير اين صورت عضو رو نمي پذيريم .
    اما درباره سريالهايي كه بخشهاي گذشته دارند .
    مثلا الان فصل اول خاطرات خون آشام رو نازنين تحليل ميكنه و البته بنا شد كه اين كار رو استثنائا انجام بده تا ما تحليلش رو كامل داشته باشيم .
    از طرفي هم اگه كسي بخواد درباره فرينج اين كار رو انجام بده عالي ميشه .
    اما به روز كه برسه ديگه كارمون راحت تره و كسي كه تحليل ميكنه هم اشراف بيشتري پيدا كرده .
    استثنائا اين تحليل لازم نيست كه خيلي گسترده باشه . فقط در حد روشن كردن چهار چوب سريال .
    اما در زمان پخش فصل سوم ديگه بايد هفته به هفته بشه .

آشنايي با مادر هم از فصل جديد ي فصل در حال پخش استارت ميشه .
    البته فكر ميكنم كه درخواست براش زياد داشته باشيم، چون علاقمند هم زياد داره .

ممنون
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

14. 4 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

ای کاش دیروز,فردای امروز بود
    S.a.Naz آواتار ها
    وضعیت : S.a.Naz آنلاین نیست.
    سپاس ها : 75
    سپاس شده 118 در 61 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

بچه ها سریاله kyle xy هم خیلی جای نقد داره

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    آوا جان منم دقيقا به همين نكته اشاره كردم كه اگه كسي بخواد فيلم و يا سريال تحليل كنه بايد كاملا به اون موضوع اشراف داشته باشه .
    مسلما در غير اين صورت عضو رو نمي پذيريم .
    اما درباره سريالهايي كه بخشهاي گذشته دارند .
    مثلا الان فصل اول خاطرات خون آشام رو نازنين تحليل ميكنه و البته بنا شد كه اين كار رو استثنائا انجام بده تا ما تحليلش رو كامل داشته باشيم .
    از طرفي هم اگه كسي بخواد درباره فرينج اين كار رو انجام بده عالي ميشه .
    اما به روز كه برسه ديگه كارمون راحت تره و كسي كه تحليل ميكنه هم اشراف بيشتري پيدا كرده .
    استثنائا اين تحليل لازم نيست كه خيلي گسترده باشه . فقط در حد روشن كردن چهار چوب سريال .
    اما در زمان پخش فصل سوم ديگه بايد هفته به هفته بشه .

آشنايي با مادر هم از فصل جديد ي فصل در حال پخش استارت ميشه .
    البته فكر ميكنم كه درخواست براش زياد داشته باشيم، چون علاقمند هم زياد داره .

ممنون
    فرخ جان الان فصل 6 اشنایی با مادر احتمال زیاد اخرین فصلش هست
    فکر نکنم نقدش از فصل 6 انجام بشه جالب بیاد
    چون کسایی که 5 فصل رو ندیدن بعد نقد فصل 6 رو ببینن جا میخورن.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

17. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 2

کلمات کلیدی این موضوع