سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh یادداشتی کوتاه درباره فیلم (Dark Knight)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
نمایش شاخه ای2علاقمندی ها
  • 2 ارسال شده توسط MiSS SAYTA

موضوع: یادداشتی کوتاه درباره فیلم (Dark Knight)

Banned
    Dark Human آواتار ها
    وضعیت : Dark Human آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15
    سپاس شده 154 در 44 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 71 تاپیک

یادداشتی کوتاه درباره فیلم (Dark Knight)

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  batman-the-dark-knight-joker-02.jpg
مشاهده: 63084
حجم:  28.5 کیلو بایت

درعالم سینما تعداد معدودی فیلم وجود دارد که یک گروه خیلی حرفه ای کارگردانی خوش فکر و صاحب سبک بازیگرانی خیلی خوب همه دور هم جمع بشوند بخواهند یک فیلم بسازند و از روز اول فیلم خبر ساز بشه تا روز آخر که اکران شد و در آخر هم منتقدان فیلم را حسابی ستایش کنند و هم یک فروش خیلی خیلی تاریخی از خودش به جا بگذارد. بله دارم در مورد فیلم شوالیه تاریکی دومین قسمت از سه گانه بتمن های کریستوفر نولان صحبت میکنم .این فیلم توانست بیاد مرز 100میلیون و 200 میلیون دلاری رو هم رد بکنه و میدونید که شوالیه تاریکی در سراسر جهان 1میلیارد دلار فروش کرد

نگاهی کوتاه به چگونگی فیلم

کریستوفر نولان به عنوان کارگردان و کریستین بیل در نقش بتمن مثل فیلم قبلی (بتمن شروع میکند) سر پست هایشان باقی می مانند و این بار هیث لیجر در نقش جوکر آرامش دنیای بتمن را بهم می ریزد.دنیای شوالیه تاریکی دنیای تیره تاره است و یکی از کار های که کریستوفر نولان برای این فیلم کرد تاریک تر کردن این فیلم بود و خود کریستوفر نولان در مصاحبه ای میگوید این تاریکی را از خود شخصیت بتمن گرفته زیرا خود بتمن هم زندگی اش را در روزگار تیره و تاری میگذراند و کریستوفر نولان میگوید باید این حس تاریکی این فیلم رو نگه داشت.
    حاشیه فیلم

یکی از اتفاقات بدی که در حاشیه این فیلم افتاد مرگ هیث لیچر بازیگر 28 ساله بود که نقش جوکر رو در این فیلم ایفا میکرد جک نیکلسون اولین عکس العملی در که بعد از مرگ هیث لیجر داشته این بوده که گفته (من به هیث گفتم بازی در این فیلم همه چی رو برایش عوض میکند) و واقعا خود جک نیکلسون هم برای بازی در فیلم بتمن تیم برتون می گوید که من تا مدت ها درگیر این شخصیت بودم درحالی که اون جوکر نقشش فانتزی تر و دلقک وارانه تر بود ولی این جوکر(هیث لیجر)جوکر تاریک و تلخی بود و شاید مرگ هیث لیجر هم به همین موضوع بستگی داشت و خود هیث لیجر در مصاحبه ای میگوید که تا ماه ها نمی توانسته از این شخصیت بیاد بیرون.
    بدون منبع
    ویرایش توسط Dark Human : 07-29-2012 در ساعت 18:16

2. 3 کاربر از پست مفید Dark Human سپاس کرده اند .

3. # ADS

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

پاسخ : یادداشتی کوتاه درباره فیلم (Dark Knight)

بخدا سخت نیست اگر قبل از اینکه تاپیک یا پستی را ارسال کنیم, یک نگاه کوتاه به نوشته خود داشته باشیم، دیگه حداقل با غلط‌های املایی دیگران رو برای ویرایش به زحمت نندازیم!
    من بار چندمه که نوشته و تاپیک شما رو با فاصله‌گذاری های متعدد و ویرایش کلمات مرتب می‌کنم
    اگر به این منوال بخواین پیش برید, تاپیک‌هاتون تائید نخواهند شد.

خدا رو شکر فارسی زبان هستیم و میتونیم تسلط داشته باشیم بر نوع تایپ فارسی‌مون!

ضمن اینکه لطفن در اسرع وقت نسبت به درج منبع در پست خودتون اقدام کنید!
    FFKIA و desmound به این پست علاقمند بوده اند.

5. 5 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

saboor آواتار ها
    وضعیت : saboor آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

اگه اینقدر نولان به شعور تماشاگر فیلمش توهین نمیکرد اونوقت شاید دارک نایت یک فیلم شاهکار میشد
    ولی الان یک فیلم متوسط بیشتر نیست
    اگه بخواهیم کسی رو به خاطر این فیلم تشویق کنیم "هیث لجر"ه نه نولان

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,009
    سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط saboor نمایش پست ها
    اگه اینقدر نولان به شعور تماشاگر فیلمش توهین نمیکرد اونوقت شاید دارک نایت یک فیلم شاهکار میشد
    میشه کمی بیشتر راجع به این توهین به شعور مخاطب در این فیلم توسط نولان توضیح بدی؟

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,720
    سپاس شده 7,604 در 1,715 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط saboor نمایش پست ها
    هرکسی در موردِ هرچیزی نظری داره(حالا چه درست چه غلط)چون نظر شخصیِ نمیشه ایراد گرفت بهش چون قرار نیست دیدِ همه یکسان باشه هرچند به کثرت اتفاق نظر داشته باشن که مثلان فلان چیز عالیه!

اما در موردِ نولان و تریلوژی بتمن
    من بشخصِ از طرفدارای پُرپَروپاقرص مجموعه ی بتمن هستم این مجموعه رو از نسخه ی اولش(Batman 1989)دنبال کردم تا نسخه ی نهاییش(The Dark Knight Rises 2012)
    قبل از اینکه نولان بره سراغ بتمن
    از این شخصیت معروف 4نسخه فیلم ساخته شد که دوتایِ اول مالِ تیم برتون و 2تای دوم مالِ جوئل شوماخرِ

نسخه ی 4اُم بتمنBatman & Robin (1997) - IMDb نام داره که متاسفانه این اثر یه شکست مطلق برای عوامل تهیه کُنندش بحساب اوومد از هر لحاظی که بخوایم حساب کُنیم از ریت 3.6/10 تو سایت imdb تا فروش بسیار ناچیزش در مقابل بودجه ی اولیش

از اوونجائی که این نسخه بسیار سخیف و مزخرف تموم شد کسی جرئت نداشت ادامه ای براش بسازه(بهتر بگم کسی نمیدونست چجوری شروع کُنه!)
    کم کم بتمن بر خلاف شخصیت هایِ دیگه ی کُمیک داشت از یادها میرفت تا اینکه کریستوفر نولان بعد از 8سال انقلابی رو تو مجموعه ی بتمن بوجود آورد و استارتش با
    "بتمن آغاز میکند"خورده شد
    اولین نکته یِ مهمی که تو بتمن جدید خیلی به چشم میومد فضایِ رئالی بود که تمامی اتفاقات توش میوفتاد دیگه تو این مجوعه خبری از اوون شخصیت هایِ فانتزی مثل:اسوالد کابل پات یا مستر فریزر یا...نبود! دشمنایِ بتمن آدم هایِ واقعی بودن با توانائی هائی در سطح آدمهای معمولی نه بیشتر
    از این لحاظ میشه گُفت نولان انقلابی رو تو مجموعه ی بتمنِ خودش بوجود آورد که خیلی قابلِ ستایشِ بود در عین حال این موضوع مورد قبولِ طرفداریِ بتمن واقع شُد(کسائی که تا قبل از این فقط و فقط بتمن رو در مقابلِ دشمنایِ فرا واقعیش دیده بودن و اتحادش رو با موجودات فرا واقعی تر-مثل هالک-)

البته بتمن آغاز میکند یه آرامش قبل از طوفان بود طوفانی که با "شوالیه تاریکی" شروع شد و تا مدت ها ادامه داشت البته این اثر خیلی جایِ بحث و بررسی داره اما همین بس که تا به الان ریت 9.0رو حفظ کرده و تو Top 250 imdbرتبه ی 4اُم رو داره

در کُل بنظرم نولان هم یه کوچولو(!) جای تشویق داره...!!!
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

9. کاربر روبرو از پست مفید LuCiFer سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)