مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh درگیری نیکی میناژ و ماریا کری در آمریکن آیدل

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درگیری نیکی میناژ و ماریا کری در آمریکن آیدل

Backstreetboy آواتار ها
    وضعیت : Backstreetboy آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,656
    سپاس شده 2,909 در 850 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 479 تاپیک

درگیری نیکی میناژ و ماریا کری در آمریکن آیدل

تصویر نیکی میناژ در حال ناسزاگویی به ماریا کریl بر روی نوار ضبط شده و ظاهراً او را اینگونه تهدید کرده: «ناکارت میکنم!»

به نظر میرسد که عداوتِ گزارش شده میان نیکی میناژ و ماریا کری واقعیت داشته است.

تنها چند هفته پس از طفره رفتن از شایعات مبنی بر آنکه این دو بر سر صحنۀ آمریکن آیدل با هم کنار نمی آیند، روز دوم اکتبر در شهر شارلوت در کارولینای شمالی، این دو داور زن در طول برنامۀ تست دادن شرکت کنندگان،درگیر مشاجره ای پرحرارت شدند.

در نوار ویدئویی که TMZ بهدست آورده، تصویر رَپرِ Young Money (نوکیسه) در حال لعن و نفرین خوانندۀ We Belong Together (ما به هم تعلق داریم) گرفته شده است.

او گفته: «بهشون گفته بودم، عمراً اون علیامخدره رو تحمل کنم!» گزارش شده است که نیکی،صاحب ترانۀ پرفروش Starships در ادامه کری را اینگونه تهدید کرده است: «ناکارت میکنم![2]»

بنابه گزارش TMZ، نزاع با عدم توافق کری و میناژ بر سر اجرای یکی از مسابقهدهندگان آغاز شد.

در این میان منبعی به MouthtoEars گفت که خوانندۀ رپ صحنه را ترک کرد، زیرا کری همینطور به «سیخونک زدن به او» ادامه داد.

پس از اینکه میناژ راضی به برگشتن شد،کری او را Bitch (دیگه معنی رو خودتون پیدا کنین :دی ) خطاب کرد و میناژ را تحریک به فحش دادن به خود کرد. بنابر گزارش، تهیه کنندگان، تستِ شرکت کنندگان را برای آن شب پایان دادند تا این دو داور زن آرام شوند.

در سپتامبر، میناژ و کری تنها یک روز پس از شروع فیلمبرداری فصل دوازدهم آیدل، آماج شایعۀعداوت شدند. در آن زمان، همسر ماریا نیک کَنون[3] با انکار این داستان گفته بود: «چطور ممکنه بعد از دو روز با هم دشمن بشن؟ فکر میکنم عداوت پیدا کردن کمی بیشتر زمان میبره.»

سایت HollywoodLife.comبهطور اختصاصی دریافته است که دشمنی میان نیکی و ماریا در واقع تقصیر نیکی است! منبع داخلی ما هشدار میدهد که اگر نیکی میناژ به خودش نیاید، ممکن است اخراج شود!

منازعۀ داغی که میان نیکی میناژ و ماریا کری بر سر صحنۀ تست خوانندگی آمریکن آیدل در دوم اکتبر در گرفت و در آن هر دو خوانندۀ مشهور به یکدیگر فحاشی کردند و ضبط برنامه را متوقف ساختند، عملاً تهیه کنندگان شو را به طرف ماریا سوق داد.

منبعی نزدیک به آمریکن آیدل اختصاصاً به HollywoodLife.com گفت: «اگه میخوای بدونی که خوانندۀ اصلی[4] کیه، اون یه نفر نیکی میناژه. اون یه مشکل اساسیه و بلای جون واقعی!»

و ظاهراً جریان بدین شکل شده است که اعضای شو در تیم ماریا هستند: «همه طرفدار ماریا هستند و کاملاً پشت اون، و اگه نیکی میناژ به مشکل درست کردن از همه چیز ادامه بده، از اخراج شدنش خوشحال میشن.»

تمام شایعات درام و دشمنی در دوم اکتبر و در جریان این دعوای انفجاری به اوج خود رسید. در فیلم ویدئویی که TMZ به دست آورده، نیکی با فریاد میگوید: «بهشون گفتم، من تحمل این علیامخدرۀ لعنتی رو ندارم!»

همچنین TMZ گزارش میدهد که بنابر منابع، پس از آن، نیکی تهدید کرده که ماریا را «ناکار» میکند، گرچه این قسمت روی فیلم ضبط نشده است.

منبع داخلی ما مدعی است که باید ناسازگاری شخصیتی آن دو را مقصر دانست. وی گفت: «قضیه صرفاً از اینجا ریشه میگیرد که هر دوی آنها به طور شگفت انگیزی خودپرستند، اما نیکی میناژ سکوی اول داشتن مشکل رفتاری را به خودش اختصاص میدهد.»

تهیه کنندۀ اجرایی آمریکن آیدل، نایجل لیثگو، اختصاصاً با HollwoodLife.com دربارۀ این درام سر صحنه صحبت کرد.

وی گفت: «حقیقت اینه که اختلاف نظرها باعث میشه که آمریکن آیدل بسیار خوب از آب دربیاد و این جریانات بخشی از اونه.»

اینم ویدیو که توش نیکی میناژ داره به ماریا کری ناسزا میگه (کلا کولی بازی خیلی خزی درمیاره اینجا و شخصیتش رو رو میکنه)

دانلود از اینجا

[1] TMZ : سایت اینترنتی که به گزارش اخبار و شایعات و حواشی زندگی افراد مشهور اختصاص دارد

[2]ترجمۀ عبارت: 'I'm gonna knock you out.'

[3]بازیگر، کمدین، خوانندۀ رپ و شخصیت رادیو تلویزیونی سیاهپوست، همسر ماریا کری

[4]منظورش مسبب اصلی دعواست

منبع : عصر دانلود
    ویرایش توسط ScarFace : 10-04-2012 در ساعت 11:30

2. 7 کاربر از پست مفید Backstreetboy سپاس کرده اند .

3. # ADS

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

پاسخ : درگیری نیکی میناژ و ماریا کری در آمریکن آیدل

از اول هم معلوم يود اين دو تا از خودراضي نميتونن با هم كنار بيان!!

دوباره خواهيم روييد...

هر چقدر میخوای بر بزن من همیشه آس میمونم!
    *sherlock holmes* آواتار ها
    وضعیت : *sherlock holmes* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 487
    سپاس شده 355 در 155 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 384 تاپیک

پاسخ : درگیری نیکی میناژ و ماریا کری در آمریکن آیدل

آخه من موندم وقتی این دوتا جلوی دوربین نمیتونن حفظ ظاهر کنند کی گفته صلاحیت داور شدن رو دارند؟؟؟
    هرچی باشه مثلا خواننده های معروفیند و نباید اینجوری خودشونو خراب کنند!
    خدا صبر بده به بینندگان![-o

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع