سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh ترجمه نقد فیلم Cwr.55 - نقد و بررسی فیلم Dark knight Rises توسط راجر ایبرت(اختصاصی سینماسنتر) - صفحه 4

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37
نمایش شاخه ای48علاقمندی ها

موضوع: Cwr.55 - نقد و بررسی فیلم Dark knight Rises توسط راجر ایبرت(اختصاصی سینماسنتر)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

Cwr.55 - نقد و بررسی فیلم Dark knight Rises توسط راجر ایبرت(اختصاصی سینماسنتر)

Dark knight Rises شوالیه تاریکی برمیخیزد

Dark knight Rises
    اطلاعات فیلم
    تهیه کننده : کریستوفر نولان
    کارگردان :
    کریستوفر نولان
    نویسنده :کریستوفر و جاناتان نولان
    ژانر: اکشن ، تخیلی
    فیلمبردار:والی فیستر
    موزیک: هانس زیمر
    بودجه: 250 میلیون دلار
    فروش: در حال اکران
    زمان فیلم: 164 دقیقه
    کشور سازنده: امریکا (هالییود)
    IMDB Rate :؟؟؟ از 10

بازیگران
    کریستین بل
    مورگن فریمن
    مایکل کین
    گری اولدمن
    ان هاتاوی
    تام هاردی
    ماریون کوتیلارد
    جوزف گوردن لاویت
    افتخارات و جوایز
    -----
    امتیاز راجر ایبرت از 4ستاره : 3 ستاره
    منتقد : راجر ایبرت مترجم : حانیه quasar

ویرایش توسط ScarFace : 07-21-2012 در ساعت 14:30
    quasar, ali.121, Mobin.M و 6 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. # ADS

P_Knight آواتار ها
    وضعیت : P_Knight آنلاین نیست.
    سپاس ها : 491
    سپاس شده 435 در 226 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 316 تاپیک

پاسخ : Cwr.55 - نقد و بررسی فیلم Dark knight Rises توسط راجر ایبرت(اختصاصی سینماسنتر)

واقعیتش من خیلی از این بتمن بازی های نولان خوشم نمیاد...واقعا نمیدونم چرا نولان تا این حد به بتمن گیر داد که اومد یه سه گانه واسش ساخت.نولان ایده هاش رو میتونست روی موضوعات دیگه ای بذاره که ظرفیت بیشتری داشته باشه.هرچقدر هم نولان سعی کنه به بتمن جلوه ی فلسفی بده باید اینو قبول کرد که بتمن -به هرحال از هر ورژنش- یه ابر قهرمانه...مثل اسپایدر من مثل هالک مثل سوپرمن.و زیبایی ابر قهرمان ها در سادگیشونه!!!به نظرم amazing spiderman در ادا کردن حق کامیک خیلی موفق تر از بتمنای نولان بود!!!نولان رگه هایی از نبوغ رو داره.حیف نیست این نبوغو به جای فیلمایی مثل memento یا inception با بتمن نشان بده؟؟؟اینو خود نولانم میدونست.به نظرم نولان متاسفانه خواست اندکی پول جمع کنه.چون هیچ دلیل دیگری نمیبینم که چرا نولان از اولش رفت سراغ بتمن.به نظرم هم قسمت قبلی بخش اعظم زیباییشو مدیون حضور مرحوم هیث لجر بود.درضمن من کار برادر نولان رو از خود نولان بیشتر میپسندم.کریستوفر نولان خیلی به جاناتان نولان مدیونه!

4. # ADS

saraordibehesht آواتار ها
    وضعیت : saraordibehesht آنلاین نیست.
    سپاس ها : 504
    سپاس شده 148 در 83 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 54 تاپیک

پاسخ : Cwr.55 - نقد و بررسی فیلم Dark knight Rises توسط راجر ایبرت(اختصاصی سینماسنتر)

خوب من فکر می کنم یکی از آخرین نفرهایی هستم که این فیلم و دیدم، با اینکه کارهای نولان و دوست دارم. 3 شبه پیش دیدم و اعتراف می کنم اینقدر تو این انجمن همه شوالیه تاریکی برمی خیزد و دوست داشتن و ازش تعریف کردن در تاپیکهای مختلف و به هر بهانه ای، که بالاخره من تسلیم شدم و فیلم و دیدم. فقط نمی فهمم چرا قبلا کسی به من نگفته بود نقش بتمن و کریستین بل بازی می کنه، اگه می دونستم اینقدر مقاومت الکی برای ندیدن فیلم انجام نمی دادم.
    خوب فیلم تاریک بود و فیلمهای تاریک یه جورایی رو اعصاب منه. شاید مقصر کیفیت نسخه ای بود که می دیدم. واقعا کیفیتش افتضاح بود. همونطور که دوستان گفتن، بتمنش کم بود و ماجراهای فیلم تکراری بودن. خیلی از این نبردهای خیر و شر دیدم. یکی می خواد به دلیلی که هیچوقت نفهمیدم واقعا چیه، یه شهر و نابود کنه و بعد یه منجی پیدا می شه و کلی شخصیتهای جانبی به داستان اضافه می شن.
    با این همه، چون کریستین بل داشت، ارزش نگاه کردن و داشت. طرز بیان دیالگها رو دوست داشتم به خصوص خود بتمن و بدمن داستان و. فضای مبهم فیلم هم یه جور حس گم شدگی بهم می داد، ترس نه، یه جور ابهام. دوسش داشتم.
    کلا خوب شد که دیدمش گرچه به اون زیبایی که انتظار داشتم نبود اما الااقل دفعه بعد دیگه این اشتباه و نمی کنم که بین بتمن و سوپرمن، سوپرمن و انتخاب کنم.

bolka آواتار ها
    وضعیت : bolka آنلاین نیست.
    سپاس ها : 40
    سپاس شده 19 در 12 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

نقش منفی داستان اصلآ به دلم نشست !
    واقعآ جوکر کجا و این کجا البته بتمن فن های واقعی مثل اینکه پسندین چون تو کمیک ها انگار چنین شخصی در گوتهام بوده اما من ترجیح میدادم که جوکر ادامه پیدا کنه.
    بد نبود و مطمئنآ فیلمی که این همه خرج میشه عالی از آب در میاد

ranger_holly آواتار ها
    وضعیت : ranger_holly آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,091
    سپاس شده 393 در 167 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 100 تاپیک

نمیدونم چرا دوستان این همه از این فیلم ایراد گرفتن.من کاملا موافقم که فیلم ایرادایی داشت اما برای یک بار دیدن فیلم فوق علاده ای بود و من واقعا از دیدنش لذت بردم+البته که جوکر اصلا یه چیز خاصی بود و نباید توقع داشته باشیم دوباره تکرار بشه در کل امتیازم به فیلم9/10

narnia67 آواتار ها
    وضعیت : narnia67 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 231
    سپاس شده 68 در 33 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

یک. سلام و تشکر و معذرت بخاطر اینکه دیر عضو شدم و طبیعتا دیر نظر میدم.
    دو. اینکه یه کارگردان میاد و دست رو داستانایی میذاره که اکثر مردم باهاش آشنان یکم کارو سخت میکنه، جوری که یا میشه The Dark Knight یا میشه Batman های شوماخر. پس ازاین بابت نولن ریسک بزرگی واسه ادامه کار کرده بود. مساله بعدی اینه که تا اونجایی که من میدونم اونجایی که تو جنگ با بین زخمی میشه تو کتابای کامیک بتمن، بتمن میمیره و اگه اشتباه نکنم(اگه اشتباهه لطفا بهم بگید!) یه قهرمان جدید ظهور میکنه. و آخرین نکته که به ذهنم میرسه اینه که اگه یه دشمنی مثه جوکر تو این داستان بود حتما داستان ادامه پیدا میکرد که ببینیم بین خیر و شری که استدلال دارن واسه کاراشون کی پیروز میشه، اما میبینیم که بین یه شخصیت واقعا بی رحم(یجورایی عقده ای) که افسارشم دست کس دیگه ایه، پس بنظر من نولن دوست داشته با یه پایان خوب و پیروزمندانه از شخصیتی که از افتضاحات شوماخر(حالا از حق نگذریم شاید من بتمن شوماخرو نفهمیدم و خودم کیوسک تلفن ش رو دوس دارم) بجا مونده بود و به یه شخصیت محبوب سینمایی تو دوتا کار قبلیه خودش تبدیل شده بود، خداحافظی کنه.

THE JOKER آواتار ها
    وضعیت : THE JOKER آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 19 در 7 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

فيلم جالبي بود ولي اصلا خوشم نيومد که چرا بروس وين بايد يک مدت ول کنه کلا شرکتشو خراب کنه مطمئنا هيچ وقت نميشد البته ايده جالبي بود ولي به من يکي ضد حال خورد و در اخر هم بنظرم تيم يا همون رابين بايد بتمن زنده ميبودن که ميدونم چرا بتمن کشته شد چون کريستين بيل گفت ديگه نميخوام بتمن بازي کنم و کريستوفر نولان هم حتما ميخواسته سه گانرو تموم کنه

So GO on , live your Life ........................ So GO on , Say GoodBye
    professor.gemin آواتار ها
    وضعیت : professor.gemin آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,560
    سپاس شده 1,224 در 504 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 278 تاپیک

داشتم رایزز رو میدیدم که به دو کارکتر برخوردم واسم جالب بود :دی

اولیش لرد بیلیش عزیز :

دومی هم دیتکتیو کویین :دی

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)