سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh میزگرد سریالی سینماسنتر - صفحه 98

صفحه 98 از 98 نخستنخست ... 4888969798
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 980
نمایش شاخه ای197علاقمندی ها

موضوع: میزگرد سریالی سینماسنتر

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,004 در 1,163 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

میزگرد سریالی سینماسنتر

درود و صد درود

خیلی از اوقات شده که میخواستین سریالی رو ببینین اما قبلش خواستین که اطلاعاتی درباره ی سریال داشته باشین یا با کسانی که سریال رو دیدن مشورت کنین تا وقتتون رو الکی حدر ندین،خیلی از اوقات سوالاتی رو درباره ی سریال های مورد علاقتون داشتین اما نمیدونستین این سوالات رو کجا مطرح کنین،خیلی از اوقات میخواستین نظرتون رو درباره ی یک سریال بگین تا دوستانتون از خوبی سریال اگاه بشن و اون سریال رو ببینن و یا میخواستین نظرتون رو بگین تا بقیه هم مثل شما وقتشون رو سر یک سریال بد نزارن گاهی اوقات هم فقط میخواستین درباره ی یک سریال بنویسین تا احساستون رو به اون سریال نشون بدین
    .

اگر هر کدوم از موارد بالا مد نظرتون بود این میزگرد مخصوص شماست

در این میزگرد میتونید با دوستانتون که ممکنه هم سلیقه هم باشین مشورت کنین و سریالی رو که به علایقتون میخوره انتخاب کنین.اگر هم نظری درباره ی یک سریال داشتین که میخواستین همه اونو بدونن بدون دادن اسپویلر میتونین نظرتون رو بیان کنید و سوالاتتون در محور سریال ها رو هم در این تایپیک بپرسید تا دوستانی که اطلاعات دارن پاسخ شما رو بدن

باشد که دیگر تایپیکی با موضوعات سوال درباره ی کنسل و تمدید شدن سریال و تاریخ پخش و... نبینیم و سوالات را در همین میز گرد مطرح کنیم
    ویرایش توسط joker : 07-29-2013 در ساعت 00:21
    ♚ReZa__SoLtAn♚, Don Corleone, 1CHAMPION و 18 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. # ADS

pemagnetic آواتار ها
    وضعیت : pemagnetic آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : میزگرد سریالی سینماسنتر

ی سوال دارم. امیدوارم در جای درستی درحال ارسال آن باشم.
    در سکشن 3 اپیزود 5 جمله ای هست که میگه:دستتو قطع میکنم اما باید شیره ی خشخاش بخوری )چون درد زیادی داره( اما طرف حاضره درد بکشه ولی شیره نخوره. چرا مشروب میخورن ولی شیره نه؟ حتی برای بیحس کردن درد زخم

4. # ADS

P_N
    P_N آواتار ها
    وضعیت : P_N آنلاین نیست.
    سپاس ها : 156
    سپاس شده 4 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 105 تاپیک

سلام وقت بخیر
    دوستان کمی سرتون رو درد میارم و میخام از شما در مورد مساله یی مشاوره بگیرم
    ممنون میشم کامل بخونید
    من 4 سال پیش بخاطر سریال فرار از زندان که دیدم تصمیم گرفتم مجموعه سریال جمع کنم و همه سریال ها رو داشته باشم
    چون دوست دارم با خانواده ببینم ( دو نفری ) ، تصمیم گرفتم تمام سریال ها رو با کیفیت بالا بگیرم و با حجم های بالا
    رفتم یک ال سی دی 50 اینچ گرفتم و دوستانم گفتن از بزرگیش استفاده کن

خلاصه دو تا هارد 2 ترا خریدم و تصمصم گرفتم سریال ها رو دان کنم ، از راهنمایی های شما در اینجا کمک میگرفتم
    خلاصه اینجور شد که دیدم دانلود سریال ها خیلی خیلی سخته و نمیشه این کارو کرد
    با یک سایتی به اسم سریال دات bz در ارتباط شدم و حدود 3 ترا ازشون سریال گرفتم ، سریال ها رو هم خودم گلچین کردم و تماما اونایی رو گرفتم که امتیازات بالا از imdb گرفتن

مثلا سریال دکستر رو که قبلا خودم دانلود کرده بودم یکی بود
    گفتم که تصمیم گرفتم بهترین ها رو دانلود کنم ، مثلا فصل یک سریال دکستر رو که دانلود کردم 34 گیگ شد
    وقتی میدیدم کیف میکردم
    خلاصه سریال ها بدستم رسید و من متوجه شدم با معضل بزرگی به اسم زیرنویس هماهنگ مواجه هستم ، خیلی خیلی مشکلات پیدا کردم
    چندین نرم افزار زیرنویس رو یاد گرفتم ولی مگه میشد نشست و این همه رو دقیق کرد
    خیلی عذاب کشیدم
    یک سری سریال دیگه رو هم که نداشتم از یه جای دیگه گرفتم که اونم بازم همین مشکل
    پیام دادم ، گفتن کیفیت های بالا این مشکل رو دارن و به ما ربطی نداره و میخای کیفیت dvd رو بگیر ، یا همونایی که رو dvd هستش
    حالا من موندم و حدود 8 ترابایت سریال نیمه ناتمام و بدون زیرنویس
    البته نه همه شون ، مثلا دکستر و بازی تاج و تخت هماهنگ بود ، یا با کمی تغییر هماهنگ شدن
    ولی بقیه موندن
    سرتون رو درد نیارم
    برای دیدن سریال ها با lcdهم یک دستگاه مدیا پلیر خوب گرفتم که واقعا ازش راضیم ، اسمش egreat هستش
    پارسال مشکلی پیش اومد و بنده به مدت 8 ماه مجبور شدم از هر چی تفریح و سریال دور بشم و به مشکلی که برام پیش اومد بپردازم
    مثلا وقتی که نبودم سریال سوپرناچرال فصل هشتش کامل شده بود ، دیروز یه جایی دیدم فصل 10 هم اومده
    یا اینکه سریال person of interest فقط فصل اولش رو داشتم و الان به چهار رسیده ، الان فکر میکنم خیلی خیلی عقب افتادم و دیگه نمیشه جبران کرد
    و اینکه دیگه دارم با مشکل حجم سریال ها مواجه میشم
    مثلا قبل از این کارها سریال ALIAS رو در 26 دی وی دی داشتم ولی نصفش رو دیدم ، وقتی دنبال کیفیت خوبش گشتم فقط یک نفر داشت و اونم گفت که 160 گیگه ، خب ظاهرا خیلی خیلی زیاده ، وقتی هم که اومد زیرنویس هماهنگ نبود و این سریال هم یک زیرنویس بیشتر نداره ، خلاصه رو دستم موند
    وقتی میرم تو بعضی سایت های دانلود ، مثلا مینویسه کیفیت 1080p ، وقی میزنم دانلود حجمش مثلا 700 مگه ، در صورتی که من سریال برکینگ بد رو دارم با کیفیت 1080p و حجم هر قسمت 3 گیگه ، بماند که چقدر هم اذیت شدم تا زیرنویس مناسبش رو پیدا کردم ، ناسلامتی سریال جدیده
    بعدا هم متوجه شدم که سریال ها نسخه داره و مثلا نسخه demand , asap ,dimension و غیره که فکر کنم اسم شخص باشه ، مثلا یک نفر که سریال واکینگ دد رو زیرنویس کرده نوشته نسخه فلان هستش ، منظورم کیفیت دار ، میگردم برای اون نسخه ، به زور میشه لینک های دانلودش رو پیدا کرد

الان تو سردرگمی هستم

لطفا به این سوالاتم جواب بدین ممنون میشم
    1 - به نظر شما من به این روند داشتن سریال کیفیت دار ادامه بدم یا اینکه همیشه با این مشکلات مواجه م ؟؟؟
    2 - الان که سریال های خیلی جدید و قشنگ هم اضافه شده ایا بازم مشکل زیرنویس های هماهنگ و ناهماهنگ وجود داره یا نسبت به گذشته کمتر شده ؟
    3 - به نظر شما همه سریال هامو پاک کنم و نسخه های مثلا 700 مگی بگیرم یا حیفه و همین ها رو نگه دارم ؟ مثلا سریال فرنج واقعا حیفه کیفیت دارش رو نبینی
    4- سریالی مثل alias که ارزش بیش از یک بار دیدن رو نداره ، ایا ارزش داره 160 گیگ حجم رو اشغال کرده باشه بدون زیرنویس هماهنگ ؟
    5 - ادامه سریال ها و سریال هایی رو که ندارم به نظرتون دانلود کنم بهتره ؟ ( که البته خیلی ستمه ) یا اینکه از جایی بخرم ؟
    ما شا الله جایی هم نیست که سریال کیفیت دار با زیرنویس هماهنگ داشته باشه که ادم لذت ببره

بازم معذرت خواهی میکنم و اگر امکانش هست کمکم کنید چون دوست دارم بازم به ارشیوم اضافه کنم و تکمیلش کنم چون عاشق سریال شدم
    ممنون

P_N
    P_N آواتار ها
    وضعیت : P_N آنلاین نیست.
    سپاس ها : 156
    سپاس شده 4 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 105 تاپیک

یعنی هیچ کس تو این انجمن نیست

Jenson آواتار ها
    وضعیت : Jenson آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 20 در 15 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سریال Person of interest رو ببین.

pr.pouya آواتار ها
    وضعیت : pr.pouya آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

کسی میدونه شرلوکو میتونم از کجا گیر بیارم ...

Ehsan75 آواتار ها
    وضعیت : Ehsan75 آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

Icon5 مشابه Homeland

با سلام.
    دوستان اگر میشه چند تا سریال شبیه Homeland که امنیتی - جاسوسی باشه و از همون اول بیننده رو جذب کنه رو بهم معرفی کنید. ممنون

Arsalan92 آواتار ها
    وضعیت : Arsalan92 آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : مشابه Homeland

quantico

“در این بازیگر خانه ی دنیا هر کسی یک جور بازی می کند تا هنگام مرگش برسد.” -_-
    shahin1 آواتار ها
    وضعیت : shahin1 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 384
    سپاس شده 1,270 در 394 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 287 تاپیک

دوستان من همیشه عادت دارم یه سریال یه ساعته همزمان با یه سریال 20 دقیقه ای طنز میبینم. حالا که گات تموم شده و من فرندز رو تموم کردم چه سریالایی رو پیشنهاد میدید؟

2001 آواتار ها
    وضعیت : 2001 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 76
    سپاس شده 56 در 38 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 18 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin1 نمایش پست ها
    دوستان من همیشه عادت دارم یه سریال یه ساعته همزمان با یه سریال 20 دقیقه ای طنز میبینم. حالا که گات تموم شده و من فرندز رو تموم کردم چه سریالایی رو پیشنهاد میدید؟
    من به شما سریال Shameless رو پیشنهاد میکنم.هر قسمت حدود 50 دقیقه.فوق العاده عالی.یک کمدی سیاه ناب
    shameless_wallpaper1-932x582.jpg

13. کاربر روبرو از پست مفید 2001 سپاس کرده است .

un4given.1991 آواتار ها
    وضعیت : un4given.1991 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 56 تاپیک

سلام دوستان

دنبال سریالی میگردم که هر قسمت داستان جدا گونه ای داشته باشه ترجیحا پلیسی، FBI و یا تخیلی مثل Fringe ،The Mentalist، Chicago PD ، Person of Interest ،Grimm ،Blindspot Blacklist، elementary ....
    ترجیحا از دسته شرت قرمز ها ( MARVEL ) نباشه .

خیلی ممنون میشم کمکم کنید

صفحه 98 از 98 نخستنخست ... 4888969798

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)