سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نظر سنجي پيرامون كيفيت فعاليتهاي سايت - صفحه 5

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج نظرسنجی: فعاليت سايت سينما سنتر را تا كنون چگونه ارزيابي ميكنيد

رأی دهندگان
91. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالـــي

36 39.56%
  • خــــوب

36 39.56%
  • متوسط

14 15.38%
  • بد

3 3.30%
  • خيلي بد

2 2.20%
صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 58
نمایش شاخه ای47علاقمندی ها

موضوع: نظر سنجي پيرامون كيفيت فعاليتهاي سايت

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,203
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نظر سنجي پيرامون كيفيت فعاليتهاي سايت

با سلام خدمت كاربران عزيز

ضمن عرض خير مقدم دوباره به همه دوستاني كه در اين مدت با ما همراه بودند و تشكر از كليه تلاشهاي شما عزيزان.
    به بيستمين روز فعاليت سايت نزديك ميشويم. اميدوارم كه سايت سينماسنتر تا كنون توانسته باشد رضايت خاطر همه كاربران عزيز را كسب كرده باشد.

هدف از اين نظر سنجي بهر چه بهتر شدن فعاليتهاي سايت و آشنايي با نظرات و ميزان رضايت شما از اين مجموعه است. براي هدايت كنندگان اين مجموعه بسيار مهم است كه ما تا چه حد توانسته ايم در عمل به ايده هايي كه داشتيم در حد همين 20 روز موفق باشيم.

هنوز در ابتداي راه قرا داريم و مسلم است كه با نظرات شما دوستان و انتقاداتي كه ممكن است به روند حركتي سايت داشته باشيد، ما ميتوانيم حركت كلي سايت را تنظيم كنيم و به سمت هر چه تخصصي تر شدن و هر چه پويا تر شدن گام برداريم.
    برنامه هاي بسياري براي اين مجموعه تعريف شده كه با گام به گام اجرا خواهد شد و يا اجراي هر يك از اين طرحها مجموعه قدمي ديگر به سمت اختصاصي تر شدن پيش خواهد رفت.

اين تاپيك امكانيست براي شنيدن نظرات شما و بررسي ميزان رضايت شما از سايت.

دوستان عزيزم ...لطفا به ارائه نظرات بپردازيد. اصلا هدف كسب تشكر نيست. خيلي ممنونم از لطفي كه داريد اما غرض بدست آوردن نظرات ارزشمند شماست.

ارادتمند همه عزيزان ....فرخ
    ویرایش توسط FFKIA : 08-08-2010 در ساعت 11:05
    Dexter. و The Original به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,643
    سپاس شده 16,549 در 4,216 پست
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : نظر سنجي پيرامون كيفيت فعاليتهاي سايت

البته من در جواب دوست عزيزمون يه نكته اي رو هم بايد عرض كنم

اينكه تحليل ها و اخبار و بيوگرافي ها و كلا تاپيك هاي سايت حالت تك پستي پيدا كردند يكي از دلايلش به خود كاربران غير رنگي هم بستگي داره
    مديران و اعضاي تيم هاي كاري سايت فعاليت هاي زيادي دارند و در زمينه فعال نگه داشتن انواع تاپيك ها تلاش مي كنند
    اين مي تونه همكاري دوستان و كاربران عادي رو به دنبال داشته باشه كه تاپيك ها از حالت تك پستي خارج بشه
    مسلما چه تحليل ها و چه مطالب ديگه سايت جاي بحث و مباحثه دارند و مي تونن منشاء تبادل نظر بين كاربران اعم از رنگي و غير رنگي باشن
    اينكه دوستمون مي گن تحليل ها انقدر كاملن كه جاي نكته اي باقي نمي مونه رو من قبول ندارم و بهتره كه با بحث و بررسي و ارسال نظر خود شخص تحليل گر رو براي ارائه تحليل هاي كامل و غني تر راهنمايي كنيم ... ضمن اينكه يكي از بخش هاي مهم و قابل بحث و البته جذاب سايت بخش سينماي هفته است كه فضايي فراهم شده كه كاربران با هر سواد سينمايي شركت كنند و در مورد فيلم ها نظراتشون رو شير كنند
    كه متاسفانه اغلب ديده شده كه دوستان زيادي تنها به شركت در نظر سنجي هفتگي اكتفا مي كنند و زمان بحث در مورد فيلم حضور ندارند

يادمون نره كه با مشاركت و تلاش تك تك اعضاي يه گروه موفقيت و پيشرفت ميسره ...
    خوشحال مي شيم همه كاربران چه رنگي و چه غير رنگي در جاي جاي سايت مشاركت فعال داشته باشند و لازمه بگم كه ما از فعاليت دوستان با گرمي استقبال مي كنيم
    FFKIA, 1CHAMPION و Anti Trust به این پست علاقمند بوده اند.

4. 8 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

5. # ADS

Riding to this world, all alone...
    Backstreetboy آواتار ها
    وضعیت : Backstreetboy آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,656
    سپاس شده 2,908 در 850 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 479 تاپیک

جعبه مدال ها

مطمئنا همونطور که گفته شد اوایل راه بودن خیلی همت میخواد.....به نظرم نسبت به این مسئله که هنوز اولای راه هستیم بچه ها عالی نه زیاد......ولی خیلی خوب کار کردن!..... مثلا تعداد کاربران رو که نیگا میکنیم میبینیم که حدود 4هزارتا کاربر تو اولین سال و در برابر اینهمه سایتهای مشابه و هم خانواده کم کاری نیست. دست گل همه بچه های سایت درد نکنه.
    FFKIA و 1CHAMPION به این پست علاقمند بوده اند.
    آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام جلویش زانو بزند!

7. 2 کاربر از پست مفید Backstreetboy سپاس کرده اند .

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    اينكه تحليل ها و اخبار و بيوگرافي ها و كلا تاپيك هاي سايت حالت تك پستي پيدا كردند يكي از دلايلش به خود كاربران غير رنگي هم بستگي داره
    مديران و اعضاي تيم هاي كاري سايت فعاليت هاي زيادي دارند و در زمينه فعال نگه داشتن انواع تاپيك ها تلاش مي كنند
    اين مي تونه همكاري دوستان و كاربران عادي رو به دنبال داشته باشه كه تاپيك ها از حالت تك پستي خارج بشه
    عرض بنده هم همین بود و روی سخن با غیر رنگی ها و اشاره به تلاش خوب مدیران
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Silent-Killer نمایش پست ها
    اما خب فعالیت سایت و جهت گیریش نباید طوری باشه که اعضا رو سوق بده به سمت مصرف کنندگی صرف طوری که احساس کنی اگه اسم رنگی ها! رو از سایت کنار بذاریم دیگی چیزی نمونه

مسلما چه تحليل ها و چه مطالب ديگه سايت جاي بحث و مباحثه دارند و مي تونن منشاء تبادل نظر بين كاربران اعم از رنگي و غير رنگي باشن
    با این موافق نیستم در خیلی از موارد جای بحث نیس اگر هم بحثی باشه جالب نیس برای مثال یک تاپیک خبری رو در نظر بگیرید خب فرض کنیم دوستان بیان 10 پیج هم پست بذارن این هم به کار نمیاد چون لزوما" خود مبحث قابل بحث نیست و اصولا" کسی هم توقع نداره تاپیک های خبری یا ... زیاد پست بخوره عرض بنده هم این نبود.

اينكه دوستمون مي گن تحليل ها انقدر كاملن كه جاي نكته اي باقي نمي مونه رو من قبول ندارم و بهتره كه با بحث و بررسي و ارسال نظر خود شخص تحليل گر رو براي ارائه تحليل هاي كامل و غني تر راهنمايي كنيم
    خب این که بخوایم دوست تجلیلگر رو برای ارائه تحلیل های بهتر راهنمایی کنیم بحث دیگه ای هست اما من همچنان سر حرفم هستم و میگم در چند تجلیلی که من خوندم واقعاً سوژه بکری پیدا نکردم که بشه بحث کرد در ثانی بحث من کلا" سر سیستم بود اینکه عادت ندیم که همه فقط بیننده و مصرف کننده باشن و در ادامه پیشنهادی هم که به نظرم میرسید دادم.

ضمن اينكه يكي از بخش هاي مهم و قابل بحث و البته جذاب سايت بخش سينماي هفته است كه فضايي فراهم شده كه كاربران با هر سواد سينمايي شركت كنند و در مورد فيلم ها نظراتشون رو شير كنند
    كه متاسفانه اغلب ديده شده كه دوستان زيادي تنها به شركت در نظر سنجي هفتگي اكتفا مي كنند و زمان بحث در مورد فيلم حضور ندارند
    البته این مورد برای من جالبه تو این 2 3 هفته ای که عضو شدم میشه گفت همیشه تاپیک انتخاب فیلم هفته رو دیدم در ایندکس سایت اما تا حالا تاپیک فیلم منتخب رو ندیدم نمیدونم چرا اما جالبه درکل! اما خب حق با شماست در این مورد.

بی شک هم حرف من هم هدف من برای موفقیت و پیشرفت سایت بود و بس

در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود
    به کسی اظهار کرد، چون عموماً عادت دارند که ... آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلقی بکنند زیرابشر
    هنوز چاره و دوایی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی بتوسط شراب و خواب مصنوعی
    به‌ وسیله افیون ومواد مخدره است ولی افسوس که تأثیر این گونه داروها موقت است
    و بجا ی تسکین پس از مدتی بر شدت درد می‌افزاید.

9. 2 کاربر از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده اند .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,643
    سپاس شده 16,549 در 4,216 پست
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Silent-Killer نمایش پست ها
    البته این مورد برای من جالبه تو این 2 3 هفته ای که عضو شدم میشه گفت همیشه تاپیک انتخاب فیلم هفته رو دیدم در ایندکس سایت اما تا حالا تاپیک فیلم منتخب رو ندیدم نمیدونم چرا اما جالبه درکل! اما خب حق با شماست در این مورد.
    در مورد سينماي هفته ما از عصر پنج شنبه تا آخر شب شنبه تاپيك سينماي هفته رو بر حسب فيلم هاي منتخب ايجاد مي كنيم و دوستان در اين مدت به بحث و تبادل نظر در مورد فيلم ها مي پردازند
    نمونه اين بحث ها رو مي تونيد در اين لينك پايين ملاحظه كنيد ( فكر مي كنم دليل اينكه اين تاپيك هاي بحث رو نديدين به قول خودتون ، اينه كه سينماي هفته ما مدت محدود داره )

http://forum.cinemacenter.ir/forum223.html

ا
    ز حسن نظر و البته پيشنهاداتون تشكر مي كنم و كلا خوشحال مي شيم كه همه كاربران اين چنين به ما در راه پيشرفت سايت ياري برسونند

11. 5 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

I Am T.U.S
    T.U.S آواتار ها
    وضعیت : T.U.S آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,774
    سپاس شده 1,780 در 467 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 290 تاپیک

جعبه مدال ها

از همه ی مدیران انجمن که جانانه برای سربلندی سینماسنتر تلاش می کنند ممنونم! ممنون!
    FFKIA, 1CHAMPION, Ali_Silent-Killer و 1 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Hi CinemaCenter

13. 4 کاربر از پست مفید T.U.S سپاس کرده اند .

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

جعبه مدال ها

منم جا داره تشکر کنم از فرخ جان برای این سیستم نشان دهنده تنکس ها و همینطور بخاطر بهبود قابل توجه نمایش سایت در موبایل نسبت به قبل
    FFKIA و *Shiny* به این پست علاقمند بوده اند.

در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود
    به کسی اظهار کرد، چون عموماً عادت دارند که ... آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلقی بکنند زیرابشر
    هنوز چاره و دوایی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی بتوسط شراب و خواب مصنوعی
    به‌ وسیله افیون ومواد مخدره است ولی افسوس که تأثیر این گونه داروها موقت است
    و بجا ی تسکین پس از مدتی بر شدت درد می‌افزاید.

15. 2 کاربر از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده اند .

Venus
    sara.v آواتار ها
    وضعیت : sara.v آنلاین نیست.
    سپاس ها : 861
    سپاس شده 461 در 136 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 153 تاپیک

من عالی زدم چون واقعا فعالیت دوستان عالیه.از زمانی که عضو سایت شدم به محض اینکه وارد نت میشم میام اینجا دقیقا نمیدونم چرا ولی یه صمیمیت خاصی اینجا حس میکنم...
    یکی از دلایل موفقیت سینما سنتر اینه که تنها به موضوع فیلم و سینما نپرداخته و تنوع موضوعات اینجا زیاده و همین باعث میشه که خسته کننده نباشه و همیشه یه جذابیتی داشته باشه.
    یکی دیگه از خوبی های اینجا دورشدن از فضاهای آلوده ای که در اینترنت زیاد دیده میشه و جز وقت تلف کردن چیزی نداره...
    فقط یه چیزی اگه موضوعات درست دسته بندی بشه و یه قسمتی باشه که بتونیم همه عنوان هارو باهم ببینیم خیلی عالی میشه.
    در کل اینجا رو خیلی دوست دارم و همیشه برام تازگی داره.
    دم همتون گرم. موفق باشید
    ویرایش توسط sara.v : 04-03-2012 در ساعت 18:04
    1CHAMPION, FFKIA, *Дыхание* و 3 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

17. 8 کاربر از پست مفید sara.v سپاس کرده اند .

مردی تنهای تنها...
    .:Reza:. آواتار ها
    وضعیت : .:Reza:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,499
    سپاس شده 741 در 294 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 245 تاپیک

عالییییییییییییی
    بهتر از این نمیشه!
    من فقط میخواستم انتقام زن و بچه امو بگیرم که با بی رحمی کشتنشون ...

LaDy M آواتار ها
    وضعیت : LaDy M آنلاین نیست.
    سپاس ها : 109
    سپاس شده 220 در 51 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 159 تاپیک

البته من مدتی توی سایت سینما سنتر نبودم و درست در جریان نیستم. اما از اونجایی که نظم رو همه جای انجمن می بینم و انجمن هم پربار و پرمحتوی هست مشخصه که کار تیم های سایت عالیه و جای تحسین داره. امیدوارم که موفق باشید و سینماسنتر پیشرفت خوبش رو دنبال کنه و خستگی از تن مدیران و اعضای تیم های مختلفش در بیاد .
    مجلتون رو هم دیدم . عالی از نظر گرافیک و محتوی.
    انجمنی بودن و کار کردن توش یه عشقیه که فقط اونایی که توش بودن درکش میکنن و می فهمن چقدر کار بچه ها ارزشمنده و از ته قلبه.... یه کاریه که تا عشق نداشته باشی نمیتونی انجام بدی.
    خسته نباشید بچه ها
    ScarFace, MiSS SAYTA, T.U.S و 4 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

20. 11 کاربر از پست مفید LaDy M سپاس کرده اند .

من شاد و خندانم غیر از زمانی به نام همیشه...
    Sherlockii آواتار ها
    وضعیت : Sherlockii آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,581
    سپاس شده 3,421 در 815 پست
    یاد شده
    در 22 پست
    تگ شده
    در 693 تاپیک

جعبه مدال ها

به نظر من که عالیه
    ممنون فرخ جان
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

22. کاربر روبرو از پست مفید Sherlockii سپاس کرده است .

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع