مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh سازنده لاست جایزه میگیرد!

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: سازنده لاست جایزه میگیرد!

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

سازنده لاست جایزه میگیرد!

نام: lost_y1_y2_title_l.jpg نمایش: 360 اندازه: 42.6 کیلو بایت

«جی.جی آبرامز»، تهیه‌کننده و کارگردان سرشناس هالیوود جایزه‌ یک عمر دستاورد تلویزیونی را از انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا (PGA) دریافت می‌کند.
    به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا اعلام کرد، امسال جایزه‌ یک عمر دستاورد تلویزیونی «نورمن لیر» به «جی.جی آبرامز»، سازنده‌ سریال‌های معروفی چون «لاست» و «فرینج» اعطا می‌شود.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  jjabrams080901_560.jpg
مشاهده: 377
حجم:  84.0 کیلو بایت

مراسم اعطای جوایز روز ۲۶ ژانویه برگزار خواهد شد.

یکی از تهیه‌کنندگان این انجمن درباره‌ی آبرامز گفت: جی.جی آبرامز طی دهه‌ گذشته و پیش از آن برخی از برجسته‌ترین سریال‌های تلویزیونی را تولید کرده که دورنمای آثار تلویزیونی را تغییر داده‌اند. استعداد او شگفت‌انگیز است و با تعهدش نسبت به روایت داستان‌های بی‌پرده و شخصیت‌های پرجاذبه در برنامه‌های تلویزیونی با بالاترین کیفیت، به خاطر دریافت چنین جایزه‌ای زندگی کرده است.
    به گزارش ورایتی، آبرامز پس از اطلاع از خبر دریافت این جایزه گفت: درخواست قبول جایزه‌ «نورمن لیر» از انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا افتخاری باورنکردنی است، به ویژه اینکه آقای «لیر» یکی از قهرمانان واقعی من بود. بسیار مفتخرم که در فهرست برندگان این جایزه قرار می‌گیرم و منتظرم تا ماه ژانویه آثار دیگر همکارانم در حوزه‌ی تهیه‌کنندگی مورد تمجید قرار گیرد.
    آبرامز کار خود در دنیای جعبه‌ جادویی را از سال ۱۹۹۸ با دستیار کارگردانی سریال «فیلیسیتی» آغاز کرد. سریال «نام مستعار»(Alias) به کارگردانی و تهیه‌کنندگی او ساخته شد. آبرامز سپس شاهکار خود «لاست» را تهیه‌کنندگی و کارگردانی کرد و موفق به دریافت جوایز بخش‌های بهترین کارگردانی و بهترین درام تلویزیونی «امی» شد.
    وی در حال حاضر به عنوان تهیه‌کننده در سریال‌های «فرد مورد علاقه»، «حاشیه» و «انقلاب» کار می‌کند. پیش از آبرامز چهره‌های سرشناسی چون «تام هنکس»، «دیک ولف» و «دان هوویت»، «گری کی مارشال»، «دیوید ای کلی» و «مارک برنت» جایزه‌ی یک عمر دستاوردهای تلویزیونی «نورمن لیر» را به دست آوردند.

نقل از سیمرغ
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 9 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پاسخ : سازنده لاست جایزه میگیرد!

باید جایزه یک عمر سریال کنسلی ساختن رو بگیره
    اونقدر سریال هاش چرت و کنسلی شدن تو این چند وقته

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

خوب سروش حداقل دو سریال عمده اش لاست و فرینج که کنسل نشدن. به نظر من آمار موفقی داره

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    خوب سروش حداقل دو سریال عمده اش لاست و فرینج که کنسل نشدن. به نظر من آمار موفقی داره
    بعد لاست این اونقدر سریال ساخته که نمیشه اصلا نام بردشون
    همشون هم رفته رفته به سمت سوی کنسلی سوق پیدا کردن!
    بهترین سریال تمام دوران کاری جی جی به نظرم همون لاست بود
    رو فرینج هم من اصلا حساب نمیکنم فکر کنم کلا یک دو قسمت تهیه کننده و کارگردانش بوده :دی

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

به نظر من لاست با جي جي همون كاري رو كرد كه با بيننده هاي لاست كرد.
    همونطور كه ما بعد از اتمام لاست تشنه سريالي در اين حد بوديم و سريالها رو يكي بعد از ديگري با حرص تماشا ميكرديم و ميكنيم تا شايد يكيش در حد لاست باشه جي جي هم همين حرص رو در ساخت سريالها پيدا كرده. و همونطور كه ما نتونستيم جايگزيني براي لاست پيدا كنيم جي جي هم تا به حال نتونسته در حد لاست سريالي بسازه حتي فرينج.
    جالبه كه اين بلا سر بازيگران لاست هم اومد. ماتيو فاكس كه شديدا علاقه داشت لاست زودتر تموم بشه تا بتونه به زندگيش برسه الان از سازندگان لاست تقاضا داره تا ادامه لاست رو بسازن!! چون در اين مدت نتوسنته جايگزيني براي لاست پيدا كنه و در نقش خوبي ظاهر بشه.
    تري او كوئين هم كه اين مدت خيلي وسواس داشت تا سريال مناسبي پيدا كنه و توش بازي كنه و تا حالا بازي در هيچ نقشي رو نپذيرفته بازي در پارك اونيو رو پذيرفت چون در اين سريال نقش شيطان رو بازي ميكنه و حس ميكنه ميتونه جاي خالي دود سياه رو براش پر كنه!!!!

دوباره خواهيم روييد...

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

من فکر میکنم که جی جی آبرامز در دنیای سریال سازی جریان ساز بوده، ممکنه این جریان دارای ضعف و قوت بوده باشه اما به حال اصل جریانسازی اش رو نمیشه منکر شد.
    سریال هائی مثل لاست و فرینج در دنیای سریال سازی کفه ترازو رو به سمت خودشون سنگین میکنند.
    با این که فصل ششم لاست ضعف های زیدی داشت اما باز هم در مقایسه با خیلی دیگه از آثار دارای قدرت بالائی در ایجاد هیجان و جذب بیننده بود.
    سریال فرینج که در پایان فصل دوم نوعی شاهکار به نظر می اومد، در فصول بعدی به ضعف گرایید. البته از روند فصل چهارم و پنجم اون با خبر نیستم اما به هر حال بیننده داشته که تا به حال خوب پیش رفته، وگرنه کنسل میشد.
    جی جی آبرامز در فیلم سازی هم موفقیتهای خوبی داشته و به نظر میرسه که همیشه دارای ایده های خوبیه که ارزش پرداخت دارند.
    من کلیت کارش رو مثبت ارزیابی میکنم.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

9. 3 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

شورش رو درآوردین با این لاست!
    راست می‌گن دیگه، لاست چیه، لاست چی داشت واقعن؟ چی بود این سریال که باعث شد خیلی از ماها سریال دیدن رو یاد بگیریم، ادامه بدیم. چی داشت این سریال که باعث دوستی‌های قشنگ شد؟ جز بدی چی داشت این سریال؟ بابا سازندگان لاست که فقط بیننده‌هاشون رو سرکار گذاشتن با این سریال آبکی، یادتون رفته بحث‌های چندصفحه‌ای سرد و بی‌روحش رو؟ یادتون رفته این سریال آبکی چطور طرفدارانش رو شب تا صبح بیدار نگه می‌داشت که هرچه زودتر بتونن دانلودش کنن؟ می‌بینین چقدر بد بوده این سریال؟!
    انقدر این سریال ضعیف بود که هر بحث اپیزودیکش سرشار از ابراز تنفر بینندگانش بود، ابراز تنفری که من نمی‌دونم چرا تبدیل به بحث‌های طولانی و مهیج می‌شد! ببینید این سریال چقدر بد بوده که دیگه هیچ سریالی در حد و اندازه اون نمی‌تونه بحث‌برانگیز و داغ باشه...
    اگر ندیدین این سریال رو، بهتون توصیه می‌کنم اصلن وقت عزیزتون رو با مزخرفاتی که نویسندگانش در یک جزیره رویایی به خورد بیننده دادن حروم نکنید، بشینید سریال‌های دیگه رو ببینید که هیچ‌کدوم قبل از لاست حتی وجود خارجی نداشتن، حالشو ببرین حتی

ای بابا...
    کاری به بقیه ندارم. من همیشه مدیون و قدردان تک‌تک عواملی هستم که در ساخت این سریال حتی کوچکترین قدمی برداشتند. همیشه مدیون کسانی هستم که برام بهترین سریال زندگیم رو رقم زدند. سریالی که با تک‌تک اپیزودهاش زندگی کردم، نه یک بار، که 10 بار با دیدن هر اپیزودش!
    من شاید قدرشناسیم و احساس زیبای زندگیم رو از صمیم قلبم بتونم به سازندگان سریال تقدیم کنم که مطمئنم براشون اولین هدف بوده، زندگی در سریال لاست!

تمام احساسات خوبم تقدیم به سریالی که برام هیچوقت جانشینی نداره

11. 7 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,730
    سپاس شده 7,611 در 1,718 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

به نظر من دادن این جایزه به جی جی آبرامز برای سریال loSt خیلی خیلی تعجب برانگیزه

سریال loSt عالی بود...اما عالی تموم نشد(حتی در حدی که بخواد تماشاگر رو راضی کنه مخصوصا کسائی که شبانه روزشونرو برای این سریال گذاشته بودن...)
    تا حدودی با نظر miss sayta موافقم

چون واقعا از یک قسمتی به بعد(از ابتدای فصل 4-مخصوصا فصل6) آبی بود که این نویسنده ها بستن به فیلمنامه و انقدر چرت و پرت تحویل دادن که من دیگه اصلا بعضی از اپیزود هارو دقیق نگاه نمیکردم همینجوری میزدم بره جلو چون واقعا ملال آور بود

ولی با گندی که لاست تو فصل 6ش زد و اونقدر مزخرف تموش کرد ولی تونست تو سال 2005 جایزه امی و تو سال 2006 جایزه گلدن کلوب رو ببره
    راسی یک نکته جالب این آقای آبرامز تا الان 180000دلار به حزب دموکرات ایالات متحده کمک کرده
    به نظرتون این کارش جای تقدیر و تشکر نداره!؟

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط l.u.c.i.f.e.r نمایش پست ها
    به نظر من دادن این جایزه به جی جی آبرامز برای سریال loSt خیلی خیلی تعجب برانگیزه
    خیر دوست عزیز برای یک عمر دستاورد هنری.
    پست اول را مطالعه کنید .

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

14. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

R.I.P_20-0 آواتار ها
    وضعیت : R.I.P_20-0 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 35
    سپاس شده 99 در 37 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 92 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط l.u.c.i.f.e.r نمایش پست ها

سریال loSt عالی بود...اما عالی تموم نشد(حتی در حدی که بخواد تماشاگر رو راضی کنه مخصوصا کسائی که شبانه روزشونرو برای این سریال گذاشته بودن...)
    تا حدودی با نظر miss sayta موافقم

چون واقعا از یک قسمتی به بعد(از ابتدای فصل 4-مخصوصا فصل6) آبی بود که این نویسنده ها بستن به فیلمنامه و انقدر چرت و پرت تحویل دادن که من دیگه اصلا بعضی از اپیزود هارو دقیق نگاه نمیکردم همینجوری میزدم بره جلو چون واقعا ملال آور بود

ولی با گندی که لاست تو فصل 6ش زد و اونقدر مزخرف تموش کرد ولی تونست تو سال 2005 جایزه امی و تو سال 2006 جایزه گلدن کلوب رو ببره
    راسی یک نکته جالب این آقای آبرامز تا الان 180000دلار به حزب دموکرات ایالات متحده کمک کرده
    به نظرتون این کارش جای تقدیر و تشکر نداره!؟
    دوست عزیز هر سریالی نقاط اوج و افتی داره که این نقاط رو در سریال لاست کمتر از سریال های دیگه میبینیم .

مثلا سریال فرار از زندان که فصل اولش با اون قدرت شروع شد اما دیدیم تو فصل های دیگه به چه روز و ضعفی دچار شد که نویسنده و کارگردان رو انقدر تو ضعفش گیر انداخت که

مایکل رو باز به زندان فرستادند به هر صورتی تا بتونن سریال رو جذاب کنن ما تکراری بودن این سوژه رو ندید گرفتن یا اینکه میگن پدر و مادر مایکل زندن و زمانی عضو کمپانی

بودن که کاملا نشون میده که سوژه و خط تعلیق برای ادامه داستان نداشتند. یا سریال خاطرات خون آشام که واقعا بعضی قسمتاش و دقایق سریال و داستانش مضحک
    میشه.
    این ها همه مثال بود از سریال اصلی لاست دور نشیم که تو تمام فصل ها جذابیت و زیبایی و خط تعلیقش رو حفظ کرد حتی اگه بعضی موقع ها افت کرد اما افتش رو میشه

بهتر از اوج خیلی از سریال های دیگه دونست. چون کارگردان و نویسنده هر چی داشت مثل فرار از زندان تو فصل اول رو نکرد و تا آخر سریال همه رو مجذوب سریال و داستانش کرد( البته نظرها با هم فرق میکنه).

به هر حال به نظر من لایق ترین فردی که میتونست این جایزه رو دریافت کنه کسی بود که لایق ترین سریال رو برای جایزه ساخت . کاملا حقش هست

نظر شما هم محترمه
    ویرایش توسط R.I.P_20-0 : 11-22-2012 در ساعت 22:38

16. کاربر روبرو از پست مفید R.I.P_20-0 سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)