سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.76- تحليل و بررسي فيلـــــــم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد (Dark Knight Rises) - صفحه 2

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48
نمایش شاخه ای56علاقمندی ها

موضوع: Cwa.76- تحليل و بررسي فيلـــــــم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد (Dark Knight Rises)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,364
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

Cwa.76- تحليل و بررسي فيلـــــــم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد (Dark Knight Rises)

شوالیه تاریکی برمی‌خیزد (Dark Knight Rises)
    فایل پیوست 11807
    اطلاعات فیلم
    کارگردان: کریستوفر نولان
    تهیه کننده:
    کریستوفر نولان ، اما توماس
    فیلمنامه: کریستوفر و جاناتان نولان
    بر اساس کمیک استریپی از: باب کین
    موزیک متن: هانس زیمر
    فیلم برداری: والی فیستر
    تدوین: لی اسمیث
    کارگردان هنری: توبی بریتون
    بازیگران
    کریستین بیل: بروس وین (بتمن)
    آن هاتاوی: سلینا(زن گربه ای)
    سر مایکل کین: الفرد
    تام هاردی: بین
    گری اولدمن: کمیسر گوردن
    جوزف گوردن لویت: بلیک
    ماریون کوتیارد: میراندا
    مورگن فریمن: فاکس
    اطلاعات دیگر
    ژانر: حادثه ای، هیجان انگیر، تخیلی
    درجه نمایش PG-13
    IMDB Rate: 8.9
    تولید شده توسط کمپانی:
    برادران وارنر
    توزیع توسط: برادران وارنر
    اکران: 20 جولای 2012
    مدت زمان: 164 دقیقه
    ساخته شده توسط: آمریکا
    زبان: انگلیسی
    بودجه: 250 میلیون دلار
    فروش کل فیلم: تا به امروز 570 میلیون دلار
    افتخارات و جوایز
    ----
    تحلیل و برررسی از: سروش ممدوحی
    Anti Trust, 1CHAMPION, ali.121 و 11 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پاسخ : Cwa.76- تحليل و بررسي فيلـــــــم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد (Dark Knight Rises)

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    کاملا موافقم.
    شوالیه تاریکی در جایگاه رفیعی نسبت به این فیلم قرار میگیره. به نظر من در این فیلم نولان قصد نداشته که فیلمی فلسفی و پر تفکر مثل دارک نایت بسازه، بلکه تنها نیتش این بوده که یک فیلم تجاری بسازه. با این که نولان در کل فیلم ساز تجاری صرف نیست اما "شوالیه تاریکی برمیخیزد" به شکلی تکرار نکات سطحی "شوالیه تاریکی" است. از همین بابت بیننده به طور اتوماتیک چیزهائی که قبلا در جدال جوکر و بتمن بود را از فیلم فاکتور میگیرد و باقی مانده هم چیزی جز صحنه های حادثه ای و یکسری افکت و صحبت نیست.
    منم نظرم همینه همین طور که نقل قول کرده بودی!
    به نظرم نولان به خودش باخت و فیلمش یعنی شوالیه تاریکی ، اومد شوالیه تاریکی برمیخزد رو شکست داد چون واقعا یک طوری شوالیه تاریکی کاری میکنه که بیننده کاملا هواسش از این فیلم پرت بشه همه انتظار دارند بین یک جوکر دیگه باشه اما جوکر جوکر بود این بین! در کل کاش شوالیه تاریکی از ذهن پاک میشد بعد همه این فیلم رو میدیدم چون هرکاری کنیم نمیشه به راحتی از زیبایی های شوالیه تاریکی گذشت این فیلم یک شکست خورده بد در مقابل شوالیه تاریکی است خواه بخواهیم خواه نخواهیم ....

ولان تلاش زیادی کرده تا "بین" یک شخصیت تکان دهنده باشد. اما این تکان دهندگی انگار تنها در قدرت بدنی "بین" دیده میشود نه چیز دیگری. جوکر یک تفکر ترسناک و بدون ضعف بود. اما "بین" شخصیتی است با ضعفهای بسیار بسیار زیاد و از همه مهمتر این که عاشق زنی است. از طرفی تیت نیز دچار همین مشکل است. مسئله این است که شر مطلق در داستان نمیتواند دارای عواطفی باشد و این دقیقا نقطه برتری جوکر بود.
    جوکر بدون وابستگی های عاطفی، مالی و عقیدتی است و از همه مهمتر جوکر طرفدار کسی نیست و پیرو ذهنیات خود است. جوکر همان طور که آلفرد در شوالیه تاریکی گفت عاشق دیدن نابودی جهان است. این در حالی است که هیچ چیز جز همین هدف نهایی برایش مهم نیست، پس به پیش میرود و در نهایت هم پیروز میشود. او حتی خصومت شخصی ای هم با بتمن ندارد و این یعنی زبونی کامل بتمن در برابر او ... جوکر هدفش را میبیند حال آنکه بتمن جوکر را میبیند. جوکر یک شر هدفدار و کامل است.
    اما "بین و تیت" چطور؟
    این دو شخصیت دارای ضعفهای مختلفی هستند. ضعفهای مالی، عقیدتی و ایدئولوژیک ... همه اینها زوج تیت و بین را به یک دسته خیابانی از آدمهای شرور تنزل میدهد و باعث میشود که به هیچ عنوان نتوانند پا در قلمرو دست نیافتنی جوکر بگذارند. در شوالیه تاریکی بتمن از نظر روانی یک بازنده کامل است اما در "شوالیه تاریکی برمیخیزد" بتمن تنها از نظر بدنی به بین میبازد، این در حالی است که از حیث ایدئولوژیک بتمن همچنان برنده است و این یعنی تفوق نهائی که البته حاصل هم میشود.
    "بین و تیت" حرفهای پر زرق و برقی میزنند و اعمال پر زرق و برقی هم انجام میدهند، مثل ایجاد دادگاهی به سبک دوران روبسپیر ... اما شکی نیست که این دادگاه هم از جمله ضعفهای آنهاست. این دادگاه نشان میدهد که بین و تیت نمیتوانند در مورد کسی تصمیم بگیرند و دلشان میخواد کسی دیگر (در این مورد یک دادگاه مسخره) این اقدام را انجام دهد. ماجرای دادگاههای فرمایشی دوران دیرکتوار و روبسپیر!

دادگاههای بین دقیقا مرا به یک سکانس تعیین کننده از پدرخوانده انداخت. جائی که مایکل از کارو (شوهر خواهرش) میخواهد که به توطعه در جهت نابودی سانتینو اعتراف کند. در اینجا هم مایکل نشان میدهد که خود قادر به قضاوت در مورد کارلو نیست و نیاز به اعتراف او دارد. این دقیقا تفاوت رهبری قدرتمند از همه نظر مانند دن ویتو کورلیونه با رهبری قدرتمند اما ناکامل مانند مایکل کورلیونه را نشان میدهد.

در دارک نایت هم دقیقا این تفاوت بین جوکر و زوج بین و تیت وجود دارد. جوکری که با قضاوت خود مسیر را ادامه میداد و بین که سخنرانی میکند و دادگاه تشکیل میدهد تا ضعف خود در قضاوت را بپوشاند.
    دقیقا به نکات جالبی اشاره کردی این دادگاه رو هم با چه چیزی مقایسه کردیش دمت گرم!!

البته کلا انی هاتاوی بازیگر بدی نیست اما در این فیلم استفاده درستی از او نشده و به نظر میرسد بیشتر نقش پادوی بتمن را بازی میکند. البته جز در نیمه اول فیلم که تاثیر گذارتر به نظر میرسید. در کل باید گفت که افتخار کشتن "بین" هم برای زن گربه ماند.
    ان هاتاوی واقعا بازیگر خوبی هستش اما تو این فیلم واقعا داشت گیج میزد اصلا تکلیفش با خودش مشخص نبود! یه چیزی که هم هست اصلا مگه زن گربه ای دشمن بتمن و سوپرمن اینا نیست چرا این طوری میشه این اخرش نولان اینا رو به سمت صلح هدایت کرد!
    اما خدایش یکی از مرگ های مسخره رو بین داشت که توسط زن گربه ای انجام شد نمیدونم واقعا در موردش چی بگم کلا

پ.ن: شرمنده من یکم حالم از یکم بیشتر بده باقیش رو میزارم برای پست بعدی ...
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

4. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

5. # ADS

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,641 در 4,252 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

پاسخ : Cwa.76- تحليل و بررسي فيلـــــــم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد (Dark Knight Rises)

ممنونم سروش. فکر کنم اولین سایتی بودیم که تحلیل این فیلم رو منتشر کردیم، شاید همزمان با نقد آقای ایبرت حتی
    مرسی از این به‌روز بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    بتمن نولان در قسمت سوم نتوانست انتظارات را برآورده نماید و آن طور که باید و شاید خوب پیش رود. در اصل سومین قسمت شوالیه تاریکی به خاطر مقایسه با فیلم دوم نولان در این سه گانه، شکست خورده نامیده شد. البته نولان توانست در اواسط فیلم به این قسمت روح خاصی بدهد و از اوایل فیلم (معرفی کاراکترهای جدید و قدیمی فیلم) که در حدود 40 دقیقه بود، به خوبی فاصله بگیرد و در پایان، خصوصا 40 دقیقه پایانی، یک اکشن جالب را به نمایش درآورد.
    سروش شکست‌خورده هم نیستاااا، یعنی من دلیلی نمی‌بینم که به این فیلم بخوایم بگیم شکست‌خورده، کلن اگر بخوایم از این فیلم لذت ببریم، باید به خودش دقت کنیم، نه به تفاوت‌هاش با شوالیه تاریکی. شوالیه تاریکی برمی‌خیزد تمام المان‌های یک فیلم موفق رو داشت، هم اکشن مناسب، بازی‌های خوب و... من حتی لقب فیلم تجاری هم نمی‌تونم روی این فیلم بذارم. این فیلم با تجاری بودن خیلی فاصله داره به نظرم.

بین VS جوکر: به واقع در این نبرد جوکر برنده است. تام هاردی توانسته است یک کاراکتر خوب از بین به نمایش بگذارد و با آن صدای خش دار و بدن ورزیده بسیار زیبا ظاهر شد اما نه به خوبی کاراکتر جوکر در فیلم شوالیه تاریکی. در واقع نولان و هث لجر یک کاراکتر بی بدیل از جوکر به وجود آورده اند. هث لجر در فیلم شوالیه تاریکی توانست بهترین بازیگر مکمل مرد اسکار را دریافت کند اما تام هاردی فکر نکنم حتی برای این رشته نامزد شود.
    مقایسه جوکر و بین؟! اصلن این مقایسه هم‌تراز نیست. جوکر یه بدمن خلاق و باهوش و غیرقابل پیش‌بینی بود، ذکاوتش در تمام نقشه‌هاش موج می‌زد، اما بین به نظر من فقط یک شخصیت منفی بی‌رحم بود! البته با یه قدرت بدنی متوسط، قدرت بدنی این شخصیت در همون حده که به دست آنا کشته بشه!
    کلن هیچ تعریف و معیار خاصی برای معرفی این کاراکتر نبود، دلیل این انتخاب آقای نولان رو درک نمی‌کنم. جوکر یه کاراکتر خاص بود، اما بین چی؟!

سلینا (زن گربه ای): ما زن گربه ای را بارها در فیلم های مختلف و آخرین بار او را توسط هالی بری در فیلم زن گربه ای دیده ایم و درآخر هم که دیدیم زن گربه ای هالی بری به چه وضعی دچار شد و تمشک طلایی (بدترین بازیگر سال) آن سال را به خود اختصاص داد. در این فیلم ان هاتاوی این نقش را ایفا کرده است.
    اینجا جای اینه که به آقای نولان بگیم: Are you kidding me؟
    لزوم وجود سلینا در فیلم برای من هیچ‌وقت قابل درک نخواهد بود. یعنی کاراکتر دیگه‌ای نمی‌تونست بین رو بکشه؟ حتمن بین باید با این مرگش توسط سلینا تحقیر می‌شد؟

این زندان کجاست که بین، بتمن را زندانی کرده است.
    اینکه جزو نکات خارق‌العاده بود. اصلن همون زندان واسه خودش طنزی بود، اینکه معیارشون برای زندانی کردن افراد در اون زندان چی بود و مثلن بین چه توانایی و قدرتی داشت که بخواد بتمن رو زندانی کنه بماند! واسم عجیب بود که بین نماینده کدوم قانون بود که اجازه داشت کسی رو زندانی کنه؟!

با تمام اوصاف بالا، من این فیلم رو دوست داشتم. کاراکتر بتمن رو هم هم‌چنین! اما حس می‌کنم نولان نخواست خاطره ماندگار شوالیه تاریکی رو از اذهان طرفدارانش با یک فیلم دیگه پاک کنه! شاید دلش می‌خواست شوالیه تاریکی هم‌چنان بر قلب‌ها فرمانروایی کنه.

بازم ممنونم سروش
    Anti Trust و smgh470 به این پست علاقمند بوده اند.

7. 5 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

tanha_ dar bara آواتار ها
    وضعیت : tanha_ dar bara آنلاین نیست.
    سپاس ها : 12
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 2 تاپیک

من این قسمت جدید رو ندیدم اما معلوم شد بعد از هیاهوی طرفداران بیش از حد احساسی این کارگردان و این سری فیلم که به شدت ضعیف از تر از نسخه قبلی و حتی در بین فیلم های سال هست .. نقد ایبرت که خود من به شخصه این منتقد رو قبول ندارم اما نقد بسیار موذیانه ای کرده و زیر سطحی فیلم رو له کرده ولی ازش هم تعریف می کنه این روش همیشگی ایبرت در تمامی نقدهاش هست ... روش ایبرت فقط و فقط همینه "طرف رو راضی نگه می داره اما در واقع کتلت می کنه فیلم طرف رو "

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    سروش شکست‌خورده هم نیستاااا، یعنی من دلیلی نمی‌بینم که به این فیلم بخوایم بگیم شکست‌خورده، کلن اگر بخوایم از این فیلم لذت ببریم، باید به خودش دقت کنیم، نه به تفاوت‌هاش با شوالیه تاریکی. شوالیه تاریکی برمی‌خیزد تمام المان‌های یک فیلم موفق رو داشت، هم اکشن مناسب، بازی‌های خوب و... من حتی لقب فیلم تجاری هم نمی‌تونم روی این فیلم بذارم. این فیلم با تجاری بودن خیلی فاصله داره به نظرم.
    نگا منم همین رو تو متن تحلیل اوردم!
    دقیقا همین رو گفتم که این فیلم شکست خورده است در مقابل مقایسه ! اما فیلم به تنهایی یک فیلم فوق العاده جذاب و دیدنی است که ادم رو به 2 ساعت 30 دقیقه هم مجذوب خودش میکنه! اما ما باز همین طور که بارها هم به تو گفتم هم به فرخ عزیز چشممون رو به زیبایی های این فیلم میبندیم بلافاصله میگیم مقایسه کنیم نولان بازنده شد در مقابل جوکر و شوالیه تاریکی و ای کاش و ای کاش شوالیه تاریکی بعد بر میخیزد ساخته میشد یعنی این فیلم دو بود و ان فیلم سه....

مقایسه جوکر و بین؟! اصلن این مقایسه هم‌تراز نیست. جوکر یه بدمن خلاق و باهوش و غیرقابل پیش‌بینی بود، ذکاوتش در تمام نقشه‌هاش موج می‌زد، اما بین به نظر من فقط یک شخصیت منفی بی‌رحم بود! البته با یه قدرت بدنی متوسط، قدرت بدنی این شخصیت در همون حده که به دست آنا کشته بشه!
    کلن هیچ تعریف و معیار خاصی برای معرفی این کاراکتر نبود، دلیل این انتخاب آقای نولان رو درک نمی‌کنم. جوکر یه کاراکتر خاص بود، اما بین چی؟!
    نگا منم قصدم مقایسه بین این دو نیست میشد مثل مقایسه کرد با بدمن ببمت برمیگردد!
    اما داشتم تحلیل ها و نقد های جهانی رو میخوندم همه داشتن بدمن این فیلم رو با جوکر مقایسه میکردن خوب مثل سابق من هم مجبور به ایفای این عمل شدم!
    در اصل بین شکست خورده محض هستش در مقابل جوکر با این که بین و تام هاردی واقعا خوب بودند و از دیددنشون لذت بردیم اما باز نیز شکست خورده محض هستش نمیشه واقعا جوکر رو نادیده گرفت....

اینکه جزو نکات خارق‌العاده بود. اصلن همون زندان واسه خودش طنزی بود، اینکه معیارشون برای زندانی کردن افراد در اون زندان چی بود و مثلن بین چه توانایی و قدرتی داشت که بخواد بتمن رو زندانی کنه بماند! واسم عجیب بود که بین نماینده کدوم قانون بود که اجازه داشت کسی رو زندانی کنه؟!
    حالا یه چیزی بعد این که به این اشاره کردی یادم افتاد :دی
    مگه بین بتمن رو نیمیاره اینجا زندانی میکنه از کجا اوردش؟؟؟؟ و چرا هی اینا میگن تنها راه فرار از اینجاست؟؟ یعنی بری بالا؟؟ خوب میزدن در رو میشکوندن دیگه چه کاریه؟؟؟
    این همه ادم علاف اونجا بدون هیچ نگهبانی بعد تنها راه فرار رفتن به بالا هستش؟؟؟ اونم زیر زمین ؟؟؟ :دی من که نفهمیدم این موضوع رو !!!!!!!!
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

حالا یه چیزی بعد این که به این اشاره کردی یادم افتاد :دی
    مگه بین بتمن رو نیمیاره اینجا زندانی میکنه از کجا اوردش؟؟؟؟ و چرا هی اینا میگن تنها راه فرار از اینجاست؟؟ یعنی بری بالا؟؟ خوب میزدن در رو میشکوندن دیگه چه کاریه؟؟؟
    این همه ادم علاف اونجا بدون هیچ نگهبانی بعد تنها راه فرار رفتن به بالا هستش؟؟؟ اونم زیر زمین ؟؟؟ :دی من که نفهمیدم این موضوع رو !!!!!!!!
    وای این نکته که سروش به نظر من ضعف بزرگی در فیلم بود
    کلن این زندان با سوال و ضعف روبه رو است. اگر قراره زندان باشه، چرا باید براش راه فرار بذارن؟ اصلن زندانیهای اون زندان به چه جرمی حبس بودند؟
    من فکر میکنم در مورد اون زندان صحبتهای زیادی میشه کرد. به قول تو بین از کجا وارد زندان شد به همراه بتمن؟ اصلن مگه بین چه صلاحیتی داره که بتونه کسی رو زندانی کنه؟

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

وای این نکته که سروش به نظر من ضعف بزرگی در فیلم بود
    کلن این زندان با سوال و ضعف روبه رو است. اگر قراره زندان باشه، چرا باید براش راه فرار بذارن؟ اصلن زندانیهای اون زندان به چه جرمی حبس بودند؟
    من فکر میکنم در مورد اون زندان صحبتهای زیادی میشه کرد. به قول تو بین از کجا وارد زندان شد به همراه بتمن؟ اصلن مگه بین چه صلاحیتی داره که بتونه کسی رو زندانی کنه؟
    کلا به نظرم رو این موضوع اصلا فکری نشده بود که این زندان چیست و چطوری به وجود اومده!
    حال یه سوال مهمتر :دی : که باز الان به ذهنم رسید:دی
    بزاریم همه این موضوعات رو کنار...مگه این زندانی ها از زمان حضور بین و این دختره اسمش یادم رفت تو زندان نبودن!؟ همینا هستند که دارن داستان رو میگن مثل همین دکتره!
    خوب چرا اصلا وقتی بین رو میبینن نمیشناسنش؟؟ مگه نمیگن این بلا رو اینا اوردن سرش! خوب پس چرا هی میگن تنها کسی که فرار کرد یه پسر بود؟؟ و اون کسی نیست جز بین؟؟:دی
    کلا فکر کنم بی خیال این زندان بشیم بهتر باشه
    ----------

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

کلا به نظرم رو این موضوع اصلا فکری نشده بود که این زندان چیست و چطوری به وجود اومده!
    حال یه سوال مهمتر :دی : که باز الان به ذهنم رسید:دی
    بزاریم همه این موضوعات رو کنار...مگه این زندانی ها از زمان حضور بین و این دختره اسمش یادم رفت تو زندان نبودن!؟ همینا هستند که دارن داستان رو میگن مثل همین دکتره!
    خوب چرا اصلا وقتی بین رو میبینن نمیشناسنش؟؟ مگه نمیگن این بلا رو اینا اوردن سرش! خوب پس چرا هی میگن تنها کسی که فرار کرد یه پسر بود؟؟ و اون کسی نیست جز بین؟؟:دی
    کلا فکر کنم بی خیال این زندان بشیم بهتر باشه
    بابا اگر بخوای روی اون زندان زوم کنی که فکر کنم سوتی‌ها و نقاط جالب توجه زیادی بدست بیاری
    تو ببین یه سری بودند موقعی که یه زندانی می‌خواست فرار کنه بهش کمک میکردند، حتی اگر دقت کرده باشی یه آوازی هم می‌خوندند همراه باهاش! حالا این زندانی‌ها کی بودند واقعن؟ چرا مدت زیادی توی اون زندان بودند؟ اون حمله‌ای که به زندان شد رو یادته؟ اونا کی بودند؟ همون موقعی که میراندا فرار کرد که این ابله‌ها هنوزم می‌گفتند بین فرار کرده!

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

بابا اگر بخوای روی اون زندان زوم کنی که فکر کنم سوتی‌ها و نقاط جالب توجه زیادی بدست بیاری
    تو ببین یه سری بودند موقعی که یه زندانی می‌خواست فرار کنه بهش کمک میکردند، حتی اگر دقت کرده باشی یه آوازی هم می‌خوندند همراه باهاش! حالا این زندانی‌ها کی بودند واقعن؟ چرا مدت زیادی توی اون زندان بودند؟ اون حمله‌ای که به زندان شد رو یادته؟ اونا کی بودند؟ همون موقعی که میراندا فرار کرد که این ابله‌ها هنوزم می‌گفتند بین فرار کرده!
    کلا این زندانه خیلی سوژه بود. یک جوری نشون داده بودن که انگار بین صاحب اونجاست.
    در صورتی که بین و میراندا هم خودشون اونجا زندانی بودن!
    ضمنا میراندا هم آنچنان قدرت بدنی ای ازش ندیدیم که بخواد اون شکلی از زندان فرار کنه.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

ضمنا میراندا هم آنچنان قدرت بدنی ای ازش ندیدیم که بخواد اون شکلی از زندان فرار کنه.
    میراندا که به نظرم جز اون تک سکانسی که بتمن رو غافلگیر کرد هیچ نکته امیدوارکننده‌ای نداشت! من کلن سوال پیش اومد برام که جز غافلگیری و رد گم کردن لزوم وجودش چی بود؟

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

میراندا که به نظرم جز اون تک سکانسی که بتمن رو غافلگیر کرد هیچ نکته امیدوارکننده‌ای نداشت! من کلن سوال پیش اومد برام که جز غافلگیری و رد گم کردن لزوم وجودش چی بود؟
    به نظر من ماریون کوتیارد در این فیلم کاملا نا امید کننده بود. کاملا!
    با این که قدر مسلم یکی از برترین استعدادهای حال حاضر بازیگری جهان است اما بتمن اخیر تنها یک نقطه تاریک در بازیگری ایشونه.
    احتمالا این انتخاب تنها دلایل مالی داشته

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)