سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.72- تحليل و بررسي فيلـــــــم انتقام جویــــان (Avengers) - صفحه 2

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38
نمایش شاخه ای38علاقمندی ها

موضوع: Cwa.72- تحليل و بررسي فيلـــــــم انتقام جویــــان (Avengers)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,201
    سپاس شده 25,633 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.72- تحليل و بررسي فيلـــــــم انتقام جویــــان (Avengers)

نام فیلم: انتقام جویـــان Avengers
    فایل پیوست 11179
    اطلاعات فیلم
    کارگردان: یوس ویدون
    تهیه کننده: کوین فییج
    فیلمنامه: اندرو نیکولز
    موزیک متن: یوس ویدون، زاک پن
    بر اساس کمیک استریپی از: استن لی، جک کربی
    موزیک متن: آلن سیلوستری
    فیلم برداری: سیمسوس مک گاروی
    تدوین: جفری فورد
    کارگردان هنری: بنجامین ادلبرگ
    بازیگران
    رابرت دان جونیور: تونی استارک (مرد آهنی)
    کریس اوانز: استیو راجرز (کاپیتان آمریکا)
    مارک روفالو: بروس باننر (هالک)
    کریس هامس ورث:‌ثـــور
    اسکارلت یوهانسون: ناتاشا رومانوف (بلک ویدوو)
    جرمی رنر:‌ کلاینت بارتون (هاوکی)
    ساموئل جکسون: نیک فیوری
    گوینت پالترو: پپر پوتس
    اطلاعات دیگر
    ژانر: حادثه ای، هیجان انگیر، تخیلی
    درجه نمایش PG-13
    IMDB Rate: 8.6
    تولید شده توسط کمپانی:
    مارول استودیو، پارامونت پیکچرز
    توزیع توسط: والت دیسنی پیکچرز
    اکران: 11 اپریل 2012
    مدت زمان: 143 دقیقه
    ساخته شده توسط: آمریکا
    زبان: انگلیسی
    بودجه: 220 میلیون دلار
    فروش کل فیلم: 1439 میلیون دلار
    افتخارات و جوایز
    چهار نامزدی در جوایز منتخب جوانان
    تحلیل و برررسی از: سروش ممدوحی
    SovRan, Ali_Silent-Killer, desmound و 6 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,645 در 7,115 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : Cwa.72- تحليل و بررسي فيلـــــــم انتقام جویــــان (Avengers)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin.M نمایش پست ها
    هالک که خیلی معروف تر هست ؟؟!!
    هالک در بین ایرانی ها معروف هستش اما باز نه به معروفی تونی استارک و مرداهنی!
    مرداهنی یک طوری خودش رو بین طرفداراش باز کرده!
    من که زیاد باهاش حال نمیکنم :دی

نه به نظر من شما با توجه به ذهنیتی که نسبت به کاراکتر مرد آهنی داشتید این حرفرو میزنید ...من حتی حاضرم شرط ببندم زمان حضور بلک ویدو در فیلم بیشتر از مرد آهنی هست ..درسته مرد آهنی کار راه بنداز هست ولی تاثیر گذارترین هالکه...
    بلک ویدو و مرداهنی اگه دقت کرده باشی هردو معرفی اصلیشون تو همون فیلم مرداهنی بودش!
    و اگه دقت کنی تنها کاراکتر زن فیلم هم بودش خوب یه مثلی هست فیلم رو چیزی که زیباتر میکنه همون زن فیلم هستش و از اسکارلت جوهانسون هم خوشگلتر تو فیلم وجودنداره که مسلما زیاد میشه تصویرش روببینیم!
    منظور من در فیلم همون اندازه ای که تاثیرگذاری مرداهنی بود بیشتر از حد مجاز بود چرا کاپیتان نباید این همه باشه! و ...........
    درباره هالک سخن زیاده تو این فیلم در حد هالک ظلم شده بود اونم به شدت ....
    arashp300 به این پست علاقمند بوده است.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

4. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

5. # ADS

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,632
    سپاس شده 4,001 در 1,162 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

جعبه مدال ها

همیشه طرفدار این سینما بودم،سینمایی که اولین هدفش سرگرم کردن و جذب همه نوع مخاطبی باشه.انتقام جویان همونطور که اشاره هم شد فیلم فلسفی نیست حرف خاصی هم پشتش نیست ولی واقعا زیباست.من از دارک نایت یکجور لذت بردم ولی از انتفم جویان به شیوه دیگه.اکشن و جلوه های ویژه واقعا عالی بود هرچند یکم اون اوایلش کند بود فیلم ولی واقعا در نیمه دوم جبران کرد.صحنه های اکشن فیلم واقعا منو به وجد میاورد و باعث هیجان زدگی بیش از حد در من میشد.انتقام جویان یک فیلم عالی سرگرم کننده بود و از نظر من این اولین رسالتی که هر فیلم باید انجام بده و اگر فیلمی هرچقدر هم که از لحاظ داستان و موارد دیگه قوی باشه ولی سرگرم کننده نباشه به نظر من ارزشش خیلی کمتر این گونه فیلم هاست.ایده فیلم واقعا عالی بود و خلاقیت خوبی پشت داستان بود کارگردان هم واقعا خوب کار کرده بود ولی من خودم با شخصیت ثور مشکل دارم یعنی به نظر من یکم زیادی تخیلی هستش.مثلا مرد اهنی و هالک و کاپیتان امریکا برای من باور بپذیرتره تا ثور چون اوردن یک شخصیت که یجورایی خداست بین یسری ادم زیادی عجیبه.ولی در کل خیلی تخیل داره این استن لی واقعا چه کاراکتر هایی خلق کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    ثور می خواهد لوکی را مجبور به ترک زمین کند که این کار به مبارزه ای بین شان می انجامد که البته سرانجامی ندارد. (این صحنه های فیلم به نظرم کاملا بی جا هستند و برای وقت پرکنی اضافه شده بودند و چیزی جز معرفی ثور ندارند).
    کلا مخالفم.الان فرض کن یک نفر فیلم ثور رو ندیده ولی برای دیدن شخصیت مرد اهنی یا کاپیتان امریکا یا فقط بخاطر اکشن کار میاد این فیلم رو میبینه خب باید یک معرفی کوتاهی داشته باشه کاراکتر ثور تا کسی که فیلمش رو ندیده گمراه نشه.البته بازم از نظر من مبارزه مرد اهنی و ثور جز صحنه های خوب فیلم بود

نقل قول نوشته اصلی توسط habibmp3 نمایش پست ها
    این که به ثور یکم تو این فیلم ظلم شد! نسبت به دیگر قهرمان ها مجال ندادن بهش! ولی برعکس به تونی استارک، هالک و کاپیتان خیلی خیلی و بیشتر از اون چیزی که لایقش بودن میدون داده شد ولی به قوی ترین و مهم ترین قهرمان یعنی ثور خیلی کم اهمیت داده شد! البته به نسبت میگم ...
    ثور انچنان هم مهمترین قهرمان نبود حالا شاید از اون جنبه که داستان درباره اون و برادرشه مهم باشه ولی به نسبت بقیه کاراکتر ها بخصوص مرد اهنی و کاپیتان امریکا از محبوبیت کمتری برخورداره.امریکایی ها که عاشق سینه چاک کاپیتان هستن مرد اهنی هم به لطف بازی عالی داونی جونیور و اینکه فیلم های بیشتری نسبت به بقیه شخصیت ها داشته از محبوبیت بیشتری برخورداره هالک هم چون با این فیلم میخواستن به محبوبیتش اضافه کنن و شاید تضمین کنن که یک فیلم دیگه درباره اش ساخته بشه و فروش خوبی کنه بیشتر بهشون پرداخته بشه نسبت به ثور

نقل قول نوشته اصلی توسط habibmp3 نمایش پست ها
    یه صحنه خیلی اضافه فیلم هم جایی بود که هالک یه مشت به ثور زد و اونم پرتاب شد! کلا این هالک رو دوست نداشتم ...
    من خودم اون صحنه رو خیلی دوست داشتم اتفاقا شاید چون از مارک روفالو خیلی خوشم میاد.البته یک چیزی رو هم نفهمیدم هالک که نمیتونست عصبانیتش رو کنترل کنه چطور شد اون اخر سر خیلی راحت و با ارامش دوش به دوش باقی قهرمانا جنگید؟نسبت به اون چیزی که در نیمه اول فیلم نشون داد نباید میتونست خودش رو کنترل کنه و باید به دو طرف حمله میکرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط mooncity نمایش پست ها
    من قبل اینکه این فیلم رو ببینم یه نقد کوتاه ازش خونده بودم که اشاره به بزرگنمایی قهرمانان آمریکایی داره ، نمیدونم شاید تحلیل روی طرز تفکرم در طی دیدن فیلم تاثیر گذاشته ولی منم عقیده دارم که تو این فیلم میشد ردپایی از سیاست رو برای نشون دادن قدرت مردان آمریکایی به وضوح دید.
    شاید من به این حرفا حساس شدم و یا چشمام رو به روی حقیقت بستم ولی چه انگیزه سیاسی میتونست داشته باشه این فیلم؟خدایی هی هنر و سینما رو با سیاست یکی نکنید.فیلم تخیلی بود قهرمان هاشون هم خب از یک کامیک اومدن که مخصوص فرهنگ امریکاست و اونها هم تخیلی هستند و قهرمان حقیقی نیستن که بخواد بزرگ نمایی بشه به هر حال شخصیت ها امریکایی هستند و برای فروش بیشتر فیلم هم لازمه شخصیت ها غربی باشن.نمیشد که یک برادر ایرانی یا عرب رو بذارن جای هالک.کاپیتان هم مسلما برای بدست اوردن دل مردم امریکا یجورایی وطن پرستانه صحبت میکرد

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    سروش به نظر من این کار خیلی خوب انجام شده بود توی فیلم ولی یک نگرانی جدید این روزا داره ایجاد میشه و اون هم رویکرد بسیار زیاد و پشت سر هم هالیوود به داستانهای کمیک استریپ هستش. این خودش زیاد خوب نیست الان انتقامجویان تموم نشده صحبت از ساخت لیگ عدالت هستش گرین لنتر و بتمن و کپیتان آمریکا و سوپر من و اسپایدر من و مرد آهنی با فاصله زمانی خیلی کم و پشت سر هم به نمایش در اومدن یا قراره به نمایش در بیان که به نظر من این موضوع جای نگرانی داره. نگرانی بابت تکراری شدن و خسته شدن مردم از موضوعات ناب و دوست داشتنی چون فاصله نمایش این فیلم ها بسیار کم هستش.
    کاملا با حرفات موافقم الان بنظرم شاید قسمت دوم انتقام جویان هم اون زیبایی قسمت اول رو برای من نداشته باشه ولی درمورد جاستیس لیگا واقعا نمیتونم حس خوبی داشته باشم.مثلا بتمن رو بندازن به جون فضایی ها؟؟؟؟حالا سوپرمن و بقیه قهرمان ها یچزی ولی بتمن...
    ایده انتقام جویا جالب بود وبشتر برای همین ایده هم فروخ ولی اینکه بیان لوسش کنن واقعا غیر قابل تحمله.یک نگرانی هم من دارم الان با وجود فیلمی مثل انتقام جویان فیلم های تکی قهرمانا به دلم نمیشینه
    هالک که اصلا هالک نبود کلا یه جوجه اردک زشت بود :دی کلا اگه تو تحلیل هم دیده باشی گفتم این فیلم فیلم مرداهنی بود و تونی استارک کلا تونی استارک بود که همه کارهارو تو فیلم انجام میداد و یکم هم کاپیتان باقی ابرقهرمان ها تو سایه این دو بودن البته به ترتیب اول تونی بعد هم کاپیتان به نظرم اگر تونی نبود کلا فیلم هیچ میشد!
    صحنه های اضافه بودن تو فیلم که به نظرم برای کمدی وار کردن فیلم گذاشته بودنش ! مثل همونی که اشاره کردی!
    خیلی از صحنه هایی که منور تو هستش به نظر من اضافی نبودن ولی خب قبول کنین اگر به مرداهنی بیشتر اهمیت میدن به دلیل اینکه شخصیتش برای غیر امریکایی جذابتره و اون بیشتر از بقیه قهرمانا میشناسن و بازیگری مثل رابرت داونی از کریس همثورس محبوب تر و بهتره

7. کاربر روبرو از پست مفید joker سپاس کرده است .

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,638
    سپاس شده 3,892 در 1,237 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

جعبه مدال ها

خب من فیلم رو تو بهترین شرایط ممکن وبهترین کیفیت موجود دیدم واصلش این بود که تنها دیدم چون کسی علاقه ای به فیلمهای تخیلی تو خونه نداره

تحلیل آقا سروش رو کامل خوندم ..خیلی خوب بود
    اول بگم همه چیز فیلم خوب وعالی بود جز دو قسمت که یکمی کیفیت کارش بد بود ...اولیش قسمتی بود که بلک ویدو وثور وهالک تو آسمون سوار بر مرکب های فضایی ها بودن ..اطرافشون کمی کامپیوتری بود وخیلی هم تابلو ..
    یک قسمت دیگر فیلم مشتی بود که در آخرای فیلم هالک به ثور میزنه ...دلیلشرو نمیدونم ثور که یه جای فیلم هم بهش اشاره میشه قوی ترین سلاح رو داره واز همه ابر قهرمان ها قوی تر هست باید اینقدر تحقیر شه بدبخت ..
    یکمی وباز هم تاکید میکنم یکمی از زمان بندی های آخر فیلم بد بود ...
    شاید به نوعی طعنه کارگردان به این موضوع بوده که هالک و ثور توی یکی از کمیک بوکها با هم دشمنن و خواست این موضوع رو بطور طنز آمیز آخر فیلم نشون بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
    کاملا با حرفات موافقم الان بنظرم شاید قسمت دوم انتقام جویان هم اون زیبایی قسمت اول رو برای من نداشته باشه ولی درمورد جاستیس لیگا واقعا نمیتونم حس خوبی داشته باشم.مثلا بتمن رو بندازن به جون فضایی ها؟؟؟؟حالا سوپرمن و بقیه قهرمان ها یچزی ولی بتمن...
    ایده انتقام جویا جالب بود وبشتر برای همین ایده هم فروخ ولی اینکه بیان لوسش کنن واقعا غیر قابل تحمله.یک نگرانی هم من دارم الان با وجود فیلمی مثل انتقام جویان فیلم های تکی قهرمانا به دلم نمیشینه
    من بیشتر منظورم این بود که دارن لوث میکنن این چیزارو با رویکرد بیش از حد و پشت سرهمشون. وگرنهجاستیس لیگ به انیمیشن فوق العاده محبوب هستش که از روی کمیک بوکش درست شده و 5 فصل داره و حدود 100 قسمت و داستانش فوق العاده جذاب و زیباست و من مطمئن هستم اگه کارگردان فیلمش بتونه اون زیبایی و هیجان انیمیشنش رو به تصویر بکشه از انونجر هم موفق تر میشه.
    بتمن توی سری جاستیس لیگ خیلی عالی جا افتاده.

با آخر حرفت هم موافقم با این فیلم دیگه حتی تصور نمیکنم برم مردآهنی تنها رو ببینم بدون اینکه بقیه همراهش باشن )
    joker به این پست علاقمند بوده است.

Mobin.M آواتار ها
    وضعیت : Mobin.M آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,922
    سپاس شده 1,057 در 325 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 587 تاپیک

بلک ویدو و مرداهنی اگه دقت کرده باشی هردو معرفی اصلیشون تو همون فیلم مرداهنی بودش!
    درسته تو فیلم مردآهنی دو یه قسمتی بلک ویدیو بود و به خاطر بازی در مردآهنی دو این نقش رو بهش دادن ..

و اگه دقت کنی تنها کاراکتر زن فیلم هم بودش خوب یه مثلی هست فیلم رو چیزی که زیباتر میکنه همون زن فیلم هستش و از اسکارلت جوهانسون هم خوشگلتر تو فیلم وجودنداره که مسلما زیاد میشه تصویرش روببینیم!
    این خیلی جالبه من حتی تو چندتا از مجله ها هم درباره خوشگلی جوهانسون دیده بودم ....ولی ربطی نداره که

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    شاید به نوعی طعنه کارگردان به این موضوع بوده که هالک و ثور توی یکی از کمیک بوکها با هم دشمنن و خواست این موضوع رو بطور طنز آمیز آخر فیلم نشون بده.
    هرچی باشه در کل خیلی بده ..من چند بار اون لحظه رو جلو عقب کردم ..ولی آخه

بچه ها این زمان فیلم رو دیدید ؟؟ دو ساعت و22 دقیقه و10 ثانیه ...خیلی باحاله حتما ببینید

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

خب من تازه از خواب بیدار شدم چون دیشب تا ساعت 4 صبح داشتم فیلم ابر قهرمانان رو میدیدم
    اول از سروش عزیز تشکر میکنم بابت تحلیل خوب و جامعش کلا همه جور اطلاعات برای کسانی که نمیدونند بود.مرسی

درباره فیلم بگم که به نظرم الو ن فکر میکردم چجور یاین همه قهرمان رو میخوان باهم تو یک فیلم بزارند ؟طوری که اخه قدرت های این ها مثل هم نیست بعضی هاشون خیلی از دیگری قوی ترند.اما بعد دیدن 1 ساعت فیلم فهمیدم با کم کردن قدرت بعضی از افراد و زیاد تر کردن قدرت بعضی از افراد این اتفاق افتاده.مثلا ثور رو خیلی خیلی قدرتش رو کم کردند.این بشر یه جورایی غول قهرمانانه بعد سوپر من.یعنی فکر کنم تنها سوپر من ازش قوی تر باشه
    در رابطه با هالک بگم که خیلی روش مانور دادند.حتی برادر ثور هم دنبالش بود و مرد اهنی هم میخواست بیدارش کنه.دلیلش رو هنوز نفهمیدم چرا مانور روی غول سبط رن زیاد بود.بعد تعجب بر انگی زترین صحنه همون بود که هالک اومد با 1 دست اون هیولا رو به خاک نشوند بعد هم مرد اهنی با بمب زد منفجرش کرد.یعنی هالک اینقدر قدرتمند بود؟به نظرم قدرت هالک رو چندین برابر کردند و ثور رو کمتر.
    در رابطه با مرد آهنی بگم همون اول داستان وقتی کاپیتان امریکا به مرد اهنی گفت تو اگه جلیقتو دربیارن هیچی نیستی فهمیدم باید ضربه آخر رو مرد آهنی بزنه و به همه بگه چقدر میتونه نقش یک قهرمان رو بازی کنه.دیدیم بمب هسته ای رو خودش بار یسک بالا حملش کرد.و همچنین دقت کنید از نظر باهوش بودن و قدرت تفکر مرد اهنی بسیار بالاتر از همشون بود.شاید دکتر بنر فقط میتونست باهاش هم صحبت شه.
    اون 2 مرد و زند سرباز هم که یوهانسون جان که فقط یک انسان نیرومند بود اون یکی هم که جومونگی بود برا خودشاون ور رو میدید تیر کمان پرت میکرد
    برای من خیلی جالب بود فکر میکردم کاپیتان امریکا سر آخر ضربه اخر و نهایی رو بزنه بخاطر لباس امریکایی و همینطور کاپیتان بودنش اما اینطور نبود و مرد آهنی این کار رو کرد.
    شوخی های مرد آهنی باعث جذابیت داستان شد.کلا بخوایم بگیم قابلیت همه قهرمانان بیتر شد و ثور رو کمتر کردند که به چشم نیاد تفاوتشون.
    من خودم از نظر علاقه به شخصیت ها اول مرد آهنی رو دوست دارم اونم فقط بخاطر بازیگرش یعنی رابرت داونی جونیوره.نه چیزه دیگه.اما اگر بخوام علاقه به شخصیت بازیگر رو کنار بزارم همیشه از هالک خوشم میومد.این بار هم که یه جورایی فوق العاده بود تو این فیلم.اون صحنه پرش از توی ساختمان و نجان کارمندا و گرفتن دهن اون هیولا عالی بود.
    آخر داستان هم که فهمیدیم موضوع اصلی اونجرز 2 چیه...همین هیولاها که شکست خوردند اینبار با ریسشون میخوان نقشه بکشند و با مرگ سراغ انسان ها بیان
    یکی از معدود فیلم هایی بود که این همه شخصیت داشت و خوب ساخته شده بود.البته با این همه فروشی که کرد هم بایدم بهش گفت خوب عمل کرده.
    اما یک چیزیرو میدونید هیولا های بد داستان قوی نبودند.این تنها نشانه ضعف داستان بود.سر باز هاش رو که همون زنه با یه کلت!!!! و بعضی مواقع با دست خالی هم میتونست بکشه اونارو.اون هیولا های بزرگ رو هم که کلا هالک براشون بس بود.
    به نظر خود درگیری بین خود قهرمانان اصلی مثل هالک و ثور یا مرد اهنی با ثور و کاپیتان امریکا با بقیه خیلی جالب تر و هیجان انگیز تر با هیولا های بد داستان بود.
    کلا به نظرم جز زیادی تخیلی بودن این فیلم که خب نمیشه اعتراضی کرد بهش...همین که هیولا های یکه از کهکشان دیگر اومدند ار تا فردا صبح هم با هین چند نفر میجنگیدند اگر قهرمانان خسته نمیشدند میتونستند همشون رو از پای درارند.باید یک غول اصلی هیولای اصلی که خیلی نیرومنده رو هم وارد داستان میکردند که مثلا قهرمانان رو زخمی میکرد و از این صحبت ها.
    ممنون سروش جان بازم
    Plz...Respect

The King Is Coming....Yes...Ronaldo Is Here

11. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

سروش جان ممنون از تحلیلت
    تازه امروز صبح فیلم رو دیدم. البته قبلش لازم بود کاپیتان آمریکا رو هم ببینم که اون رو هم دیشب دیده بودم. ثور رو هم چند شب قبل ترش.
    من توصیه میکنم که نسخه با کیفیت این فیلم رو هم بگیری و ببین. کلا فیلمهائی که با این همه هزینه و جلوه های ویژه در حد بالا ساخته میشن باید با همون کیفیتی که مد نظر کارگردان بوده دیده بشن. این البته نظر منه. چون حس میکنم دیدن اونها با کیفیت پائین تر از چیزی که در نظر سازنده بوده یک جورائی ظلمه به فیلم. من همیشه خودم تا اومدن نسخه عالی فیلم صبر میکنم و نشده تا الان فیلمی رو با کیفیت پرده دیده باشم. هرچقدر هم که فیلم خوب و پر فروشی بوده باشه.
    چند نکته مهم درباره شخصیتها و کارگردان به نظرم رسید که بگم بهتره

این فیلم بعد از دردسرهای بسیار، توسط کارگردانی که پیش از این فیلم سینمایی خاصی نساخته بود و مهم ترین فیلمش "ثور" بود، ساخته شد. فیلم توسط جاس ویدن کارگردانی شد و حتی فیلم نامه آن نیز برگرفته از کامیکی برعهده وی بود. این انتخاب با مخالفت های زیادی همراه شد اما مارول انتخاب خودش را کرده بود و فیلم توسط جاس ویدن ساخته شد و او توانست تمام این ابرقهرمانان را به زیبایی در کنار یکدیگر قرار دهد.
    کارگردان این فیلم قبلا هیچ اثری رو به صورت اختصاصی نساخته. ثور کارگردانش کنت برانا است نه جوس ویدون. ضمن این که کلا مخالف این هستم که این قهرمانان به زیبائی کنار هم قرار گرفته باشند. اصولا هیچ چیز زیبائی در این کنار هم بودن نیست. به نظر من اکثر فیلمهائی که از بابت پیش نیاز ساخته شده بودند به مراتب بهتر از اونجرز بودند.

اولین بار کاراکتر ثور در سال 1962 توسط استن لی و جک کربی خلق شد و بعد از مدتی تبدیل به یکی از پر طرفدارترین کامیک های دوران خود شد
    ثور یک کاراکتر کمیک نیست سروش جان. ثور یک شخصیت در اروپای شمالیه که در واقع شبیه زئوس میمونه. این در واقع خدای قدیم بخشهای شمالی اروپا مثل نروژ و اسکاندیناویه. طبق افسانه ها این خدا چکشی داشت که با او از آسمان رعد و برق بر سر دشمنانش نازل میکرد. به نظر میرسه که جک کربی و استن لی اون رو از افسانه های شمال اروپا قرض گرفته باشند.

مردآهنی، تونی استارک، با نقش آفرینی رابرت دونی جونیور: شاید گزاف نگفته باشیم که یکی از پر طرفدارترین شخصیت های کامیکی در بین ما ایرانی ها همین کاراکتر است که با نقش آفرینی رابرت دونی جونیور بسیار جذاب و دیدنی شده است! اولین بار این کامیک بوک در سال 1963 توسط استن لی و جک کربی خلق شد. تونی استارک مخترعی پولدار، باهوش، شوخ و در عین حال خوش گذران است که با اختراع زره و لباسی جالب تبدیل به یکی از قدرتمندترین شخصیت های کامیکی می شود. او که خودش قدرت ماورایی ندارد با تغییر و تکامل در لباس خود به مرد آهنی تبدیل شده و با فناوری هایی که در آن تعبیه کرده است کمتر کسی می تواند در برابرش مقاومت کند. قدرت تونی استارک، مرد آهنی، در لباس و فکر او است. نقش تونی استارک را در این فیلم رابرت دونی جونیور ایفا می کند که پیش از این نیز در فیلم های مرد آهنی 1 و 2 عهده دار این نقش بوده است.
    به نظر من مرد آهنی تنها نماینده انسانهای واقعی در این داستانه. در واقع بر خلاف دیگر قهرمانان که هر کدام قدرتی ماورائی در نهاد خود دارند، تونی استارک بیشتر بر فکر خود متکی است، حاصل این هوش و تفکر به شکل یک شیلد و لباس دیده میشه که نشانگر اینه که تفکر بشر میتونه در برابر هر چیزی برتر باشه از قدرت خدایان باستانی گرفته تا هیولاهای غیر زمینی و آزمایشگاهی.
    درباره شخصیت مرد آهنی خیلی میشه حرف زد. این بحث رو به ادامه تاپیک موکول میکنم.

بلک ویدو، بیوه سیاه پوش، ناتاشا رومانوا (ناتالیا رومینوف) با نقش آفرینی اسکارلت جوهانسون: دختر زیبا روی گروه ابرقهرمانان، که به اندازه کاراکترهای دیگر قدرت خارق العاده ندارد اما مانند آن ها در سال 1964 توسط استن لی خلق شده است. ناتاشا قدرت خاصی نداشته اما در فنون رزمی مهارت بسیار دارد و عضو سابق ارتش شوروی بوده است! این کاراکتر پیش از این فیلم تنها در مرد آهنی 2 در کنار تونی استارک دقایقی به ایفای نقش پرداخته است. نقش ناتاشا رومانوا را در این فیلم اسکارلت جوهانسون ایفا می کند.
    باید این شخصیت را ترکیبی از چند شخصیت دیگر دانست. رگه هائی از آن را میتوان در قسمت چهارم ماموریت غیر ممکن یافت. اینجا جائی است که بارتون هم درباره آن صحبت میکند. ماموریت مجارستان!

هاوکی، کلینت بارتون، با نقش آفرینی جرمی رنر: هاوکی کاراکتر چندان شناخته شده ای بین سینما دوستان نیست و این اولین حضور این کاراکتر در سینماست. هاوکی در سال 1964 توسط استن لی خلق شد و قدرتش در مبارزات، فنون رزمی و تیروکمانی است که در دست دارد. نشانه گیری های دقیق و مثال زدنی هاوکی او را دربین ابرقهرمانان دیگر جای داده است. نقش هاوکی، کلینت بارتون، را در این فیلم جرمی رنر ایفا می کند.
    البته در این بین دو کاراکتر اصلی دیگری نیز وجود دارند که نقش عمده ای در فیلم دارند اما ابر قهرمان نیستند.
    این شخصیت هم در ماموریت غیر ممکن 4 حضور داشت. در واقع در اون فیلم در ماموریتی در گذشته بارتون سبب از بین رفتن همسر اتان هانت شده بود. این همون ماموریت مشهور مجارستانه. که جریاناتش برمیگرده به ماموریت غیر ممکن 3 و ادامه اون در 4.
    بارتون در قسمت چهارم مامورت غیر ممکن هم حرکات محیرالعقولی انجام میداد.

نیک فوری با نقش آفرینی ساموئل ال جکسون: که کلنل سازمان عملیات مخفی آمریکا است و در فیلم و کامیک بوک به نام S.H.I.E.L.D که به ریاست نیک فوری حضور دارد و اوست که ابر قهرمانان را در کنار یکدیگر جمع می کند.
    این شخصیت با این که از حیث اسم شبیه نیست اما از نظر کاراکتر دقیقا شبیه کاراکتر گیبنز در دو فیلم xXx است. به نظر من برداشت کاملی از گیبنز در سری قهرمانان و پیش زمینه ها وجود داشته است.

داستان ابر قهرمانان، همان طور که گفته شد، داستان جدیدی نیست و ما داستان های بسیاری در این سبک در سینمای جهان دیده ایم. برای مثال سوپرمن و بتمن که به نبرد پلیدی می روند و مرد عنکبوتی و ... اما ایده در کنار یکدیگر قرار دادن این شخصیت ها کار جدیدی بود که در فیلم ابر قهرمانان محقق شد تا فیلمی تهیه و تولید شود که بتواند کمپانی مارول را خوشحال سازد! فیلم ابر قهرمانان در زمان فروش خود در گیشه، توانست بیش از 1.5 میلیارد دلار فروش کند و رکورد شوالیه تاریکی، پر فروش ترین فیلم تاریخ سینما در ژانر کامیک بوک، را بشکند و همچنین به عنوان سومین فیلم پر فروش تاریخ سینما مطرح شود.
    سروش جان من فکر میکنم با ان که این فیلم پر فروش بود اما این ایده کاملا غیر موفقه. موفقیت نه این که فیلم فقط زیاد بفروشه. مثلا آواتار و تایتانیک هم رکورد شکنهای تاریخ بودن. اما مسئله اینه هیچ کدوم از نظر محتوی بی ارزش نبودند. انتقام جویان از نظر محتوا فیلمی بی ارزشه هرچند که از دید تکنیکی و اکشن کاملا موفق به نظر میاد. همه اینها کمکی نمیکنه که فیلم قوی باشه. این فیلم ضعیفه مثل فیلم مشابه دیگه ای به نام کلوب مردان استثنائی که با وجود یکسری از کاراکترهای تاریخی و داستانی و بازگیران معروف بازم موفق نبود.
    مارول هم کلا خوشحال به نظر میرسه. ایده های اون اونقدر در امریکا طرفدار داره که بعید میدونم بشه شکستی براش در نظر گرفت.
    مردم آمریکا اونقدر به این سوپرقهرمان ها علاقمندند که تا به حال نشده فیلمی در این زمینه شکست خورده باشه. برای همین هم شرکتها این کمیک ها رو پروژه های بدون ریسک و شکست میدونن. حتی هزینه یک میلیاردی هم در این باره بدون برگشت میمونه. من فکر میکنم که با حضور مردان ایکس و ترانسفورمرزها قسمت بعدی فضائی تر اینی که دیدیم بشه.
    به نظر من تو تحلیل به نکات فنی میتونستی بیشتر بپردازی. این فیلم از دید فنی نکات و منفی و مثبت زیادی داشت که سعی میکنم در پستهای بعدی به برخی از اونها بپردازم.

بازم ممنون
    Anti Trust و arashp300 به این پست علاقمند بوده اند.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

13. 5 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

amir az آواتار ها
    وضعیت : amir az آنلاین نیست.
    سپاس ها : 22
    سپاس شده 44 در 14 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 15 تاپیک

من تازه دیشب این فیلم و دیدم و باید بگم واقعاً چیزی جز پشیمونی نصیبم نشد. از روال ساخت فیلم خبر ندارم اما شاید همینطور که سروش عزیز گفت به خاطر فشاری که رو کمپانی واسه ساختن یه همچین فیلمی بود واسم یه مقدار شبیه به فیلم های سفارشی بود و انگار تنها هدف کارگردان از ساخت این فیلم این بود که چند تا ابرقهرمان رو کنار هم نشون بده و فیلم چه از نظر مفهوم و چه از نظر فیلمنامه کاملاً با ضعف محتوایی روبرو بود به این صورت که نیمی از فیلم به معرفی کارکترها پرداخته بود و بدون در نظر گرفتن این که این معرفی چه سودی به حال بیننده دارد نیمی دیگر از فیلم به یک درگیری بی محتوا پرداخته شده بود. حالا باید دید هدف مارول از ساخت چنین فیلمی چه بوده؟

15. 3 کاربر از پست مفید amir az سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    کارگردان این فیلم قبلا هیچ اثری رو به صورت اختصاصی نساخته. ثور کارگردانش کنت برانا است نه جوس ویدون. ضمن این که کلا مخالف این هستم که این قهرمانان به زیبائی کنار هم قرار گرفته باشند. اصولا هیچ چیز زیبائی در این کنار هم بودن نیست. به نظر من اکثر فیلمهائی که از بابت پیش نیاز ساخته شده بودند به مراتب بهتر از اونجرز بودند.
    Thor (director: post-credits scene - uncredited)
    فرخ در هر صورت اسمش به عنوان یکی از کارگردان هاش اومده! اما در کل کارگردان اصلی فیلم نبوده و این اولین فیلمش بوده
    این کارگردان کارگردان سریال های تلویزیونی است نه فیلم ! همین الانش هم داره روی یکی از این سریال ها کار میکنه به نام S.H.I.E.L.D که فیلم تلویزیونی هستش ! اسمشم که اشناست...

ثور یک کاراکتر کمیک نیست سروش جان. ثور یک شخصیت در اروپای شمالیه که در واقع شبیه زئوس میمونه. این در واقع خدای قدیم بخشهای شمالی اروپا مثل نروژ و اسکاندیناویه. طبق افسانه ها این خدا چکشی داشت که با او از آسمان رعد و برق بر سر دشمنانش نازل میکرد. به نظر میرسه که جک کربی و استن لی اون رو از افسانه های شمال اروپا قرض گرفته باشند.
    خوب فرخ جان ثور اولین بار در 1962 توسط استن لی وارد کامیک شد ! من نمیتونم قبول کنم این از خدایان هستش و .... چون خدایانی وجود ندارند و انها هم ساخته ذهن هستند! خوب ثور در 1962 تو کامیک ها وارد شده دیگه :دی

به نظر من مرد آهنی تنها نماینده انسانهای واقعی در این داستانه. در واقع بر خلاف دیگر قهرمانان که هر کدام قدرتی ماورائی در نهاد خود دارند، تونی استارک بیشتر بر فکر خود متکی است، حاصل این هوش و تفکر به شکل یک شیلد و لباس دیده میشه که نشانگر اینه که تفکر بشر میتونه در برابر هر چیزی برتر باشه از قدرت خدایان باستانی گرفته تا هیولاهای غیر زمینی و آزمایشگاهی.
    درباره شخصیت مرد آهنی خیلی میشه حرف زد. این بحث رو به ادامه تاپیک موکول میکنم.
    از نظر قدرت شاید بله تنها نماینده انسانی است اما در کنارش ناتاشا هستش و چشم عقابی هاوکی ....
    شخصیت مرداهنی اونطور که اپیتان تو امریکا محبوبیت داره نداره اما رابرت دونی واقعا کارش رو تو این نقش عالی بازی کرده ....

این شخصیت هم در ماموریت غیر ممکن 4 حضور داشت. در واقع در اون فیلم در ماموریتی در گذشته بارتون سبب از بین رفتن همسر اتان هانت شده بود. این همون ماموریت مشهور مجارستانه. که جریاناتش برمیگرده به ماموریت غیر ممکن 3 و ادامه اون در 4.
    بارتون در قسمت چهارم مامورت غیر ممکن هم حرکات محیرالعقولی انجام میداد.
    من این موضوع رو نمیگرم فرخ جان ؟ چه ربطی به هم دارن؟؟؟
    جرمی رنر تو ماموریت غیرممکن کلا کاراکترش یه چیزه دیگه است تو این یه چیزه دیگه ویلیام برندت چه ربطی به هاوکی( به قول سهیل چشم عقابی) داره؟؟

سروش جان من فکر میکنم با ان که این فیلم پر فروش بود اما این ایده کاملا غیر موفقه. موفقیت نه این که فیلم فقط زیاد بفروشه. مثلا آواتار و تایتانیک هم رکورد شکنهای تاریخ بودن. اما مسئله اینه هیچ کدوم از نظر محتوی بی ارزش نبودند. انتقام جویان از نظر محتوا فیلمی بی ارزشه هرچند که از دید تکنیکی و اکشن کاملا موفق به نظر میاد. همه اینها کمکی نمیکنه که فیلم قوی باشه. این فیلم ضعیفه مثل فیلم مشابه دیگه ای به نام کلوب مردان استثنائی که با وجود یکسری از کاراکترهای تاریخی و داستانی و بازگیران معروف بازم موفق نبود.
    مارول هم کلا خوشحال به نظر میرسه. ایده های اون اونقدر در امریکا طرفدار داره که بعید میدونم بشه شکستی براش در نظر گرفت.
    مردم آمریکا اونقدر به این سوپرقهرمان ها علاقمندند که تا به حال نشده فیلمی در این زمینه شکست خورده باشه. برای همین هم شرکتها این کمیک ها رو پروژه های بدون ریسک و شکست میدونن. حتی هزینه یک میلیاردی هم در این باره بدون برگشت میمونه. من فکر میکنم که با حضور مردان ایکس و ترانسفورمرزها قسمت بعدی فضائی تر اینی که دیدیم بشه.
    موفقیت برای کمپانی مارول فکر کنم فقط یک چیز هستش فروش! چون ابرقهرمانان چیزه به خصوصی برای ارائه ندارن و محتوی توش یه چیز بی معنی هستش! کجای فیلم هایی مثل مرداهنی 1.2 ثور کاپیتان و هالک محتوی داشتن که این یکی داشته باشه !
    اما در کنار این ها برادران وارنر میتونن روی ابرقهرماناش حساب کنه و توی فیلم های خود محتوی رو هم بگنجه ! مثل بتمن های نولان و سوپرمن ...
    در کل باید گفت مارول فقط برای فروش میجنگه همین و بس که تا حالا هم به خاطر طرفدارهای این کاراکترها موفق شده تو این موضوع..
    با فروش خوبی که این فیلم داشت برادران وارنر رو هم مجبور کرد که فیلم ابرقهرمانی خودش رو رو کنه و لیگ عدالت رو به رو بیاره !
    در هر صورت جنگ بین مارول و برادران وارنر تو این قسمت وارد فاز جدیدی شده...
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

17. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

فرخ در هر صورت اسمش به عنوان یکی از کارگردان هاش اومده! اما در کل کارگردان اصلی فیلم نبوده و این اولین فیلمش بوده
    این کارگردان کارگردان سریال های تلویزیونی است نه فیلم ! همین الانش هم داره روی یکی از این سریال ها کار میکنه به نام S.H.I.E.L.D که فیلم تلویزیونی هستش ! اسمشم که اشناست...
    به هر حال این فیلم جو ویدون نیست سروش جان. فیلم کنت براناست
    از نظر سینمائی این کارگردان کاملا نوپاست.

خوب فرخ جان ثور اولین بار در 1962 توسط استن لی وارد کامیک شد ! من نمیتونم قبول کنم این از خدایان هستش و .... چون خدایانی وجود ندارند و انها هم ساخته ذهن هستند! خوب ثور در 1962 تو کامیک ها وارد شده دیگه :دی
    سروش جان چی رو نمیتونی قبول کنی. ثور یکی از اسطوره های تاریخی و اعتقادی اروپای شمالیه.
    خودت تو گوگل یک سرچی بکنی متوجه میشی. این که اعتقاد داری یا نه بحث من نیست. بحث اینه که این ها اولین بار تو کمیک استریپ نبودند.

از نظر قدرت شاید بله تنها نماینده انسانی است اما در کنارش ناتاشا هستش و چشم عقابی هاوکی ....
    شخصیت مرداهنی اونطور که اپیتان تو امریکا محبوبیت داره نداره اما رابرت دونی واقعا کارش رو تو این نقش عالی بازی کرده ....
    نگرفتم منظورت رو!

من این موضوع رو نمیگرم فرخ جان ؟ چه ربطی به هم دارن؟؟؟
    جرمی رنر تو ماموریت غیرممکن کلا کاراکترش یه چیزه دیگه است تو این یه چیزه دیگه ویلیام برندت چه ربطی به هاوکی( به قول سهیل چشم عقابی) داره؟؟
    سروش جان ماموریت غیر ممکن رو یکبار دیگه ببین. کاراکترش همین مامور بارتونه با همین کیفیت و حرکات! ماموریت مجارستان هم مربوط به همون ماجراست.

موفقیت برای کمپانی مارول فکر کنم فقط یک چیز هستش فروش! چون ابرقهرمانان چیزه به خصوصی برای ارائه ندارن و محتوی توش یه چیز بی معنی هستش! کجای فیلم هایی مثل مرداهنی 1.2 ثور کاپیتان و هالک محتوی داشتن که این یکی داشته باشه !
    اما در کنار این ها برادران وارنر میتونن روی ابرقهرماناش حساب کنه و توی فیلم های خود محتوی رو هم بگنجه ! مثل بتمن های نولان و سوپرمن ...
    در کل باید گفت مارول فقط برای فروش میجنگه همین و بس که تا حالا هم به خاطر طرفدارهای این کاراکترها موفق شده تو این موضوع..
    با فروش خوبی که این فیلم داشت برادران وارنر رو هم مجبور کرد که فیلم ابرقهرمانی خودش رو رو کنه و لیگ عدالت رو به رو بیاره !
    در هر صورت جنگ بین مارول و برادران وارنر تو این قسمت وارد فاز جدیدی شده...
    به نظر من اسمش جنگ نیست، بیشتر شبیه رقابت بر سر پول در آوردن از حماقت مردمیه که مردم هزار بار اینها را دیده اند و حالا دیگه کفگیر کمپانی ها به ته دیگ خورده و باید آخرین سنتهای این کمبکها ذو هم جمع آوری کنند. اونجرز و لیگ عدالت از دید من شباهت زیادی به سری اخراجی ها در ایران دارند. کاراکترهای تکراری و موضوعاتی که آدمها هزار بار دیده بودند و بهشون خندیده بودن تو یک فیلم جمع شدن و به شکل مضحکی سبب خنده مردم میشدند. در اونجرز هم کاملا همینه. خود این قهرمانان کلا شبیه طبل تو خالی ای هستند که در اونجرز تو خالی تر شده اند. اما برای مردن جالبه و برای کمپانی ها پول ساز. مهم نیست که محتوا دارند یا خیر!

arashp300 به این پست علاقمند بوده است.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

19. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

سروش جان چی رو نمیتونی قبول کنی. ثور یکی از اسطوره های تاریخی و اعتقادی اروپای شمالیه.
    خودت تو گوگل یک سرچی بکنی متوجه میشی. این که اعتقاد داری یا نه بحث من نیست. بحث اینه که این ها اولین بار تو کمیک استریپ نبودند.
    در هر صورت ثور واقعی نیست دیگه :دی
    چه کامیکی باشه چه نباشه باز خودت بیشتر در جریان هستی من فقط ویکیپدیا رو نگاه کردم که اونجا درباره این کامیک که کی وارد کامیک ها شده نوشته بود اگوست 1962 دیگه باقیش به همون اروپایی ها ربط داره :دی راستی ثور از اروپا چطوری سر از امریکا در اورده؟؟؟؟؟ این رو فکر کنم بتونی بگی من که در جریان نیستم؟؟

نگرفتم منظورت رو!
    منظورم این بود که در کنار مرداهنی ناتاشا و هاوکی هم بودن که انسان خالص بودن :دی
    اما مرداهنی ابرقهرمان تر بود و این طوری میشه گفت انسانتر از کاپیتان و هالک بودش..

سروش جان ماموریت غیر ممکن رو یکبار دیگه ببین. کاراکترش همین مامور بارتونه با همین کیفیت و حرکات! ماموریت مجارستان هم مربوط به همون ماجراست.
    پس یه بار دیگه میشنم 2.3.4 رو میبینم جالب شد برام

به نظر من اسمش جنگ نیست، بیشتر شبیه رقابت بر سر پول در آوردن از حماقت مردمیه که مردم هزار بار اینها را دیده اند و حالا دیگه کفگیر کمپانی ها به ته دیگ خورده و باید آخرین سنتهای این کمبکها ذو هم جمع آوری کنند. اونجرز و لیگ عدالت از دید من شباهت زیادی به سری اخراجی ها در ایران دارند. کاراکترهای تکراری و موضوعاتی که آدمها هزار بار دیده بودند و بهشون خندیده بودن تو یک فیلم جمع شدن و به شکل مضحکی سبب خنده مردم میشدند. در اونجرز هم کاملا همینه. خود این قهرمانان کلا شبیه طبل تو خالی ای هستند که در اونجرز تو خالی تر شده اند. اما برای مردن جالبه و برای کمپانی ها پول ساز. مهم نیست که محتوا دارند یا خیر!
    کلا به خودت نگیر اینچیزها رو :دی اینا فقط برای فروش دارن کار میکنن امیکایی ها هم که اسکول :دی میرن میشینن میبیینن!! فکر کنم یک میلیون تا هرکدوم از این ابرقهرمان ها کامیک دارن!! یادمه تو سریال بیگ بنگ تئوری شلدون و دوستان هی میرفتن به این کامیک بوک فروشی نسخه هفته اینده این کامیک ها رو میخریدند! و باز هفته دیگه نمیدونم چرا این همه به این قهرمان هاشون مینازن با این که هیچ واقعیتی هم ندارن!
    کاش ما هم به قهرمانانمون بها میدادیم و به دنیا نمایششان میدادیم کی رستم میشناسه اخه بعد ماها همه این قهرمانان رو مثل کف دستمون میشناسیم و منتظر فیلم بعدیشون هم هستیم اما ماله کشور خودمون رو
    ----------

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)